POUŽITÉ - Dětský vozík Thule Chariot Sport 2 + 2 sety ZDARMA

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

POUŽITÉ - Dětský vozík Thule Chariot Sport 2 + 2 sety ZDARMAPopis

d

Vozík byl krátkodobě použitý a tomu odpovídá i stav. Na tažném zařízení jsou výraznější odřeniny od běžného užívání a na rámu se též vyskytují drobné škrábance (viz foto). Látka vozíku je neprodřená a v pořádku. V zadní úložné síťované kapse je látka lehce poškozená, ale ne prodřená (není vidět). Pláštěnka je součástí balení, ale mírně poškozena (viz foto).  Vše jsme řádně zkontrolovali, vyčistili a vše funguje. Zboží prodáváme s výraznou slevou a zkrácenou odpovědností za vady na 12 měsíců. Odpovědnost lze uplatnit na vady, kromě zde již uvedených. Samozřejmostí je možnost vrácení do 14-dnů.

Sdílejte aktivní životní styl s vašimi dětmi

Dětský vozík, cyklovozík a kočárek Thule Chariot Sport 2 se stane skvělým společníkem pro sportovní rodiny, které chtějí trávit čas se svými dětmi. Vozík je skvělým prostředníkem mezi vámi a vašemi dětmi při sportovní činnosti.Využít ho můžete při cyklisticeprocházkáchběhání nebo lyžování. Pohodlnou a bezpečnou jízdu přinese i dvěma dětem.

Bezpečnost je priorita

Na základě zpětné vazby rodičů mají všechny nové modely Thule Chariot 2019 zadní bezpečnostní světlo a lepší zadní odrazky.

Lepší aerodynamika

Díky průduchům v přední části vozíku se snižuje odpor vzduchu a vy se tak na kole či při běhu méně nadřete.

Vylepšené odvětrávání

Nový systém uchycení přináší lepší odvětrávání kočárku. Dítě se tak bude ve vozíku cítit ještě pohodlněji.

Za vyšší cenu dostanete nadstandardní porci muziky. V ceně vozíku jsou rovněž dva rozšiřující sety. Zdarma získáte kočárkový set a cykloset. Další zbytečné výdaje už nebudou nutné.

Rychlé a snadné nastavení vozíku

Chystáte se na cyklistický výlet s vaším dítětem, kde budete chvíli sedět na kole chvíli chodit po památkách? V tomto případě je pro vás dětský vozík Thule Chariot Sport 2 tou pravou volbou. Systém Thule Versa Wing umožňuje rychlou a snadnou změnu mezi aktivitami bez ohledu na použitou soupravu. 

Hlavní výhody vozíku Thule Chariot Sport

  • Rychlost složení
  • Široká paleta příslušenství
  • Polohovatelné sedačky

Technické parametry

  • Hmotnostní limit až 45 kg
  • Rozměry složeného vozíku jsou 85,5 × 76 × 37,5 cm
  • Hmotnost vozíku je 16 kg
  • Šířka v úrovni ramen je 54 cm
  • Výška k sezení je 68 cm
  • Obsahuje bezpečnostní popruh 5-point
  • Vozík je určen pro 1 nebo 2 děti

Skládání je hračka

Vozík je velký a robustní, ale pokud ho potřebujete přenést nebo převézt na jiné místo, ani to není velký problém. Kompaktní složení, které je technicky nenáročné a zvládne to i každá žena, vám umožní vozík snadno a během chvíle složit, a tak vám usnadní přenos. 

Maximální bezpečnost

Kontrolu nad vozíkem při strmějším terénu a běhu vám zajistí snadno ovladatelná ruční kotoučová brzda, která je spolehlivá a velmi rychle reaguje. Bezpečnost dítěte při divoké jízdě zajistí pětibodový bezpečnostní pás. Vozík odpovídá těm nejpřísnějším bezpečnostním normám.

Spolehlivá a plynulá jízda

Nemusíte se bát vyjet i na nerovné cesty. Vozík je ideálním parťákem i na lesní procházky či vyjížďky. Zásluhou kvalitního odpružení dítě změnu povrchu ani nepozná a klidně bude moct pokračovat ve spánku. Jízdy nenaruší ani pro oči nepříjemný sluneční svit, se kterým si poradí vícepolohové stínítko. Velkou výhodou v chladném počasí jsou odnímatelná okénka.

Jako v bavlnce

Další důvod, proč si vy i vaše dítě tento vozík oblíbí, je polstrované sedadlo, které vám dovolí vyrazit i na delší projížďky a děti budou ve vozíku rádi a pohodlně sedět. Pokud vaše ratolest bude ve vozíku svačit, můžete být naprosto klidní. Sedadla jsou částečně odnímatelná a snadno se vám budou čistit.

Buďte vždy připravení

Výrobci mysleli opravdu na všechno. Zásluhou technologie Thule Click n´Store budete připraveni na všechno. Pokud vyrazíte vstříc sportovní aktivitě, do úložného prostoru se s rezervou vejde i set pro vycházky, běhání a cyklistiku a vy můžete změnit sportovní činnost prakticky kdykoli.

Snadno nastavitelné odpružení dle potřeby

Vozík Chariot je vybaven patentovaným systémem nastavitelného odpružení CAS. Tento systém umožňuje snadno a rychle bez použití nářadí nastavit tuhost pérování během krátkého okamžiku. Můžete tak rychle reagovat na změnu terénu.

Jeden vozík pro více aktivit

Chariot nabízí unikátní Child Transport System (CTS), který umožňuje jednoduchým stisknutím tlačítka doplnit dětský vozík o přídavné sety a originální příslušenství Chariot CTS. Běžecký set, inline set, turistický set nebo set pro připojení za jízdní kolo jednoduše a rychle nasadíte na vozík během pár vteřin.

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Jan Kuchařík Jan Kuchaříkproduktový manažer

honza@sportobchod.cz
530 514 727


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč