Set chráničů Bauer Vapor X700

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Set chráničů Bauer Vapor X700Popis

d

Upozornění: První vybíraná velikost z nabídky se týká velikosti ramen, druhá velikosti loktů a poslední možnost se týká velikosti holení.

Set chráničů Bauer Vapor X700 poskytne kompletní hokejovou výstroj náročným rekreačním hráčům. V sadě získáte chrániče holení, loktů a ramen. Přestaňte se bát chodit do soubojů a ukažte kamarádům, že hokej není hra pro slečinky.

Zachovejte si stoprocentní zdraví

Nastřikovaný plast obalený v nízkohustotní pěně tvoří jádro chrániče ramen. Kombinace pěny kryje také hrudní kost, páteř, ledviny a klíční kost. Důležité části těla jako páteř a hrudní kost vyztuží i polyethylenové vložky. Vložku pro chránič břicha můžete odejmout.

Vesta se skládá z více dílů pro lepší pohyblivost, avšak chránič bicepsů a lícní kosti je jednodílný. Zkosený střih chrániče zaručí úplnou ochranu před zraněním. Při pohybu oceníte rezistentní výstelku vůči vodě.

Chraňte své bleskurychlé ruce

Chrániče loktů mají skořepinu z nastřikovaného plastu. Předloktí chrání vícehustotní pěna, která kryje spolu s polyethylenovými vložkami i bicepsy.

Zkosený střih chrániče zaručí úplnou ochranu před zraněním. Při pohybu oceníte rezistentní výstelku vůči vodě. Chránič se uchycuje třemi suchými zipy.

Vysmějte se osekávání zezadu

Chránič holeně tvoří tepelně tvarovaná žebrovaná skořepina. Koleno ukrývá před zraněním nastřikovaná skořepina. Nebude vás bolet ani osekávání zezadu, protože o bezpečí lýtek se stará vícehustotní pěna a polyethylenové vložky. Do pěny se skrývá také chránič stehen.

Zkosený střih chrániče zaručí úplnou ochranu před zraněním. Při pohybu oceníte rezistentní výstelku vůči vodě. Chránič se uchycuje dvěma suchými zipy.

Kód výrobce: 32629, 32623, 32616

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.


přihlaste se Košík: 0 Kč