Jak vybrat zahnutí hokejky

Při nákupu hokejky je důležité myslet na dvě základní charakteristiky čepele stranu a typ zahnutí.

Strana zahnutí

Pro výběr správného zahnutí hole máme jednoduchou pomůcku:
pokud držíte hokejku klasickým způsobem levá ruka dole zvolte zahnutí levé (L),
pokud držíte hokejku tak že, máte pravou ruku dole zvolte zahnutí hole pravé (R).

zahnutí hokejky

Typ zahnutí

Typ zahnutí závisí na zvyklostech hráče. Mnoho hokejek má zahnutí podle hráčů (Naslund, Sakic atd.) nebo má zahnutí specifické označení výrobcem.

Číselně vyjádřená zahnutí jsou již v současné době u většiny výrobců sjednocená, ale i tak se mohou vyskytovat mírné rozdíly. Je to patrné i z obázků.

Typy zahnutí pro jednotlivé značky:

logo Bauer
 

zahnutí Bauer
 

Nejpopulárnější zahnutí Bauer je momentálně P92 (označované někdy jako Sakic, Naslund nebo Backström), ostatní zahnutí jsme schopni zajistit dle aktuálních skladových zásob dodavatele.

logo Reebok CCM
 

Zahnutí pro sezónu 2013-14

zahnutí Reebok CCM
 

 

Zahnutí pro sezónu 2014-15

 
Zahnutí hokejek Reebok / CCM 2014-15
 
Nejpopulárnější zahnutí Reebok / CCM je číslo 19, ostatní zahnutí jsme schopni zajistit dle aktuálních skladových zásob dodavatele.

logo Jofa
 

zahnutí Jofa
 

Nejpopulárnější zahnutí Jofa je číslo 23, ostatní zahnutí jsme schopni zajistit dle aktuálních skladových zásob dodavatele.

logo Swerd
 

zahnutí Swerd
 

Nejpopulárnější zahnutí Swerd je číslo 23 a 11, ostatní zahnutí jsme schopni zajistit dle aktuálních skladových zásob dodavatele.

logo Salming

zahnutí Salming
 

Nejpopulárnější zahnutí Salming je číslo 11, ostatní zahnutí jsme schopni zajistit dle aktuálních skladových zásob dodavatele.

logo Fischer
 

zahnutí Fischer
 

Nejpopulárnější zahnutí Fischer je číslo 19, ostatní zahnutí jsme schopni zajistit dle aktuálních skladových zásob dodavatele.

logo Franklin
 

zahnutí Franklin
 

Nejpopulárnější zahnutí Franklin je číslo 23, ostatní zahnutí jsme schopni zajistit dle aktuálních skladových zásob dodavatele.

V případě, že vyžadujete specifické zahnutí, připište do poznámky objednávky, jak má vaše zahnutí vypadat nebo nás kontaktujte.

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč