Jak jste na tom s hroší kůží?

Na dnešní pátek třináctého jsme zvedli ceny o 13 %, přihodíme k nim 13 % z naší kapsy a darujeme je dětem. Těm, které měly smůlu, i když nebyl zrovna pátek třináctého a připletly se k nějakému úrazu. Ukažte, že nemáte hroší kůži a postavte se s námi proti pátku třináctého.

Nadační fond Modrý hroch

Jak je to s těmi procenty

Například tričko, které včera stálo 1 000 Kč, je dnes za 1 130 Kč (+ 13 %). My přihodíme taky 130 Kč a nadace Modrý hroch tak z trička dostane 260 Kč.

Ukažte, že nemáte hroší kůži, objednejte si cokoliv na sportování a podpořte děti, které se chtějí uzdravit, aby se zase mohly hýbat.

Nadační fond Modrý hroch

Cílem projektu Modrý hroch je učit děti a rodiče jak se vyvarovat dětským úrazům a pomáhat v případech, kdy se to nepodařilo. Nabízí pomocnou ruku dětem a rodičům na dětské traumatologii FN Brno i po celé České republice.

Hroším patronem je reprezentant České republiky v alpském lyžování Ondřej Bank:
„Sám jsem byl již několikrát zraněn, takže si uvědomuju, že být zdravý je to úplně nejdůležitější a že je to přednější než úspěchy ve sportu. Proto jsem rád, že toto své přesvědčení můžu vyjádřit právě prostřednictvím Modrého hrocha.“

Ondřej bank – tvář Nadačního fondu Modrý hroch

Co na to doktoři
prof. MUDr. Ladislav Plánka Ph.D. – přednosta Kliniky dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno:

„Úraz je nejčastějším důvodem hospitalizace dětí a toho, aby lékaře děti navštívily…bez finančních příspěvků by jistě péče o zraněné dítě byla stejně účinná i kvalitní, ale s přispěním Nadačního fondu Modrý hroch se dítěti stůně řekněme pohodlněji…“

Podpořte děti, které bojují proti své smůle i za to, aby mohly zase sportovat »

Nadační fond Modrý hroch

 

Líbí se vám akce? Dejte o ní vědět..

 

Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8–17 hodin

Verča
Verča
Janča
Janča
Nikča
Nikča

530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 17:00

přihlaste se Košík: 0 Kč