Křesadla a podpalovače

Sázíte na šikovné ruce, nebo upřednostňujete pohodlnost? Tak nebo tak se ohřejí, uvaří si a uschnou jen ti připravení. Outdoorové zapalovače a křesadla mají svoje místo i v tom nejmenším batohu. Už se zdá, že máte rozpáleno, ale najednou nic? Kdykoliv se může stát, že vám nepůjde rozdělat oheň kvůli vlhkému troudu. Nevěšte hlavu a v této prekérní situaci vytáhněte podpalovač. Podpalovače hoří i několik minut, takže s přehledem zapálí třísky i dřívka.

FiltrovatDalo vám zapálení ohně někdy pořádně zabrat? Nemusíte už o sebe třít kameny ani si sedřít prsty. Jsme v 21. století a outdoorová křesadla i zapalovače nezůstaly pozadu. Oheň si s nimi uděláte bez zbytečné námahy a milionu dalších doplňků.

Čím nejraději rozděláváte oheň? Je vám sympatičtější zapalovač, nebo spíše křesadlo? Outdoorové zapalovače vynikají jednoduchým použitím, zatímco křesadlo vás nenechá ve štychu ani v těch nejextrémnějších podmínkách.

Jedete na vodu, do hor, do kempu nebo prostě kamkoliv, kde plánujete sedět u ohně? V tom případě si buď zkontrolujte outdoorový zapalovač, aby nebyl prázdný, nebo si vezměte křesadlo, s kterými si můžete jít klidně i zaplavat.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}