Set chráničů CCM Tacks 9040 SR

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Set chráničů CCM Tacks 9040 SRPopis

d

Chrániče CCM Tacks 9040 SR jsou vysoce kvalitní hokejové chrániče určené amatérským hokejovým nadšencům. Set obsahuje základní chrániče ramen, loktů a holení z řady CCM Tacks 9040.

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich tělesných dispozic.

Jako Brent Burns

Brent Burns ve výstroji CCM Tacks

Věděli jste, že tváří hokejové výstroje CCM Tacks je mimo jiné Brent Burns? Vyzkoušejte i další části hokejové výstroje pro silové hráče s oblíbenou střelou golfákem.

Více o CCM Tacks »

TIP: Zamyslete se nad svým stylem hokeje

Jste spíše hokejista, který bruslení rád kombinuje a nejčastěji střílíte zápěstím? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji CCM Ribcor »

Jste spíše hokejista s dynamickým stylem hry? Potom sáhněte spíše po hokejové výstroji CCM Jetspeed »

Základní ochrana ramen a trupu

Ramena CCM Tacks 9040 SR zajistí základní ochranu při hobby hokeji. Doporučujeme je spíše pro bezkontaktní amatérský hokej, při kterém nehrozí prudké střety s protihráči a střely mají nižší razanci. Polyethylenové výlisky chrání nejvíce ohrožená místa před zásahem pukem i pády na led. Velkou výhodu je také chránič bicepsu. Více o chráničích ramen CCM Tacks 9040 SR najdete zde.

Lokty v bezpečí

Lokty CCM Tacks 9040 SR přinášejí základní ochranu vašich loktů, předloktí a bicepsů. Jednodílná konstrukce nejen dobře chrání před nárazy, ale také vás zbytečně neomezuje v pohybu. Více o loktech CCM Tacks 9040 SR najdete zde.

Nebojte se padnout do střely

Holeně CCM Tacks 9040 SR vám poskytnou nejen dobrou ochranu před sekyrou na holeň, ale také před střelami. Holenní část zevnitř vyplňuje ochranná pěnová výztuž z PE pěny. Vnější výlisek je pak z odolného PE. Když se vše spojí, dostanete lehké a pohodlné chrániče holení pro amatéry. Více o holeních CCM Tacks 9040 SR najdete zde.

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

CCM Tacks

Preferujete silový styl hokeje? Mrkněte na hokejové vybavení z modelové řady CCM Tacks a vyberte si to pravé.

Gatorade

Nápoje a doplňky stravy od firmy Gatorade jsou vyvíjeny pro maximální výkon při každé sportovní aktivitě.


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč