Hokejový blafák: Hokejové chrániče se slevou až 39 %

V rámci Hokejového blafáku jsme poslali ceny hokejových chráničů na párek. Nezdrží se tam však dlouho. Nakupte v předstihu a buďte připraveni, až vás zase pustí na stadion.

SOUTĚŽ: Kupte si od 10. do 17. listopadu hokejové vybavení minimálně za 1500 Kč a vyhrajte 6 kusů hokejek Warrior Covert QRE 60 v zahnutí a flexu dle vašeho výběru. Po ukončení Hokejového blafáku vylosujeme šťastného výherce.

 Hokejový blafák

Jaké hokejové chrániče potřebujete?

Hokejová ramena

Dejte si bacha na to, abyste si nezačali myslet, že jste superhrdina od Marvela. Hokejové chrániče ramen k tomu svádí. Nesmrtelnost od nich tedy nečekejte, ale puk i nárazy zastaví spolehlivě.

TSTATICKA_PRODUKTY

Hokejové lokty

Hokejista musí mít ostré lokty. A když na nich máte chrániče loktů, budou ještě ostřejší. Z bláznivé strkanice před brankou teď vyjdete pokaždé jako vítěz.

TSTATICKA_PRODUKTY

Hokejové holeně

Stačí, aby protihráč lehce zvedl kotouč z ledu, a přijde bolest, že byste se mohli zbláznit. Proto nepodceňte výběr hokejových chráničů holení, aby bruslení zůstalo bezbolestné.

TSTATICKA_PRODUKTY

 Hokejový blafák

Nenašli jste ty pravé chrániče pro sebe? Vraťte se zpátky do hlavní nabídky Hokejového blafáku, nebo si prohlédněte kompletní nabídku hokejových chráničů.

Hokejové chrániče pro profíky

Přeci jen pošilháváte po superhrdinství? S profi hokejovými chrániči se nebudete muset stydět ani po boku Avengers. Rozdíl bude jen ten, že vy dostanete výstroj za směšně nízkou cenu.

TSTATICKA_PRODUKTY

Hokejové chrániče pro děti

Hokejové chrániče pro děti jsou to nejdůležitější. Zachráníte svému dítěti zdraví a buď jej bude čekat hvězdná kariéra v zámoří, nebo alespoň bezbolestný život. A to není málo.

TSTATICKA_PRODUKTY

Poradíme vám

Zákaznická podpora po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H. Adriana N. Adriana N.

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}