Omlouváme se, pokud něco nefunguje tak, jak byste čekali. Přecházíme na nový systém a ladíme mouchy. Děkujeme za pochopení.

Squashové omotávky na rakety

Pošlete mozoly do outu. Namotejte na squashovou raketu základní omotávku, vylepšete si pocit z hraní vrchní omotávkou a pokud se vám hodně potí ruce, přidejte navrch i froté omotávku.

Pokud jste se ze všech těch typů omotávek zapotili už doma u počítače, mrkněte se do poradny, jak vybrat omotávku na squashovou raketu.

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyNabízíme squashové omotávky na rakety. Omotávky se neliší pouze barvou, ale především povrchovou úpravou, tlouštkou nebo schopností tlumit nepříjemné otřesy a následné vibrace squashové rakety.

Základní omotávky (gripy) jsou silnější, mají vlastní samolepící vrstvu a namotávají se zpravidla přímo na vlastní držadlo rakety. Základní omotávka se často používá také pro výraznější zvětšení velikosti držadla.

Vrchní omotávky (overgripy nebo wrapy), jsou mnohem slabší (0.3-0.8 mm) a umisťují se na základní omotávku.

Froté omotávky (ručníky) je poslední skupina omotávek pro toho komu se velmi potí ruka. Tato omotávka je velmi měkká a má zvýšený sací efekt.

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}