Cyklistické tretry Shimano XC51W bílé

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Cyklistické tretry Shimano XC51W bíléPopis

d

Sportovní MTB tretry Shimano XC51 poslouží cyklistickým nadšencům, kteří rádi vyráží na delší trasy a nebojí se ani náročnějšího terénu. Speciální tvar podešve uleví namáhaným svalům a ve svršku z umělé usně se budete cítit patřičně pohodlně.

Neplýtvejte energií

Speciální tvar podešve Shimano Dynalast podpoří efektivitu vašeho šlapání. Nesprávně tvarované běžné podešve příliš zatěžují namáhané svaly, nebo kvůli nim naplno nevyužijete potenciál každého nášlapu. Optimalizovaná Dynalast podešev slibuje plynulejší pohyb při šlapání a efektivnější využití energie. Na dlouhých jízdách díky tomu uspoříte energii, kterou oceníte v závěrečné fázi cesty.

Shimano Dynalast

Pohodlné svezení za každého počasí

Pohodlnou jízdu slibuje svršek z utěsněné umělé usně. Absence síťovaných ploch zaručuje, že se nemusíte bát ani nepříznivého počasí. Díky nízké přezce s mikroposuvem botu přesně utáhnete. Pásky pomáhají rovnoměrně rozložit tlak svršku na nohu při pohybu vzhůru.

Nedejte těžkému terénu šanci

Ke stabilitě neupnuté boty přispívá měkká podpora klenby. Vzhledem k použitému dezénu nemají bláto, nečistoty ani kamínky šanci na botě zůstat. V náročném terénu oceníte vyztužení podešve skelnými vlákny a možnost upevnění kolíků.

Nejlépe sedí pedálům PD-M8000.

Tretry u nás najdete i v černé variantě.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Hmotnost633 g
Tuhost5
Zapínání2 pásky, Plastový pásek s ráčnovou přezkou
Určeno promuže
TypMTB
Pokročilost jezdcevýkonnostní

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabán produktový manažer

zbynek@sportobchod.cz
530 514 716


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč