Hledat abecedně: - k

Hledat abecedně:

 • K2 VO2 Cuff

  Rozumí si s rychlíky

  Vrchní část bruslí VO2 dokonale souzní s velkými kolečky pro rychlou jízdu. Abyste mohli jet ještě rychleji, potřebujete lehkou konstrukci a dokonalou podporu vysoko nad zemí. Vše cuff VO2 splňuje.

 • K-Swiss DRI-LEX

  Vždy v suchu

  Technologie DRI-LEX vychází z osvědčeného ošetření vnitřní výstelky obuvi speciálním povlakem Aegis firmy Microban. Tento povrch funguje jako štít proti bakteriím. Bakterie, které přijdou do styku s tímto povrchem, se nemohou nadále rozmnožovat a umírají. Výsledkem je eliminace zápachu a plísní.

 • K2 Aggressive Frame

  Usnadněte si skluzy

  Agresivní rám se skládá z extra silných kompozitních materiálů, které mají dobré predispozice pro snadné a rychlé slidování. Nová konstrukce rámu umožní nastavit polohu koleček a díky tomu usnadnit grindování. Rám se zároveň skvěle snese s UFS rámem.

  K2 Aggressive Frame

   

   

   

   

 • K-Swiss DuraWrap

  Ochranný štít

  Speciální svršek boty DuraWrap poskytuje zvýšenou odolnost a ochranu proti prodření svrchního materiálu při extrémních skluzech, kdy hráč využívá maximální rozsah pohybu a svršek boty dostává nejvíce zabrat.

 • K2 MOD 125 Frame

  Méně koleček, o to větší rychlost

  Rám MOD 125 z extrudovaného hliníku je extra silný a dostatečně lehký, proto si jej užijí bruslaři se závodními ambicemi. Konstrukce umožní osadit brusle třemi kolečky s rozměry 125-120-125 mm. Větší kolečka znamenají rychlejší jízdu a lepší stabilitu na nerovném povrchu, což se vám může hodit na závodech nebo skate maratonu.

 • K-Swiss SurgeLite

  Komfortní a lehké odpružení

  Střední část boty je tvořena komfortním odpružením SurgeLite. To je zároveň velmi lehké a odolné proti vyšlápnutí. Každý váš krok tak bude jako chození po obláčcích a vaše klouby to jistě ocení. Bota navíc dynamicky reaguje na pohyb a vloženou energii vrací zpět do chodidla.

 • K-Swiss Stay-Tied Laces

  Tkaničky se nerozvážou

  Speciální systém šněrování Stay-Tied Laces zabraňuje samovolnému rozvázání tkaniček. Vy se tak můžete 100% soustředit na svůj výkon po celou dobu jeho trvání.

 • K2 Performance Hi-Lo

  Správný mix napomůže ideální jízdě

  Správné rozmístění koleček změní váš pohled na bruslení. Přední dvě menší kolečka vynikají výbornou ovladatelností a napomohou bleskové akceleraci. Zadní dvě větší kolečka jsou naopak jasným hnacím motorem rychlé jízdy. Rozdíl mezi průměrem předních a zadních koleček je 10 mm.

 • K-Swiss DragGuard 7.0

  Klouzejte dle libosti

  Nejvyšší ochrana DragGuard 7.0 se nachází na kritických částech boty kolem palce a na vnitřní straně, kde dochází při skluzech ke tření boty o povrch. Tento extra materiál prodlužuje celkovou životnost obuvi a pomáhá dosáhnout nejlepších výsledků i v těch nejnáročnějších momentech.

 • K2 Vortech Ventilation System

  Vortech Ventilation SystemMaximální vzdušnost a pohodlí při jízdě

  K2 Vortech Ventilation System zajišťuje dokonalou cirkulaci vzduchu a ochlazování nohy. Vzduch je k noze přiváděn z více stran. Speciálně tvarovaná podrážka má 7 otvorů pro přívod vzduchu a 7 otvorů výfukových.

  O transport vzduchu se starají 2 vzduchové kanálky, které fungují od špičky k patě. Vzduch vysává vlhkost z horní stélky, ochlazuje horký vzduch a přes odvětrávací otvory proudí ven.

 • K2 Teflon Inserts

  Rozpalte to s teflonem

  Teflonové výztuhy podpoří agresivní jezdce dokonalou podporou v oblasti kotníků při tricích na rampě, zábradlí, v parku nebo na ulici. Rozmanité povrchy můžete střídat právě díky teflonu, který snižuje tření a odpor a dovolí hladký průběh jízdy třeba i po smirkovém papíru.

 • K2 MOD 110 Cuff

  Nedají vám šanci upadnout

  Vrchní části brusle pomáhají výztuhy z tužšího materiálu pro zajištění vaší stability a celkové podpory. Zároveň si brusle uchovává komfortní vlastnosti a kotník do ní krásně zapadne a nebude zbytečně kloktat.

 • K2 Boa

  Jednoduché a pohodlné zapínání BOA

  K2 Boa je patentovaný navíjecí systém, který umožní rychlé a pevné utažení nohy. Boa funguje na principu navíjení lanka na kolečko. Jednoduchým otáčením navíjecího kolečka se lanko utahuje a díky tomu je noha rovnoměrně utažena. Výsledkem je vyšší stupeň pohodlí a utažená brusle se navíc sama nepovoluje. Vytažením kolečka se naopak lanko uvolní.

 • K2 Aggressive UFS

  Pohltí veškerý strach

  Zcela nová komponenta rámu UFS je plně kompatibilní s novými bruslemi pro agresivní styl jízdy. Uchycení UFS však plně podporuje také rámy pro větší kolečka. Výhodou nového rámu je ochrana koleček H-Blockem tak, abyste při grindování neztráceli rychlost. Spolu s agresivní skořepinou se můžete odhodlat k těm nejbláznivějším skokům a brusle vás plně podpoří.

 • K-Swiss DragGuard

  Vydrží hodně

  Speciální ochrana boty DragGuard ze silnějšího a odolnějšího materiálu je navrstvena v kritických místech boty na špičce a patě, kde dochází k největší zátěži a tření při extrémním pohybu a skluzech.

 • K2 VO2.2 Frame

  Všestrannost je základ

  Hliníkový rám VO2.2 je všestranný a především velmi lehký. Díky tomu můžete snadno manévrovat a výborná tuhost nahrává také zvýšené stabilitě při vysokých rychlostech. Přenos energie z nohou do bruslí nemá s dalšími modely srovnání, protože VO2.2 rám jasně vyčnívá.

 • K2 Traditional Lacing

  Nepoznáte rozdíl od botasek

  Uděláte králíčkovi ouška, potom králíček obejde strom, šup do nory a utáhnout. Zdá se vám to povědomé a směšně jednoduché? Není třeba v tom hledat vědu. Brusle se zavazují tradičně a úplně stejně jako vaše polobotky na tkaničky. Tohle nemůžete pokazit.

 • K-Swiss Plantar Support Chassis

  Stabilita na jedničku

  Střední část boty je tvořena podpůrným systémem Plantar Support Chassis. Ten odvádí vynikající práci jako stabilizátor obuvi při extrémních skluzech, rychlých sprintech a brždění. Chodidlo je tak v bezpečí v každé situaci.

 • K2 D.C. Aluminium Frame

  Šlápněte do toho naplno

  Rám Die Cast Aluminium slibuje bruslařům excelentní přenos energie a stabilitu v těch nejdivočejších rychlostech. Výhody rámu si užijete při fitness jízdě i středně dlouhých výletech, díky jeho vysoce ovladatelnému nastavení.

 • K2 MOD 125 Cuff

  Podpora, kterou na nohách ani neucítíte

  Vrchní část bruslí MOD 125 pomáhají výztuhy z karbonových vláken. Po stranách bruslí proto ucítíte větší podporu a celá brusle získá na torzní tuhosti. Karbonová vlákna jsou rovněž proslulá lehkostí, což se pozitivně promítne do hmotnosti brusle s uchováním odolnosti a pevnosti.

 • K2 F.B.I. Frame

  Cestou necestou, polem nepolem

  Rám F.B.I. (Frame Base Interlocking) nese skvělou zprávu pro všechny začínající bruslaře. Rám z kompozitu je vhodný pro rekreační bruslení, přičemž absorbuje mnohem více vibrací, než je zvykem u dalších K2 rámů. Znamená to, že se klidně můžete učit na nerovném povrchu, a nohy vám po vyzutí bruslí nebudou brnět ještě dva dny. Na nerovném terénu rám využijí i pokročilí bruslaři.

 • K2 Stability Plus Cuff

  Nešňerujte se do svěrací kazajky, zvolte lehkost a jednoduchost

  Systém zapínání nijak nevybočuje ze standardů zažitých pro rekreační a fitness inline brusle. Stability Plus Cuff podpoří vaše nohy přesně v místech, kde si žádají nejvíc stability a vy tak dostanete pocit nadvlády nad celou jízdou. Jelikož se nejedná o žádný složitý systém z ocele, jsou celé brusle o to lehčí. Tím pádem jsou i všestrannější a nepřekáží dětem ani ženám.

 • Konstrukce Twin-shell

  Konstrukce Twin-shell

  Tato konstrukční technika je ekonomicky výhodnější, ale přináší menší navýšení objemu při stejných absorpčních vlastnostech než In-mould proces. Pro tyto helmy je však navýšení objemu takřka neznatelné.

 • K-Swiss 180 PSC

  Stabilita na úrovni

  180 stupňová ochrana střední části boty nese název 180 PSC (Plantar Support Chassis). Ta stabilizuje chodidlo proti nechtěnému kroucení při vypjatých momentech a extrémních skluzech.

 • K-Swiss DuraWrap X

  Špičková odolnost

  Technologie DuraWrap X je odolná a podpůrná vrstva z polyuretanu, která obepíná svršek boty pro mimořádnou odolnost při skluzech, elasticitu pro komfortní pohyb a stabilitu pro pevný krok v každé situaci.

 • K2 Speed Lacing

  Speed Lacing

  Obutí a vyzutí bruslí nebylo nikdy rychlejší

  Brusle jsou vybaveny rychloupínacím systémem K2 Speed Lacing - zavázání bruslí jedním zatažením. Utahování je snadné a rychlé. Tkaničky vedou v jazyku přes uzamykací mechanizmus, kde se po zatáhnutí tkanička sama zajistí. Povolení se provede jednoduchým stisknutím zámku na tkaničkách.

 • K2 Thinsulate

  Zapomeňte na zmodralé palce od mrazu

  Systém Thinsulate dokonale reguluje teplotu. Izolovaná vrstva v botičce zamezí chladu a udrží vaši nohu vždy v teple. Ani nebudete vědět, že se proháníte po zamrzlé ploše.

 • Kona 6061 Aluminum

  Kámoš na dlouhé trasy

  Spolehlivý výkon poskytuje hliníkový rám ze slitiny 6061, na kterou výrobci značky Kona v případě horských kol jednoznačně vsází. Hliníkový rám přispívá k celkové nízké hmotnosti kola, ale zároveň je dostatečně pevný a odolný. Jedná se o kolo, které s vámi prožije tisíce kilometrů v jakémkoli terénu.

 • K-Swiss Heel Grip Lining

  Kotva v botě

  Výstelka boty na patě Heel Grip Lining je vyrobena ze speciálních vláken, které se starají o přichycení k ponožce a zamezují tak pohybu chodidla v zadní části boty i při velmi agresivní hře.

 • K2 Youth Hi-Lo

  Plní roli těžítka

  Mezi inline bruslemi pro děti vyčnívá Youth Hi-Lo nad ostatní. Konstrukce brusle zvyšuje sebevědomí dětí, jelikož pozitivně ovlivňuje stabilitu a dorovnává nedokonalosti práce dětí s těžištěm těla. Inline brusle jsou rovněž lépe ovladatelné, a tak dítě zatočí kdykoli si umane. Výsledkem je širší úsměv dětí, protože vše pošlape jako na drátkách. Rozdíl mezi velikostí předního a zadního kola jsou 4 mm.

 • K-Swiss Seamfree

  Bezešvá konstrukce

  Špičková technologie tepelného spojování svrchního materiálu Seamfree na sebe váže syntetická vlákna a kostru boty z TPU bez použití šití. Obuv je pak pevnější a odolnější.

 • K2 SoftBoot

  Léty prověřený vítěz v komfortu

  Patentovaná technologie K2 Softboot přináší lehčí a prodyšnější konstrukci vnitřní boty. Kombinace odolných a přitom měkkých materiálů spolu s testovanou anatomií jsou extra pohodlné. Léta vývoje a pokroku dotáhly pohodlí vaší nohy až k samé dokonalosti.

  K2 Softboot

 • K2 Stamped Aluminum Frame

  Stabilní a odolný rám

  Rám z odolné hliníkové slitiny má ideální tvar pro rychlou akceleraci a vysokou rychlost při zachování dostatečné stability. Užijte si svižnou, ale zároveň bezpečnou jízdu.

 • K2 R80 & R100 Frame

  Inline jako životní styl

  S příchodem nové kategorie lifestylových inline bruslí vznikají také nové rámy R80 a R100. Rám bruslí napomáhá snadné ovladatelnosti a zvyšuje pevnost celé konstrukce. Zároveň pod bruslí vytváří dostatečný prostor pro větší kolečka, se kterými si báječně rozumí a umožní bruslařům probádat nové způsoby a styly inline bruslení.

 • K-Swiss Rapid Outsole

  Špičková podrážka

  Unikátní design podrážky Rapid Outsole je specifický u každého modelu a je navržený pro konkrétní povrch - od antuky, přes beton až po trávu. Zajišťuje vynikající trakci a stabilitu v každé situaci.

 • K-Swiss Flow-Cool System 2.0

  Vnitřní klimatizace

  Vylepšené proudění vzduchu a odvětrání boty se skrývá pod technologií Flow-Cool System 2.0. To aby vám na kurtu nebylo v botách horko. Proudění vzduchu v botě funguje přirozeně od palce až po patu.

 • K2 Aggressive Cuff

  Vrchní část brusle vydrží ďábelské triky

  Kdo jiný potřebuje více podpory než agresivní jezdci? Aggressive Cuff dokoná precizní uzamknutí nohy do brusle a utvoří mezi bruslí a nohou symbiózu, která se vám bude hodit při tricích, slidech a nebezpečných skocích. I když jedete na pokraji rizika, na vrchní část inline bruslí se můžete spolehnout.

 • K2 S Frame

  Velká rámová revoluce

  Jednostranný rám z hliníkové slitiny K2 Vo2-S Frame je všestranný a především je díky menšímu podílu materiálu velmi lehký. Díky tomu můžete skvěle manévrovat a výborná tuhost nahrává také zvýšené stabilitě i při vysokých rychlostech. Přenos energie z nohou do bruslí ještě lepší díky níže položenému těžišti. Rám také dobře tlumí vibrace, čímž pomáha k pohodlné jízdě po stezce.

  S Frame

 • K-Swiss Surge 7.0

  Energie na rozdávání

  Nejvyšší specifikace duálního tlumícího systému Surge 7.0 v sobě kombinuje technologie SurgeLite a Shock Spring. Výsledkem je nejlepší návratnost vložené energie, která se tak vrací zpět do dalšího pohybu.

 • K-Swiss AÖSTA 7.0

  Odolná guma

  Podrážka z mimořádně husté a odolné směsi gumy AÖSTA 7.0 pro vynikající trakci na každém povrchu a s dlouhou životností.

 • K-Swiss K-EVA

  Pokročilé tlumení

  Speciální K-EVA pěna firmy K-Swiss v mezipodešvi pro vynikající tlumící vlastnosti a odolnější podrážku. Zapomeňte na tvrdé došlapy a nepříjemné vibrace do kloubů.

 • K-Swiss Ortholite

  Stop zápachu

  Speciální antibakteriální vložka Ortholite zabraňuje šíření zápachu, udržuje chodidlo v suchu a posiluje cirkulaci vzduchu uvnitř boty pro odvod nadměrného tepla.

 • K-Swiss DuraWrap Flex

  Odolnost a flexibilita

  Odolná vnější konstrukce DuraWrap Flex z velmi lehkého a flexibilního materiálu, který boty spolehlivě chrání před poškozením. Tato verze štítu se navíc snadno přizpůsobuje pohybu a od samého začátku jsou boty velmi pohodlné a nevyžadují extra čas na vyšlápnutí.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}