Powerball Vortex + Arm Stik

 

Produkt je definitivně vyprodán

Vyberte si alternativu nebo to nechte na nás a napište na info@sportobchod.cz nebo volejte 530 503 100. Poradíme vám.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Powerball Vortex + Arm StikPopis

d

Sada Powerball Vortex a Powerball Arm Stik nabídne rozšíření a usnadnění cviků. K Powerball Vortex získáte tyč Arm Stik, která zefektivní posilování rukou. S powerballem si však na své nepřijdou pouze zapálení fitness nadšenci, ale pomůže také lidem při rehabilitaci. Powerball Vortex neobsahuje digitální otáčkoměr.

Formuje svaly na ruce a zápěstí

Powerball Vortex je nejefektivnějším pomocníkem pro posílení a také pro protažení svalů na ruce a zápěstí. Powerball dává proměnnou zátěž, která je závislá na rychlosti rotace a vy si tak skvěle procvičujete a protahujete svaly. Powerball roztočíte pomocí šnůrek, které jsou součástí balení.

Posilujte všemi svaly na ruce

Powerball představuje perfektní zařízení pro posilování svalů celé ruky. Snadno potrénujete zápěstí, svaly prstů, předloktí, biceps, triceps i rameno. Powerball nahrazuje sadu činek s hmotností od 0,5 kg až do 18 kg. Díky své všestrannosti je ideální pro všechny sporty, při kterých jsou důležité svaly paží a rukou.

Powerball není jen pro sportovce

V oblasti rehabilitace hraje powerball roli především u řešení syndromu karpálního tunelu, tenisového lokte a syndromu RSI, který vzniká při opakovaných pohybech ruky při práci u počítače. Kromě sportovního uplatnění je důležitou pomůckou pro hudebníky na strunné a klávesové nástroje.

Dostaňte ze svého Powerballu ještě více 

Powerball Arm Stik potěší zejména ty, kteří jsou zvyklí s Powerballem posilovat. Powerball Arm Stik udává nový směr v posilování.

Zvýší sílu při točení

Arm Stick se skládá z plastové rukojeti, která je pro lepší úchop pogumovaná a z prstence, do kterého se vkládá Powerball. Páka v podobě rukojeti až trojnásobně zvyšuje vyvíjenou sílu při točení. I při nižších rychlostech otáčení pocítíte rozdíl mezi obyčejným otáčením v ruce a otáčením s Arm Stikem.

Sháníte samotný Powerball Arm Stik? Pořiďte si ho zde.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Speciální program CENOVÉ GARANCE:možnost dodání za nejnižší ceny
(podmínky a způsob uplatnění najdete zde)
Počítadlone

Hodnocení SportObchod.cz

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažerka

simona@sportobchod.cz
530 514 708


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč