Od pondělí 10. 5. OTEVÍRÁME PRODEJNY a spouštíme osobní odběr.

Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8:00–16:00

Pavel Řehořek

Do sekce stolního tenisu jsme si jako garanta těžko mohli přát někoho povolanějšíhoPavel Řehořek je jedním z nejlepších juniorských trenérů na světě, což snadno poznáte z výčtu jeho zkušeností a úspěchů. Proto máme velkou radost, že nám s výběrem pálek, míčků nebo dřeva pomáhá právě on.

Se stolním tenisem začal v roce 1975 a o devět let později získal svoji první trenérskou licenci. Pavel není muž kompromisů, proto od té doby hraje i trénuje zároveň. V roce 2001 odešel na zkušenou do Německa a Švýcarska, kde se rozhodně neztratil. Několik let pinkal první švýcarskou ligu a současně rozvíjel svůj trenérský um.

Spolupracoval s juniory, dospělými, nadšenými amatéry i zarputilými profesionály. Ve Švýcarsku získal nejvyšší trenérskou licenci a vyšvihl se do trenérského čela tamní juniorské reprezentace.

Zkušeností má tolik, že by je mohl rozdávat. 29 účastí na evropských a světových šampionátech v juniorské i elitní kategorii hovoří samo za sebe. Zatím poslední úspěch si náš garant připsal v květnu 2016, kdy k devátému titulu pod jeho vedením dokráčely hráčky TTC Neuhausen ze švýcarské nejvyšší soutěže.

530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}