ROZBALENÝ Nosič kol Thule VeloSpace 917

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

ROZBALENÝ Nosič kol Thule VeloSpace 917Popis

d

Na nosič kol Thule VeloSpace 917 snadno naložíte dvě kola nebo koloběžky. Překážkou nejsou široké pneumatiky, vysoká hmotnost ani velký rozvor. Kromě elegantního designu přináší nosič od Thule i nožní pedál pro jednoduché sklopení s už připevněnými koly.

Doporučujeme pro

Nosič je vhodný pro majitele atypických kol. Hůře skladný nosič bezpečně převeze elektrokola, fatbiky, kola s netypickým rámem, velká kola i většinu koloběžek. Upevnění kola je snadné, ještě větší komfort získáte dokoupením nájezdové rampy. Nosič jednoduše předěláte z nosiče kol na nosič s boxem a nabídne další úložný prostor.

Nedělejte kompromisy – naložte kolo, koloběžku i elektrokolo

S nosičem VeloSpace 917 bezstarostně naložíte jakýkkoliv typ kola a většinu typů koloběžekVysoká nosnost dvakrát 30 kilogramů zaručuje dostatečnou kapacitu i pro přepravu elektrokol. Pokud si rádi užíváte andrenalinovou jízdu v přírodě a vozíte kola s širokými pneumatikami, potěší vás dlouhé ráfkové popruhy s nastavitelnými podtlakovými přezkami. Díky nadstandardně širokému prostoru mezi držáky pláště kol převezete i kola s velkým rozvorem do 130 centimetrů.

Díky konstrukci nosiče na něj můžete bez obav naložit i elektrolo. Poctivé rozměry vašeho elektrického dopravního prostředku nejsou pro VeloSpace 917 překážkou.

Snadná manipulace

Jízda na kole má být především zábava, proto vám v Thule nechtějí komplikovat ani přepravu. Sestavení nosiče je otázkou chvíle a nepotřebujete k tomu žádné nářadí. Při montáži na tažné zařízení oceníte stabilitu přípojky před uzavřením zajišťovací páky. Demontovatelné držáky rámu vám usnadní upevnění kol.

Chcete už vyrazit na cestu, ale zapomněli jste dát do kufru poslední tašku? Jednoduše využijte možnosti sklopit nosič i s upevněnými koly pomocí nožního pedálu.

Bezpečnost především

O své jednostopé radosti se nemusíte bát ani při zastávce na něco dobrého. Kola jedním otočením klíčku zamknete k nosiči a celý nosič k tažnému zařízení.

Nosič kol VeloSpace splňuje bezpečnostní standard City Crash.

13pinová zásuvka

Konektor na nosiči pro připojení osvětlení má 13 pólů. Auta vyrobená pro český trh mají většinou konektor 7pinový. Pokud je to i váš případ, k nosiči potřebujete ještě zásuvkový adaptér 9906.

Adaptér k 13pinovému konektoru

Volitelné příslušenství

V případě, že chcete vozit tři kola místo dvou, máme pro vás adaptér Thule VeloSpace XT 9381, který rozšíří kapacitu nosiče o další kolo.

K nosiči kol VeloSpace si můžete dokoupit nákladní box Thule BackSpace 9171. Tím rozšíříte zavazadlový prostor vašeho auta o dalších 300 litrů. Jeho nízké usazení nijak nebrání přístupu do kufru auta a zároveň usnadňuje nakládání a vykládání vašich věcí.

Dokoupit můžete i přepravní kolečko Thule 9173, které usnadní přemístění nosiče na tažné zařízení Velospace 917 k vašemu autu. Kolečko se připevňuje na dolní stranu nosiče. Na nosiči může zůstat i během jízdy, není třeba jej demontovat.

Nakládací rampu XT Thule 9172 ocení nejen ženy a starší lidé, ale také muži vlastnící těžká jízdní kola. S nakládací rampou XT Thule se neunavíte při nakládání kol na nosič a zbyde vám dostatek sil na cyklistický výkon.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Rozměry134×67 cm
Umístění nosičetažné zařízení
Maximální počet kol2
Uchycení kolarám + pneu
Rozpětí uchycení pneumatikvšechny
Vhodný pro elektrokolaano
Hmotnost18,7 kg
Možnost sklopeníano, s nákladem
Uzamykáníkola i nosiče
Zadní světlaano
Zásuvka13 pólů
CertifikátyCity Crash

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč