Powerspin Evo

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (28) Dotazy (0) Alternativní

Powerspin EvoPopis

d

Průměrné hodnocení 97.14 % 97%

  • 5 Hvězdiček 24×
  • 4 Hvězdičky
  • 3 Hvězdičky
  • 2 Hvězdičky
  • 1 Hvězdička

497 zakazníků již zakoupilo

100 % zákazníků doporučuje

Hodnotilo 28 uživatelů

Představujeme Powerspin® Evo - zábavná cesta k fantastickým pažím a bříšku

Jednoduše TOČTE. Kdokoliv. Kdekoliv. Kdykoliv.

Zvedněte Powerspin a je to jasné. Je to smršť, hurikán, tajfun, vše zabalené v jednom unikátním přístroji. Jak rychle ho dokážete roztočit? (speciálně potažená kovová kulička valící se uvnitř hladké trubky – jednoduché, ne)

Powerspin je rychlý & zábavný – nemilosrdně efektivní cvičební pomůcka, kterou pevně držíte v rukou a pálení ve svalech pocítíte za méně než 60 sekund, pokud točíte dost rychle.

Vaše rozhodnutí cvičit nebylo nikdy jednodušší. Můžete budovat svalovou hmotu, formovat svaly nebo rehabilitovat. Záleží jen na vás, co chcete dělat a JAK RYCHLE TOČÍTE!

Prosím přejděte dolů a podívejte se na hlavní vlastnosti a výhody tohoto revolučního produktu – je to rychlé, zběsilé, zábavné a garantujeme, že to překoná vaše očekávání.

Proč potřebujete Powerspin

Chcete tvarovat vaše svaly? Přejete si pevné bříško? Powerspin izometricky posílí vaše paže, ramena, hrudník a břišní svaly tak, jak jste doposud necvičili. Vědecké testy potvrdily, že izometrické cvičení (s Powerspinem) je rychlejší a efektivnější než cvičení isotonické (zvedání závaží v posilovně).

Powerspin - co se jím posiluje

Jak to funguje

Powerspin váží méně než 1kg, ale umí s vámi pořádně zatočit – při točení dosahuje až hmotnosti 11kg. Otáčivým pohybem dostanete do pohybu kovovou kuličku, která se roztočí v hladké trubce. Čím rychleji točíte, tím větší odpor působí na ocelovou pogumovanou kuličku. Tento odpor se přenáší do rukou, ramenou, hrudníku a do břišních svalů.

14 až 90 – Muži nebo ženy – Je pro každého

Neexistuje žádná věková bariera pro cvičení s Powerspinem – Ženy s rosolovitýma rukama, muži s malými bicepsy, dívky s povoleným bříškem, ženy s povolenými svaly, 32letí muži, kteří chtějí více svalů, 24leté dívky, které chtějí zpevňovat, děti, které se chtějí pobavit a dědečkové, kteří se chtějí dostat do formy.

Skutečné cvičení… nebo jenom hračka?

Někdy ty nejjednodušší věci v životě vás nejvíce překvapí. Skutečně nebudete očekávat něco, co vypadá jako Powerspin (a váží méně než 1 kg) a nechá vás lapat po dechu už po 60 sekundách, ale to je přesně to, co unikátní produkt musí umět. Vzhled klame.

Powerspin - jak to funguje

Proč si ho zamilujete?

Powerspin je ideálním společníkem, který vás okrade pouze o minutu času, bez přerušení vašeho zaneprázdněného dne. Působí na paže, ramena, bříško… budete se cítit zdravější, pevnější, silnější… Štíhlejší…

Hodnocení

d

Průměrné hodnocení 97.14 % 97% Hodnotilo 28 uživatelů

  • 5 Hvězdiček 24×
  • 4 Hvězdičky
  • 3 Hvězdičky
  • 2 Hvězdičky
  • 1 Hvězdička

497 zakazníků již zakoupilo

100 % zákazníků doporučuje

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažerka

simona@sportobchod.cz
530 514 708


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč