Yedoo týden = trhali jste každý den 1 model za akční cenu (11.–17. června)

Nejšťastnější dny koloběžkářů jsou ty tam. Každý den jste si vybírali jeden akční model koloběžek Yedoo, a že to bylo těžké rozhodování. Teď makáme na tom, abyste měli své nové trhací stroje co nejdřív doma. Máme radost, že jsme mohli přispět k rozšíření tohoto krásného sportu. Přejeme vám hodně nadupaných kilometrů a hezky se o své nové miláčky starejte.

Jaké koloběžky Yedoo jste trhali?

Natočili jsme pro vás několik videí, která by byla škoda uklidit do šuplíku. Koukněte na ně a třeba vás kolobky přesvědčí, že si zaslouží investici i za běžnou cenu.

Nenechte si ujít další podobnou akci

Zůstaňte ve střehu a sledujte naše kanály, aby vám neutekla další skvělá akce. Fotíme na Instagram, točíme na YouTube, píšeme na blog Šatna a na Facebooku jsme taky.

Odebírejte, lajkujte a čtěte. Sportu zdar a koloběhu zvlášť ;)

Co by vás mohlo ještě zajímat?

Nečtete pravidelně seriál Bára na kolobce? Vybrali jsme pro vás ty nejužitečnější články, které vám dupání na kolobce zpříjemní.

Nechte žít #YEDOOtyden

Nadupali jste první kilometry s novým strojem? Ukažte to! Hoďte fotku z výletu na Instagram a přidejte #YEDOOtyden. Fotka se objeví na tomto místě. Přidávejte fotky, porovnávejte své vyjížďky a inspirujte se ve výletech u svých kolegů.

Yedoo týden – koloběžky v akci

7 dní, 7 modelů od Yedoo. Každý den jedna nižší cena, která platila pouze jeden den od půlnoci do půlnoci.

Poradíme vám

Informační linka po-pá: 8:00–16:00

Vendy
Vendy
Dana
Dana
Terka
Terka

Chci vrátit nebo vyměnit zboží
Chci reklamovat zboží

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč