Vrácení zboží ve lhůtě 14 dní

Stejně jako u jiných velkých internetových obchodů platí i u nás, že na veškeré zboží se vztahuje záruka 14 dní, během kterých můžete zboží odeslat zpět a žádat výměnu za jiné nebo vrácení peněz bez udání jakéhokoliv důvodu. Zboží samozřejmě musí být ORIGINÁLNĚ ZABALENÉ A NEPOUŽITÉ.

Zrušení objednávky ze strany kupujícího - odstoupení od smlouvy (bez udání důvodu)

Storno objednávky ze strany kupujícího
V souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. ze dne 14. září 2000 má každý zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží při zásilkové formě prodeje. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení všech níže uvedených podmínek:

  1. zboží nesmí být použito
  2. zboží musí být v originálním obalu (nepopisujte obal a nelepte na něj nic) a kompletní (včetně příslušenství, návodu, produktů, které byly dodány se zbožím za 1 Kč, atd.)
  3. zboží nesmí být žádným způsobem poškozeno
  4. společně s vraceným zbožím je třeba zaslat také originál daňového dokladu (faktury)
  5. poštovné spojené se zasláním zboží zpět k prodejci hradí kupující, vracené zboží by mělo být při přepravě pojištěno
  6. zboží nesmí být zasíláno na dobírku, taková to zásilka nemůže být z naší strany přijata!!!

Při uplatnění na výměnu nebo vrácení bez udání důvodu je třeba uplatnit následující postup:

  1. Zákazník nejprve vyplní reklamační protokol, který najde po přihlášení do uživatelské sekce. Tento protokol obsahuje všechny důležité informace, které jsou nezbytné pro bezproblémové vyřízení reklamace.
  2. Vyplněný protokol je třeba vytisknout a opatřit podpisem.
  3. Protokol musí být vložen do zásilky, která bude obsahovat reklamované zboží. Zboží je třeba zabalit tak, aby obal dostatečně bránil poškození reklamovaného výrobku během přepravy (včetně obalu výrobku!).
  4. Vyřizování reklamace můžete následně sledovat on-line. Požadavek je zpravidla vyřízen do 5 pracovních dnů od přijetí zboží.

Při současném splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám plnou kupní cenu zašleme převodem na Váš bankovní účet, a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. Číslo účtu uvádějte kompletní, včetně pomlček. Peníze nevracíme složenkou!

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno zpět.

Poradíme vám

Zákaznická podpora po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H. Adriana N. Adriana N.

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}