Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu SportObchod.cz se zavazuje respektovat soukromí všech svých zákazníků. Aby vám ale mohly být nabídnuty kvalitní služby, je třeba znát některá vaše osobní data. Tato data jsou však velmi pečlivě chráněna před zneužitím.

Vašich dat si skutečně vážíme, proto veškeré operace, kde se přenáší jakékoliv osobní údaje, probíhají na šifrovaném protokolu SSL. Poznáte to jednoduše, na začátku adresy ve Vašem prohlížeči se objeví adresa začínající https://
Pro zabezpečení operací používame 128-bit certifikát společnosti Starfield Technologies Inc. Tato technologie v podstatě vylučuje to, že se Vaše data dostanou do nepovolaných rukou!
Požadované údaje - fyzická osoba
Každý zákazník musí při registraci uvést údaje nutné k bezproblémovému vyřízení objednávky. Je-li zákazník fyzická osoba, jsou vyžadovány následující údaje:

  • jméno a příjmení
  • úplnou poštovní adresu, tj. ulice, město, PSČ
  • alespoň jeden funkční kontakt - telefonický, faxový, případně e-mailový

Všechny tyto informace jsou nezbytné pro jednoznačnou identifikaci kupujícího. Údaje jsou používány k přijetí objednávky, realizaci a zaúčtování platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a dále pro veškerou komunikaci se zákazníkem. Údaje jsou uloženy v databázi, pokud uživatel nepožádá o jejich výmaz.

Požaduje-li zákazník doručování objednávek na jinou adresu, než implicitně uvedenou, může uvést alternativní adresu pro dodání zboží.

Požadované údaje - právnická osoba
Vystupuje-li zákazník jako právnická osoba, měl by navíc uvést také údaje o firmě:

  • jméno firmy
  • úplnou poštovní adresu, tj. ulice, město, PSČ
  • alespoň jeden funkční kontakt - telefonický, faxový, případně e-mailový
  • kontaktní osobu
  • IČ a DIČ

Tyto údaje jsou důležité pro vyhotovení daňového dokladu obvykle vyžadovaný oběma stranami a to včetně všech patřičných náležitostí.

Veškeré údaje o Vašich dosavadních nákupech jsou ukládány v zabezpečené databázi a nejsou poskytovány třetím stranám. Tyto údaje jsou nutné pro zajištění dodávek zboží, vyřizování reklamací a přípravu marketingových akcí.

Internetový obchod SportObchod.cz si velmi váží Vaší důvěry a chrání Vaše soukromá data před zneužitím. Tyto informace shromažďujeme proto, abychom zkvalitnili naše služby. Žádné z těchto údajů nejsou poskytovány dalším subjektům.

Souhlas s používáním osobních dat

Používáním internetového obchodu SportObchod.cz souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech za výše uvedených podmínek.

Změna dat

Svoje data můžete kdykoliv změnit online v administračním rozhraní.

Výmaz dat z databáze

Každý registrovaný zákazník bude neprodleně odstraněn z databáze na základě žádosti zaslané na adresu info@sportobchod.cz

Jsme registrováni u Úřadu na ochranu osobních údajů, číslo registrace je 00035233


Zasílání informačních sdělení

V souladu se zákonem č. 138/2002 Sb. zasíláme zákazníkům informační emaily. Svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení můžete kdykoliv zrušit v administračním rozhraní osobních údajů a tím okamžitě zastavit zasílání výše uvedených informací.

Pod pojmem informace se rozumí zasílání aktuálních sdělení o mimořádných nabídkách, slevách a výprodejích zboží z naší nabídky.

Poradíme vám

Zákaznická podpora po-pá: 8:00–16:00

Dana H. Dana H. Vendula H. Vendula H. Adriana N. Adriana N.

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}