Boty na squash

Squashová obuv je nedílnou součástí výbavy amatérského i profesionálního hráče. Boty na squash jsou uzpůsobené pro častý pohyb do stran a rychlé změny směru, čímž snižují riziko zranění. Mají také nebarvící podrážku, která nedělá v hale šmouhy a dobře tě podrží i při super rychlé hře.

Filtrovat

Top produktySquash, badminton a tenis patří do kategorie sportů označovaných jako vysokozátěžové. Tyto sporty kladou vysoké nároky nejen na celý pohybový aparát, ale také na kvalitu squashové sportovní obuvi.

Zvláště squash a badminton jsou sporty hodně zatěžující nohy hráče, časté jsou prudké změny směru pohybu, rychlé starty následované okamžitým brzděním, u badmintonu navíc doplněné o časté výskoky a dopady. Tyto sporty kladou vysoké nároky na použitou sportovní obuv, která by měla zajišťovat pevné a bezpečné držení nohy. Squashové boty nesmí být kluzké, měly by účinně eliminovat nárazové šoky při dopadu. V neposlední řadě by měly boty na squash být prodyšné a vyrobené z materiálu přímo předurčeného pro extrémní namáhání při tomto sportu.

Zkontroluj si správnost squashového obutí dřív, než vyběhneš na kurt. V poradně najdeš vše potřebné o výběru bot na squash.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}