Pálka Stiga Facer

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Pálka Stiga FacerPopis

d

Pálka Stiga Facer je pětihvězdičková pálka pro závodní hráče vyznávající agresivní útočný styl. Pokud dáváte přednost síle před spinem, pak budete z pálky unesení. Na výrobě pálky se podílely nejmodernější nanotechnologie.

Přidejte úderům na rychlosti

Technologie Crystal pomáhá zvýšit vaši rychlost. Dřevo je standardně ošetřeno běžným lakem, ovšem Crystal technologie využívá hydrofilního gelu, který zvýší rychlost úderů.

Speciál pro agresivní hráče!

  • Rychlost: 99
  • Spin: 100+
  • Kontrola: 37
  • Potahy: Stiga S5 2.0 mm

Napružte vítězný míček

Výrobu houby obstarává technologie Stiga ACS. Mikroskopické vzduchové kapsle s velmi tenkými stěnami vytváří vzdušnější povrch a přispívají především vysoké elastičnosti a pružnosti. Při úderu do míčku se pak povrch prezentuje nejvyššími rotacemi, rychlostí i silou.

Umístěte míček s citem mimo dosah soupeře

Zlepšenou rukojeť s dutým vnitřkem přináší technologie Stiga WRB. Zkratka WRB značí přesné vyvážení rakety, rychlost regenerace a zvýšení citu pro míček.

Vyvážení dřeva se skrývá přesně v místě kontaktu s míčkem. Dřevo je velmi lehké a hráč se při nakládání s pálkou příliš nenadře, proto je okamžitě připravený vyslat na soupeřovu polovinu stolu další smrtící úder. Finální zlepšení spočívá v umístění výstupku na rukojeti. Palec díky němu získává vyšší citlivost a přesněji umístíte míčky.

ITTF.com

Certifikováno mezinárodní federací

Toto pingpongové vybavení je schváleno mezinárodní federací stolního tenisu a získalo certifikaci ITTF. Vybavení můžete používat na oficiálních registrovaných soutěžích.

Kód výrobce: 1215-2415-01


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Rychlost99
Spin100
Kontrola37
Držátkokonkávní
Použité technologieStiga ACS, Stiga WRB
Barvačervená, černá
Počet vrstev7

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažerka

simona@sportobchod.cz
530 514 719


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč