Omlouváme se, pokud něco nefunguje tak, jak byste čekali. Přecházíme na nový systém a ladíme mouchy. Děkujeme za pochopení.

Zlepšete svůj trénink s mySASY a trénujte chytře

Posuňte svůj trénink o level výš s českou vychytávkou mySASY. Zlepšete se a trénujte bezpečně a efektivně. #trenujchytre

mySASY

20% sleva na pás i předplatné

Logo mySASYChceme vám pomoct vyhrávat. Proto jsme se spojili s mySASY a nachystali pro vás 20% slevu na hrudní pás a předplatné. Zadejte svůj e-mail* a my vám obratem pošleme slevový kód, který uplatníte při nákupu na webu mySASY.


Staňte se expertem na mySASY

Využijte naši 20% slevu na online kurz Využití monitoringu variability srdeční frekvence (HRV) ve sportu a staňte se expertem na mySASY.

Kurz vás naučí vše důležité o variabilitě srdeční frekvence. Ukáže, co s tělem dělá únava a jak s ní efektivně pracovat. A v neposlední řadě na příkladech z praxe vysvětlí, jak díky mySASY přizpůsobit trénink.

Přihlášky posílejte na info@mysasy.com a do e-mailu připište "Chci slevu přes SportObchod.cz".

Co je to mySASY

MySASY měří, jak se vaše tělo cítí po tréninku. Řekne vám, jaké výsledky přinesla předchozí zátěž. Vedl trénink ke zvýšení výkonnosti? Splnil svůj regenerační účel? S mySASY najdete odpovědi na všechny vaše tréninkové otázky.

Jak se začít měřit s mySASY

K měření s mySASY potřebujete 3 věci:

  • účet na mysasy.com a aplikaci mySASY mobile v chytrém telefonu
  • hrudní pás s bluetooth a přesností na tisícinu sekundy, zaručeně fungují přímo ty od mySASY
  • vstát ráno o pár minut dřív

Vyzkoušejte si mySASY zdarma. S vhodným hrudním pásem za zkoušku nic nedáte, nebo si pás za 500 Kč půjčte.

změřte se s mySASY hned po probuzení

Měření je snadné. Probudíte se, nasadíte si hrudní pás, spustíte aplikaci a postupně vystřídáte dvě polohy: LEH - STOJ - LEH. Aplikace vám odpočítá potřebný počet srdečních tepů a poté data odešle ke zpracování. Obratem zjistíte, jaký trénink vám dnes nejvíc prospěje.

Důležité: Snažte se měřit vždy za stejných podmínek. Klidně si odskočte, napijte se, udělejte si z měření ranní rituál.

MySASY staví na jedinečnosti každého člověka.Máte tréninkový plán? Výborně, mySASY vám řekne, jestli vás skutečně vede k lepším výkonům. Ukáže vám, jestli trénujete moc nebo málo. S mySASY se vyvarujete zranění a vyjdete vstříc lepším výkonům.

Nevymlouvejte se na geny. 55–65 % vaší schopnosti se zlepšovat ovlivňujete svým životním stylem. Stravou, spánkem a hlavně tréninkem. Využijte mySASY k maximálním výkonům!

Koupit mySASY

Tréninkový profil: poznejte, co jste zač

Než začnete mySASY využívat k úpravě tréninku, stanovte si tréninkový profil. Za 8 měření se dozvíte, jak jste schopni zvládat trénink.

Kdo ví, možná jste rozený talent. Diamant, který společně s mySASY vybrousíte k dokonalosti. Klasik a držák mají na čem pracovat, ale nejvíc bude z mySASY těžit hrozba. Díky měření totiž odstraníte tréninky ohrožující vaše zdraví.

Nezlepšujete se, jak vám slibuje tréninkový plán? Přestaňte střílet naslepo a zamiřte s mySASY do černého.

Vylaďte svůj trénink k dokonalosti

Využijte sílu mySASY naplno. Upravte si trénink podle vašeho aktuálního stavu. Jak na to? Mrkněte na mySASY videa:


Prohlubte své znalosti o využití variability srdeční frekvence v tréninku, koukněte na webinář o analýze měření s mySASY. O své zkušenosti s úpravou tréninku dle mySASY se s vámi podělí i čtyři konkrétní sportovci.


Staňte se součástí výzvy VIRtual movement

VIRtuální výzva, skutečný pohyb, kterým si posílíte imunitu. Hýbejte se pravidelně, jen uberte na intenzitě. Přidejte se do skupiny na Facebooku nebo ke svým fotkám na Instagramu přidejte hashtag #virtualmovement. Sdílejte své tréninky, motivujte sebe a ostatní.

mySASY virtual movement

530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}