Střešní Nosič Thule Fiat Doblo 10- s podélníky

 

Produkt je definitivně vyprodán

Vyberte si alternativu nebo to nechte na nás a napište na info@sportobchod.cz nebo volejte 530 503 100. Poradíme vám.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (1) Alternativní

Střešní Nosič Thule Fiat Doblo 10- s podélníkyPopis

d

Sada nosiče pro Fiat Doblo 10- s podélníky je vybraná přímo na konkrétní model s ohledem na konkrétní rozměry vozu. Střešní nosič Fiat Doblo 10- s podélníky zahrnuje vše co potřebujete pro snadnou a padnoucí montáž. Balení obsahuje : patky Thule Rapid Railing 775 a standardní čtyřhranné nosné tyče. Už nemusíte nic dokupovat vše je v jednom balení a vše perfektně sedí. Snadná instalace a montáž. Splňuje normu CityCrash!

Velmi snadná instalace a montáž - namontujte střešní nosič během několika málo minut. Nepotřebujete k tomu žádné nářadí, vše potřebné je součástí balení. Zvládne to opravdu každý.

V této sadě nosiče najdete tradiční čtyřhranné nosné tyče. Nosné tyče jsou základním modelem v sortimentu Thule a hodí se především pro každodenní používání i v náročnějších podmínkách. Klasická konstrukce a praktičnost jsou zde na prvním místě.

Jedná se o běžné čtyřhranné ocelové tyče o síle stěny 2 mm. Tyče jsou z důvodu ochrany materiálu i nákladu potažené plastem a zůstanou vám tak dlouho "jako nové". Materiál tyčí je dostatečně silný a odolný vůči hrubému zacházení. Nosné ocelové tyče mají délku 150 cm a dodávají se po 2 kusech. Více o čtyřhranných nosných tyčích.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV)  a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Na přání vám v této sadě můžeme dodat dokonalejší variantu s aerodynamickými hliníkovými tyčemi.

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d
  • Roman Šídá , přidáno 12.10.2015

    Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli se jedná o podélníky nebo o příčníky? Děkuji za info. Šída (Střešní Nosič Thule Fiat Doblo 10- s podélníky - https://www.sportobchod.cz/stresni-nosic-thule-fiat-doblo-10-s-podelniky.htm )

    • Jiří Bilík odpovídá

      Dobrý den, jedná se o příčníky, které jsou určeny na toto auto s podélníky. -- S přáním pěkného dne Jiří Bilík +420 776 846 366 | jbilik@sportobchod.cz www.sportobchod.cz

Z produktu již nelze poslat dotaz.


530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

přihlaste se Košík: 0 Kč