Šála Feather Liverpool FC

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Šála Feather Liverpool FCPopis

d

Šála Feather Liverpool FC je základní povinnou výbavou každého fanouška liverpoolského klubu. S šálou můžete zamířit přímo na stadion, do sportbaru s přáteli nebo si jen vylepšit zážitek ze sledování zápasů doma u televize. Každopádně se můžete spolehnout, že už nikdo nebude pochybovat o vaší lásce k The Reds.

Oficiální produkt

Šála je oficiálním licencovaným produktem klubu. Pyšní se obřím nápisem Liverpool FC a Liverbirdem na konci šály. Celá šála má rozměr 132 × 19 cm. Vyjádřete alespoň na dálku podporu hráčům jako Philippe Coutinho, Daniel Sturridge nebo Roberto Firmino.

Vyzkoušejte jiný design a podívejte se také na šálu Bar Liverpool FC nebo na šálu Crown Liverpool FC.

Kód výrobce: FBSSCALP009

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Liverpool FC FANSHOP

Pokud máte rádi FC Liverpool, neobejdete se bez fanouškovských produktů. Na našem eshopu jsme pro vás připravili trika, mikiny a mnohé další.

PREMIER LEAGUE FANSHOP

Nejvyšší anglická fotbalová ligová soutěž Premier League (sponzorským názvem Barclays Premier League) byla založena již roku 1888 a je tak nejstarší fotbalovou soutěží světa.


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč