Hokejový blázinec – místo, kde se ceny hokejových rukavic zbláznily

Zvedněte hozenou rukavici a chopte se hokejky jako hokejový blázen. V Hokejovém blázinci totiž pořídíte nové hokejové rukavice za směšné ceny.

Hokejový blázinec

Jak pokročilý hokejový blázen jste?

Hokejové rukavice pro hobíky

Hrajete hokej bez rukavic? Proti gustu...na rybník to stačí. Ale co kdybyste nasadili hokejové rukavice, vyjeli do nejbližší hokejové haly a vstřelili svůj první gól díky pevnému úchopu hokejky?

TSTATICKA_PRODUKTY

Hokejové rukavice pro poloprofíky

Vy už víte, jak bolí dostat sekeru přes zápěstí. To by se jeden bolestí zbláznil. Vsaďte proto na poloprofi hokejové rukavice.

TSTATICKA_PRODUKTY

Hokejové rukavice pro profíky

Tady má někdo zlaté hokejové ručičky. Strčte je do pořádných profi rukavic a nemějte strach, že vám nějaký troubelín přeruší kariéru, zatímco vám za zády bude marně máchat hokejkou.

TSTATICKA_PRODUKTY
Hokejový blázinec

Nevybrali jste si? Zkuste se vybláznit ve vstupní hale Hokejového blázince.

Hokejové rukavice pro juniory

U juniorů je nejlépe poznat rozdíl mezi talentovaným hokejistou a chlapcem, který na to nestačí. Stačí pak jeden neohrabaný zákrok a zranění je na světě. Nebuďte těmi zraněnými vy.

TSTATICKA_PRODUKTY

Hokejové rukavice pro žáky

Co kdyby jste doma měli jak nadějného hokejistu, tak talentovaného pianistu? V mládí se to těžko pozná... Předcházejte proto zranění, ať si pak nemusíte trhat vlasy kvůli zlomenému malíčku.

TSTATICKA_PRODUKTY

Zákaznický servis

po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H.

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}