Zápalky

Podařilo se vám někdy vyškrtat celou krabičku zápalek, aniž byste měli oheň? S outdoorovými sirkami nepotřebujete desítky pokusů. Oheň zapálíte na první škrtnutí, i kdybyste se drkotali zimou, nebo měli ztuhlé prsty. Zvlhlé sirky vám pořádně zatopí, ale rozhodně vás nezahřejí. Proto mějte ve své výbavě outdoorové zápalky. Jsou přímo stvořené pro náročné podmínky, nezaleknou se vody a nesfoukne je ani vítr.

FiltrovatBojíte se, že než zapálíte oheň, tak sirka dohoří, nebo vám spálí prsty? V tom případě se vykašlete na obyčejné zápalky. Outdoorové sirky nezhasnou, dokud nedohoří, oproti klasickým zápalkám jsou delší a plápolat vydrží minimálně 20 vteřin. Budete mít dostatek času na rozdělání ohně, i kdyby vám spadla připravená pyramida z dřívek.  

Bezpečnostní zápalky zapálíte o škrtátko, ale pokud chcete flexibilní sirky, podívejte se po těch, které zapálíte téměř o cokoliv.

Museli jste už rozdělávat oheň se zlomenou sirku? Pokud ano, bylo to určitě o nervy. S outdoorovými zápalkami nemáte důvod ke stresu, protože je jen tak nezlomíte. Můžete s nimi počítat všude a za každého počasí.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}