Hledat abecedně: - h

Hledat abecedně:

 • HEAD Vi-Pod

  Vi- Pod

  Vi- Pod, která je integrována v mezipodešví v oblasti paty, absorbuje nárazovou energii a rozkládá ji na celé chodidlo, přičemž dochází k eliminaci vibrací a maximalizaci dopředného pohybu.

 • HEAD TUP stabilizátor

  TUP stabilizátor
  Zajišťuje maximální stabilitu nohy na hracím povrchu a zpevňuje podrážku.

 • HEAD Control Pattern

  Spin, přesnost a kontrola

  Technologie Control Pattern upravuje vzor výpletu 16x19 tak, že struny více nahušťuje směrem ke středu pro lepší kontrolu míčku a přesnost. S raketou tak kromě velmi dobrého spinu umístíte míčky přesně tam, kam potřebujete.

 • HempDry

  Vyrazte ven se silou konopí

  Tento parádní kousek byl vyroben unikátního materiálu Maloja HempDry - vzdušné tkanině z konopí a recyklovaného polyesteru. Obsah konopí dodává materiálu přirozený pocit a polyester zase zajišťuje vysokou funkčnost. Maloja HempDry je prodyšný, rychle schnoucí a přirozeně antibakteriální.
  • 85 % recyklovaný polyester
  • 15 % konopí

 • HEAD Graphene Touch

  Uslyšíte zvuk perfektního úderu

  Technologie Graphene Touch zdokonalila nejsilnější a nejlehčí materiál, když dodala konstrukci rámu unikátní tlumicí materiál. Výsledkem je menší otřes po úderu díky rychlejší redukci vibrací. Získáte tak do úderů přidanou sílu, která ohromí diváky v ochozech a soupeře dostane do kolen.

 • HEAD Corrugated Technology (CT)

  HEAD Rackets: Corrugated Technology (CT):

  Nový revoluční design shaftu rakety

  Technologie Corrugated od firmy Head je nový revoluční design shaftu rakety, který optimalizuje sílu, kroucení, ohyb a ovladatelnost s každým úderem.
  Jak to funguje?
  Na shaftu rakety jsou jakési vlnité kolejničky, které poskytují až o 12 % větší tuhost rakety, než je u běžných designů.

   

 • Head Graphene 360

  Rychlost, kontrola, přesnost

  Díky technologii Graphene 360 nabízí raketa perfektní stabilitu a optimální převod energie pro maximální sílu. Je určena především hráčům, kteří už ví, jakou hru chtějí hrát a jaké atributy od rakety očekávají. 

 • Head Delta Strap

  Tkaničky, které drží

  Tkaničky jsou provlečené v trojúhelníkových otvorech Delta Strap, které zajišťují lepší stabilitu a podporu při pohybu. Bota tak bude na noze pevně držet v každé situaci.

   

 • HEAD Ergonomic Grip

  HEAD Ergonomic Grip:

  Ergonomicky umístěné pěnové polštářky v gripu snižují škodlivé vibrace až o 18 % a zajišťují tak vyšší komfort a ochranu.

 • hokejka CCM Axis 1.9

  Zeroflux - Lehká konstrukce tlumí vibrace pro dokonalý cit i kontrolu nad odraženými puky.

  Rukojeť - Zaoblený tvar s vyztuženou konstrukcí dodává větší pevnost v oblasti hran a vyšší odolnost proti nárazu.

  Materiál C6 - Tkané uhlíkové vlákno nevídaně zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost.

  Čepel - Vrsrvená.

  Textura - Optimalizovaná textura snižuje hmotnost a vylepšuje kontrolu nad puky.

 • HEAD PCT Select

  HEAD PCT Select:

  Výběr vysoce kvalitních vláken zajišťující vyšší torzní tuhost. Ve spojení se speciální sloučeninou z titanového skla to vede k větší hloubce úderů a vynikajícím tlumícím charakteristikám.

 • Head SuperFabric

  Zahrajte ten nejlepší úder

  Nová technologie s materiálem SuperFabric® je špičkovým mixem odolnosti proti oděru a odlehčeného komfortu. Materiál této konstrukce se nikdy před tím v tenisovém odvětví nepoužíval. Vypadá jako armáda malých destiček spojujících se v jeden ochranný štít kolem špičky. Je velmi těžké ho zničit a přitom je materiál velmi lehký, flexibilní a rychle vysychá.

 • HEAD Air-Mesh

  HEAD Air-Mesh
  Odlehčující a pevná látka, která odvádí vlhkost a přebytečnou teplotu ven od nohy.

 • HEAD Arcore

  Nedovolí vám vyhodit míč ven z kurtu

  Rakety Head disponující technologií Arcore mají specifický design krčku. Výsledkem je zvýšení torzní stability, což se ve hře projeví maximální kontrolou nad umístěním úderů se zvolením ideální síly.

 • HEAD Energy Frame

  Stabilní v každém kroku

  Po bocích boty jsou umístěné dva gumové rámy Energy Frame. Poskytují dokonalou příčnou stabilitu a usnadňují rychlé změny pohybu. Tím ale jejich práce nekončí. Udržují také podélnou podporu nohy, takže se můžete bez obav pustit do extrémních skluzů.

   

 • HEAD MicroGel

  HEAD Rackets: MicroGel

  Squash se velmi rychle vyvíjí a mění, stává se rychlejším a agresivnějším. Vyvíjí se také nové techniky: více se používá rotace, rychlejšího a agresivnějšího švihu, rozmanitější je také práce nohou a postavení při úderu. Tyto moderní techniky přinášejí velké zlepšení výkonu, ale zároveň mají obrovský dopad na vybavení.

  Skálopevný pocit a držení: HEAD MicroGel je nový materiál založený na silikonovém základu s velice nízkou hmotností. HEAD zkombinoval MicroGel se silnými a pevnými karbonovými vlákny a vytvořil raketu s neuvěřitelně citlivými vlastnostmi. Během dopadu míčku MicroGel rovnoměrně rozděluje sílu z dopadu do celého rámu rakety, čímž poskytuje skálopevný pocit a držení rakety.

  Co se děje při dopadu míčku?
  MicroGel je deformová a stlačován, absorbuje a rozptyluje dopad na celý rám rakety a poté se rychle vrací do původního tvaru.

   

 • HEAD d3o

  HEAD d3o:

  Tato technologie patří do kategorie "dilatantních pěn", které při absorbování nárazu mění své chování. d3o je umístěna v oblasti rukojeti rakety a při tvrdých nárazech se molekuly během nanosekund vzájemně uzamknou, vzroste tuhost celého rámu, čímž se dosáhne maximální síly. Naopak při úderech v nízkých rychlostech molekuly d3o náraz absorbují, čímž je dosaženo měkčího kontaktu pro lepší pocit.

 • HEAD Graphene

  HEAD Graphene

  Revoluční materiál Head Graphene™, který je 200krát silnější než ocel, se skládá z jediné prostorové vrstvy atomů karbonu a díky němu je možné redukovat váhu ve střední části rámu. Oproti tomu je možné váhu přesunout do rukojeti a hlavy rakety pro efektivnější funkčnost.

  Takto unikátní konstrukce nabízí hráčům neuvěřitelnou ovladatelnost, snazší švih a silnější údery.

 • Head Encore

  Vydrží déle

  Technologie Encore zajišťuje až o 33 % delší životnost oproti běžným míčům. Jádro míče je tvořeno kombinací přírodních a uměle vytvořených polymerů, které omezují měknutí míče. Díky tomu zůstává míček čerství a hraje se s ním jako s "novým" i po několika týdnech od otevření dózy.

 • HEAD Hybrasion+

  Mimořádná trakce a odolnost

  Speciální gumová směs vyrobená na míru tenisové obuvi. Zaručuje mimořádnou trakci na všech typech povrchů a zároveň je velmi odolná. Díky tomu se osvědčí u hráčů, kteří rádi kloužou a využívají tak svůj pohyb v maximální míře.

   

 • HEAD Energy Bridge

  HEAD Energy Bridge
  Energy Bridge, který je strategicky umístěn mezi patou a pčední části nohy, poskytuje torzní stabilitu a zvýšený přenos síly z paty na přední část nohy.

 • Head Tecnostretch


  Materiál Head Tecnostretch se vyznačuje výraznou pružností a zajištuje maximální pohodlí.

 • HEAD Shock Absorber

  Bruslení bez nepříjemných vibrací

  Ke zvýšenému pohodlí bruslí přispívá HEAD Shock Absorber, který tlumí nežádoucí vibrace v oblasti paty. Tento tlumič vibrací je vyroben z tvrzeného plastu a je namontován v zádní části paty mezi podvozkem a skeletem brusle. Jízda s namontovaným tlumičem vibrací je pohodlnější a při delším bruslení šetří síly.

 • Head MxG

  Dokonalá síla pod absolutní kontrolou

  Zásluhou technologie MxG pozdvihnete svou hru na vyšší úroveň. Spojení magnesia a Graphene Touch vám zaručí skvělou vyváženost síly a kontroly, kterou vám nenabídne žádná jiná raketa. Magnesiové přemostění zajišťuje volný pohyb hlavních strun, a tak zaručí daleko větší sweet spot a dodá míčku větší sílu pod absolutní kontrolou.

 • Head AFT

  Rozdrťte soupeře s AFT technologií

  Díky technologii Head Amplified Fibre Technology je raketa tužší a vydá tak ze sebe ještě větší výkon. Speciální výrobní proces kombinuje doplňkové materiály a tím snižuje i celkovou hmotnost. Pro vás pak nebude žádný problém dávat jeden rychlý míček za druhým.

 • HEAD Comfort Fit

  Stélka Comfort Fit
  Speciální měkká konstrukce se stélkou z materiálu Texon a EVA poskytuje lepší pružnost a nižší hmotnost pro maximální komfort a stabilitu.

 • HEAD Intelligence X

  HEAD Rackets: Intelligence X - Maximální síla, eXtra preciznost, maximální komfort

  Technologie HEAD Intelligence X Vám dává možnost soustředit sílu s eXtra precizností na umístění míčku přesně tam, kam chcete.

  HEAD Intellifiber (inteligentní vlákno od firmy HEAD):
  Inteligentní vlákna HEADu přeměňují mechanickou energii z dopadu míčku na elektrické reakce, které zpevňují raketu pro maximální sílu a komfort. Inteligentní vlákna se nacházejí v shaftu a hlavě rakety, kam přenášejí maximální sílu, komfort a eXtra preciznost.

  Během doby, kdy je míček stále na strunách rakety, vytvářejí inteligentní vlákna v hlavě rakety odpor ohýbání rámu a tím zvyšují torzní stabilitu až o 42% pro eXtra preciznost a přesnost.

   

 • HEAD CXG Comfort Grid

  HEAD CXG Comfort Grid

  Vynikající ochranný prvek pro nižší únavu nohou a více pohodlí s neuvěřitelnou schopností odezvy, jež zajišťuje tu nejlepší možnou stabilitu a kontrolu pohybu pro lepší a rychlejší ovladatelnost. Jádrem CXG firmy HEAD je spirálovitá struktura vzájemně do sebe zapadajících kroucených polypropylenových a saranových vláken uzavřených v pružné polyuretanové formě. Uzavřená šroubovitá vlákna se při nárazu stlačují a pohlcují otřesy. S tím, jak noha dosahuje konce délky kroku, dochází ke zpětnému propružení patních šroubovitých vláken, výsledkem čehož je pružná síla směřující vzhůru a připomínající pružinu.

 • HEAD Teflon Polymer

  HEAD Teflon Polymer:

  Technologie Teflon brání tření a pohybu výpletu, při kterém dochází k úniku nárazové energie. Pro boj s tímto problémem vyvinula firma HEAD průchodky s polymerem snižujícím tření z materiálu Teflon. V polohách 12, 6, 3 a 9 hodin zajišťuje tento materiál povrch s nízkým třením mezi výpletem a průchodkami, čímž je udržováno stálé napětí napříč výpletovým sítem, dochází ke zvětšení sweet-spotu a k eliminaci ztráty nárazové energie.

 • HEAD Box Beam

  Pevnější a přesnější

  Technologie Box Beam stabilizuje celý rám pro maximální přenos energie do míčku, perfektní pevnost rámu a kontrolu nad úderem.

 • HEAD Adaptive Fan Pattern

  Zvolte si vzor výpletu podle taktiky a soupeře

  Nejste si jistí, jestli potřebujete zahrát hru s tvrdými údery, nebo bude nutné vytasit se proti soupeři s maximální kontrolou míčku? Nová technologie Adaptive Fan Pattern vám dává možnost vybrat si, jestli zvolíte vzor výpletu pro maximalizaci síly úderů nebo speciální vzor výpletu pro optimální kontrolu míče.

 • HEAD Traction Control

  HEAD Traction Control
  Traction Control, která je integrována do vnější přední části boty, je hranaté zakončení tvrdší pryže, které poskytuje optimální boční stabilitu a umožňuje rychlou změnu směru. Kromě toho, oblast střední části boty je specificky zaobalena, aby bylo možno provádět extrémní skluzy.

 • HEAD Graphene XT

  Revoluční technologie HEAD Graphene XT dodá každému vašemu úderu extra švih

  Jedná se o použití nejlehčího a nejsilnějšího materiálu na světě, který je nyní až o 30 % propracovanější. Raketa s technologií Graphene XT poskytuje vylepšený přenos hmotnosti, perfektní manévrovatelnost a celkově rychlejší hru, při které nebude mít soupeř šanci.

 • HEAD Advanced Fit

  HEAD Advanced Fit
  Optimální přizpůsobení boty noze.

 • HEAD Hybrasion

  HEAD Hybrasion

  Směs pryže odolná proti oděru, která byla vyvinuta specificky pro vysoce namáhané oblasti podrážek tenisových bot. Poskytuje vynikající ochranu proti otlakům prstů u nohou a dlouhou životnost na všech herních površích od antuky, koberce až po beton či umělou trávu.


 • Head Sock Support System

  Jako v ponožkách

  Boty mají vnitřní elastickou konstrukci podobnou ponožkám Sock Support System. Vaše nohy tak budou v pohodlí i při větším zápřahu.

   

   

 • HEAD 4D-Shell

  Lehký ochranný pancíř


  Svršek boty je tvořen lehkou, prodyšnou a pohodlnou 4D pěnou, která je překryta polyuretanovou ochrannou vrstvou proti poškrábání a rozedření materiálu. Bota je díky tomu velmi pevná, zároveň je lehká, výborně odvětraná a zajišťuje naprosté bezpečí chodidla při kontaktu s povrchem při skluzích či jiných extrémních pohybech.

 • HEAD Liquidmetal

  HEAD Rackets: Liquidmetal


  Liquidmetal versus Titan

  Více síly: Liquidmetal versus Titan

  Total Sweetspot Construcion

  Maximální kontrola díky TSC

  Liquidmetal materiál je aplikován na 4 strategické oblasti hlavy rakety a je jediným materiálem, který využívá všechnu energii ze švihu. Díky své atomové struktuře se neztrácí žádná energie při dopadu míčku.

  Liquidmetal dělá rozdíl
  Tajemstvím výkonu Liquidmetal je atomová struktura. V porovnání s běžnými kovy, nabízí výhody, které jsou hodně dál než dnešní raketové technologie.

  Unikátní Liquidmetal atomová struktura se nedeformuje při dopadu, z čehož vyplývá maximální energie. Běžná atomová struktura při dopadu způsobuje velkou ztrátu energie.

  Výhoda pro každého hráče: o 29 % více síly
  Unikátní atomová struktura Liquidmetalu je dva a půlkrát silnější než titan a dodává o 29 % více síly.

  Proč?
  Technologie Liquidmetal efektivně využívá čistou energii při dopadu míče a všechnu energii využívá pro maximální sílu. Liquidmetal - Čistá energie, Perfektní síla.

  Total Sweetspot Construction(TSC) pomáhá maximálními výkonu.
  Díky své inovativní vlnité struktuře, TSC zvyšuje torzní stabilitu v hlavě rakety.

  TSC rozšiřuje sweetspot(plochu pro čisté zahrání míče) na celou hlavu rakety ústící v maximální kontrolu. Nyní je každý úder cítit, jako byste trefili sweetspot.

 • HEAD Tri-NRG

  Tlumí nárazy a zlepšuje odrazy

  Technologie Head Tri-NRG je malý zázrak uvnitř vaší boty. Integrovaná stélka v oblasti paty a pod prsty absorbuje nárazy a přenáší je na celou délku chodidla. Takže můžete jít do hry naplno a vaše nohy budou pořád jako v bavlnce. Uprostřed podrážky se ještě skrývá tepelně upravená polyuretanová vložka, která udržuje skvělou torzní tuhost. Tato vložka funguje jako pružina, takže při pohybu přenáší energii z paty do špičky boty. Bota je stabilnější, ještě rychlejší a má skvělý odpich.

 • HEAD Elongated Shaft

  Klasická hratelnost

  Technologie prodlouženého shaftu Elongated Shaft pro klasickou flexibilitu rámu a cit je na Tour oceňována již od roku 1987. Proč měnit to, co funguje.

 • HEAD MicroGel

  HEAD MICROGEL:

  MicroGel je exkluzivní materiál na bázi silikonu, který ve spojení se silnými a tuhými uhlíkovými vlákny dělá z rakety velice komfortní zbraň. Při nárazu se MicroGel stlačuje, přičemž absorbuje a rozkládá náraz do celého rámu a následně se velmi rychle vrací do svého původního tvaru.

 • HEAD Variable Beam

  Více stability a síly

  Technologie Variable Beam pracuje s různou tloušťkou rámu v kritických částech jako je krček a hlava rakety. Raketa má tak na třech místech odlišnou šířku rámu pro lepší silové vlastnosti, více stability a kontroly.

 • HEAD Metallix

  HEAD Metallix

  Rakety ze série Metallix mají speciálně navrženou matici karbonových vláken a novou krystalickou kovovou směs. Velikost částeček ve směsi je tisíckrát menší než u typického kovu. Snížená velikost časteček zlepšuje výkon a způsobuje Hall-Petchův efekt: menší částečky = silnější materiál. Výsledkem je lehčí, pevnější a silnější raketa než kdykoliv předtím.

 • HEAD Amplified Fibre

  Pevnější vlákna dodají úderům na rychlosti

  Technologie Amplified Fibre přináší do rámu rakety zesílená vlákna pro větší tuhost. Zároveň jsou vlákna lehčí než klasické materiály, čímž se zvyšuje rychlost a ve finále i síla úderů.

 • HEAD YouTek

  HEAD YOUTEK

  YouTek je kombinací špičkových technologií, které zvyšují Váš výkon bez ohledu na to, zda jste agresivní nebo technický hráč a posouvají vaši hru o krok vpřed.

 • HEAD Lockdown Strap

  Zpevněná noha

  Boty mají systém uchycení tkaniček za poutka, která prochází celou stavbou střední části boty a tak zpevňují chodidlo. Díky tomu je chodidlo uvnitř boty stabilnější a pohyb je tak dynamičtější než u konvenčního šňerování.


 • HEAD Graphene 360+

  Head Graphene 360+

  Inovovaný grafitový materiál Graphene 360+ s přidanými spirálovitými vlákny, která tvoří rám na bocích spodní části hlavy rakety. Díky tomu je raketa výrazně pružnější, generuje více energie a přispívá k čistějšímu pocitu při zásahu míčku.

 • HEAD Full Cap

  Absolutní ochrana

  Hlava rakety je chráněná plastovým nárazníkem Full Cap. Ten je protažený po celém obvodu hlavy, což je ve světě tenisových raket unikátní vlastnost. Ochrana neobsahuje otvory či výřezy, jako běžné nárazníky. To má za následek kromě čistého jednolitého designu také skutečnost, že raketa má při zásahu míčku specifický zvuk, který ji odlišuje od jiných raket.

 • HEAD MXM

  Nezalekněte se potu

  Technologie pro přenos vlhkosti z mikrovlákna (MXM) poskytuje nejlepší vlastnosti, které zaručují, že pot látka rychle odvede. Způsobuje to hladící efekt a látka je v mžiku suchá. MXM technologie nejvíce účinkuje, pokud je látka plně přilehlá na pokožku.

 • HEAD Sound Grommets

  Lepší zvuk a tlumení vibrací

  Technologie Sound Grommets jsou speciálně upravené průchodky, které raketě poskytují více síly větším rozsahem pohybu strun. Zároveň tato technologie optimalizuje zvukový doprovod a vibrace při zásahu míčku pro lepší pocit ze hry.

 • HEAD Pull´n Lock

  Pull´n Lock je systém se speciálním utahovacím systémem. Zapínání je řešeno klasickými tkaničkami, které se zaklesnou do speciálních zámkových oček. Tyto speciálně tvarované očka pro tkaničky jsou kónicky zúžené a tkanička se tak do nich zasekne a drží. Takto utažená bota vydrží po celou dobu ježdění pevně utažená a nepovoluje se.

 • HEAD Heel Stabilizer 180

  Padne jako ulitá

  Speciální výztuha kolem paty Heel Stabilizer 180° z flexibilního termoplastického polyuretanu zajišťuje vynikající podporu a stabilizaci v zadní části boty. Díky tomu vám bude obuv sedět i při velkém zatížení a chodidlo udrží ve správné poloze.

   

 • Head Perfect Fit

  Zapamatuje si vás

  V oblasti límce a horní části jazyka se skrývá vysoce odolná paměťová pěna Perfect Fit. Bota se přizpůsobí přesně vaší noze a přinese vám dokonalý komfort. Zažijte ten pocit, když vám bota padne přesně jako ulitá.

 • HEAD Corrugated Technology 2

  Vlnité kolejnice tvoří tužší shaft pro tvrdší rány

  Vlnky v raketách Head nejsou žádnou novinkou. Corrugated Technology 2 navazuje na první fázi technologie a doplňuje ještě delší vlnité kolejnice, které mají pozitivní vliv na tvrdost úderu. Vlnité kolejničky dělají shaft o 12 % tužší.

 • HEAD HerringBone Outsole

  HEAD HerringBone Outsole

  Speciální antuková podešev s designem "rybí kosti". Takto tvarovaný vzor podrážky zajišťuje optimální trakci na antukovém povrchu. Podrážka s tímto vzorkem se hodí dále např. na umělou trávu či koberec s granulátem.

 • HEAD ISD Technology

  HEAD ISD Technology:

  Integrovaný tlumič vibrací, který bezprostředně po dopadu míče absorbuje vibrace výpletu.

 • Head SmartOptik

  Je lépe vidět

  Technologie SmartOptik zajišťuje až o 19% lepší viditelnost oproti běžným míčům. Míče jsou obaleny ve speciálně upraveném meltonu s větší "svítivostí". Hráč má tak šanci lépe rozpoznat trajektorii letu od samého počátku soupeřova úderu. Díky tomu má více času na přípravu a větší šanci na přesný zásah míčku.

   

 • HEAD Lateral Control

  HEAD Lateral Control

  Technologie Lateral Control je integrována do vnější přední části boty. Jedná se o hranaté zakončení tvrdší pryže, které poskytuje optimální boční stabilitu a umožňuje rychlou změnu směru. Kromě toho, oblast střední části boty je specificky zaobalena, aby bylo možno provádět extrémní skluzy.

   

 • Head Adaptive String Pattern

  Adaptivní vyplétací schéma

  Technologie Head ASP umožňuje hráčům změnit vzor výpletu a hrát tak s větším spinem nebo s větší kontrolou. Jsou-li struny blíže u sebe, máte dokonalou kontrolu, jsou-li struny ve větší vzdálenosti, ovládání míče je snazší a můžete vytvářet větší spin. Technologie ASP zabezpečuje jednoduchou výměnu průchodek a tím i změnu vzoru výpletu z 16 x 19 na 19 x 19 či 14 x 19 a 16 x 19 u modelů PWR.

 • HEAD Nano Titanium

  HEAD Rackets: Nano Titanium
  Rakety s technologií Nano Titanium poskytují vynikající ovladatelnost a sílu při všech herních situacích.  

 • HEAD Innegra

  Technologie Innegra se pyšní titulem nejlehčí výkonné vlákno na světě. Je integrována do rakety za účelem absorpce nárazů a lepší stability. Mezi základní výhody patří:

  • lepší stabilita a absorbce nárazů
  • snížení vibrací až o 17%
  • zvýšení výkonu samotné rakety

 • Hi-Tec Tecproof

  Poručíte větru, dešti

  Materiál je voděodolný a prodyšný. Látka je opatřena voděodpudivým zátěrem, švy jsou podlepené a použité nitě neabsorbují vodu. Současně ale perfektně odvádí vlhost od těla. Prostě budete v suchu a teple.

 • HEAD Damp+

  Tlumí vibrace

  Uvnitř gripu rakety se skrývá měkká vložka s technologií Damp+, která při zásahu míčku tlumí vibrace. Chrání tak zápěstí, předloktí i loket hráče při zvýšené námaze. Už se tak nemusíte bát o dětské klouby, které jsou v procesu vývinu obzvlášť citlivé.

 • HEAD Radial Contact

  Technologie podešve HEAD Radial Contact

  Design s nízkým profilem a technologie Radial Contact zajišťují konstantní přilnavost, a tím také maximální pružnost a ovladatelnost při optimální stabilitě.

 • HEAD Titanium

  Pevný a lehký rám

  Rám je vyrobený technologií Titanium, která v sobě kombinuje ultra-silná vlákna titania a ultra-lehká vlákna grafitu. Výsledkem je výrazné snížení hmotnosti, vynikající manévrovatelnost a optimální tvrdost a síla.

 • HEAD Cooling System

  HEAD Cooling System

  Novátorský, dynamický systém "regulace klimatu" uvnitř boty zajišťující tu nejlepší prodyšnost díky absorbci a uvolňování přebytečného tepla.

   

   

 • HEAD Drift Defense

  Obuv pro útočné hráče

  Ve svršku boty je umístěna technologie Head Drift Defense. Bota je na vnitřní straně vyztužená tak, aby ochránila vaši nohu při rychlých výpadech a náhlých změnách směru. Můžete dát do hry vše a vaše noha bude stále v bezpečí.

   

 • HABS

  Brzděte bez obav

  Výškově nastavitelný brzdový systém HABS (height adjustable brake system) nabízí spoustu výhod oproti tradiční brzdě. Brzdná plocha má větší kontaktní plochu pro rychlejší a řízené brzdění. Funkce nastavení výšky je ideální pro nalezení preferované osobní polohy brzdy. Po opotřebení lze brzdový špalík opět snížit na nejlepší brzdný bod, který bude vyhovovat právě Vám. HABS je zaručeně jeden z nejlepších a nejúčinnějších brzdných systémů na trhu. Dá se snadno připevnit nebo vyměnit a je vyroben z nejlepších možných materiálů.

 • HEAD Auxetic

  Inovativní konstrukce rámu

  Nová technologie konstrukce rámu Auxetic poskytuje raketě jedinečnou deformaci při kontaktu s míčkem. Díky svým vnitřním vlastnostem se konstrukce Auxetic rozšiřuje při působení "tažné" síly a smršťuje při stlačení. Čím větší je působící síla, tím větší je auxetická reakce. Raketa je díky tomu pružnější (generuje energii) a pevnější zároveň (stabilita).

 • HEAD Powerbridge

  HEAD Powerbridge
  Powerbridge, který je strategicky umístěn mezi patou a přední části nohy, poskytuje torzní stabilitu a zvýšený přenos síly z paty na přední část nohy.

 • 530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

  Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}