POŠKOZENÝ OBAL - Inline brusle Powerslide Swell Black Road 125

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

POŠKOZENÝ OBAL - Inline brusle Powerslide Swell Black Road 125Popis

d

Zboží je zkontrolované, kompletní a bez známek použití. Každý hráč si vybírá vhodné vybavení, ale ne vždy se trefí napoprvé. Zboží bylo vráceno ve 14-denní lhůtě a originální obal není ve 100% formě nebo byl vystřídán náhradním obalem. Proto zboží nabízíme se slevou. Na zboží se vztahuje standardní odpovědnost za vady 24 měsíců a samozřejmě možnost vrácení do 14-dnů.

Neskutečně rychlá jízda, vyšší výkon, snadná ovladatelnost a vysoká stabilita - s inline bruslemi Powerslide Swell Black Road 125 zažijete úplně nový pocit z jízdy. Tři kolečka o velikosti 125 mm vám umožní dosáhnout skutečně vysoké rychlosti a zvládnete na nich i trasy dlouhé desítky kilometrů. Tyto brusle patří k TOP bruslím se třemi kolečky, které jsou na trhu k dostání. 

Kromě skvělých jízdních vlastností se výrobci zaměřili i na pohodlí - díky promyšlenému polstrování, které se přizpůsobí vaší patě a kotníku, anatomické vložce z paměťové pěny a prodyšnému materiálu podobnému síťovině, se budete cítit jako v bavlnce i po hodinách bruslení. Elegantní a minimalistické černé provedení se navíc bude hodit téměř ke všemu.

Tak blízko země i s velkými kolečky

Aby vám více chutnala jízda s většími kolečky, potřebujete se cítit bezpečně a mít kolečkové brusle pod kontrolou. Právě proto mají inline brusle s technologií Trinity zkrácenou vzdálenost od země k botičce, čímž dochází ke snížení těžiště. Výsledkem je stabilnější a kontrolovanější jízda.

Rám inline bruslí lépe spolupracuje s vaší myslí

Důležitou změnou je také nové řešení konstrukce rámu, které vychází z hokejových bruslí. Rozmístěním a uzpůsobením slotů vám kolečkáče umožní lepší přizpůsobení potřebám vaší jízdy. Inlajny jsou poté stabilnější a lépe reagují na podněty, které k nim vyšlete.

Sečteno, podtrženo – inovace, kam se podíváte

Trinity vám tak v součtu všech novinek přináší kontrolovanou jízdu bez vibrací s mimořádně nízkým těžištěm, i když si nazujete brusle s velkými kolečky. Dočkáte se tak výraznější akcelerace a skvěle se vám bude také skákat nebo slidovat.

Základní parametry:

  • Rám Powerslide Elite casted z magnesia se třemi kolečky
  • Bota ze sklolaminátu a tvrdého plastu pro větší bezpečnost
  • Prodloužený rám a kolečka více od sebe pro vyšší rychlost
  • Velikost koleček 125 mm zajistí vysokou rychlost
  • Kolečka o tvrdosti 86A na rovné a zpevněné povrchy
  • Ložiska nejvyšší třídy ABEC 9 s výrazně vyšší valivostí pro maximální rychlost
  • Výškově nastavitelný brzdový systém
  • Skvěle sedí díky šněrování na ploché voskované tkaničky a dvěma utahovacím páskům

Brzděte bez obav

Výškově nastavitelný brzdový systém HABS (height adjustable brake system) nabízí spoustu výhod oproti tradiční brzdě. Brzdná plocha má větší kontaktní plochu pro rychlejší a řízené brzdění. Funkce nastavení výšky je ideální pro nalezení preferované osobní polohy brzdy. Po opotřebení lze brzdový špalík opět snížit na nejlepší brzdný bod, který bude vyhovovat právě Vám. HABS je zaručeně jeden z nejlepších a nejúčinnějších brzdných systémů na trhu. Dá se snadno připevnit nebo vyměnit a je vyroben z nejlepších možných materiálů.

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekce

denisa@sportobchod.cz
530 514 708


530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč