Touha běžet v adidas Ultraboost 21

Už jste měli na noze botu, která ve vás probudila touhu běžet? Nová běžecká obuv adidas Ultraboost 21 se závratnou návratností energie slibuje přesně to a nic míň. Hi energy!

V běžeckých botách adidas Ultraboost se snoubí dokonalá harmonie hmotnosti, tlumení a síly aktivního odpružení.

6 %

o 6 % víc BOOST pěny, která vás vystřelí vpřed

Primeknit+

flexibilní, pletený a hlavně udržitelný svršek

LEP

vysoká torzní tuhost pro vaši rychlost a stabilitu

Continental

podrážka pod palcem od těch nejlepších pro perfektní odraz

Rozběhněte se za zážitky hned teď. Máme dvě barevné kombinace pro dámy a dvě pro pány.

Stručná historie revoluční pěny Boost

2007: V laboratořích německé firmy BASF vytvořili malé kuličky z hmoty s obrovskou návratností energie. Pojmenovali je "energy capsules" (energetické kapsle) a dál nevěděli, co s nimi. Oslovili proto další německou firmu - adidas. Rodí se revoluce v komfortu a rychlosti podešve: pěna BOOST.

2012: adidas testuje první prototypy běžeckých bot s kuličkami BOOST a ukazuje se, že dosavadně využívaná EVA pěna se s BOOST nemůže rovnat

13. 2. 2013: šéf sportovní divize adidas Eric Liedtke na konferenci v New Yorku představuje první běžeckou obuv s BOOST. Tvrdí, že adidas právě vytvořil revoluční obuv, která bude určovat trendy výkonnostního běhu.

27. 9. 2014: Dennis Kimetto si na maraton v Berlíně obouvá adidas Adios Boost a vyhrává. Jako první na světě zaběhl maraton pod 2 hodiny a 3 minuty a stanovil nový světový rekord na 2:02:57.

22. 1. 2015: adidas uvádí na trh první Ultraboost, které okamžitě útočí na přední příčky v prodeji běžeckých i lifestylových bot, vystupuje v nich i Kayne West. Svršek Ultraboost tvoří tkanina Primeknit z udržitelných zdrojů. adidas pivotuje s ekologickou výrobou oblečení a obuvi pod heslem "Oceány. Klima. Život."

28. 1. 2021: adidas uvádí do prodeje nejnovější Ultraboost, už od pohledu slibuje ještě vyšší komfort a rychlost.

běžecká obuv adidas Ultraboost
podrážka běžeckých bot adidas Ultraboost
běžecká bota adidas Ultraboost

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

upřihlaste se Košík: 0 Kč