Kolekce inline bruslí K2 2020 – Sáhněte si na inlinový vrchol sezóny

Podívejte se, jak vypadá letošní inline expedice na novinky K2. S chutí vyšlápněte vstříc vrcholu a zapomeňte na vybavení ze základního tábora. Letos si sáhnete na vrchol inline bruslí K2. Pokud si nejste jistí, jaký model kolečkových bruslí je pro vás ten pravý, nechte se rychle navést v jednoduchém a přehledném rozcestníku.

Pro koho hledáte vhodné inline brusle K2?

Rozjeďte to na stezkách ve speciálních kolečkových bruslích

Ukažte, že máte styl, a obujte limitovanou edici inline bruslí K2. S 90mm kolečky si užijete pěkně svižnou jízdu, a díky zapínacímu systému Boa nazujete brusle raz dva. Brusle seženete jen u nás, nikde jinde je nenajdete.

Inline brusle K2 s nejlepším poměrem cena / výkon

Chcete dostat kvalitní brusle, a přitom se nevycinkat do konce měsíce? Připravili jsme pro vás exkluzivní modely, které se hodně podobají bruslím pro zábavu. Akorát za mnohem nižší cenu. Tyhle limitky jinde nepořídíte.

Inline brusle K2 pro inline závodníky

Nazujte ty nejrychlejší brusle letošní sezóny a uhánějte trhat rychlostní limity. Jediné dámské brusle se dvěma zadními kolečky o průměru 100 mm vám v tom notně pomohou svojí dynamickou stavbou. Pánové si navíc rychlá kolečka připnou spolehlivým Boa zapínáním. U obou modelů vám zpříjemní jízdu jednostranná konstrukce S-rámu, který pohltí více otřesů a vy si užijete jízdu i na méně kvalitní stezce s nerovnostmi.

Inline brusle K2 pro sportovce tělem i duší

Inline brusle ovládáte na jedničku, ale nepotřebujete nejvíc top top top model? Kolečkové brusle pro ženy s 90mm kolečky a pro muže se 100mm kolečky splní vaše očekávání. Navíc si i u těchto modelů vyzkoušíte horkou novinku v podobě S-rámu, který pohltí až o 20 % vibrací víc, než jste byli zvyklí.

Inline brusle K2 pro pokročilé začátečníky

První brusle máte za sebou, ale pořád si nejste jistí? Chce to poskočit na nový level. Vyberte si proto inlajny s 80mm kolečky, ovšem s mimořádně pohodlným Boa zapínáním, které vás připraví na lepší modely.

Inline brusle K2 pro začátečníky

Teprve se do toho chystáte obout? Inline brusle pro začátečníky s 80mm kolečky pro vás budou dokonalým vstupem do světa kolečkových bruslí.

Dětské inline brusle K2

Pro koho jsou inline brusle největší švanda? No přeci pro děti! Oblíbenými modely Marlee a Raider vykouzlíte dětem úsměv na tváři. A pokud chcete pro děti opravdu originální brusle, udělejte jim radost modely Raider Splash a Marlee Splash. V balení dostanou 5 barevných popisovačů, kterými si mohou brusle vybarvit samy podle svých představ.

Inline brusle K2 pro zábavnou jízdu

Nejste žádný hardcore jezdec, ale ani začátečník? Inline bruslení je pro vás prostě zábava, když nemáte do čeho píchnout? Na 84mm kolečkách budete svištět s větrem v zádech a vyplavíte tolik endorfinu, že z vás bude štěstí prýštit na všechny strany.

Inline brusle K2 do města

Ve městě už nebudete působit jako slon v porcelánu. I přes větší kolečka mají lifestylové inline brusle do města níže položené těžiště. Díky tomu získáte nad bruslí stoprocentní kontrolu a každou překážku objedete nebo přeskočíte.

Jestliže vás novinky K2 nezaujaly, mrkněte se na další inline brusle. Třeba budete mít šťastnější ruku.

Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8:00–16:00

Vendy
Vendy
Dana
Dana
Terka
Terka

Chci vrátit nebo vyměnit zboží
Chci reklamovat zboží

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč