Pánská sálová obuv Mizuno Wave Momentum Reflex Blue/White

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Pánská sálová obuv Mizuno Wave Momentum Reflex Blue/WhitePopis

d

Pánská sálová obuv Mizuno Wave Momentum v modro-bílé barvě je špičková obuv s jedinečnou bezešvou konstrukcí a botičkou DynamotionFit uvnitř pro mimořádný komfort. Nová technologie mezipodešve U4icX je měkčí a příjemnější na došlap od špičky až po patu. Vynikající stabilita za všech okolností je zajištěna technologií Mizuno Wave v kombinaci s pěnovou složkou ap+ v mezipodešvi.

Sálová královna

Tato sálová obuv je tím nejlepším, co má Mizuno v nabídce. Spadá do kategorie tzv. "Hybrid Power" obuvi, která výborně pracuje s přenosem energie. Je to bota, která část energie, kterou do pohybu dáte, opět vrací zpět. Díky inovativním materiálům, pokročilým technologiím a špičkovému zpracování máte na dosah produkt, který splňuje nejpřísnější kritéria na výkonnostní sálovou obuv.

Volejbal i badminton

Mizuno Wave Momentum je primárně určena na volejbal pro střední blokaře a všechny hráče, kteří vyžadují mimořádnou stabilitu a komfortní odpružení. Výjimečné vlastnosti této obuvi ocení ale také další sportovní nadšenci z řad badmintonistů či házenkářů.

Minimální zranění díky odpružení a lepší stabilitě

Mizuno Wave

Mizuno Wave je unikátní technologie kombinující dva na první pohled protikladné elementy, které musí být základem každé dobré běžecké boty - odpružení a stabilitu. Při běhu je pohybový aparát člověka vystaven mnoha působícím kolizním silám a otřesům, a právě dobré odpružení a pocit stability napomáhá minimalizovat riziko zranění. Vlnová deska poskytuje vynikající odpružení rozkladem sil při dopadu po celé své ploše.

Přirozený pohyb chodidla

S využitím nejmodernější technologie motion capture (3D záznam pohybu) a biomechaniky, přichází Mizuno s vlastním pojetím konstrukce boty za pomoci DynamotionFit, které přirozeně spolupracuje s pohybem chodidla.

Akce vyvolá reakci

Evoluce lehké mezipodešve nese název U4icX. Zažijte ještě měkčí a pohodlnější jízdu, než kdykoliv předtím. Materiál vytváří známý efekt akce = reakce a lépe pracuje s přenosem vydané energie zpět do pohybu.

 

Tlumí nárazy

Mezipodešev bot je ze speciálního materiálu ap+, který tlumí nárazy a zvyšuje tak jejich odolnost. Zároveň se vám v nich bude velmi pohodlně sportovat.

 

Pravidelně provětrávají

Technologie Airmesh nastavuje vysoký standard prodyšnosti a zároveň pohodlí. Větrací síťky na vrchní části boty tak udrží čerstvý přísun vzduchu pro vaše nohy.

 

Pevná špička

Špička s technologií Dura Shield ochrání prsty na nohou před nárazy a dupnutím soupeře. Navíc je z pevného a odolného materiálu, který vydrží.

 

Nohy v suchu

Propracovaný ventilační systém v podrážce boty odvádí teplo a vlhkost a udrží tak vaše chodidla v suchu i při náročném výkonu. Vy se tak můžete soustředit čistě jen na svůj výkon.

 

Nohy v pohodlí

Boty mají odnímatelnou vložku, která ztlumí nárazy a vaše nohy budou díky ní ve větším pohodlí. Dopřejte jim komfort, který si při sportování zaslouží.

 

Přilnou k podlaze

Klouzající boty už vás o vítězství nepřipraví. Podrážka je z kvalitního materiálu, který k podlaze perfektně přilne.

 

V nabídce máme také variantu v černo-zeleném provedení.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Barvabílá, modrá
Roční kolekce:2019/20
Použitá technologie:Mizuno Airmesh
Mizuno Removable Insock
Mizuno Wave
Mizuno Intercool
Mizuno Dura Shield
Mizuno XG Rubber
Mizuno AP+
Mizuno DynamotionFit, Mizuno U4icX
Svrchní část boty:Mizuno Airmesh
Střední část boty:Mizuno U4icX
Podrážka:Mizuno XG Rubber
Nebarvící (non-marking) podrážka:ano
Hmotnost boty (velikost EUR 43.0):350 g
Vhodnost pro sporty:házená, volejbal, badminton
Doporučené použití obuvi:závodní a turnajové nasazení
Obsah balení:1 pár obuvi
Vyjímatelná vložka ano
Tlumení nárazů:tlumící zóna v oblasti paty
tlumící zóna v přední části
Největší přednost:velmi pohodlné nošení (obuv je lehká, příjemně měkká, dobře obepíná celé chodidlo)

Hodnocení SportObchod.cz

Hodnocení z hlediska odrazu, dopadu a náhlých změn směru pohybu:Hodnocení z hlediska odrazu, dopadu a náhlých změn směru pohybu  - 10 z 10 10/10
Hodnocení obuvi z hlediska držení nohy:obuvi z hlediska držení nohy- 10 z 10 10/10
Hodnocení z hlediska herního komfortu: Hodnoceni z hlediska herniho komfortu- 10 z 10 10/10
Naše celkové hodnocení:Nase celkove hodnoceni - 10 z 10 10/10

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.


530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč