Sportovní batohy

Nezáleží na tom, zda sportujete venku nebo v tělocvičnách. Kvalitní sportovní batoh potřebuje každý sportovec. A proč je vhodný batoh důležitou součástí sportovního vybavení? Sportovní batohy zajišťují vyvážené rozložení obsahu batohu. Na rozdíl od tašek přes rameno poskytují větší volnost pohybu, takže uleví vašim zádům. Pánské i dámské sportovní batohy jsou multifunkční a nemusíte je využívat pouze na sport. Batohy se všitou přihrádkou na notebook jsou vhodné i na každodenní používání.

Filtrovat

Top produktyPři výběru sportovního batohu si nejprve ujasněte, kdo jej bude používat. Dámské a pánské batohy se liší nejen svým vzhledem, ale především velikostí zádového systému.

Pohodlný a kvalitní zádový systém je nejdůležitějším prvkem pro váš komfort. Batoh budete používat při sportu, takže vám musí skvěle sedět. Kvalitní zádový systém vás nebude omezovat v pohybu a také bude mít dobré odvětrávání zad.

Dalším důležitým faktorem při výběru je účel použití. Vybírat byste měli podle toho, na jaký sport budete batoh používat. Cyklistům budou vyhovovat menší cyklistické batohy, na turistiku doporučujeme objemnější turistické batohy.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}