Puk Maskot Inglasco NHL Chicago Blackhawks

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Puk Maskot Inglasco NHL Chicago BlackhawksPopis

d

Netradiční, ale skvělé!

Jedinečný puk Maskot Inglasco NHL zaujme vášnivé fanoušky nejslavnější hokejové ligy na světě a především příznivce týmu Chicago Blackhawks. Speciální design s klubovým maskotem, který je nedílnou součástí stadionu United Center, dělá z obyčejného kotouče sběratelský kousek. Skvělý dárek pro mladé fanoušky!

  • Hmotnost: 170 g
  • Průměr: 8 cm

Nemusí ležet jen na poličce

Má stejné vlastnosti jako oficiální puky, s kterými hrají ti nejdražší hokejisté na světě. Váží 170 gramů a v průměru má necelých 8 centimetrů. Proto ho můžete prohnat i po ledě a pochlubit se kámošům s mimořádným kouskem. Navíc tento exkluzivní sběratelský puk nepochází z daleka. Je schválený přímo od NHL a vyrábí se na Slovensku.

Kód výrobce: 510AN002330

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Chicago Blackhawks FANSHOP

Chcete vidět vše od svého oblíbeného klubu? Pokračujte na stránku, kde můžete koupit to, co v oficiálním fanshop Chicago Blackhawks.

NHL FANSHOP

Nejlepší hokejová liga světa NHL je na dosah? Fanshop stránka s licencovanými produkty NHL je k dispozici. Jako dárek je tou ideální volbou .


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč