Hledat abecedně: - b

Hledat abecedně:

 • Babolat Intermediate Cortex

  Herní komfort a dobrý cit pro míč

  Konstrukce je z dvojího materiálu – Cortex Dampening System pro maximální cit a druhý CDS, který je o 20% pružnější pro zaručení optimálního komfortu při každém úderu. Jedná se o ideální rovnováhu mezi herním komfortem a dobrým citem pro míč.

 • Bauer Fast Core

  Nová čepel pro cit a rychlou střelu

  V neposlední řadě hokejka nabízí novou lehkou čepel s jádrem Fast Core, ve kterém jsou dvě různé pěny, což vylepšuje cit na puku a rychlost střely. Obal čepele byl navržen tak, aby redukoval váhu a maximalizoval energii, která jde do puku při střele.

 • Babolat Hybrid Frame Construction

  V rámu rakety se snoubí dva tvary

  Rám rakety se pyšní úpravou Hybrid Frame Construction. Jedná se o kombinaci čtvercového a eliptického tvaru rámu pro perfektní rovnováhu. Širší rám v krčku (+ 1 mm), dále v hlavě a na pozici 3/9/12h (+1,5 mm) zlepšuje přesnost a stabilitu rakety.

 • Bauer Form-Fit 3

  Zvýšená ochrana zánártí

  Přepracovaný jazyk FORM-FIT 3 není nijak zvlášť prošívaný, ale do jeho středu byl umístěn výlisek z metatarsalu. Tento extrémně tvrdý kompozitový plast je odolný vůči nastřelení pukem do přední části bruslí. Právě jazyk se z přední části brusle největší mírou podílí na tlumení ran. Z vnitřní strany je jazyk z kvalitního materiálu prošit tak, aby vznikly dva tunely pro zmírnění tlaku vznikající při utáhnutí tkaniček. Anatomicky tvarovaný jazyk s vysokou hustotou materiálu FORWARD FLEX zajišťuje maximální bezpečí pro zánártí a ochranu před odřením tkaničkou.

  Form-FIT 3

 • Bauer Tune Fit Strapping System

  Snadné nasazení

  Systém zapínání Bauer Tune Fit umožní díky třem páskům se suchým zipem snadné nasazování i vysvlékání chráničů.

 • Bauer AX Suede Quattro Grip

  Dokonalý cit a pevný úchop

  Odolná dvojitá dlaň z materiálu AX Suede Quattro Grip vám přinese špičkový cit pro hůl a díky gripové vrstvě ji budete mít pevně v rukou.

 • Babolat Control Frame Technology

  Kombinovaný tvar rámu

  Inovativní technologie Control Frame Technology kombinuje dva základní tvary rámu v jeden celek. Dynamický eliptický tvar je na kritických místech šikovně přetvořen v hranatý tvar, který raketě dodává na stabilitě. Výsledkem je vynikající kontrola míčku a stabilita rakety v každé situaci.

 • Bauer Thermocore

  Termostat ve výstroji

  Technologie Bauer Thermo Core pomáhá regulovat teplotu podle aktuální situace. Už se vám tak nestane, že by vám ve výstroji byla zima, nebo naopak horko.

 • Bauer MicroFiber

  Je to v suchu

  Vnitřní výstelka je vyrobena z mikrovlákna, které brání zápachu a dobře odvádí pot. Po celý zápas tak bude mikroklima v botě příjemné a pohodlné.

 • Bauer Vapor ramena

  Základní znaky řady Bauer Vapor

  Ramena Bauer z řady Vapor se vyznačují zkoseným tvarem. V ramenou jsou středně široká a směrem k hrudníku se zužují.

   

 • Babolat Cortex Damping System

  Babolat CortexDokonale tlumí vibrace

  Babolat Cortex System je unikátní technologie, která filtruje a potlačuje nežádoucí vibrace vznikající při úderu do míče. Cortex je aktivní filtr vibrací mezi rukojetí a rámem rakety.

  Cortex System všechny nežádoucí vibrace o vysoké frekvenci, které nabourávají cit pro míč utlumí a odfiltruje. Naopak nízké frekvence, zajišťující cit pro míč, uchová a propustí.


  cortexFiltr na raketě můžete lehce poznat podle viditelné části na konci gripu ve tvaru písmene V.

  cortexBez filtru nežádoucích vibrací se všechny vibrace přenáší do ruky hráče.

 • Babolat Matryx 2.0

  Jako Batman po střechách Gothamu

  Technologie Matryx 2.0 navazuje na Matryx SL. Bezešvý vrchní materiál obuvi doplňuje ještě více kevlarových vláken. Bota si tím pádem zachovává obrovskou odolnost, přičemž hmotnost obuvi klesla na úplné minimum. Budete se hýbat hbitě jako Batman po střechách Gothamu.

 • Bauer HP Mold

  Dokonalé spojení shaftu a čepele

  Shaft je s čepelí spojen pomocí speciální technologie HP Mold, která přináší dokonalý přenos energie. Výsledkem jsou chirurgicky přesné pasy a ostré střely.

 • Babolat Clay Stopper

  Clay Stopper
  Tenký síťovitý materiál našitý v průduších, který zabraňuje antuce dostat se dovnitř boty.

 • Botas Falcon

  Neobvykle robustní konstrukce

  Držáky nožů Botas Falcon mají extra robustní konstrukci plnou různých výztuh a vzpěr. Držáky jsou osazeny noži z karbonové oceli.

 • Bauer TeXtreme

  Lehký a pevný materiál

  Použitá technologie TeXtreme představuje ultra lehký a pevný karbon, který snižuje hmotnost hole při zachování pevnosti.

 • Babolat OCS

  Babolat Optimized Cell System

  Struktura podrážky obsahuje kruhové tvary, pozitivní a negativní reliéfy pro optimální trakci na všech druzích povrchů. Perfektní balanc mezi skluzem a trakcí na antukových kurtech má na starosti pozitivní reliéf, negativní reliéf podél klenby chodidla zajišťuje kontrolované skluzy. Trvanlivost podrážky je dána stejnosměrnou síťovinou.

 • Bauer MDP System

  Nebojte se vlka nic

  Technologie Bauer MPD System přináší skvělou vícevrstvou pěnu, která má za úkol absorbovat nárazy tak, aby se k tělu hráče dostalo minimum energie. Po tvrdém zákroku soupeře i zblokované střele tak budete v mžiku na nohou bez větší újmy.

 • Bauer Thermo

  Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

  Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

 • Bauer Ivory Pro Palm

  Dlaň Ivory micro-seude Pro Palm přináší dokonalý úchop a vysokou odolnost proti opotřebení.

 • Bauer Molded 3D Chrome logo

  Cool design

  Vystouplé 3D logo Bauer na zápěstí je skvělým designovým kouskem, který se používá jen u nejvyšší řady rukavic Bauer Supreme.

 • Bauer Supreme brusle

  Charakteristika bruslí Supreme

  Brusle Bauer Supreme se vyznačují anatomicky tvarovanou konstrukcí, která dokonale obepne chodidlo. Je ideální volbou pro hráče s vysokým nártem a jsou vhodné pro silový styl bruslení s delšímy odrazy.

 • BOA 360 Fit System

  BOA® FS1-1 System

  je výškově nastavitelný 360° design, který zaručuje přesné uchycení, které skvěle sedí po celou dobu vaší jízdy. Díky měkkému materiálu a flexibilitě pásky pohodlně přiléhají k hlavě a zároveň umožňují bezproblémové a snadné umístění brýlí.

  boa


 • Bauer Flex Edge Collar

  Rychlejší zákroky

  Flexibilní límec Flex Edge Collar nad patou umožňuje větší rozsah pohybu a nabízí brankáři rychlé a lépe vyvážené přechody mezi jednotlivými pozicemi a akrobatické zákroky.

 • Bauer Supreme rukavice

  Anatomický střih Supreme

  Rukavice z řady Vapor se vyznačují zkoseným střihem, kde manžeta u zápěstí je široká a stahuje se k oblasti prstů. Tento střih přináší maximální cit a kontrolu nad kotoučem a volnost pohybu. Zároveň však dobře chrání ruce i zápěstí.

   

   

 • Babolat Cell Shield

  Babolat Cell Shield

  Svršek obuvi je vyroben z buněčného materiálu, který je složen z menších hustěji koncentrovaných buněk a z větších více rozptýlených buněk. Tento materiál dokáže odolávat i velkému oděru a poskytuje výborný komfort.

 • Bauer 3D Lasted Carbon Curv Composite

  Minimální váha, maximální ochrana a dokonalé pohodlí

  Bota z tepelně tvarovatelného materiálu 3D Lasted Carbon Curv kompozitu přináší kromě minimalizace váhy a maximální ochrany také skvělou podporu kotníku a paty.

 • BELL No-Twist Tri-Glides

  Vlát za vámi budou jen kadeře

  Rychle nastavitelné upevňovací prvky na helmě pomohou docílit komfortu při dlouhé jízdě. Řemínky zůstanou v ideální poloze a nebudou vám nikde překážet a plandat.

 • Babolat Side 2 Side

  Babolat Side 2 Side

  Díky 3D rybí kostře, která je obklopená PU pěnou, může chodidlo reagovat při každém odrazu a kroku silovou vzpruhou.

 • Bauer Tuuk LS5

  Nůž ostřejší, než břitva

  Prémiový ocelový nůž TUUK LS5unikátní molekulární strukturu a zpracování. Měkčí vnitřní jádro poskytuje dokonale hladkou plochu, okraje potažené směsí karbonu zaručují trvanlivě ostré hrany. Díky této technologii brusle poskytuje maximální zaříznutí a hladký skluz. Profil je o 3mm vyšší než u LS2, tím se zvyšuje životnost nože.

 • Bauer Extension Fit System

  Dokonale se přizpůsobí

  Nový systém Bauer Extension Fit System umožní prodloužení délky kalhot. Hráč si může pouhým přecvaknutím knoflíků během chvíle přizpůsobit délku kalhot podle své potřeby. Sami si zvolíte podmínky, které vám vyhovují, a tak si zajistíte skvělé pohodlí během každého zápasu.

 • Babolat X-Feel Tek

  Odolnost a síla

  Díky technologii X-Feel Tek budete schopni zahrát ještě tvrdší údery a raketa vám déle vydrží.

 • Babolat GT Technology

  BABOLAT GT Technology

  Babolat GT TechnologyInovativní GT Technology kombinuje zkřížené vrstvy grafitu a tenká vlákna tungstenu integrované do rámu rakety. Tungsten je High-Tech vlákno, které se používá při výrobě letadel a kosmických raket. Je vysoce ceněné pro svou pevnost a vlastnostem při tažné síle.

  Inovativní Graphite Tungsten technologie poskytuje maximální torzní stabilitu na hlavě rakety (= zvýšená kontrola) a obnovu energie ve spoji (= dodatečná síla).

 • Botas TST

  Odolná a tvrdá špička brusle

  Botas TST je speciální technologie výroby špičky brusle, která má vysoce účinnou konstrukci z extra odolného plastu. Špička poskytuje zvětšený prostor pro prsty a zaručuje maximální ochranu a vysokou odolnost brusle.

 • Bauer VERTEXX EDGE

  Prémiové gólmanské holdery

  Holdery VERTEXX EDGE jsou navrženy tak, aby poskytovaly co největší úhel záběru. Celková výška bruslí se s těmito holdery zvýší o 5mm. Holdery skvěle přenášejí energii brankáře k nožům a umožní mu tak rychlé změny pohybu. Díky mechanismu Edge se navíc snadno a rychle mění.

 • Bauer Thermo Max +

  Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

  Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max+. Výstelka je lehoučká a příjemná na dotek. Svým novým složením ještě lépe odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má navíc antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

 • Bauer 2 pieces Flex lock thumb

  Ochrana palce

  Díky dvojdílnému palci s technologií Flex lock thumb budete moci ještě lépe uchopit hokejku. Už vám ji jen tak někdo nevysekne z ruky a navíc bude palec chráněn proti vykloubení.

 • Brian´s Smart Strap System

  Dokonalý upínací systém

  Další výbornou vychytávkou je jedinečný upínací systém Smart Strap System, který prostřednictvím vhodně umístěných pásků na suchý zip drží betony na místě. Betony se upínají pomocí klasických kožených nastavitelných pásků a tkanic připevnitelných k bruslím.

 • Botas Ice Hawk Pro

  Neobvykle robustní a lehká konstrukce

  Špičkové hokejové brusle Botas Ice Hawk Pro mají odlehčenou pevnou konstrukci plnou různých výztuh a vzpěr. Svým tvarem velmi nápadně připomíná světoznámého výrobce bruslí. Držáky jsou osazeny noži z nerezové oceli. Nože mají nízkou hmotnost a vynikající jízdní vlastnosti, které umožňují rychlou akceleraci, výbornou manévrovatelnost a stabilitu.

 • Bauer Grip Liner

  Noha na svém místě

  Uvnitř boty je výstelka s gripem, která brání nechtěnému pohybu nohy v brusli. To přináší nejen efektivní bruslení, ale také brání vzniku puchýřů.

 • Bauer ACL Goalie

  Zvládne i ostré střely

  Brankářská hokejka s technologií Bauer ACL vydrží i ty nejtvrdší střely. Odolá tvrdým nárazům a tím pádem vydrží ještě déle.

 • Babolat Top Cap

  BABOLAT Pilot System
  Na vrchní straně gripu jsou dva vystouplé proužky, které slouží jako značky při úchopu hráče. Díky nim se zvyšuje přesnost a rychlost úderu a zároveň napomáhají ke správnému držení rakety.

 • Babolat Zylon Matrix

  BABOLAT Zylon Matryx
  Zesílení konstrukce zylonem přináší více síly a stability.

 • Bauer Pro Felt Tongue

  Maximální ochrana v oblasti jazyka

  Extra pohodlný a pružný plstěný jazyk brání zakousnutí tkaniček a nabízí brankáři maximální rozsah pohybu v brankovišti. Zároveň ho spolehlivě ochrání i před tvrdou střelou.

 • Babolat Side Cortex

  BABOLAT Rackets: Side Cortex:

  Tato technologie je tvořena měkkým Cortex tlumícím systémem, který je umístěn po obou stranách krčku rakety. Výsledek této novinky je efektivní tlumení všech vibrací. Tím je následně zajištěn větší komfort a pohodlí při samotné hře.

 • Babolat KPRS-X

  Tlumí nárazy

  Boty mají speciální polstrování paty, tzv. Babolat KPRS-X systém, který je určený pro specifické potřeby tenistů. Při hře hráči došlapují pod specifickým úhlem a díky EVA podložce z vysoce kvalitní pěny vaše paty a nohy lépe ochrání.

 • Bauer Hydra Max

  Pohodlná výstelka odvádějící vlhkost

  hydramaxPohodlná a maximálně komfortní výstelka Hydra Max perfektně absorbuje vlhkost v botě. Materiál, který funguje na principu knotu svíčky postupně "vytahuje" vlhkost od pokožky a udržuje přijatelný komfort uvnitř brusle. Tato speciální látka drží nohu v suchu a neklouže. Materiál je navíc velmi odolný vůči poškození způsobeným častým nazouváním a pohybem v brusli.

 • Bauer XE Taper

  Unikátní konstrukce shaftu

  XE Taper technologie je speciální patentovaný tvar shaftu, který Bauer získal do svého portfolia díky akvizici legendární značky hokejek Easton a ještě ho o něco vylepšil. Krček hokejky má unikátní tvar elipsy, který nenajdete na žádné jiné hokejce konkurenčních značek.

  Tato unikátní konstrukce přináší hlavní benefity, a to nízkou váhu hokejky, větší flexibilitu bodu ohybu, což přináší rychlejší střelbu, a torzní stabilitu, což znamená, že hokejka se při střele „nekroutí“ a je stabilní.

 • Bauer Dynamic Flex Core

  Mrštný jako štika

  Betony jsou díky úpravě Bauer Dynamic Flex Core nejvíce ohebné pod koleny a nad koleny. Díky tomu je gólman schopný mnohem rychleji se vracet do základního postoje a předvádět zákroky na hranici akrobacie.

 • BELL Float Fit Race

  Všechno padne tak, jak má

  Helmu si snadnu upravíte přesně podle tvaru vaší hlavy. Upínací systém Float Fit Race má možnost nastavení hned na třech místech - klasické stahování kolečkem vzadu, vertikální posouvání a pravolevé posouvání podpůrných týlních lopatek. Vaše hlava tak bude dokonale chráněna ze všech stran

 • Bauer X-Rib

  Maximálně tuhá a v pohybu nebránící konstrukce

  Patentovaná konstrukce Bauer X-Rib nijak nebrání volnosti pohybu a aktivně přispívá ke zvýšení akcelerace a rychlé změny pohybu hráče. Křížové zpevnění je extra odolné vůči bočním sekům a nastřelení pukem. Konstrukce chrání oblast kotníku a celou zadní část nohy.

  Bauer X-Rib

  Konstrukce zadní části brusle využívá speciální struktury ve tvaru písmene X

 • Bauer 3D Lasted Flex Composite

  Lehoučké a odolné

  Brusle jsou vyrobeny z tepelně tvarovatelného 3D Lasted Flex kompozitu, Díky tomu mají nízkou váhu, přizpůsobí se každému chodidlu a zároveň dobře chrání před tvrdým pukem i osekáváním.

 • Bauer MPK

  Střílejte jako katapult

  Technologie MPK (Maximum Power Kick) díky nové geometrii shaftu ve spodní části hokejky maximalizuje přenos energie od hráče do střely. Nejvíce tuto technologii pocítíte při střelách z první a při tvrdých střelách s nápřahem.

 • Bauer MAX-SORB

  Rozsáhlá ochrana a nižší hmotnost

  Chrániče jsou vyztuženy speciálními pěnovými inzerty MAX-SORB. Část této vycpávky využívá zvláštního pěnového materiálu v oblasti vnitřních výlisků, který poskytuje dodatečnou ochranu. Tyto samostatné pěnové díly a umělohmotné výztuže prudce zvyšují účinnost a tím poskytují rozsáhlejší ochranu. Bauer tímto materiálem nastavil novou třídu ochrany, která je diametrálně účinná a pokročilá. K výraznému zvýšení účinosti tlumení rázů přibylo navíc ještě výrazné snížení hmotnosti. Chrániče jsou extrémně účinné při nižší hmotnosti.

  MAX-SORB

 • Bauer Vapor brusle

  Charakteristika bruslí Vapor

  Brusle Bauer Vapor

  Brusle Bauer Vapor se vyznačují těsnou konstrukcí paty do tvaru písmene V. Naopak v oblasti prstů jsou širší. Díky tomuto tvaru se hodí pro dynamický styl bruslení a rychlé změny směru. Vapor je celosvětově nejoblíbenější řada bruslí napříč všemi kategoriemi.

   

 • Babolat 360° Motion

  Naprostá volnost pohybu

  Inteligentní látka s technologií Babolat 360° je vyrobená k optimalizaci celého komplexu pohybů v raketových sportech: Žádné švy pod rameny nebo mezi nohami, bio-technický střih, který je v pohybu spolu s hráčem.

 • Bauer Mid-Kick

  Tvrdá střelba golfákem i zápěstím

  Hokejky s tzv. Mid-Kick technology jsou díky bodu ohybu ve střední části hole připraveny vyslat dělovou ránu při každé příležitosti.

 • Bauer X-Lite Shield Sternum

  Ochrana hrudníku a maximální rozsah pohybu

  Plovoucí chránič hrudníku Bauer X-Lite Shield dokonale ochrání hrudník před nárazy. Zároveň vás však nijak neomezuje v pohybu.

 • Bauer TUUK Stainless steel

  Kvalitní nože pro svižnou jízdu

  Ocelové nože střední úrovně Bauer TUUK Stainless steel poskytují dobrou rychlost i stabilitu při prudkých změnách směru.

 • Babolat Ortholite

  Babolat Ortholite

  "Inteligentní" vložky Ortholite ze speciální pěny dlouhodobě tlumí nárazy, zabraňují vzniku nepříjemného zápachu a plísní, odvádějí vlhkost a zajišťuí prodyšnost pro příjemné nošení.

 • Bauer TUUK LS Fusion

  Rychlost, ovladatelnost a nízká hmotnost

  Nože Bauer Tuuk LightSpeed Fusion představují revoluční design a nejmodernější technologii. Nůž je vyroben ze dvou vrstev materiálu pro maximální úsporu hmotnosti. Horní nosná část je z hliníkové slitiny a spodní část, která se brousí, je z kvalitní nerezové oceli. Nůž má stejný tvar i geometrii jako Tuuk LightSpeed 2, takže se výborně ovládá, je rychlý a navíc je o 27% lehčí! Samozřejmostí je možnost výměny nožů, které jsou kompatibilní se všemi držáky LightSpeed.

  tuuk fusion

  Dvě vrstvy materiálu pro nižší hmotnost

   

 • Bauer CSR

  Nastavte si betony podle svých představ

  Systém zapínání Bauer Custom Rotation System využívá širokých pásků se suchým zipem. Proto umožňuje snadnější rotaci betonů, zmírňuje zatížení kyčelních kloubů a brankář si podle potřeby může zvolit, zda chce mít betony volnější, nebo těsně připnuté k noze.

 • Bauer Tuuk LightSpeed Edge

  Rychlejší skluz

  Držáky nožů Bauer Tuuk LightSpeed Edge představují revoluční design s možností jednoduché výměny nože za pár vteřin bez použití nářadí. Držáky jsou kompatibilní se všemi noži Tuuk LightSpeed. Nové je také uložení nože v držáku, které umožňuje rychlejší skluz a menší oblouky.

  Bauer Tuuk LightSpeed Edge

  Revoluční systém rychlé výměny nože Bauer Tuuk LightSpeed Edge

 • Babolat SWX Pure Feel

  Ucítíte jen to důležité

  Vibrace eliminující technologie od firmy SMAC ve vylepšené verzi SWX Pure Feel s sebou přináší dosud nevídanou úroveň pocitu ze hry. Extra vrstva tlumícího materiálu v rámu rakety navíc generuje unikátní zvuk, který je výraznější a dodává úderům novou energii.

 • Bauer TUUK LS2

  Rychlejší bruslení

  Brusle jsou standardně dodávány s nerezavějícími odlehčenými noži LS2, které umožňují rychlejší starty a přesnější krátké oblouky při zachování tradičních oceňovaných vlastností technologie TUUK. Nože vydrží déle ostré a zároveň byla vylepšena jejich pevnost.

 • Bauer AMP cuff

  Mobilita a ochrana

  Zápěstí rukavice s technologií Bauer Active Motion Protection přinášejí dokonalou mobilitu v oblasti zápěstí, která je důležitá pro kličky, přihrávky i zakončení. Zároveň však oblast zápěstí skvěle chrání před osekáváním soupeřů.

 • BELL Float Fit

  Když do sebe všechno zapadá

  O dokonalé zapadnutí hlavy do helmy se stará minimalistický a lehký systém. Jednoduchým otočením kolečka nastavíte požadovaný rozměr helmy a získáte absolutní ochranu před bolestivým dopadem.

 • Bauer Reflex Pro Tongue

  Flexibilní jazyk pro svobodu pohybu

  Jazyk Bauer ReFlex Pro pomáhá maximalizovat rozsah pohybu, ale také vytváří pružící efekt. Karbonová vložka se při bruslení ohýbá, a poté uvolňuje energii, jakmile zapadne zpět na své místo. Napomáhá tak efektivitě bruslení. Kompozitní výstelky a jazyková konstrukce navíc poskytují zvýšenou ochranu proti nárazu.

 • Bauer LOCK-FIT PRO Liner

  Dynamit na nohou

  Vysoce kvalitní výstelka LOCK-FIT PRO, kterou tvoří protiskluzové gripy, stoprocentně uzamkne nohu v brusli a přinese skvělé zrychlení s výbornou obratností při změně pohybu. Na vaši rychlost soupeřovi obránci těžko zareagují. Navíc výstelka zásluhou rychleschnoucí látky udrží nohu v suchu po celou dobu zápasu.

 • Bauer Aerofoam Ankle Pads

  Kotníky v jako v peřince

  Komfortní tepelně tvarované polstrování v oblasti kotníku z pěny AEROFOAM přináší opravdový komfort pro tuto namáhanou oblast.

 • Botas LTT

  Pevný svršek pro oporu nohou

  Moderní technologie Botas LTT pro optimální zpevnění svršku brusle pro pevnou oporu a vysokou ochranu nohou. Speciální technologie výroby vytvářející tuhý a pružný svršek odolný proti úderům a pohodlný pro nohu.

 • Bauer 12K carbon

  Skvělá odolnost a herní vlastnosti

  Velice kvalitní 12K carbon/kompozitová vlákna zajistí odolnost, pružnost a nízkou váhu hole.

 • Bauer Curv® Composite

  Zvýšená ochrana

  Materiál Curv composite poskytuje po celé své ploše maximální ochranu před tvrdými střelami, nárazy do mantinelu i případným seknutím hokejky. Technologie od značky Bauer ubírá výstroji na hmotnosti, ale naopak účinnost ochrany zvyšuje. Hokejista jistě ocení každý gram z celkové váhy dolů.

 • Babolat Matryx Evo

  Maximální hbitost

  Svrchní vrstva látka Matryx® známá z předchozích modelů z řady Mach kombinuje stávající systém s vysoce pevnými aramidovými a polyamidovými vlákny s novým, upraveným průměrem gumy. Výsledkem je větší pružnost a pohodlí. Technologie Matryx® EVO je navržena pro optimální bod mezi pohodlím, podporou a odolností.

 • BELL Breakaway Screws

  Raději plast, než váš obličej

  Kšilt proti slunci je uchycen pomocí plastových šroubů, které se v případě havárky snadno rozlomí a kšilt se oddělí od helmy. Tím pádem se snižuje riziko zranění jezdce a minimalizuje poškození kšiltu.

 • Babolat XP Aero Tubing Technology

  Větší přesnost úderů

  Díky větší tuhosti v klíčové části rámu vám technologie XP Aero Tubing umožní ještě lepší přesnost úderů.

 • Bauer Accelflex System

  Kombinace ochrany a pohodlí

  Díky skeletu s technologií Bauer Accelflex System brusle mimořádně chrání svého nositele vůči nárazům, a přesto je dostatečně poddajná a přizpůsobí se i specifickým chodidlům.

 • Babolat Vibrakill

  Babolat Vibrakill

  Jedná se o vysoce výkonný systém vytvořený speciálně pro tenis, kdy je patě chodidla poskytován maximální komfort. Díky schopnosti obnovy energie je podporována rychlejší regenerace chodidla.

 • Bauer Vapor holeně

  Specifika holení Bauer Vapor

  Rozšířený tvar v oblasti kolene se směrem dolů k lýtku zužuje a perfektně obepne celou nohu. Díky tomu poskytují holeně z řady Vapor perfektní mobilitu a vy tak můžete bruslit s maximálním úsilím.

   

 • Bauer LOCK-FIT PRO Facing

  Zavaž a běž na to!

  Na pevné utažení tkaniček se můžete stoprocentně spolehnout. Systém šněrování LOCK-FIT PRO tvoří speciální očka, která drží tkaničky na svém místě. Brusle se tak stanou vaší skvělou oporou při pohybu na ledě.  Poslední skluz po ledě bude stejně rychlý a dynamický jako ten první.

 • Babolat Pro-Shield

  Babolat Pro-Shield

  Vzhledem ke speciálním výztuhám Pro-Shield v nejvíce namáhaných oblastech je obuv extrémně odolná a trvanlivá.

 • Babolat Shaft 6,5

  Dokonalá aerodynamika

  Nejužší rám na trhu umožňuje dokonalou průchodnost rakety vzduchem.

 • Bauer Hyper Sense finger liner

  Dokonalé pohodlí uvnitř rukavice

  Pohodlná antibakteriální vložka uvnitř rukavice přináší dokonalé pohodlí i při náročném zápase. S nadsázkou by se dalo říct, že v rukavici vydržíte klidně celý den.

 • Bauer Y-Shape Strap

  Komfortní zapínání

  Pružné upínací pásky ve tvaru Y přinášejí pohodlnou a bezpečnou hru.

 • Babolat Metricflex

  Ještě větší rychlost úderu

  Rozdílná pružnost krčku v laterálním a frontálním pohybu zvyšuje rychlost na začátku úderu a uvolňuje sílu při úderu.

 • Bauer Aerolite

  Dokonalé ochranné vlastnosti

  V oblasti výstroje získává hráč vynikající ochranu zásluhou technologie Aerolite, která spolehlivě chrání důležité orgány lidského těla. Navíc snižuje celkovou hmotnost výstroje, a to jistě ocení každý hráč.

 • Bauer Formfit +

  Chodidla jako v bavlnce

  Vložka FORMFIT+ je vyplněna paměťovou pěnou, což přináší opravdový komfort pro chodidla hráče.

 • Bauer 3D Lasted Curv

  Lehoučké a odolné

  Brusle jsou vyrobeny z tepelně tvarovatelného 3D Lasted Curv kompozitu, díky kterému mají brusle nízkou váhu a zároveň vysokou odolnost.

 • Bauer TUUK LS Pulse TI Edge Runner

  Nože z budoucnosti

  Nové nože Bauer TUUK LS Pulse TI Edge Runner jsou vyrobené z tvrdší oceli a titanu pro lepší udržení hran a výborný přenos energie. Získáte skvělou stabilitu a nemusíte tak často na broušení.

 • Bauer Er Spine

  Využijte geometrie ke zlepšení výkonů

  Tělo hokejky 5 hran. Díky tomu je hokejka lehčí a dochází tak k rychlejšímu přenosu energie z bodu ohybu směrem k čepeli. Získáte tak nad hokejkou lepší kontrolu a snadněji kličkujete mezi soupeři s jistotou sobě vlastní. A když vypálíte, máte jistotu, že se energie přenese plnou parou do puku.

 • Bauer Power Sense 2

  Dokonale vyvážená lehká čepel

  Jedinečná čepel Power Sense 2 je konstruována pomocí nejmodernější technologie, při která využívá dokonalejšího procesu nanášení vrstev SENSE a jejich propojení s karbonovými vlákny TeXtreme. 

 • Bauer Plush Foam Ankle Pads

  Plyšové vycpávky kotníků

  Pro maximální pohodlí je brusle vybavena plyšovými vycpávkami v oblasti kotníků. Ty brání vzniku otlaků a odřenin. Budete se tak cítit jako v papučkách.

 • Bauer ACL

  Ještě rychlejší střelba

  Redukce váhy čepele pomocí nové technologie ACL umožní až o 11% rychlejší střelbu oproti předchozímu modelu. Brankář má tak o 11% méně času na střelu zareagovat. To má za následek větší úspěšnost tvé střelby.

 • Bauer Double Concave Walls

  Skvělý cit a silný úchop

  Technologie Double concave walls přináší shaft s oboustranně konkávním profilem se čtvercovým zaoblením rohů, což má za následek perfektní cit a sílu při držení hokejky.

 • Bauer Aerolite 2

  Dokonalé ochranné vlastnosti a nízká váha

  V oblasti výstroje získává hráč vynikající ochranu zásluhou technologie Aerolite II, která spolehlivě chrání důležité orgány lidského těla a navíc výrazně snižuje celkovou hmotnost výstroje, což jistě ocení každý hokejista.

 • Babolat Aero Modular 3

  Rychlejší nápřah a švih

  Rám se může pochlubit vylepšenou technologií Babolat Aero Modular 3. Výrobci se sešli s experty na aerodynamiku z Ace Engeneering, kteří spolupracují i s armádními složkami. Jedinečná aerodynamičnost, která vylepšuje průchodnost vzduchem o více než 11%, poskytuje hráči při odehrání míče rychlejší nápřah a lepší spin.

 • Botas Ice Hawk

  Neobvykle robustní konstrukce

  Držáky nožů Botas Ice Hawk mají robustní a odlehčenou konstrukci plnou různých výztuh a vzpěr. Svým tvarem velmi nápadně připomíná světoznámého výrobce bruslí. Držáky jsou osazeny noži z karbonové oceli.

 • Bauer Quick Click

  Rychlá montáž bez nářadí

  Plexi se do helmy zacvakne díky systému Quick Click. A nebudete k tomu potřebovat ani žádné nářadí.

 • Babolat 20x21 Stringing Pattern

  BABOLAT Badminton: 20x21 Stringing Pattern - VÍCE ROTACE

  Nový způsob vyplétání rakety značky Babolat. Místo tradičního vzoru výpletu 22x23 je použito vypletení strun 20x21 (dlouhé x krátké). Vzor vylepšuje grip a dovoluje použít větší rotace.

  Technologie poskytuje o 8 % více citu a o 30 % méně času při vyplétání.

 • Bauer LS3+

  Nové nože

  Nové brankářské nože Bauer LS3+jsou velice oblíbené a často používané odolné nože světového výrobce Bauer. O 3 mm zvýšená výška oproti LS3 přináší efeltivnější bruslení.

 • Bauer Lock Fit liner

  Profesionální stélka pro pohodlí i maximální výkon

  Vložka Bauer Lock Fit poskytuje oporu pod chodidlem, díky které hráč kontroluje pohyb brusle, balanc a pohodlí. Základna ze středně husté pěny poskytuje rovnováhu mezi komfortem a výkoností. Použitý grip zvyšuje stabilitu v oblasti paty a tím zlepšuje přenos energie.

 • Bauer Nexus hokejky

  Specifika hokejek z řady Bauer Nexus

  Hokejky Bauer Nexus se vyznačují konkávním tvarem shaftu, ostřejšími hranami a užšími boky.

  Shaft je nejtužší ve své střední části a její horní a spodní části jsou flexibilnější. V praxi tyto vlastnosti přináší rychlou střelbu zápěstím i příklepem.

   

 • Bauer P31

  zahnutí Bauer P31

  Zahnutí Bauer P31

  Střední zahnutí Bauer P31 s mírně otevřenou plochou zlepšuje ovládání a zároveň nadzvednutí puku.

   

 • Babolat Ergo Motion

  Nepřipusťte si žádný tlak

  Při raketových sportech se nevyhnete hromadě přískoků a pohybu do stran, což má za následek množící se tlak na vaše chodidla. Technologie Ergo Motion vnáší do podešve dvojí materiál, který se s tímto tlakem vyrovná a dokáže jej odbourat. Na vnitřní straně podešve se nachází REVAX, který je odolnější, měkčí a především absorbuje tlak. Vnější stranu zdobí EVA materiál pro tlumení nárazů.

 • Babolat Michelin Performance

  Babolat Michelin Performance

  Ultra odolná podrážka Babolat byla vyvinuta ve spolupráci s Michelinem a byla navržena speciálně pro potřeby tenistů. Podrážka z prémiové gumy s nízkou hodnotou DIN (opotřebení třením) zaručí nejlepší výkon s nejdelší výdrží.

 • Bauer VentaPrene Lock Strap

  Pohodlí a prodyšnost

  Speciální prodyšné a komfortní uchycovací pásky Venta Prene zajistí skvělý komfort a omezují nepříjemné pocení.

 • Bauer Power Profile Dual Taper

  Větší jistota na puku

  Větší zúžení profilu směrem ke krčku zvyšuje torzní tuhost hole a omezuje nechtěné kroucení hole, což výrazně zlepšuje přesnost a jistotu při střelách i přihrávkách.

 • Babolat Aero +

  Menší odpor vzduchu

  Technologie Aero + vám umožní díky integrovaným průchodkám v rámu rakety ještě lepší přenos energie přímo do míčku.

 • Bauer XRD Foam

  Skvělá absorpce nárazů

  Značka Bauer nabízí exkluzivní pěnu Bauer PORON® XRD™, která dokáže pohltit energii nárazu. Super lehký a odolný materiál okamžitě pohltí i ve vysoké rychlosti energii vzniklou nárazem. Materiál je vložen na nejvíce namáhaných místech rukavice mezi dvěma vrstvami pěnových materiálů, které s touto technologií poskytují vynikající tlumení nárazu.

 • Babolat Michelin Optimized Cell System

  Technologie inspirovaná závodními pneumatikami

  Michelin OCS (Optimized Cell System) je nová převratná technologie vytvořená speciálně pro raketové sporty, kdy speciální drážky v podrážce zvyšují stabilitu až o 20 %. Konstrukci podrážky tvoří hladké kruhové mikročlánky. Použitá přírodní guma Michelin prodlužuje životnost podrážky.

 • Bauer TUUK LS 3

  Ostré a nerezavějící ostří

  Brusle jsou vybaveny noži Bauer TUUK LightSpeed 3. Jedná se o velice oblíbené a často používané odolné nože pro profesionální hráče od světového výrobce. Speciální nože zajišťují dlouhou životnost i při častém ostření a mají velmi ostré, nerezavějící ostří. Rychlá a jednoduchá výměna nože je charakteristickým znakem tohoto modelu. Modifikovaný tvar usnadňuje broušení nože a tím i jeho přizpůsobení na míru každého hráče.

 • Bauer Triple Shox Foam

  Nenechte si useknout prsty

  Horní část dlaně a prsty jsou vyztužené speciální pěnou Triple Shox Foam, která je chrání před osekáváním soupeřů a tvrdými střelami.

 • Bauer eLASTech

  Delší životnost

  ELASTech představuje systém propojení jednotlivých karbonových vrstev, který zvyšuje odolnost hole tím, že snižuje riziko vzniku mikrotrhlin vznikajících při hře.

 • Babolat HTR System

  Tuhý kořínek

  Nové rozvržení kompozice rámu zajišťuje technologie HTR System (High Torsional Rigidity). Ta poskytuje rámu novou úroveň explozivity, obzvláště u silných úderů hraných ve vysoké intenzitě. Můžete hrát razantněji než kdy dřív a stabilitu rakety to nerozhodí.

 • Babolat C2 Evo Feel

  Pohlcuje vibrace

  Technologie C2 Evo Feel zaručuje vysoké pohlcování nárazů. Umístěna je ve čtyřech bodech na raketě. Výsledkem je příjemnější kontakt s míčkem, který dovoluje přesnější hru a generuje více energie.

 • Bauer Ergo Spine

  Tuhý hřbet

  Nový model přináší také novou konstrukci příložníku zvanou Ergo Spine. Příložník byl zezadu "zploštěn" a vystupuje z něj nyní široký hřbet, díky kterému je hokejka tužší a kvůli menšímu množství použitého materiálu i lehčí.

 • BELL Progressive layering

  Skvělá ochrana a ventilace

  Progressive layering je nová technologie, která spojuje vnější skořepinu s vysokou hustotou s vnitřním pláštěm EPS s nižší hustotou a integruje systém MIPS do systému Float Fit Race. Výsledkem je dokonalá ochrana a zároveň dobrá ventilace.

 • Bauer Goal Redefined Vapor Fit

  Speciální gólmaská vložka

  Nový tvar vložky z paměťové pěny Vapor Fit přinese větší zahloubení nohy v brusli a lepší obepnutí v horní části boty. Výsledkem je lepší stabilita při pohybu v brankovišti a méně unavená chodidla.

 • Bauer Recoil Tongue

  Pohodlí i ochrana

  Nový dvouvrstvý jazyk Recoil Tongue si bere to nejlepší z oblasti ochrany od svého předchůdce z bruslí Vapor 1X, navíc ale přidává možnost tepelného tvarování.

 • Bauer TUUK LS1

  Pro rychlou jízdu

  Kvalitní nože TUUK LS1 z nerezové oceli jsou odlehčené a umožňují hráči rychlejší starty a přesné krátké oblouky. Soupeře svými pohyby rozhodíte a bude s vámi jen těžko držet krok. Nože vydrží ostré dlouhou dobu a chlubí se vysokou životností, protože jsou velmi pevné.

 • Bauer Vented Composite Outsole

  Lehká a odolná podrážka s odvětráváním

  Díky lehounké a tuhé podrážce Bauer Vented Composite se zvyšuje torzní tuhost brusle a minimalizuje pnutí v botě. Ventilační otvory pak odvádějí přebytečné teplo od těla.

 • Babolat Matryx

  Boty z Batmanova kevlaru

  Babolat ve spojení s firmou Chematex stvořil unikátní bezešvý svrchní materiál obuvi Matryx. Zátěžové oblasti bot pokrývá látka obsahující odolný Kevlar. Výsledkem je extrémní lehkost obuvi a absolutně stabilní bota. Dostáváte botu, která se vám přizpůsobí.

 • Bauer Max Balance blade

  Lehká a odolná čepel

  Nová technologie Max Balance přináší vyztužené hrany pomocí uhlíkových vláken. Ta snižují váhu čepele, aniž by byla ohrožena její odolnost.

 • Bauer Nexus rukavice

  Klasický střih rukavic Bauer Nexus

  Rukavice z řady Nexus mají tradiční střih, který vychází ze starých typů rukavic. Rukavice jsou volnější po celé své délce, tím pádem pohodlně sednou téměř na každou ruku.

   

 • BELL Tag Fit System

  Nepřítel se vám nedostane do týlu

  Možná jste zvyklí, že si rozměry helmy můžete nastavit podle obvodu hlavy. Systém Tag Fit však dodává ke klasickému přizpůsobení také možnost posunout helmu do ideální polohy ve vertikální poloze. Výsledkem bude perfektní sednutí helmy v týlu a bezprecedentní obepnutí hlavy pro maximální ochranu před úrazy.

 • Bauer QRT

  Nezahne vám

  Bauer QRT technologie zahnula shaft tak, aby dokázal lépe pracovat se zpětným rázem puku. Střely jsou teď mnohem rychlejší a tvrdší.

  Bauer QRT

  Nízký bod maximálního ohybu pro rychlou střelu zápěstím i příklepem.

 • Bauer Nexus ramena

  Základní znaky řady Bauer Nexus

  Ramena Bauer z řady Nexus se vyznačují klasickým střihem. V ramenou i v hrudníku jsou širší, takže se hodí hlavně pro hokejisty s vyvinutou muskulaturou. Navíc jsou ze všech řad Bauer nejvíce polstrované a nikde zbytečně netlačí. Díky tomu se v nich nemusíte obávat ani těch nejtvrdších hráčů soupeře.

   

 • Bauer 3D Tech PU Quarter

  Mix pevnosti a pohodlí

  Nový skelet z 3D polyuretanu přináší dostatečnou pevnost tolik potřebnou pro ochranu nohou před pukem. Zároveň však je dostatečně flexibilní pro svižný a pohodlný pohyb v brankovišti.

 • Babolat Foot Belt

  Babolat Foot Belt

  Perfektní splynutí chodidla a obuvi

  • Dva vzájemně nezávislé, nastavitelné pásky, které zaručují přesné přizpůsobení podrážky chodidlu.
  • Klenba je vyztužena pevnou špičkou boty.
  • Kotník je zpevněn dvěmi pásky.
  • Pata je podložena dvěmi ergonomickými TPU přepážkami na patě, které rovnoměrně rozloží tlak, který vzniká při krocích vzad.

 • Bauer LS 5G

  Nejkvalitnější gólmanské nože současnosti

  Ocelové nože s příměsí karbonových vláken Light Speed 5G přinášejí brankářům dokonalý záběr a dlouhou životnost.

 • Bauer Memory Foam Ankle Pads

  Kotníky v jako v peřince

  Komfortní polstrování z paměťové pěny v oblasti kotníku přináší nepoznaný komfort pro tuto namáhanou oblast.

 • Bauer High Performance Mold

  Výborný pocit při hře

  Shaft je s čepelí spojen pomocí technologie High Performance Mold, která přináší pocit, který normálně zažíváme pouze u těch nejdražších jednodílných hokejek.

 • Bauer Hypercore

  Lehčí hokejka a větší cit pro puk

  Díky jádru čepele s novou technologií Hypercore je hokejka neskutečně odolná při zachování nízké váhy a skvělého citu pro puk.

 • Bauer Monocomp

  Optimalizované vyvážení hole

  Hokejka je vyrobena technologií Monocomp, což znamená, že je vyrobena z jednoho dílu. Při takové výrobě dochází k odstranění překrývání vrstev pojidla a pěny. Hůl je pak lehčí a je lépe vyvážená.

 • Bauer FLEX-LOCK PRO Tongue

  Dokonalý jazyk 

  V šatně nestrávíte kvůli nazouváním bruslí dlouhou dobu. Zásluhou dokonalého jazyka s revoluční výstelkou FLEX-LOCK PRO se do brusle snadno dostanete a tvar se dokonale přizpůsobí vaší noze. Výstelka přináší pružnost při bruslení a zároveň zajistí nadstandardní ochranu nártu.

 • Bauer Hybrid Adjustable Belt

  Snadné a pohodlné zapínání bez kšand

  Kalhoty se utahují pouze pomocí jednoho hlavního pásu Hybrid Adjustable Belt, který kalhoty drží na svém místě, ale zároveň gólmana nikde neškrtí. Pás lze dle potřeby a případných vyjímek v pravidlech umístit na vnitřní i vnější stranu kalhot.

 • Bell Fusion In-Mold Polycarbonate Shell

  Stoprocentní ochrana hlavy

  S přilbou z pevné polykarbonátové skořepiny, která je vysoce odolná i při nebezpečných pádech, si můžete v klidu užívat adrenalinu způsobeného rychlou jízdou a zdoláváním nástrah lesních cest. Do skořepiny se vstřikuje pěnový EPS polystyren, který lépe vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber, a tím získáte ještě větší ochranu hlavy. Helma je ve výsledku velmi lehká a pohodlná.

 • Bauer One Piece Polycarb

  Bota z jednoho kusu

  Botička brusle je z jednoho dílu 3D polykarbonátu s precizní konstrukcí. Bauer One Piece Polycarb po celém obvodu v rozsahu 360 stupňů kopíruje anatomický tvar chodidla a zvětšuje kontaktní plochu mezi nohou a bruslí. Získáte tak potřebnou oporu a maximálně účinně přenesete energii, která se promítne do silnějších záběrů a rychlejšího bruslení.

 • Babolat Spring VK

  Babolat Spring VK

  Technologie Spring Vk napomáhá impulzivnějšímu odrazu v přední části boty a komfortní EVA materiál výborně tlumí.

 • BELL Sunglass Guides

  Brýle drží na svém místě

  Helma má speciální drážky na sluneční brýle, takže vám budou lépe držet i ve vysoké rychlosti.

 • Bauer TUUK super stainless steel

  Dobré zrychlení

  Nůž TUUK super stainless steel je velmi kvalitní a chlubí se vysokou životností. Nerezavějící nůž zůstane nabroušený dlouhou dobu a jeho ostří umožní hráči se pořádně odrazit od ledové plochy. Hokejista tak získá vysokou rychlost a soupeř ho bude marně stíhat.

 • Bauer Perform Flex System

  Ochrana nohou a pohodlí

  Díky skeletu s technologií Bauer Perform Flex System brusle dobře chrání svého nositele vůči nárazům, a přesto je dostatečně poddajná a přizpůsobí se i specifickému tvaru chodidla.

 • Bauer FORM-FIT 2

  Zvýšená ochrana zánártí

  form-fit 2Přepracovaný jazyk FORM-FIT 2 není nijak zvlášť prošívaný, ale do jeho středu byl umístěn výlisek z metatarsalu. Tento extrémně tvrdý kompozitový plast je odolný vůči nastřelení pukem do přední části bruslí. Právě jazyk se z přední části brusle největší mírou podílí na tlumení ran. Z vnitřní strany je jazyk z kvalitního materiálu prošit tak, aby vznikly dva tunely pro zmírnění tlaku vznikající při utáhnutí tkaniček. Anatomicky tvarovaný jazyk s vysokou hustotou materiálu FORWARD FLEX zajišťuje maximální bezpečí pro zánártí a ochranu před odřením tkaničkou.

 • Bauer Vent Armor

  Svěží a v bezpečí

  Patentovaná pěnová technologie Bauer Vent Armor byla vytvořena tak, aby zlepšila proudění vzduchu při zachování skvělé ochrany.

 • Babolat Shot Optimizer

  Nechte vibrace mobilům

  Novinka Shot Optimizer zlepšuje pohodlí jednotlivých úderů. Technologie dokonale absorbuje vibrace, čímž ulevuje zápěstí a maximálně zefektivňuje rány. Netřeste se jako rosol a vládněte kurtu pevnou rukou.

 • Bauer VTX

  Hlava v celku

  Výstelka Bauer VTX zajistí ještě lepší tlumení nárazů do hlavy. Můžete se tak bez obav pustit do osobního souboje i s tím nejtvrdším hráčem soupeře.

 • Bauer Balsa Core

  Skvělé tlumicí vlastnosti

  Balzové dřevo vložené do pádla zvyšuje tlumící vlastnosti hole pro lepší pocit ve srovnání s tradičním pěnovým jádrem.

 • Bauer Thermo Max

  Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

  Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Thermo Max. Výstelka je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

 • BELL Goggleguide Adjustable Visor System

  Vezměte si motorkářské brýle

  Helma je připravena na opravdu drsné terény, proto je uzpůsobena i k použití motokrosových brýlí.

 • Bauer Vapor kalhoty

  Charakteristika kalhot z řady Bauer Vapor

  Kalhoty z řady Vapor mají zkosený střih, což znamená, že jsou užší v pase a směrem dolů se rozšiřují. Širší střih u kolen poskytne větší rozsah pohybu a těsnější pas udrží kalhoty na místě bez nutnosti používat kšandy.

   

 • Bauer Suspend-Tech

  Nikde netlačí, dobře sedí

  Technologie Suspend-Tech s revoluční výstelkou se postará o měkké a příjemné zázemí v místě styku hlavy se spodní částí helmy.

 • Bauer 3D Lasted Tech Mesh

  Profesionální opora

  Skelet brusle je vyroben z 3D tvarované tkaniny TECHMESH. Tento materiál poskytuje odpovídající oporu při bruslení, na kterou se mohou spolehnout i profesionální hráči.

 • BIDI BADU Magic Dry

  Kouzelný materiál

  Technologie MAGIC Dry se stane vaším nejlepším přítelem pro udržení pocitu sucha a chladu i v těch nejžhavějších momentech na kurtu. Vysoce kvalitní polyesterový materiál se postará o efektivní odvod potu od těla na povrch tkaniny, kde se přirozeně odpaří. To vám zaručí vysoký komfort po celou dobu pohybu i při maximální zátěži, zkrátka BIDI BADU.

 • Babolat 360° Strap

  BABOLAT Shoes: 360° Strap je speciální technologie pro velmi pevné a jisté držení. Kotník hráče je obepínán po celém svém obvodu. Jazyk boty je na jedné straně ukotven speciálním páskem, který je veden pod vnitřní vložkou přes vnitřní stranu boty a navazuje na tkaničku. Při utahování tkaniček je tak automaticky stahován i tento speciální pásek a noha je tak obepnutá ze nejen z horní strany, ale nově také ze strany spodní. Výsledkem je výborné pevné spojení chodidla hráče s botou.

 • Botas DDP

  Maximální obepnutí nohy

  Součástí vnitřní výstelky je technologie Botas DDP, která využívá polštáře výstelky v oblasti kotníku o dvojí hustotě pro maximální obepnutí nohy.

 • BELL Integrated Breakaway Camera Mount

  Předveďte se přátelům

  Helma má vestavěný držák na sportovní kameru, takže se můžete o svou adrenalinovou jízdu podělit s kamarádem a s babičkou.

 • Bauer TUUK Lightspeed 2

  Rychlejší bruslení

  Pro maximální přenos síly odrazu jsou brusle vybaveny držáky TUUK Lightspeed 2 s 3 mm zvýšením, které zajistí výrazně menší poloměr otáčení a dostane vás tak rychleji tam, kde chcete být. Holdery jsou standardně dodávány s nerezavějícími noži. Nože vydrží déle ostré a zároveň byla vylepšena jejich pevnost.

 • Bauer Felt Tongue

  Svobodný pohyb a ochrana

  Tlustý a pružný plstěný jazyk brání zakousnutí tkaniček a nijak neomezuje v pohybu v brankovišti a zároveň skvěle chrání před pukem.

 • Bauer Sweet Spot Technology

  Střílejte z každé pozice

  Díky Sweet Spot technologii dochází k hladkému přenosu energie z rukou do hokejky. Toho je dosaženo speciální úpravou karbonových vláken. Bod ohybu ve střední části hole dokonale reaguje na pozici vašich rukou během střelby. To vám umožní vystřelit i v nepřehledné skrumáži před brankou.

 • Bauer Dynamic Flex Footbed

  Jako v papučkách

  Vložka Bauer Dynamic Flex Footbed vám poskytne dobré pohodlí při zachování maximální efektivity bruslení.

 • Babolat Dynamic Sole

  Babolat Dynamic Sole

  Vnitřní vložka vyrobená z EVA pěny a gumy poskytuje dlouhotrvající komfort a velkou návratnost energie.

 • Babolat Ti-Fit

  Babolat Ti-Fit

  Optimální rozvrstvení materiálů tvoří strategickou podporu pro patu, nárt a špičku a umožňuje přesné a komfortní ohýbání chodidla.

 • Babolat Springflex System

  Nebuďte napružení, boty to udělají za vás

  Pružinový efekt na podrážce poskytuje excelentní odpružení ve svislém směru a zlepšuje pružnost při výskoku. Se systémem Spring Flex budete maximálně flexibilní.

 • Babolat Satelite Technology

  BABOLAT Badminton: Satelite Technology
  Unikátní konstrukce rámu rakety se šikmými dírkami pro struny výpletu. Technologie přináší více síly, rotace a odezvy.

 • Bauer Reflex tendon guard

  Delší skluz

  V zadní části brusle je chránič šlachy Bauer Reflex. Je navržený pro zvýšení rozsahu pohybu a pomáhá generovat maximální výkon.

 • BELL X-Static Padding

  Stop zápachu

  Helma obsahuje vlákno vyrobené z vrstev čistého stříbra, které jsou trvale vetkané do tkaniny. Stříbro má přirozenou antibakteriální funkci, která pomáhá snížit zápach a reguluje teplo, takže vaše helma zůstává svěží a pohodlná.

 • Bauer Comfort Edge

  Konec odřeným kotníkům

  V oblasti hran brusle u kotníku je ověřené komfortní polstrování Bauer COMFORT EDGE. Už vám tak nehrozí odřené klouby ani při dlouhých zápasech.

 • Bauer LS 1G+

  Nový gólmanský nůž

  Nový nůž z nerezové oceli LS 1G+ je speciálně vytvořen pro rychlý a jistý pohyb v brankovišti. O 4 mm vyšší nůž přináší lepší stabilitu a odraz.

 • Babolat HTS Technology

  Dokonalá podpora chodidla

  Babolat HTS (Hell to Toe Support) poskytuje optimální oporu nohy od paty až k prstům. Nemáte ve vašem sportu podporu rodiny? Spolu se stabilitou vám ji dodá bota s technologií HTS.

 • Bauer Seven +

  Bauer Seven +Ještě lepší ochrana hlavy

  Technologie Bauer Seven + využívá válcových pěnových struktur v klíčových místech pro absorpci nárazu. Díky tomu dokáže helma lépe absorbovat opakované nárazy a tím lépe chránit hlavu hráče před nežádoucími otřesy.

 • Bauer Pure Shot Blade Profile

  Nechytatelné bomby

  Technologie Pure Shot Blade Profile vytváří ideální spojení shaftu a čepele hokejky. Při střele směřuje vždy kolmo k vytyčenému cíli. Tato vlastnost je základním předpokladem nechytatelné a přesné rány.

 • BELL FormFit

  Padne jako ulitá a netlačí

  Přilba se systémem FormFit se dokonale přizpůsobí vaší hlavě a nedopustí, aby vám padala do očí. Výstelku přilby tvoří vícero segmentů, které se napojují na skelet a zvyšují komfort tak, aby vás přilba během jízdy netlačila do hlavy.

 • Bauer Hydra Max 2

  Pohodlná výstelka odvádějící vlhkost

  Pohodlná a maximálně komfortní výstelka Hydra Max 2 perfektně absorbuje vlhkost v botě. Materiál, který funguje na principu knotu svíčky postupně "vytahuje" vlhkost od pokožky a udržuje přijatelný komfort uvnitř brusle. Tato speciální látka drží nohu v suchu a neklouže. Materiál je navíc velmi odolný proti obrušovaní způsobeném častým nazouváním a pohybem v brusli.

  hydramax 2

 • Babolat HG Tech (Hybrid Grommet Technology)

  BABOLAT Badminton: HG Tech (Hybrid Grommet Technology) - VÍCE CITU
  Technologie firmy Babolat používaná u raket řady X-Feel. V rámu okolo sweetspotu (část rakety, kterou by měl být míček zasažen pro přesný úder) nejsou průchodky (grommets) na strunu výpletu. Tato technologie je vytvořena pro lepší cit při dopadu míčku.

 • Bauer Sonic Taper Technology

  Lehčí než čekáte

  Nová sedmistranná konstrukce Sonic Taper Technology umožňuje odstranit přebytečné uhlíkové vlákno a snížit tak váhu hokejky, přičemž si stále uchovává pevnost a stabilitu.

 • Bauer TPU Outsole

  Ještě odolnější podrážka

  Podrážka brusle je z odolného a lehkého materiálu TPU. Výhodou tohoto materiálu je oproti TPR ještě odolnost a pevnost při nižší váze. Brusle vydrží i několik sezón v maximálním zápřahu.

 • Botas IAP

  Vylepšená ochrana kotníků

  Botas IAP (Integral Ankle Protector) je speciální venkovní ochrana a zpevnění kotníků, která je vyrobena z odolného plastu. Odolný plast zvyšuje boční i přímou podpěru nohy, snižuje potřebu energie pro odraz a zastavení a poskytuje zvýšenou boční ochranu.

 • Babolat C2 Pure Feel

  Příjemnější a citlivější rám

  Nová technologie C2 Pure Feel změkčuje rám a vylepšuje dosavadní Cortex Pure Feel technologii. Na bocích rámu na 3 a 9 hodině je instalována flexibilní viskoelastická guma od firmy SMAC, která ještě více tlumí nežádoucí vibrace. Výsledkem je příjemnější kontakt s míčkem, který dovoluje přesnější hru a generuje více energie.

 • Babolat FSI Power

  Optimální síla v každém úderu

  Raketa je vybavena technologií FSI Power, která zajišťuje co největší plochu sweetspotu. Může za to větší mezera mezi krátkými strunami. Na rozdíl od starších modelů se navíc sweetspot nachází výše. Výsledkem je maximální síla v každém úderu, i při zásahu mimo střed a také delší údery s nevídaným spinem.

 • Bauer OMNICORE

  Citu není nikdy dost

  Technologie čepele OmniCore umožňuje klást důraz na stabilitu, redukuje vyměknutí čepele a napomáhá rychlejší střele. Na ledě střílejte rychlé, ale přesné střely. 

 • Bauer Hydrophobic Mesh

  Zůstaňte v suchu a svěží

  Hydrophobic mesh výstelka odpuzuje vodu, napomáhá regulovat teplotu těla a také omezuje tvorbu bakterií. Vy si tak můžete vychutnat hokej v pohodlí a vaše výstroj vydrží déle bez zápachu.

 • Babolat Active Sculpture

  Vzorek podrážky pro explozivní pohyb

  Intenzivní úskoky, prudké změny směru a explozivní pohyb jsou pro halové sporty typické. K lepšímu zvládání těchto krizových momentů napomáhá tříprostorový vzorek podrážky Active Sculpture, který z vás dokáže vyždímat to nejlepší.

 • Babolat Reverse

  Babolat Reverse
  Asymetricky zpracovaný design boty. Zbarvení levé a pravé boty se liší.
   

 • Bauer Vapor hokejky

  Specifika hokejek z řady Bauer Vapor

  Hokejky Bauer Vapor se vyznačují konkávním tvarem shaftu na obou stranách a oblými hranami. Shaft se na bocích nezužuje a poskytuje tak pohodlný úchop. Výsledkem je optimální cit a vynikající kontrola puku.

  Co se týče bodu ohybu, hokejky Vapor ho mají ve spodní části shaftu. Díky tomu jsou hokejky Vapor oblíbené především u útočníků, kteří hledají ten správný nástroj pro prudké a přesné střely zápěstím.

   

 • Bauer C.O.R.TECH

  Odrazí puk do bezpečí

  Technická kůže C.O.R.TECH na povrchu rukavice přináší rychlejší odraz puku, což dává brankáři čas postavit se opět do postoje před dalším výpadem protivníka.

 • Botas PAS-FIT

  Stabilita a ochrana kotníků

  Botas PASS-FIT je osvědčená anatomická podpora kotníků pro maximální stabilitu a přenos energie na nože brusle s vysokou ochranou proti úderům a sekům. Speciální konstrukce vytváří tuhou a pružnou patní a kotníkovou část svršku anatomického tvaru. Vnitřní tvar lze individuálně přizpůsobit díky polštářovitému uspořádání, které zajišťuje dokonalou fixaci a ochranu nohy.

 • Bauer AMP rukávy

  Lepší ochrana a pohyblivost

  Nové AMP rukávy pokrývají a ochrání vaše ruce při tvrdých střelách a střetech. Navíc umožňují lepší pohyb, takže vás při hře nebude nic omezovat.

 • Babolat Aero Modular 2

  Lepší rychlost hlavy rakety

  S novým systémem Babolat Aero Modular 2, který je umístěn uvnitř prostřední části rámu, je tato raketa o 11% více aerodynamická, což má za následek lepší rychlost hlavy rakety.

 • Babolat Side Force Twins

  Větší odolnost rámu

  Průchodky třech a devíti hodinách zabraňují křížení výpletu ve stejném bodě, což má za následek lepší odolnost rámu rakety.

 • Bauer Form-Fit

  V brusli jako v pelíšku

  Pohodlná vnitřní vložka FORM-FIT. Tato vložka má navíc stabilizační grip, jenž efektivně brání nežádoucím pohybům nohy v brusli.

 • Bauer Fastcore Blade

  Nižší váha a lepší kontrola puku

  Nová technologie Bauer Fastcore Blade se skládá z jádra Aerofoam Core, které snižuje celkovou hmotnost hokejky a pomáhá k lepšímu vyvážení a kontrole puku. Nové energetické jádro bylo umístěno v tzv. úderné zóně čepele, kde dochází ke kontaktu s pukem.

  Energetické jádro pracuje tak, že pohlcuje energii při nárazu a uvolňuje ji zpět do puku při střele.

 • Bauer Vapor rukavice

  Specifický střih rukavic Bauer Vapor

  Rukavice z řady Vapor se vyznačují zkoseným střihem, kde manžeta u zápěstí je široká a stahuje se k oblasti prstů. Tento střih přináší maximální cit a kontrolu nad kotoučem a volnost pohybu. Zároveň však dobře chrání ruce i zápěstí.

   

 • Bauer R-Lite Blade

  Lehčí čepel, rychlejší střelba

  Čepele s technologií Bauer R-LITE obsahují lehoučkou pěnu a jedinečný proces vrstvení vlákna s názvem Max-Balance, který redukuje váhu čepele. Výsledkem je rychlejší a přesnější střelba při zachování trvanlivosti čepele.

 • Bauer AERO SENSE 2 Core

  Rozdávejte citovky, které vám přinesou více branek a asistencí

  Jádro čepele hokejky obsahuje dvouvrstvou pěnu AERO SENSE 2. Pěna vám do rukou vrátí perfektní cit pro puk a odezvu při práci s kotoučem poznáte na vyšším přílivu kanadských bodů.

 • BELL Ergo Fit

  Upravujte dle libosti

  Každý člověk má odlišný tvar hlavy, ale upínací systém Ergo Fit si s tím poradí a zajistí přesné uchycení přilby každému jezdci. Přilba bude na hlavě velmi dobře stabilní, a tak vás nebude celou cestu trápit, že by vám helma padala. Celou hlavu obepíná úzká čelenka, kterou můžete snadno upravit jednou rukou.

 • Bauer 3 pieces Flex lock thumb

  Skvělá ochrana palce

  Díky trojdílnému palci s technologií Flex lock thumb budete moci ještě lépe uchopit hokejku. Už vám ji jen tak někdo nevysekne z ruky a navíc bude palec chráněn proti vykloubení.

 • Bauer Dual Density Core Blade technology

  Optimální tuhost čepele pro rovnováhu a  svižnou střelbu

  Dual Density Core Blade technology přináší jádro čepele složené ze dvou pěnových materiálů, čímž zdokonaluje celkovou rovnováhu hokejky a zároveň zvyšuje torzní tuhost a cit při střelbě.

 • Bauer Z-Anchor

  Extra široký upínací pásek

  Upínaní Bauer Z-Anchor tvoří důmyslný systém extra širokého pásku pro dokonalé obepnutí chrániče. Upnutí se provádí jedním páskem. Tento způsob upnutí chrániče zajistí, že po celou dobu výkonu chránič zůstane na svém místě a pevně drží.

 • Babolat Kompressor System

  Energie ukrytá v trubičkách

  Babolat Kompressor System umístěny v patě je vyrobený ze speciální gumy, která je vyplněná trubičkami. Během nárazu paty obuv energii absorbuje a rozdělí mezi jednotlivé trubičky. Po nárazu se trubičky vrátí do svého původního tvaru. To vše zajišťuje hráči maximální tlumení nárazů a komfort.

 • Bauer Nexus lokty

  Střih loktů Bauer Nexus

  Lokty z řady Nexus jsou široké a objemné v oblasti bicepsu, lokte i předloktí. Díky skvělému polstrování a maximální ochraně jsou oblíbené hlavně mezi obránci.


 • Bauer Butterfly Assist

  Lepší stabilita během slidování

  Technologie Bauer Butterfly Assist je nový tvar lýtkového chrániče, který pracuje společně s polštářkem na vnitřní straně betonu. Díky tomuto spojení brankář získá doposud nepoznanou stabilitu během slidování.

 • Babolat 2-HB (Bi-HerringBone)

  Babolat Bi-HerringBone
  Při skluzu před úderem míče hráč drží rovnováhu na vnější straně chodidla. Precizní vzor v této části boty pomáhá optimalizovat a kontrolovat skluz. Při akceleraci hráči je stabilita přesunuta na vnitřní a přední stranu boty. V této části boty zajišťuje široký vzorek dobrou přilnavost a snižuje možnost podklouznutí.

 • Bauer Total Edge Comfort

  Stop odřeným holením

  Total Edge Comfort je výstelka horní hrany brusle mezi předním a zadním jazykem bruslí. Slouží k tomu, aby vás brusle netlačili do nohou a brání odírání od holenních chráničů.

 • Bauer PORON XRD

  Účinné tlumení nárazů

  Značka Bauer nabízí v tomto modelu exkluzivní materiál Bauer PORON® XRD™, který dokáže pohltit energii nárazu. Super lehký a odolný materiál okamžitě pohltí i ve vysoké rychlosti energii vzniklou nárazem. Materiál je vložen na nejvíce exponovaných místech mezi dvěma vrstvami pěnových materiálů, které s touto technologií poskytují vynikající absorpci nárazu.

  Bauer Poron XRD

 • Babolat Power Straps

  Pásky v botě vás posílí

  Jistotu do kroku si vychutnáte díky zpevněné části boty, technologii Power Straps. Dva silné pásky pomáhají udržovat stabilitu při postranních úhybech.

 • Botas FFT

  Dynamičtější pohyb

  Speciální konstrukce Botas FFT umístěná v zadní části brusle v oblasti Achillovy šlachy je speciálně navržena pro zvýšení dynamiky pohybu a optimální postavení nohy i při extrémních situacích.

 • Babolat BPM System

  Kvalita pod jednou střechou

  Babolat od sezóny 2018 začíná využívat BPM System, který vám umožní zefektivnit práci nohou. BPM System zahrnuje technologie vhodné pro nejdůležitější konstrukční body obuvi. Přední část boty, laterální podpůrný systém a podrážka Michelin s vámi najdou společnou řeč.

 • Babolat Exact Pro Propulser

  Babolat - Exact Pro Propulser

  Speciální Exact Pro koncept kostry boty vychází z obsáhlé studie firmy Babolat, která ukázala, že naprostá většina hráčů se po kurtu pohybuje zejména do strany a v diagonálním směru vpřed nebo vzad. Při tomto typu pohybu je výrazně větší zatížení přední části nohy, resp. boty. V přední části boty je proto umístěn speciální prvek vytvářející dynamický impuls, což v podstatě funguje jako pomyslná trampolína. Při došlápnutí na špičku dochází ke zlepšení odrazu do dalšího kroku a hráč tak získává nejen rychlost, ale zejména oddaluje pocit nástupu únavy.

 • Bauer TPR Outsole

  Odolná podrážka

  Podrážka brusle je z odolného a lehkého materiálu TPR. Výhodou tohoto plastu je vysoká odolnost a pevnost. Brusle vydrží i několik sezón.

 • Bauer TUUK Lightspeed Pro

  Nerezová ocel pro delší životnost

  Brusle jsou dodávany s holdery TUUK Lightspeed Pro opatřené nerezavějícími noži TUUK Stainless Steel. Nože jsou s holdery spojeny napevno a jsou samostatně nedemontovatelné.

 • BOA L6 System

  Zapínání přesné na milimetry

  Nic není dokonalé. Patentovaný systém firmy Boa však k dokonalosti nemá daleko. Uzavírací lehký systém vám umožní pomocí kolečka, které utahuje silné šněrování, přesně donastavit i ty nejmenší rozdíly pro dokonalé obutí. Během jízdy můžete v mžiku oka provádět jakékoliv úpravy. 

 • Bauer QRT+

  Větší stabilita čepele

  Invovativní technologie QRT+ přináší speciální vrstvu uhlíkových vláken v oblasti krčku hokejky. Tato vrstva pomáhá lepší stabilitě čepele v okamžiku převzetí přihrávky a při střelách z voleje.

 • Bauer Form-Fit + Ergotoe

  Komfortní stélka s odvodem vlhkosti

  Moderní stélka FORM-FIT+ Ergotoe je vyrobena z velmi měkkého a odolného materiálu. Přepracovaná pata je vyrobena z pěny dvojí hustoty. Tento zvláštní stabilizační prvek oválného tvaru velmi důkladně pohlcuje tlaky a udržuje patu a zadní část chodidla ve velkém komfortu. Speciální výstelka má v oblasti paty stabilizační a opěrná místa a udržují tak nohu ve správné pozici. V přední části v oblasti prstů je zóna s neklouzavým povrchem. Noha na výstelce neklouže a není tolik namáhaná spodní část chodidla. Pro dokonalý komfort uvnitř brusle je výstelka v prostřední části bohatě perforovaná a odvádí tak přebytečné teplo a vlhkost pryč od pokožky.

  Stélka je zkonstruována tak, aby zůstala suchá po celou dobu hry a zabránila prokluzování. 3D povrch zajišťuje výborný cit a skvělý komfort, vložka však zůstává tenká, takže se stále cítíte "jako na ledě"!

  Form-Fit +

 • Bauer IX foam

  Zůstaňte v celku

  Speciální pěna IX foam vytvořená při vývoji hokejových helem se používá v klíčových oblastech chráničů a má za úkol pohltit energii způsobenou nárazem do protihráče či do mantinelu.

 • Babolat DCS Tech

  Odbourejte nárazy při dopadech

  Při výbušné povaze vaší hry se vám šikne pomoc s pohlcováním nárazů. Inovativní DCS Tech s dvojitou hustotou mezipodešve toto dokonale zvládá a nabídne vám dosud nepoznaný komfort při hře. Vedle absorpce nárazů při dopadech pocítíte zlepšení a dynamice pohybu.

 • Bell MIPS

  MIPS - Ještě lepší ochrana hlavy

  Elastické vložky MIPS se při nárazu pod úhlem natáhnou a tím pohltí ještě více síly, která by se jinak přenesla na hlavu. I když jde jen o pár milimetrů, v kritické chvíli vám mohou zachránit život.

 • BELL Wraparound Protection

  Ať vám nespadne čelist

  Díky odnímatelné ochraně brady budete v bezpečí i při těch nejnebezpečnějších sjezdech. Při cestě nahoru chránič brady jednoduše odejmete pro lepší dýchání. Není potřeba žádného nářadí.

 • BELL Durable & Resilient EPP

  Nedostanete na kokos

  Pokud jste nadšenci do freestylu, určitě už jste si párkrát odřeli koleno a víte, že bez pádů to zkrátka nepůjde. Vložka z odolného EPP materiálu proto pohltí i ty nejmasivnější nárazy. Kompresní část helmy se při pádu stlačí a po dopadu naopak znovu roztáhne. Nárazy proto téměř nepocítíte a směle pokračujte v nácviku nejbláznivějších kousků, u kterých zůstává rozum stát.

 • Bauer INNEGRA

  Technologie INNEGRA ™

  Unikátní vlákno INNEGRA ™ tkané uhlíkem kombinuje maximální trvanlivost s pocitem pěnového jádra.

 • Bauer Ergo Spine Plus

  Odolnější příložník

  Stejně jako u technologie Ergo Spine, i tady výrobci příložník zploštili a vystupuje z něj nyní široký hřbet. U Ergo Spine+ ho ale navíc prodloužili, takže je ještě odolnější proti tvrdým střelám a střetům.

 • Bauer Aerolite Blade

  Lepší balanc

  Vylepšená čepel Aerolite je o poznání lehčí a pevnější. Díky tomu budete lépe ovládat puk a navíc vydrží i tvrdší střely.

 • Bauer Aero Foam Pro Ankle Pads

  Kotníky v peřince

  Výstelky kolem kotníků s pěnou Aero Foam PRO jsou nejen pohodlné, ale díky tepelné tvarovatelnosti se dokonale přizpůsobí každé noze.

 • Bauer Biomechanical Shell

  Komfort, ochrana a pružnost

  Skelet helmy je vyroben ze speciální směsi dvou HDPE materiálů (technické a speciání plasty) o různých tvrdostech. Konstrukce helmy Bauer Biomechanical Shell je kombinací ochrany a pružnosti. Materiál umožňuje helmu   automaticky  nastavit na obrovské průměry a nevadí ani nejrůznější tvary hlavy. Helma poskytuje vyšší komfort a dá se lépe individuálně nastavit.

  Bauer Biomechanial Shel

   

   

   

   

   

 • Bauer Vapor lokty

  Střih loktů Bauer Vapor

  Lokty z řady Vapor jsou široké v oblasti bicepsů a směrem k předloktí se zúžují. Hodí se tak především pro hráče, jenž hledají skvělou mobilitu při zachování dostatečné ochrany.

   

 • Bauer Deep Fit pro volume Knee Cap

  Dokonalá ochrana kolen

  Nový tvar kolenního chrániče Deep Fit pro volume Knee Cap ještě lépe chrání před nárazy a eliminuje riziko zranění kolene.

 • Bauer Lock Fit + liner

  Noha v naprostém luxusu

  Zásluhou výstelky Lock Fit + zůstane vaše noha v absolutním suchu. Navíc výstelka dokonale zpevní nohu v brusli a umožní hráči neuvěřitelné zrychlení. Brusle tak dodá hokejistovi potřebné sebevědomí a prostor pro jisté obratné pohyby i v té nejvyšší rychlosti.

 • Bauer Intelli-Sense Shot

  Přesnost a maximální síla střely

  Hokejka je vybavena technologií Intelli-Sense Shot, která dokáže shaft vypružit v různých částech hole v závislosti na typu střely podle pozice hráčových rukou. Při střele zápěstím má hůl největší průhyb ve spodní části shaftu a tím dochází k rychlému odpružení puku s vyšší přesností. Při střele příklepem hůl pruží na dvou místech - dole a uprostřed.

 • Bauer BridgeCore Blade Technology

  Posouvejte se tabulkou střelců až na samotný piedestal

  Vybrané čepele od sezóny 2017/18 vylepší novinka BridgeCore Blade Technology. Čepel se dočká lepšího vyztužení vnitřní struktury lamelami a výsledkem bude vyšší životnost čepelí a tvrdší střela. Jakmile přejedete modrou čáru, vypalte puk na branku a odjeďte slavit gól na střídačku. Brankář nebude mít šanci na vaši dělovku zareagovat.

 • Bauer Nexus holeně

  Specifika holení Bauer Nexus

  Holeně Bauer Nexus jsou široké a hluboké po celé své délce a díky silnější vložce jsou velice pohodlné. Díky větší ochranné ploše jsou oblíbené především u obránců, kteří často padají do střel.

   

 • Bauer TUUK LightSpeed 2 Pro

  Odolný a lehoučký holder

  Holder TUUK LightSpeed 2 Pro nabízí vylepšené uchycení nožů pomocí jednoho šroubu, odlehčenou konstrukci a skvělou odolnost, hlavně při střetech s pukem.

 • Babolat SlimT

  Menší odpor vzduchu

  Technologie SlimT, jež spojuje rám s krčkem pomáhá zmenšit odpor vzduchu.

 • Bauer DuraFlex

  Lepší pružení a odolnost shaftu

  Nová technologie lepidla Bauer DuraFlex přináší snadnější pružení shaftu a vyšší odolnost.

 • Bauer 1S TACTILE

  Jistý úchop

  Speciální grip 1S Tactile je umístěn na spodní hraně shaftu, čímž zlepšuje úchop hole a brání nechtěnému prokluzování shaftu při střele.

 • Babolat Woofer System

  Vysoká kontrola a cit

  Patentovaná technologie Babolat Woofer System je první technologie, díky které vzájemně reagují rám a struny výpletu při úderu míče. Woofer System poskytuje o 25 % delší dobu kontaktu míče se strunami výpletu, což zajišťuje lepší kontrolu a komfortní cit.

 • Babolat 37,5

  Udržujte ideální teplotu

  Oblečení s technologií Babolat 37,5 udržuje ideálních 37,5 % relativní vlhkosti v mikroklimatu těla, takže vaše tělo efektivněji udržuje svou ideální teplotu, což vám umožní podat lepší sportovní výkon. Díky technologii 37,5 schne vaše oblečení až 5x rychleji oproti běžnému funkčnímu oblečení.

 • Bauer Easy Load Taper Technology

  Snadnější střelba

  Technologie Easy Load Taper Technology umožní snadnější střelbu z každé pozice, gólmani soupeřů vás budou nenávidět.

 • Bauer Core Extention System

  Bezpečí, nebo cit?

  Můžete si zvolit větší ochranu přidáním dalšího odnímatelného chrániče hrudníku. Bez jeho použití ale budete mít větší přehled o tom, kam přesně vás puk zasáhnul.

 • Bauer SPEED PLATE

  Nohy jako v bavlnce 

  Kvalitní vložka Bauer SPEED PLATE je tvarovatelná za tepla, a tak se dokonale přizpůsobí tvaru chodidla každého hráče. Zásluhou vložky budete mít rychlou jízdu a neuvěřitelné zrychlení pod svou absolutní kontrolou. Ti nejlepší bruslaři pomocí schopností vložky získají dokonalou stabilitu.  I během náročného zápasu se budete cítit opravdu v pohodě.  

 • Babolat Elliptic Geometry

  Tuhá a přitom lehká konstrukce rámu

  Babolat Elliptic Geometry má optimální tvar, který zaručuje co nejlepší torzní odpor. Rám je až o 20 % tužší v porovnání s klasickou konstrukcí. Výsledkem je lepší manévrovatelnost a větší síla díky eliptickému tvaru rámu.

  Babolat Elliptic Geometry

 • Babolat Carbon Slim Plies

  Skvělá dynamika úderů

  Technologie Babolat Carbon Slim Plies přináší lepší odolnost a tuhost rakety v krčku, čímž získají vaše údery lepší dynamiku.

 • Babolat UPF30+

  Ochrana před sluncem

  Oblečení má dobrou ochranu proti nebezpečným slunečním paprskům, což dokazuje certifikát UPF30+.

 • Babolat Stabilizer Technology

  Lepší torzní stabilita

  Hybridní konstrukce rámu s kombinací pevných karbonových vláken nabízí lepší torzní stabilitu během úderu.

 • Babolat Frame

  Přesnost a stabilita

  Raketa má klasický rám zesílený ve strategických místech pro zajištění větší přesnosti úderů.

 • Bauer UD Carbon

  Skvělé herní vlastnosti a vysoká odolnost

  Díky speciálnímu UD karbonovému vláknu má hokejka výborné herní vlastnosti i dlouhou životnost.

 • Bauer X-Lite Shield Spine

  Nová ochrana páteře

  Nový plovoucí chránič Bauer X-Lite Shield Spine přináší maximální ochranu páteře při zachování minimální váhy.

 • Bauer F-ONE

  Nízká hmotnost, vysoké tlumení

  Výlisky hokejových chráničů jsou vyrobeny technologií Bauer F-ONE, při které se využívá třívrstvý materiál pro vyšší schopnost tlumit rázy. Zároveň je zachována nízká hmotnost materiálu. Celý systém výroby je založen na principu sendvičové konstrukce. Vrchní a nejvíce namáhaná vrstva je vyrobena z klasického polyethylenu, který je tvrdý a velmi odolný. V prostřední vrstvě je použita speciální pěna o velké hustotě, která má za úkol tlumit rázy a zmírňovat nežádoucí vibrace. Spodní vrstva je opět vyrobena z klasického polyethylenu a tvoří tak kompaktní celek. Ve finále je celý chránič mnohem slabší než běžné celoplastové silnostěnné chrániče.

 • Bauer 37.5™

  Buďte ve své kůži

  Výstelka je opatřená technologii 37.5™ . Ta opravdu rychle odpařuje pot a suší tkaninu. Udržuje tělo v tělesné teplotě i při největší námaze. Nezapotíte se a nepřehřejete se. Chrániče s technologií 37.5™ se chovají jako vaše druhá kůže.

 • Babolat X-Support & Full Insock

  Stabilita a pohodlí

  Kotník, patu a celkově celé chodidlo bota dokonale stabilizuje díky 720° pásku, který se skrývá za technologií X-Support. Sytém Full Insock, tedy vysoký vnitřní límec, zase zajistí, že se v botě budete cítit pohodlně jako v bavlnce.

 • BELL Sweat Guide Padding

  Stop potu na brýlích

  Speciální drážky odvedou pot mimo vaše brýle. Vy tak budete mít ničím nerušený výhled a můžete se lépe soustředit na cestu před vámi.

 • Bauer PU Blade Core

  Lehčí čepel, která tlumí vibrace

  Čepel hokejky je z vnitří části vyztužena pěnovým jádrem PU Blade Core, které hokejku odlehčuje a zároveň tlumí vibrace, které jdou při střelbě a nahrávkách do hokejky.

 • BELL Overbrow Ventilation

  Zachovejte chladnou hlavu

  Potí se vám při jízdě hlava a proklínáte okamžik, kdy jste si helmu nasadili? Díky odvětrávacímu systému Overbrow Ventilation se hodíte zase rychle do pohody. Vzduch ochlazený rychlou jízdou vstupuje do vnitřního prostoru helmy skrze otvory a vzduchovými kanály se šíří po celém obvodu přilby. S větrem ve vlasech se vám pojede jedna báseň.

 • Bauer FleXorb

  Pohltí energii nárazu

  Technologie FleXorb pohltí více než 90% energie při nárazu, a tak se stává spolehlivou ochranou, která razantním způsobem snižuje bolest při hrubém zákroku soupeře. Navíc je materiál velmi pohodlný a při náročném zápase jistě oceníte jeho výjimečné vlastnosti.

 • Bauer Aero Foam 3

  Lehoučká a vyvážená čepel

  Čepel s technologií Aero Foam 3 přináší skvělý balanc a stabilitu při zachování nízké hmotnosti. To oceníte hlavně při zpracování puku a střelbě.

 • BELL Double-Walled Construction

  Udeřte hřebíček na hlavičku a nic se vám nestane

  Jedna vrstva ochrany je málo, proto vám helma pojistí zdraví hned dvěma vrstvami. Tenkou vnitřní výplň pro zmírnění nárazů a zvýšení pohodlí doplňuje tlustá vnější vrstva. Díky ní je skořepina tužší, než je obvyklé a přilba může směle vyrazit na freestylové závody. I kdyby vám náhodou jeden trik nevyšel, díky přilbě se zvednete a vystřihnete backflip, kterým obecenstvu zavřete pusu.

 • Bauer Hydrophobic microfiber

  Antibakteriální výstelka

  Vnitřní výstelka je vyrobena z Hydrophobic mikrovlákna, má antibakteriální úpravu, která brání zápachu a dokonale odvádí pot.

 • Bauer Die Cut EVA foam

  Pohodlná stélka

  Pohodlná vnitřní vložka Die Cut z EVA pěny skvěle kopíruje tvar chodidla a přináší skvělé pohodlí.

 • Bauer AKL

  Skvěle chráněná kolena a dobrý odvod vlhkosti

  Systém Bauer AKL (Adjustable Knee Lock) přináší individuální výškové i podélné nastavení usazení kolen. Dostatečně hluboký vnitřní žlábek z materiálu Soft Nash, který zabezpečuje pohodlné a jisté usazení holeně, zajišťuje výborný odvod vlhkosti a rychlé vysychání.

 • Bauer Molded Chrome logo

  Skvělý design

  Logo Bauer v chromové barvě na zápěstí je skvělým designovým kouskem.

 • Bauer FXPP Foam

  Zvýšené tlumení při nárazu

  Speciální pěnový materiál FXPP se nachází v klíčových oblastech helmy. Expandovaný polypropylen pěnové vložky pomáhá při nárazu tlumit až o 20% více energie, než stejné množství tradičních EPP materiálů.

  Bauer FXPP

 • Bauer Lundqvist Loop

  Betony se ani nehnou

  Speciální poutko v zadní části brusle k provlečení řemínku betonu pomáhá k lepší fixaci betonů. Ty tak zůstanou na svém místě i po složitém zákroku.

 • Bauer Flex Lock +

  Dokonalý jazyk

  Jazyk Flex Lock + má asymetrický tvar, a tak nebudete mít problém se do boty snadno a pohodlně vejít. Žádné dlouhé obouvání vás v šatně nečeká. Vycpávka ze speciálního plastu poskytne dokonalou ochranu nártu. Jazyk navíc nohu zpevní a dodá více jistoty do rychlých pohybů.

 • Babolat Shaft 6.8

  Dokonalá aerodynamika

  Úzký krček pro optimální průchodnost vzduchem.

 • Bauer Hyperlite HD Foam

  Stoprocentní ochrana a nízká váha chrániče

  Lehoučká pěna Hyperlite HD skvěle chrání před nárazy a zároveň nenasákne pot, takže zbytečně nezatěžuje tělo.

 • Bauer Sanitized Technology

  Stop zápachu a bakteriím

  Vnitřní vložka vydrží díky technologii Bauer Sanitized svěží i po dlouhém zápase i tréninku a brání množení bakterií.

 • Bauer Dynamic 2 Flex Hip System

  Důmyslná ochrana boků a kyčlí

  Dvouvrstvé chrániče boků a kyčlí Dynamic 2 Flex Hip System chrání tuto zranitelnou oblast, aniž by snižovala gólmanovu mobilitu. Rozkleky jsou tak limitovány pouze hybností vašich kloubů a šlach.

 • Bauer Supreme hokejky

  Specifika hokejek z řady Bauer Supreme

  Hokejky Bauer Supreme se vyznačují konkávním tvarem shaftu na obou stranách a ostrými s užšími boky. Výsledkem je optimální cit pro práci s pukem.

  Co se týče bodu ohybu, hokejky Supreme ho mají v horní části shaftu. Díky tomu jsou hokejky Supreme oblíbené především u obránců, kteří hledají ten správný nástroj pro prudké a přesné bomby golfákem.

 • Bauer Aero Foam 1

  Lehoučká a vyvážená čepel

  Čepel s technologií Aero Foam 1 přináší skvělý balanc a stabilitu při zachování nízké hmotnosti. To oceníte hlavně při zpracování puku a střelbě.

 • Bauer Control Shaft Geometry

  Skvělá přesnost střelby

  Ohromí vás inovativní tvar krčku hokejky. Ten se chlubí větším zaoblením, konkrétně o 14%, oproti minulosti. Tento klíčový parametr způsobí rychlé a spolehlivé napružení. Získáte tak nadstandardní kontrolu nad trajektorií střely, kterou jste vyslali.

 • Bauer Tuuk LS Balance junior

  Nože vytvořené pro mladé hráče

  Nové nerezové nože Tuuk LS Balance se specifickým profilem usnadní juniorským hráčům bruslení.

 • Bauer Power Shaft

  Přesné střely i přihrávky

  Hranatý power shaft s dvojitým konkávním prohnutím má nově více vrstev materiálu, proto je tužší, zlepšuje profil ohybu a minimalizuje vychýlení shaftu při tvrdých střelách. Zvýšená je také torzní tuhost čepele.

 • Bauer Speed Plate 2.0

  Jako v bavlnce

  Tepelně tvarovatelná vložka Bauer Speed Plate 2.0 poskytuje strukturální podporu spodní části chodidla, tím se zlepšuje balanc a přenos energie při bruslení. Přidané protiskluzové gripy přináší lepší komfort a přenos energie.

 • Bauer FORM-FIT +

  Komfortní stélka s odvodem vlhkosti

  Moderní stélka FORM-FIT+ vyrobená z velmi měkkého a odolného materiálu má přepracovanou patu a je vyrobena z pěny dvojí hustoty. Tento stabilizační prvek velmi důkladně pohlcuje tlaky a udržuje patu a zadní část chodidla ve velkém komfortu. Speciální výstelka má v oblasti paty stabilizační a opěrná místa, která udržují nohu ve správné pozici. V přední části v oblasti prstů je zóna s neklouzavým povrchem, tudíž noha na výstelce neklouže a není tolik namáhaná. Pro dokonalý komfort uvnitř brusle je výstelka bohatě perforovaná a odvádí přebytečné teplo a vlhkost od pokožky.

 • Bauer SUPERFIT+

  Komfortní stélka s odvodem vlhkosti

  superfit plusModerní stélka SUPERFIT+ je vyrobena z velmi měkkého a odolného materiálu. Součástí vložky je nově stabilizátor paty. Tento zvláštní stabilizační prvek oválného tvaru velmi důkladně pohlcuje tlaky a udržuje patu a zadní část chodidla ve velkém komfortu. Speciální výstelka má v oblasti paty stabilizační a opěrná místa udržující nohu ve správné pozici. V přední části oblasti prstů je zóna s neklouzavým povrchem. Noha na výstelce neklouže a není tolik namáhána spodní část chodidla. Pro dokonalý komfort uvnitř brusle je výstelka v prostřední části bohatě perforovaná a odvádí přebytečné teplo a vlhkost pryč od pokožky.

  Brusle je vybavena vložkou SuperFit + , která byla zkonstruována tak, aby zůstala suchá po celou dobu hry a zabránila proklouznutí. 3-D povrch zajišťuje výborný pocit a skvělý komfort, vložka však zůstává tenká, takže se stále cítíte "jako na ledě"!

 • Babolat Carbon Ply Stabilizer

  Poslechne na slovo

  Výrobci přidali do jádra rakety novou generaci vysoce výkonných uhlíkových vláken od světové společnosti Chomarat. Díky technologii zvané Carbon Ply Stabilizer poskytuje raketa svému majiteli daleko větší kontrolu a dokonalou stabilitu při každém úderu. Tyto vlastnosti mají velký vliv na přesnost míče, takže nyní budete soupeře zásobovat milimetrovými ránami k lajnám.

 • Bauer TUUK LS 4

  Nejnovější kvalitní nekorodující nože

  Brusle jsou vybaveny kvalitními, oblíbenými a často používanými noži Bauer TUUK LightSpeed 4, které jsou vyrobeny z lehké nerezové oceli. Jejich 3mm výška představuje agresivní úhel v náklonu, který zkracuje poloměr otáčky.

  Dlouhá životnost a snadná výměna

  Nože mají dlouhou životnost i při častém ostření. Jejich modifikovaný tvar usnadňuje broušení a tím i jeho přizpůsobení na míru každého hráče.

  Nože vyměníte za pár sekund a bez nářadí. 

 • BIDI BADU Magic Move

  Pohyb bez omezení

  Technologie MAGIC Move vám umožňuje v každý moment na kurtu podat ten nejlepší výkon. Váš pohyb není ničím omezován. Strečové a funkční materiály se postarají o vzdušný pohyb a budete se cítit lehčí a rychlejší, zkrátka BIDI BADU.

 • Bauer Micro Feel II Shaft

  Bauer Micro Feel II

  Lepší držení a snadnější dribling

  Hokejka nabízí nový tvar shaftu Micro Feel II, která se díky zaobleným hranám a dvojitému vydutí profilu shaftu výborně drží a usnadňuje tak driblování a kontrolu nad pukem.

   

 • Babolat Active Flexion

  Budete skákat jako Maxipes Fík na pružinách

  Víte o tom, že máte na noze 9 tlakových bodů, které nejlépe reagují na odpružení bot? Pokud ne, nic se neděje. Babolat to zjistil za vás a navíc poznatky převedl do praxe. Technologie Active Flexion na bázi oněch tlakových bodů nabízí nejlepší odpružení, ale také podporu a odezvu pro dokonalý pohyb na kurtu.

 • Babolat X-Sider

  Odpouští drobné chyby

  Nový tvar rámu zvětšuje sweetspot až o 10% díky čemuž raketa lépe odpustí údery hrané mimo střed rakety.

 • Babolat Matryx SL

  Materiál s kevlarovými vlákny Matryx SL, který je inspirován hlavní technologií Babolat Matryx, nabízí nízkou hmotnost, dostatečnou podporu nohy a skvělou prodyšnost.

 • Bauer Curv Composite with Free Flex Backhand

  Rychlá ruka

  Manžeta Free-Flex s ochranným materiálem Curv Composite dává brankáři široký rozsah pohybu a pomáhá mu také v rychlém sevření puku.

 • Babolat FSI Spin

  Maximální spin

  Technologie Babolat FSI Spin je kombinací širšího rámu a volnějšího prostoru u průchodek na vrchu a u srdce rakety. Ty umožňují volnější pohyb strun pro skvělou rotaci a rychlost míče. Větší rotace míče znamená pro soupeře méně předvídatelné chování míčku po dopadu.

 • Brian´s E-Foam Technology

  Jedinečná pěnová konstrukce

  Betony jsou výjimečné především pěnovou konstrukcí E-Foam Technology s velice nízkou hmotností. Použitá pěna je velice lehká, tuhá, odolná a po celou dobu drží tvar. Betony mají pro lepší předvídatelnost odrazu puku hladký povrch.

 • Botas SLIM-T

  Ochrana nártu třídílným tvarovaným jazykem

  Brusle jsou opatřeny novým štíhlejším anatomicky tvarovaným jazykem Botas SLIM-T pro lepší padnutí, dostatečnou oporu a ochranu nohy. Jazyk je třídílný se zvýšenou ochranou v oblasti nártu.

 • Bauer X-Lite Shield cap

  Propracovaná ochrana holení

  Odolná a lehoučká skořepina X-Lite Shield cap kopíruje přirozené zakřivení holení kosti, nebrání v pohybu dokonale chrání holeně před nárazy.

 • Bosport/Fischer

  Poznámka: Toto plexi/mřížka může být označeno značkou Fischer, nebo Bosport v závislosti na datu výroby, vlastnosti výrobku jsou však u obou značek stejné.

 • Bauer BimaX 3K carbon

  Větší životnost hokejky

  Hokejka je obalená patentovaným BimaX 3K karbonem, který zaručuje vysokou odolnost a životnost čepele.

 • Babolat Carbon Xtrem

  BABOLAT Badminton: Carbon Xtrem - VÍCE SÍLY
  Revoluční karbonová výrobní technologie implementovaná na strategických místech rámu. Poskytuje optimální kroutivý odpor, extrémní tuhost a stabilitu. Výsledkem je více síly a více přesnosti při úderech hráče.

 • Babolat Fiber Dry

  Zůstaňte v suchu

  Tkanina Fiber Dry skvěle odvádí pot od těla a udrží vás v suchu i při velmi náročné hře. Zůstaňte v pohodlí po celou dobu hry.

 • Babolat Cortex Pure Feel

  Bezchybně tlumí vibrace

  Ve spolupráci s francouzskou společností SMAC, která působí v aeronautice, vyvinula značka Babolat nejnovější technologii Cortex Pure Feel. Aktivně filtruje a tlumí nežádoucí vibrace s vysokou frekvencí, které vznikají při úderu do míče a naopak vibrace o nízké frekvenci, které zajišťují cit pro míč, jsou díky tomuto systému propouštěny až do ruky.

  Výsledek ocení každý hráč – perfektní cit pro míč, větší síla a kontrola nad každým úderem a jedinečný požitek při hře.

  Cortex Pure Feel

 • Bauer Unibody Technology

  Žádné zbytečné spoje navíc

  Bauer změnil konstrukci boty a díky technologii Bauer Unibody svršek nyní téměř dokonale spojen s podrážkou. Díky tomu získáte ještě lepší přenos energie a modernější vzhled.

 • Bauer DuPont™ KEVLAR®

  Jako neprůstřelná vesta

  Leháte do střel a chodíte do soubojů, kde jde doslova o krk? V tom případě vám dodá daleko více klidu patentovaný materiál Bauer DuPont Kevlar, který je tak pevný, že ho neprořízne ani brusle. Chrání vás tak před zbytečným zraněním, které by vás mohlo vyřadit ze hry na dlouhou dobu.

 • Bell PinchGuard

  Žádné zbytečné škrcení

  Speciální přezka PinchGuard zabraňuje nepříjemnému škrcení utahovacího pásku.

 • Bauer Assymetrical Toe Cap

  Efektivní odraz a pohodlí

  Borci z Baueru naskenovali stovky nohou hokejistů, aby docílili maximálně efektivního tvaru chrániče špičky, který podporuje odraz a zároveň dobře chrání špičku před nastřeleným pukem.

 • Bauer Dynamic 3 flex

  Neomezený pohyb v ramenou

  Nová technologie Bauer Dynamic 3 flex vám dovolí ještě větší rozsah pohybu v ramenou, než na který jste byli u chráničů Bauer zvyklí. Díky tomu bude pekelně těžké vás prostřelit v horní polovině branky. Zároveň však ani při akrobatických zákrocích nevzniká kolem ramen nekrytré místečko.

 • Bauer Fused 2-piece

  Kvalitní dvoudílné složení

  Hokejky s technologií Fused 2-piece mají čepel tepelně natavenou do shaftu. Díky tomu se hokejka chová téměř stejně, jako by byla vyrobena z jednoho kusu.

 • Bauer Nexus brusle

  Charakteristika bruslí Nexus

  Brusle Nexus

  Brusle Bauer Nexus se vyznačují velkou hloubkou, šířkou a volností. Jsou tak velice pohodlné po celou dobu utkání. Díky hluboké patě umožňují nízký postoj a rychlou akceleraci. Jsou vhodné pro univerzální styl bruslení.

   

 • Bauer 3D Fiber Composite Quarter

  Skelet z kompozitního materiálu

  Nový skelet z kompozitního materiálu Bauer 3D Fiber Composite Quarter přináší optimálně tuhý skelet, který má nízkou váhu, skvěle přenáší energii a navíc hráče ochrání před osekáváním i dělovou ránou přímo do horní části brusle.

 • Bauer Powerlite

  Skvělé rozptýlení nárazů

  Lehká tvarovatelná pěna Powerlite spolehlivě rozptyluje nárazy na velkou plochu, a tak snižuje bolest a riziko možného zranění. Zásluhou technologie Powerlite chránič skvěle obklopí část těla každého hráče a poskytne skvělé pohodlí během náročných hokejových zápasů.

 • Bauer RenewCore Blade Technology

  Stlačený gel v čepeli

  Na led se řítí formule mezi čepelemi. RenewCore Blade Technology je nejpropracovanější technologie čepelí. Stlačený gel uvnitř čepele zůstává v kapalném skupenství a zvyšuje životnost hokejky i sílu střely.

  Praskliny přestaly existovat

  Každá čepel začne časem praskat. Stlačený gel se však rozlije do praskliny a zacelí místo, čímž napomůže hokejce odvádět výtečnou práci delší dobu. Gel navíc zvyšuje cit při práci s pukem, jelikož ideálně přenáší energii.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}