Omlouváme se, pokud něco nefunguje tak, jak byste čekali. Přecházíme na nový systém a ladíme mouchy. Děkujeme za pochopení.

Pánská sálová obuv Victor S82 LTD

 

{{ price | formatPrice }} s DPH běžná cena 3 499 Kč

Dostupnost

Hodnocení:
Hodnocení: 0%
Na splátky
od 157 Kč
Objednací číslo:
85908
Výrobce:
Victor

do porovnání zobrazit porovnání (0) do oblíbených

Vyberte set:

Vyberte vlastnosti:

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy

Pánská sálová obuv Victor S82 LTD

Získejte maximální požitek ze hry díky pánské sálové obuvy Victor S82 LTD. Jedná se o technologicky vyspělou obuv s luxusní černo-zlaté barevné kombinaci. Zužitkujte maximálně, co máte natrénováno. Tyto boty vás nezklamou.

Tak pevná a zároveň prodyšná

Během sportu je určitě nejdůležitější bezpečnost. Obuv Victor S82 LTD má protiskluzové prvky, které umožní bezproblémový pohyb po celém kurtu. Zároveň je při pohybu z boty odváděno teplo a noha tak může dýchat.

Vydrží totéž co vy

Nemusíte se bát ani oděrek nebo ztráty pevnosti boty. Vaše noha bude pořád pevně zafixovaná a chráněná před případným zraněním. Nic vám nezabrání dát do hry vše.

Prodyšnější je pohodlnější

Unikátní prodyšná vrstva zvyšuje ventilaci celé obuvi. To usnadňuje odvod tepla a vytváří pohodlnější prostředí pro chodidla.

Stabilita za každé situace

Za chůze i za běhu se budete cítit jistě  a to díky trojrozměrnému uhlíkovému vláknu Carbon Power, které fixuje nožní klenbu a poskytuje chodidlu maximální stabilitu.

Boty pro maximální výkon

Nová generace detailně propracované mezipodešvi EnergyMax V vám umožní rychlejší změny pohybu, ale navíc pevně drží tvarOdolnost vůči nárazům je oproti dřívějším modelům vyšší o 27%, přičemž odpružení se zvýšilo dokonce o 30%.

Budete pružit na lehké pěně

Nová technologie Light Resilient EVA vnáší do podešve maximální pružnost a minimální hmotnost. Oproti klasické podešvi klesla hmotnost boty o 19 % a pružnost boty narůstá o 5 %. Při intenzivní hře to pro vás znamená menší zatížení svalů a rychlejší reakci.

Nic vás nevyvede z rovnováhy

Technologie NEO DUPLEX perfektně vyvažuje tlaky působící na jednotlivé body chodidla a rovnoměrně rozloží váhu těla. Vytvořením náklonu pod úhlem je zdvojená mezipodešev v souladu s principy biomechaniky pohybu  snadněji tedy předejdete zranění.

Bez šance k podklouznutí

Speciální design podrážky do tvaru písmena V poskytuje maximální protiskluzovou funkci při pohybech do všech směrů. Bez sebemenšího podklouznutí bude váš pohyb po kurtu mnohem obratnější i rychlejší.  

Zvýšená odolnost

Technologie V-Durable+ poskytuje v oblasti palce ochrannou svrchní vrstvu, která je velmi odolná proti opotřebení. Díky této technologii je celkově zvýšená trvanlivost obuvi.

Uklouznutí je pasé

Teď už vás nic nezastaví  ani při největším zápalu do hry. Díky zesílené protiskluzové podešvi VSR Anti-Slip Rubber se už nemusíte bát, že by vám podjela noha. Zahoďte obavy a vychutnejte si hru naplno.

Nepodceňujte ani výběr správné badmintonové rakety


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

Barva černá
Roční kolekce 2020/21
Použité technologie VICTOR VSR Anti-Slip Rubber
VICTOR Light Resilient EVA
VICTOR Neo Duplex
VICTOR Carbon Power
VICTOR Breathing
VICTOR V-Durable+
Podrážka Victor Solid Rubber
Vhodnost pro sporty squash, badminton
Doporučené použití obuvi: závodní a turnajové nasazení

Hodnocení SportObchod.cz

 
Hodnocení z hlediska odrazu, dopadu a náhlých změn směru pohybu:
Hodnocení obuvi z hlediska držení nohy:
Hodnocení z hlediska herního komfortu:
Hodnocení z hlediska reálné životnosti:
Naše celkové hodnocení:

HodnoceníNapište své hodnocení produktu Pánská sálová obuv Victor S82 LTD1 - nejhorší, 5 - nejlepšíKredity za hodnocení získáte, pouze pokud budete hodnotit produkty jako přihlášený uživatel. Přihlásit se

Dotazy

Co Vás zajímá o tomto produktu? Zeptejte se.

Vložte nám zde dotaz k produktu Pánská sálová obuv Victor S82 LTD530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}