Jak vybrat helmu na snowboard

Běžnou součástí výstroje každého zodpovědného snowborďáka je ochranná helma. Při podmínkách které panují na českých sjezdovkách je snad lepší bez helmy vůbec nevyjíždět. Tak jako se před jízdou v autě připoutáte bezpečnostním pásem, stejně byste si před jízdou na snowboardu měli nasadit helmu. Současné helmy navíc velice dobře vypadají a mnohdy umožňují propojení s vaším mp3 přehrávačem. Pořízením helmy tedy nejen vyladíte Váš celkový vzhled, ale také si můžete být jistí, že bez újmy vyjdete z případné srážky se šíleným lyžařem :)

Zajímavým tipem k nákupu jsou helmy od americké značky Bern, které můžete použít jak v zimě na snowboard, lyže a třeba kite, tak v létě na BMX, inline brusle a skateboard.

Dlouhodobě velmi populární je helma s LED diodou od australské firmy Shape, díky které jste lépe vidět i při zhoršené viditelnosti.

Jak vybrat velikost helmy

Výběr helmy je snadný. Stačí si změřit obvod hlavy v oblasti spánku a podle naměřených údajů si objednat odpovídající velikost. Vše je přehledně uvedeno u každé jednotlivé helmy.

Na nákup ochranných prostředků také můžete dostat dotaci až 1500 Kč od Vaší zdravotní pojišťovny. Proč toho tedy nevyužít.
 

Zákaznický servis

po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H.

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}