Set Děti kopou EURO

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Set Děti kopou EURO Popis

d

Kombinace dresu s míčem dostane vaši ratolest do hry

Pořídit synovi dres je bezpochyby bohulibá záležitost, ale co si počne bez míče? Neexistuje lepší způsob, jak si užít EURO, než s míčem u nohy. Připravili jsme pro tento fotbalový svátek set Děti kopou EURO složený z dětského dresu české fotbalové reprezentace s mini míčem. Váš malý Rosický prožije nezapomenutelný šampionát.

Ukaž barvu

Chystáte se fandit českému výběru na EURO a váš syn ještě nemá reprezentační dres? Pokud jej nechcete připravit o spoustu zážitků, pořiďte mu dětský dres Puma Česká republika EURO 2016 s krátkým rukávem. Váš tým potřebuje vidět podporu v ochozech. Se záplavou červených dresů v hledišti porazí Čech a spol. i obávané Španělsko.

Základní parametry

  • Technologie Dry Cell odvádí pot a udrží vás v suchu.
  • Věrná replika domácího dresu s českým lvíčkem uprostřed odkazujícím na zlaté EURO 1976 v Bělehradě.
  • Materiál je 100% polyester.

Maximální odvod potu a přirozená tělesná teplota

Textil je ušitý z vysoce funkčního materiálu s technologií Puma Dry Cell, která odvádí pot od pokožky a umožňuje rychlejší vypařování. Technologie napomáhá tělu regulovat teplotu tak, aby byla i při největší zátěži co nejpřirozenější.

Odborné laboratorní testy potvrzují mimořádně vlastnosti. Zbytková vlhkost (po 30 minutách doby schnutí) dosahuje méně než 30 % u syntetického textilu a méně než 50 % u bavlny.

Vytvořte si osobní dres za nejlevnější cenu!

SportObchod.cz vám rychle, profesionálně a za nejnižší cenu na trhu potiskne tento textil vlastním číslem i jmenovkou.

Kopej jako Rosa

Míč Puma Česká republika Country Fan Mini ocení všichni fanoušci českého týmu. Malý fotbalový míč není jen na koukání, proto ho v Pumě vyrobili z odolného materiálu, který unese podmínky skutečného fotbalového zápolení. Národní barvy doplňuje nápis CZECH REPUBLIC, znak české fotbalové reprezentace a logo značky Puma.

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Fotbalová reprezentace Česká republika

Dresy, trička, čepice, tašky a další produkty od výhradního dodavatele fotbalové reprezentace jsou připraveny pro všechny fanoušky. Pokračujte na stránku, kde najdete kompletní nabídku produktů českého národního fotbalového týmu na jednom místě.

EURO 2016

Máme širokou nabídku reprezentací, které se účastní evropského šampionátu pořádaného UEFA. Podívejte se na vše! Nejen reprezentace Česka a Slovenska, ale i favorizované Španělsko s Německem a mnoho dalších.

Národní fotbalové reprezentace

Dresy, čepice, šály a mnoho dalších produktů reprezentačních fotbalových výběru světa na jednom místě! Neváhejte zobrazit stránku s produkty národních fotbalových reprezentací.


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč