Střešní nosič Thule Škoda Octavia s pevnými body Aero

 

Produkt je definitivně vyprodán

Vyberte si alternativu nebo to nechte na nás a napište na info@sportobchod.cz nebo volejte 530 503 100. Poradíme vám.

Popis Parametry Hodnocení (3) Dotazy (1) Alternativní

Střešní nosič Thule Škoda Octavia s pevnými body AeroPopis

d

Průměrné hodnocení 86.67 % 87%

 • 5 Hvězdiček
 • 4 Hvězdičky
 • 3 Hvězdičky
 • 2 Hvězdičky
 • 1 Hvězdička

32 zakazníků již zakoupilo

100 % zákazníků doporučuje

Hodnotili 3 uživatelé

Sada nosiče pro Škoda Octavia s pevnými body - je vybraná přímo na konkrétní model s ohledem na konkrétní rozměry vozu. Střešní nosič Škoda Octavia I sedan s pevnými body zahrnuje vše co potřebujete pro snadnou a padnoucí montáž. Balení obsahuje : patky Thule Rapid Railing 753 a nosné aero tyče. Už nemusíte nic dokupovat vše je v jednom balení a vše perfektně sedí. Snadná instalace a montáž. Splňuje normu CityCrash!

V této sadě nosiče najdete hliníkové aero nosné tyče. Nosné tyče s aeroprofilem mají výrazně lepší aerodynamické vlastnosti, nižší váhu a atraktivní vzhled. Během jízdy oceníte, že je v podstatě neuslyšíte.

Nosné patky Thule Rapid XT 753 jsou určeny výhradně pro automobily s vestavěnými pevnými body na střeše vozu. Nosič na autě dokonale a bezpečně sedí v originálních vestavěných bodech od výrobce vašeho vozu. Švédský design a německá preciznost dodává nosiči dokonalý vzhled a 100% funkčnost. Výška patek je pouze 8,5 cm a dodává tak celému nosiči kompaktní vzhled, který ladí s křivkami vašeho vozu. Nízký profil patek tak zároveň výrazně nemění aerodynamické tvary auta. Patky se dodávají v balení po 4 kusech. Více o patkách Thule Rapid 753.

V této sadě nosiče najdete hliníkové aero nosné tyče. Nosné tyče s aeroprofilem mají výrazně lepší aerodynamické vlastnosti, nižší váhu a atraktivní vzhled. Během jízdy oceníte, že jsou slyšet méně než klasické čtyřhranné tyče.

Jedná se o nosné tyče s T drážkou, která umožňuje oproti klasickému čtyřhranu jednoduchou změnu originálního příslušenství pomocí T šroubu. Když zaměňujete např. nosič kol za nosič lyží, ten původní snadno vysunete a nasunete příslušenství nové s využitím celé délky nosné tyče. Nosné tyče mají délku 108 cm a dodávají se po 2 kusech.

U tohoto nosiče si můžete vybrat dva druhy tyčí:

Hliníkové nosné tyče kapkovitého profilu Thule Aero 860 nebo nižší hliníkové nosné tyče s profilem ve tvaru křídla Thule Aero WingBar.

Montážní kit pro každou střechu

Pro montáž na střechu tohoto modelu potřebujete originální montážní kit Thule, který je součástí dodávky. Montážní kit je plech, který má přesný rozměr a profilaci tak, aby bezvadně seděl na střeše vozu. Kit se jednoduše zacvakne do patky a tím se stane součástí patek.

Velmi snadná instalace a montáž - namontujte střešní nosič během několika málo minut. Nepotřebujete k tomu žádné nářadí, vše potřebné je součástí balení. Zvládne to opravdu každý.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV)  a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Na přání vám v této sadě můžeme dodat úspornější variantu s klasickými čtyřhrannými tyčemi.

Upozornění: tento set střešního nosiče (jen u tohoto vozu) má mezi patkou a střechou menší asi 2 cm vysokou mezeru. Tato mezera nevypadá esteticky dobře, ale nosič je 100% funkční a kola nebo náklad bezpečně převeze.

Hodnocení

d

Průměrné hodnocení 86.67 % 87% Hodnotili 3 uživatelé

 • 5 Hvězdiček
 • 4 Hvězdičky
 • 3 Hvězdičky
 • 2 Hvězdičky
 • 1 Hvězdička

32 zakazníků již zakoupilo

100 % zákazníků doporučuje

 • Jaroslav K. (Olešnice u Českých Budějovic), přidáno 16.01.2014

  100%

  Objednáno na manželky auto. Drobné výhrady mám k mezeře mezi patkou a karoserií, ale není to nic hrozného. jednoduchá, rychlá montáž bez nářadí, kvalita Thule. Pozitiva rozhodně převažují, proto rozhodně doporučuji.

 • Ing.Bohuslav K. (Chomutov 1), přidáno 05.01.2012

  80%

  Snadná a rychlá montáž,pěkný vzhled. Výhrada snad jen k příliš velké mezeře mezi krytkou patky a střechou vozu. Mezera by mohla být vyplněna třeba přizpůsobeným gumovým nástavcem, což jsem viděl u jiných výrobců, ale i Thule pro jiný vůz (např. na Hyundai i30)

 • Jan S. (Praha), přidáno 09.10.2008

  80%

  docela rychlá montáž, velká mezera mezi krytem a střechou auta

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d
 • Jiří Fiala, přidáno 01.09.2008

  Dobrý den, prosím Vás koukám na vašich stránkách na nosič OctaviaI s pevnými body Aero a nikde jsem se nedočetl jestli součástí je i zámek tohoto nosiče. Předem děkuji za odpověď.

  • Adam Dušek odpovídá

   Dobrý den, patky, které jsou součástí tohoto nosiče mají zámečky již integrované.

Z produktu již nelze poslat dotaz.


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč