Pánské turistické a trekové boty

Nejsou boty jako boty. Pánská turistická obuv vám dodá stabilitu a podrží vás tam, kde to obyčejné boty vzdávají. Anatomické tvarování pánských trekových bot vám usnadní chůzi a přilnavá podrážka udrží nohy na zemi i v mokrém terénu. Nezapomeňte si vybrat boty s optimální tvrdostí, abyste měli pohodlné obutí na výšlapu a také na horské procházce. Několikahodinový treking s puchýřem na noze může dohnat k slzám i statného chlapa. V pánské trekové obuvi puchýřům předejdete a trekovat budete s úsměvem na tváři.

Filtrovat

Top produktyProč mít na nohách celý den závaží? Nezatěžuje nohy zbytečně. Raději si obujte pánské turistické boty a mějte lehký krok i v těžkém terénu.

Do skal se pevně opřete s botami s lezeckou špičkou, před ostrými předměty vám nohy ochrání gumový lem a materiál GORE-TEX umí být prodyšný i voděodolný. Turistické boty budou na horách ještě více flexibilní, pokud je vyšperkujete praktickými doplňky k botám.

Také malé uklouznutí vás může poslat rovnou domů. Ale s naší pánskou trekovou obuví zvládnete horské stoupání bez klouzání a v pohodě dojdete do cíle.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}