Set chráničů Warrior Alpha QX5 SR

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Set chráničů Warrior Alpha QX5 SRPopis

d

Chrániče Warrior Alpha QX5 SR jsou kvalitní hokejové chrániče určené začínajícím hobby hokejistům. Set obsahuje kvalitní chrániče ramen, loktů a holení z řady Alpha QX5.

Nejdůležitější chrániče v jednom setu

Díky tomuto cenově výhodnému balení budete vybaveni za nižší cenu a zároveň si můžete vybrat velikost každého z chráničů podle vašich proporcí. Pokud máte například extrémně vyvinuté lýtkové svalstvo, můžete ramena a lokty velikosti M doplnit holeněmi velikosti L.

Buďte v bezpečí i při tvrdých soubojích

Ramena Warrior Alpha QX5 SR jsou základní chrániče ramen amatérských hokejových hráčů. Pěna uvnitř odolá nárazům puku a dobře tlumí i zákroky protihráčů. Více o ramenech Warrior Alpha QX5 SR najdete zde.

Lokty v bezpečí

Lokty Warrior Alpha QX5 SR jsou kvalitní chrániče pro hobíky, které poskytují nejen skvělou ochranu, ale také vás nijak neomezují v pohybu. S pomocí ochranné pěny Warrior Protection budou vaše lokty v bezpečí při amtérském hokeji. Více o loktech Warrior Alpha QX5 SR najdete zde.

Nebojte se padnout do střely

Holeně Warrior Alpha QX5 SR vám poskytnou nejen základní ochranu v osobních soubojích, ale také před pukem. Zároveň holeně díky tvarování a nízké váze nijak nebrání pohybu a umožní vám tak skvělý výkon na ledě. Více o holeních Warrior Alpha QX5 SR najdete zde.

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Gatorade

Nápoje a doplňky stravy od firmy Gatorade jsou vyvíjeny pro maximální výkon při každé sportovní aktivitě.


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč