Hledat abecedně: - o

Hledat abecedně:

 • Oakley Prizm

  Zorníky Oakley s technologií Prizm Lens

  vám pomohou vidět okolí ve vyšším kontrastu, s lepším barevným podáním, jasnější a ostřejší, takže můžete reagovat rychleji na situaci v okolí. Kromě vylepšeného rozpoznávání detailů také zlepšují vaši schopnost periferního vidění, takže lépe uvidíte pohybující se objekty na periferii.

 • On Running Speedboard

  On Running Speedboard

  Patentovaná technologie Speedboard podporuje přirozený rolovací pohyb chodidla a přispívá k dynamickému odrazu.

 • On Running Helion™ superfoam

  On Running Helion™ superfoam

  Helion spojuje tužší pěnové prvky s měkčími sekcemi pro dosažení lepších vlastností materiálu. Pěna Helion je lehká na váze, ale má skvělou návratnost energie. Je také odolná vůči změnám teploty pro celoroční vysoký výkon.

 • Osprey LidLock™

  Hoďte helmu na batoh

  Když budete potřebovat převézt kolo nebo se někde zastavíte na limonádu, oceníte držák na helmu LidLock™. Přilbu tak nebudete muset připínat na řidítka ani držet v ruce.

 • Osprey AirScape™

  Lehkost, pohodlí a ventilace

  Batoh vám přesně padne na záda díky speciálním panelům AirScape™. Perfektně v nich proudí vzduch, a pěnové vycpávky navíc udělají z obyčejné projížďky dokonalou, pohodlnou jízdu.

 • On Running CloudTec®

  Vylepšená podrážka pro váš vyšší výkon

  Technologie On Running CloudTec® přináší do segmentu běžeckých bot nový typ podrážky. Díky ní bude váš běh příjemně plynulý, ať už vyrazíte na silnici nebo do terénu.

 • Oakley Advancer

  I v mlze uvidíte jasně

  díky technologii Oakley® Advancer, která zajistí okamžité proudění vzduchu, takže brýle se nebudou zamlžovat. Pouhým stiskem přepínače zapnete proudění vzduchu, takže se můžete soustředit na svůj výkon a ne na okolní podmínky.

  advancer

 • On Running Waterproof

  On Running Waterproof

  Membrána vyvinutá společností On running pro zajištění vodoodolnosti obuvi a zachování prodyšnosti.

 • Osprey AirSpeed™

  Dokonalá ventilace i v neúnosném vedru

  Odvětrávací systém Osprey AirSpeed™ má odpružený zádový panel, a tím vytváří mezi zády a batohem velký prostor. Ten se vám bude hodit hlavně v teplých letních měsících, kdy budete rádi za každou možnost větrání zad navíc. Odvětrávání mají i ramenní popruhy, takže si klidně můžete dát pořádně do těla.

 • Oakley Photochromic

  Vždy nejlepší výkon se zorníky Photochromic

  Díky technologii HDO se zorníky Photochromic automaticky přizpůsobí změnám světelných podmínek a intenzity UV záření během vašeho pohybu. Zorníky nebudou příliš tmavé, když se začne stmívat a nebudou příliš světlé, když slunce najednou vysvitne mezi mraky.

  Přizpůsobení zorníků podle intenzity světla
  photochromic

 • On Running Zero-Gravity Foam

  On Running Zero-Gravity Foam

  Zero-Gravity Foam nabízí dokonalou ultralehkost. Vyspělé oděruvzdorné gripy zajišťují vynikající přilnavost a přináší delší životnost těmto lehkým gripům.

 • Osprey ToolWrap™

  Připravte se na defekty

  V batohu najdete rozbalovací kapsu na nářadí ToolWrap™, kterou zároveň využijete i jako menší pracovní plochu. Schováte do ní všechno nářadí, které se vám může po cestě hodit. Žádný defekt vás tak už nerozhází.

 • Oakley HDO

  Jasnější a ostřejší vidění díky HDO®

  High Definition Optics značky Oakley je kombinace technologií a patentovaných inovací, které vám poskytnou jasnější a ostřejší vidění.

  HDO® prakticky eliminuje zkreslení obvyklé u běžných slunečních brýlí, poskytuje méně zkreslené vidění v celém rozsahu zorného pole, objekty uvidíte ve větší ostrosti a budete mít věrnější vizuální obraz.

 • Oakley Impact Protection

  Nekompromisní ochrana za všech podmínek

  Materiál zorníků Impact protection značky Oakley společně s geometrií rámečku chrání oči při vysoké rychlosti a při nárazu. Zorníky s touto technologií byly testovány při vysoké rychlosti na odolnost proti nárazu lehkých předmětů a na odolnost proti nárazu těžších předmětů při nízké rychlosti.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}