SLEVOVÝ SPRINT | Urvi nejlepší ceny léta s až 70% slevami.

Střelecká deska Hockeyshot Dryland Allstar Tiles 10x

 

{{ price | formatPrice }} s DPH běžná cena 4 499 Kč

Dostupnost

Hodnocení:
Hodnocení: 0%
Na splátky
od 199 Kč
Objednací číslo:
82322
Výrobce:
Hockeyshot

do porovnání zobrazit porovnání (0) do oblíbených

Popis Parametry Hodnocení (0 ) Dotazy

Střelecká deska Hockeyshot Dryland Allstar Tiles 10x

Střelecká deska Hockeyshot Dryland Allstar Tiles 10 ks zdokonalí vaše domácí tréninkové hřiště na hokejJeden kousek plochy má rozměry 45,7 × 45,7 cm. Sada obsahuje 10 dílů, které můžete složit podle svých představ.

Skoro jako na stadionu

Koupí sady tak získáte umělé kluziště z bílých střeleckých desek. Sada obsahuje 10 dílů, které do sebe přesně pasují a ani se nehnou. Výsledná plocha věrně simuluje pohyb puku a hokejky po ledové ploše, takže se nemusíte bát, že byste oproti spoluhráčům, co trénují na stadionu, měli nějakou nevýhodu. Perfektě na nich zdokonalíte rychlost i přesnost jak střel, tak i přihrávek.

Doma, v garáži i na dvorku

Deska je maximálně odolná vůči opotřebení a UV záření a můžete ji tak používat doma i venku. Díky speciální úpravě budou případné škrábance méně patrné. Textura navíc snižuje záblesky od slunce, takže se můžete na střelbu soustředit i ostrém slunci. Plocha je navíc dostatečně odolná vůči zatížení a nezničí ji ani vozidlo zaparkované v garáži.

HodnoceníNapište své hodnocení produktu Střelecká deska Hockeyshot Dryland Allstar Tiles 10x1 - nejhorší, 5 - nejlepšíDotazy

Co Vás zajímá o tomto produktu? Zeptejte se.

Vložte nám zde dotaz k produktu Střelecká deska Hockeyshot Dryland Allstar Tiles 10x530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}