Hledat abecedně: - p

Hledat abecedně:

 • Powerslide Welding Technology

  Ideální kombinace pohodlí a opory při jízdě

  Nová bezešvá technologie vnitřní botičky vám nabízí nejen pohodlí, ale zejména nízkou hmotnost a jistotu při jízdě. Ultralehký, prodyšný a pružný nylonový materiál se pevně obepne kolem vaší nohy jako druhá kůže. Tepelně upravený materiál TPU na vrchní části funguje jako výztuž a přidává další vrstvu pro větší oporu.

 • PRO KENNEX Spiral Tech Carbon

  Pro Kennex Spiral Tech Carbon

  Technologie Spiral Tech Carbon kombinuje v několika vrstvách speciálně upravený Spiral Graphite a High Modulus Graphite (běžně využívaný při výrobě raket). Spiral Graphite má excelentní tlumící schopnosti a High Modulus Graphite dodává tolik potřebnou sílu a kontrolu. Ve spojení s Nano Epoxy poskytuje tento materiál jedinečnou sílu, pevnost a maximální kontrolu.

 • Puma Air Lock

  Odolná duše

  Výrobci při výrobě duše využili technologii Puma AIR LOCK, nemusíte tak mít strach z nepříznivých vlivů vzduchu nebo nasáknutí vodou.

 • Powerslide Stride Bar

  Dokonale utažená noha

  Stahovací kotníkové pásky Stride Bar pevně drží chodidlo, nárt i kotník a tím pomáhají vynaloženou sílu převést do rychlosti bez zbytečných ztrát.

 • PRO KENNEX Comfort Cap

  Komfortní čepička držadla

  ProKennex přidává karbonový povlak na mikročepičky Kinetic v zadní části. Tato technologie rukojeti, pojmenovaná Comfort Cap, je již dlouho součástí řady Kinetic. Využívá pohyblivou hmotu, která pomáhá zajistit "nejlepší tlumení vibrací ve své třídě" a pohodlí.

 • Powerslide One Piece Tongue

  Komfortní jednodílný jazyk

  Powerslide vyvinula jednoduchý, ale účinný jazyk vyrobený z jednoho kusu One Piece Tonque, který nemá žádné tlakové body, ale tlačí na nohu plošně a proto je tak pohodlný. Jazyk je dokonale tvarovaný pro každý záhyb a nohu perfketně obepne a drží. Tenké a měkké okraje ukrývají pěnu o dvojí hustotě, která se dokonale vytvaruje a nikde netlačí. Unikátní jazyk je další mozaikou do skládačky dokonale pohodlné brusle Powerslide.

 • PRO KENNEX Kinetic Série Ki

  Využijte kinetickou energii naplno

  Technologie Ki přináší kinetický systém do celého obvodu rakety pomocí plastového pásku obsahujícího kapsle s kinetickou hmotou. Díky tomu raketa zlepšuje kontrolu a sílu úderu, zrychluje švih a zvyšuje pohodlí při hře.

 • Powerslide Aerofit

  Padnou jako ulité

  Brusle s technologií Aerofit se dokáží přizpůsobit vaší velikosti a nabízí vám tak pohodlí v každé situaci. Zásluhou nafukovacích airbagů, díky kterým se botička přizpůsobí tvaru vašeho chodidla, je vaše noha pevně a pohodlně uchycená, nikde vás nic netlačí a brusle se tak dají dokonale ovládat.

 • Powerslide Torsion Bar

  Tuhé a přitom pohodlné

  Propracovaný systém zvyšující torzní tuhost skeletu Torsion Bar System umožňuje použít na zbývající části botičky lehký a prodyšný síťovaný materiál bez ztráty pevnosti a tuhosti.

 • Powerslide X-Slot Mounting

  Geniální uchycení rámu k podvozku

  X-Slot Mounting je speciální systém připojení podvozku ve tvaru písmene X, které umožňuje široký rozsah nastavení vůči ose brusle.

  X-Slot Mounting

  Přípojné body lze využít k individuálnímu nastavení, přesně podle požadavku bruslaře.

 • PRO KENNEX Hot Melt

  PRO KENNEX: Hot Melt:

  Tento zcela nový proces, využívaný při výrobě raket, výrazně zvyšuje pevnost a tuhost materiálu. Při tomto procesu se za velmi vysokých teplot roztaví termoplastická grafitová směs až do tekutého stavu a následně se využije při výrobě rámu, čímž zabezpečí konzistenci a rovnoměrnost grafitového materiálu a zvyšuje kvalitu rakety.

 • Plexi Injection Mouldining

  Skvělá viditelnost díky kvalitnímu provedení

  Při výrobě plexi byla použita nejnovější technologie Injection Mouldining, která zaručuje optickou kvalitu. Perfektním vstřikováním na opticky dokonalou formu je zaručena perfektní optická čistota, která je u všech výlisků stejně perfektní.

 • PlayDry®

  Technologie Reebok PlayDry® zajišťuje odvod tělesné vlhkosti a udržuje oblečení dříve suché. Technologie se užívá především u oblečení Reebok, které slouží jako nejspodnější vrstva. Vlhkost poté odvádí z této nejspodnější vrstvy do vyšší vrstvy. Díky tomu se vlhkost lépe odpařuje, pokožka zůstává suchá a vy se cítíte lépe. Oblečení s touto technologií oceníte zvláště při námaze, udrží vaše tělo v suchu a také díky tomu zabraňuje prochladnutí.

 • PRO KENNEX Kinetic Série Q

  Pro Kennex Kinetic Q

  Inovovaný systém "Q" funguje na stejném principu jako standardní systém Kinetic, kdy kinetická energie, vytvořená během nápřahu a úderu do míče stabilizuje tenisový rám, významně redukuje nárazový šok a vibrační impulsy předávané ruce tenisty, které mohou zapříčinit zdravotní problémy paže. Kinetic "Q" zvyšuje optimální bod zásahu míčku ("sweet spot") na 54% celkové hratelnosti v prostoru výpletového lůžka. V praxi to znamená, že je možné hru zrychlit a to se zlepšenou kontrolou, menší námahou a hlavně menším opotřebením paže. V hlavě rakety jsou viditelně ve čtvercové pozici umístěny 4 generátory s kinetickou hmotou.

 • Powerslide 3D Addapt Padding

  Revoluce v konstrukci bruslí

  Technologie 3D Addapt Padding představuje nový pohled na konstrukci vnitřní botičky. Nabízí větší pohodlí, prodyšnost, ale i odolnost a trvanlivost. Mezi další přednosti patří bezesporu integrované šněrování. Podšívka i vnitřní materiál tak tvoří jedinečný celek.

  • Pevná spodní část je anatomicky tvarovaná a poskytuje dokonalou oporu.
  • Výrazně měkčí je polstrování kotníku pro vaše maximální pohodlí.
  • To vše doplňuje anatomicky tvarovaný jazyk, který spolehlivě obepne nohu v brusli.
 • Powerslide Virus

  Zapnutí bruslí pouhým otočením zápěstí

  Brusle jsou vybaveny dokonale nakažlivou technologií upínání pomocí lanka Powerslide Virus. Upínání boty brusle pomocí ocelového lanka tu již bylo, ale vůbec poprvé je ocelové lanko omotáno okolo celé brusle. Jednoduchým otáčením napínacího kolečka se horní jazyk pevně přitáhne k ostatní části skeletu. Noha perfektně drží a jazyk působí po celé své délce rovnoměrně, takže brusle nikde netlačí. Díky 0,8 mm silnému ocelovému lanku je zaručena i maximální odolnost.

 • POC Spin

  Ochraňte svou hlavu před pádem

  Helma je vybavena technologií SPIN, která snižuje následky pádu z úhlu. Zeslabuje totiž rotační síly, které při pádu ve vyšší rychlosti poškozují mozek. Vaše hlava tak bude ve větším bezpečí i v náročnějších horských terénech.

 • Powerslide Powerknit Upper

  Jako druhá kůže

  Speciální materiál Powerknit vám poskytuje prodyšnost i při náročném sportovním výkonu. Zároveň je velmi lehký a přizpůsobí se vaší noze jako druhá kůže. Vše pro maximální pohodlí a jistotu při jízdě.

 • POC Clarity

  I v rychlosti uvidíte každý detail

  Technologie POC Clarity byla vyvinuta ve spolupráci s lídrem v optickém průmyslu, firmou Carl Zeiss. Technologie Clarity řídí barevné spektrum pro lepší kontrast, definici barev a ostřejší a jasnější vidění, takže uvidíte jasně každý detail v okolním terénu i ve vysoké rychlosti. Na kole nebo na lyžích tak zavčas a s přehledem zaznamenáte každou překážku.

 • Plexi Pro Line

  Výhled bez škrábanců a zamlžení

  Chránič očí a obličeje je vybaven technologií PROLINE, která znamená, že povrch je nanesen vrstvou proti mlžení a oděru. Plexi je na vnitřní straně opatřeno tenkou Antifog vrstvou proti mlžení, která minimalizuje riziko snížení viditelnosti při vlhkém prostředí nebo náhlé změně teploty vzduchu. Z vnější strany je nanesena druhá supertenká vrstva, která dělá plexi odolnější vůči poškrábání. Při správném postupu údržby zůstávají tyto vrstvy aktivní po celou dobu životnosti chrániče.

 • PRO KENNEX Kevlar Joint

  PRO KENNEX: Kevlar Joint:

  Tato speciální kevlarová výztuha, vložená v místě "T-spoje" redukuje negativní účinky torze a zlepšuje kontrolu rakety. Zároveň poskytuje kontrolu i nad údery zahrané mimo ideální "sweet spot" (střed) rakety

 • POC MIPS

  MIPS - Ještě lepší ochrana hlavy

  Elastické vložky MIPS se při nárazu pod úhlem natáhnou a tím pohltí ještě více síly, která by se jinak přenesla na hlavu. I když jde jen o pár milimetrů, v kritické chvíli vám mohou zachránit život.

 • Powerslide EVE Fit

  Speciálka pro ženy

  Brusle jsou speciálně navrženy a přizpůsobeny ženské anatomii. Konstrukce brusle a její odlišné prvky jsou dlouhodobě vyvíjeny pro maximální přizpůsobení anatomicky jiným rozměrům ženské nohy a jiné stavbě těla. Všechny tyto jednotlivé vylepšení se na brusli vyskytují pod označením Powerslide EVE fit. Soubor všech vylepšení, který respektuje zvláštnosti ženské stavby těla.

  Ženy mají oproti mužům užší a kratší lýtkový sval, užší chodidlo a patu, delší prsty na nohou, menší nártové kůstky a flexibilnější kotník. Všechny výše zmiňované odlišnosti bere při výrobě bruslí technologií EVE Fit v patrnost a přizpůsobuje tomu části brusle. Ženská noha tak v brusli perfektně sedí a je mnohem komfortnější.

 • PRO KENNEX Nano Autocure Technology

   

  PRO KENNEX: Nano Autocure Technology:

  Tento jedinečný proces, používaný při výrobě badmintonových raket, dokonale odstraňuje vzduch a různé nečistoty, které se nacházejí mezi jednotlivými vrstvami grafitu. Vytváří dokonalou "bezešvou" raketu: pružnou a zároveň velmi pevnou.

 • PRO KENNEX Micro Carbon

  Pro Kennex Micro Carbon

  Speciální materiál vyrobený ze směsi High Modulus Graphitu a 100% Graphitu, který se díky speciálnímu procesu tavení stává více konzistentní a rám rakety je více pevný a stabilní.

 • POC AVIP

  AVIP je zkratka pro Attention (pozornost), Visibility (viditelnost), Interaction (interakce) and Protection (ochrana)

  Jedná se o dosud nejambicióznější iniciativu značky POC, která podporuje bezpečnost cyklistů. Tyto základní prvky jsou jsou navrženy a vyvinuty tak, aby fungovaly jednotlivě i všechny zároveň.

  Zvyšující se obliba cyklistiky zároveň přináší rizika a bezpečnostní problémy spojené se sdílením silnic s motoristy, jinými cyklisty a chodci. Dopravní experti, lékaři, psychologové za pomoci laboratoří POC a WATTS tuto oblast zkoumali, aby lépe porozuměli konkrétním rizikům provozu na silnicích ve vztahu k cyklistům. Především se zabývali vnímáním, viditelností, barvou a kontrastem, komunikací, psychologií, digitální technologií, aerodynamikou a dalšími odvětvími.

  Pozornost Jde o dosažení jednoduchého, ale zásadního cíle - upoutání pozornosti ostatních na vaši přítomnost. Pozornost využívá ty nejlepší možné nástroje, aby cyklista byl v provozu jasně a v milisekundách rozpoznatelný.

  Viditelnost Optimalizace viditelnosti v řadě různých situací, včetně ročního období, počasí, denní doby, vzdálenosti, prostředí a světelných podmínek prostřednictvím vzájemného působení barev, materiálů, kontrastu, vzorů, pohybu a světla.

  Interakce Výzkum možností a příležitostí pro komunikaci a technologické interakce mezi jezdcem, motoristy a chodci za účelem podpory proaktivní bezpečnosti. Interakce také podporuje komunikaci s vnějším světem v situacích po nehodách, kdy je nutný zásah záchranářů nebo lékařů.

  Ochrana Rozvoj fyzické ochrany se zaměřuje na minimalizaci množství energie přenášené do mozku a těla cyklistů. Ochranné prvky jsou navrženy díky inovativní technologii.

  Kromě vývoje vysoce účinných přileb, které podporují nové bezpečnostní prvky, aerodynamiku a celkový výkon, existuje řada nových funkčních, technických a výkonnostních produktů pro cyklisty.

 • Polyester a spandex

  Už žádné propocené oblečení

  Díky polyester a spandex technologii už vás propocené kalhoty trápit nebudou. Koho by taky pořád bavilo starat se o zpocené a zapáchající oblečení. Kalhoty skvěle odvádí pot, takže můžete trénovat až do maximálního vyčerpání.

 • Puma evoSpeed

  Lehký a pevný materiál pro vyšší rychlost

  Bota byla vyrobena technologií Puma evoSpeed, která zvyšuje manévrovatelnost a pomáhá dosáhnout vyšší rychlosti. Puma evoSpeed je kombinace materiálu, který snižuje hmotnost a přitom zvyšuje pevnost v místě, kde je to potřeba. Při výrobě boty bylo naplno využito poznatků a technologií využívané nejrychlejším mužem planety Usainem Boltem.

  Puma evoSpeed

 • Puma Netfit

  Revoluční systém zavazování

  Odolná síť Puma Netfit na povrchu kopaček přináší možnost vytvořit si šněrování přesně podle tvaru chodidla. Noha tak bude v kopačce dokonale držet a vyhnete se puchýřům a otlakům.

 • Puma Accufoam

  Vylepšená plocha nártu pro vyšší přesnost

  Speciální vrstva pěny Accufoam se ukrývá pod vrchní vrstvou svršku a pomáhá vylepšit prostor pro udeření míče. Prémiový materiál zvyšuje cit pro míč a výrazně pomáhá zlepšit přesnost přihrávek a střel. Střely od teď budou létat výhradně na branku a v úspěšnosti přihrávek budete králem mezi spoluhráči.

 • Powerslide Reccal Padding

  Pohodlí i jistota při jízdě

  Brusle s technologií paměťové pěny pevně a zároveň velmi pohodlně obepnou vaši nohu jako druhá kůže a nabídnou jedinečnou podporu zejména v oblasti kotníku. Paměťová pěna se během několika sekund přizpůsobí tvaru vaší nohy díky tělesnému teplu. Tato technologie bude fungovat pokaždé, když si tyto jedinečné brusle obujete.

 • Powerslide My Fit Fat Boy Liner

  Anatomicky tvarovaná a tepelně tvarovatelná vložka

  Vložka MY FIT Fat Boy Recall Liner se díky možnosti tepelného tvarování přizpůsobí vaší noze.

 • Puma Pebax

  Nepodrazí vás

  Anatomicky tvarovaná podrážka Pebax přináší dokonalou odezvu boty na pohyby hráče a současně zlepšuje ovládání míče. Je skvěle přilnavá k povrchu a dokonale flexibilní. Tohle jsou boty vítězů.

 • PRO KENNEX Muscular Wave System

  PRO KENNEX: Muscular Wave System:

  Tento revoluční "vlnitý" systém výrazně zpevňuje rám a dovoluje použít větší sílu při úderu.

 • Powerslide Trigonomic Fit

  Powerslide Trigonomic FitDokonale padne

  Phuzion skelet vyroben ze speciálního kompozitu je doplněn technologií stavby skeletu Trigonomic Fit. Skelet je důkladně promyšlen včetně propracovaného odvětrávacího systému. Úhly upínacích prvků a kloubů jsou pečlivě nastaveny tak, aby napomáhaly zvýšit komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy.

 • Powerslide Trinity

  Tak blízko země i s velkými kolečky

  Aby vám více chutnala jízda s většími kolečky, potřebujete se cítit bezpečně a mít kolečkové brusle pod kontrolou. Právě proto mají inline brusle s technologií Trinity zkrácenou vzdálenost od země k botičce, čímž dochází ke snížení těžiště. Výsledkem je stabilnější a kontrolovanější jízda.

  Rám inline bruslí lépe spolupracuje s vaší myslí

  Důležitou změnou je také nové řešení konstrukce rámu, které vychází z hokejových bruslí. Rozmístěním a uzpůsobením slotů vám kolečkáče umožní lepší přizpůsobení potřebám vaší jízdy. Inlajny jsou poté stabilnější a lépe reagují na podněty, které k nim vyšlete.

  Sečteno, podtrženo – inovace, kam se podíváte

  Trinity vám tak v součtu všech novinek přináší kontrolovanou jízdu bez vibrací s mimořádně nízkým těžištěm, i když si nazujete brusle s velkými kolečky. Dočkáte se tak výraznější akcelerace a skvěle se vám bude také skákat nebo slidovat.

 • Puma SpeedFrame

  Pevná a lehká konstrukce

  Svrchní vrstva kopaček je velmi tenká a lehká. Aby si kopačky udržely svůj tvar a pevnost, skrývá se pod ní SpeedFrame konstrukce. Bota si zachovává svoji stabilitu a vaše noha bude dokonale fixovaná a v naprostém bezpečí.

 • PRO KENNEX Dynamic Throat

  Pro Kennex Dynamic Throat

  Speciální vibrastop integrovaný do spodní části rakety výborně pohlcuje vibrace a chrání tak Vaši ruku.

 • Powerslide 3D Casted

  Jedinečná technologie rámu

  Brusle s rámem 3D Casted disponují jedinečnou tuhostí a perfektním přenosem síly. Díky nízko umístěnému těžišti a robustní konstrukci tak na svých bruslích dosáhnete okamžitě vysoké rychlosti při zachování bezchybné ovladatelnosti. S bruslemi této technologie jezdí špičkoví závodníci, jistě tedy nadchnou i vás.

 • Puma Gradual Stability Frame

  Nerozhodí vás ani parní válec

  Po celý zápas musíte být maximálně koncentrovaní, abyste v osudovou chvíli nepodklouzli a vaše chyba nestála tým body. Konstrukce Gradual Stability Frame proto dodává kopačkám stabilitu od paty až ke špičce.

 • Puma AdaptLite

  Kontrola nad míčem za každého počasí

  Pokud vám budou tvrdit, že jsou nejlepší pouze kožené kopačky, pak váš rádce ještě neslyšel o syntetickém svršku AdaptLite. Svršek tvoří syntetická mikrovlákna a jsou natolik jemná, že získáte jedinečný cit. Extra měkký materiál je velmi lehký a maximalizuje přenos energie do střel.

 • Puma GripTex

  Žádný míč vám neproklouzne

  Na povrchu boty je speciální Puma GripTex technologie. Jde o tenkou vrstvu protiskluzového materiálu, který zvyšuje přilnavost míče. Vaše přihrávky budou dokonale přesné a vy budete mít kontrolu nad celou hrou.

 • Powerslide Extruded & CNC machined

  Precizní provedení rámu

  Hliníkové rámy bruslí s CNC obráběním nabízí kvalitu a odolnost pro vaši jedinečnou jízdu. Mezi největší výhody pak dále patří vynikající přenos síly a stabilita i při vysokých rychlostech.

 • Polygiene®

  Svěží i za těch nejnáročnějších podmínek

  Technologie Maloja Polygiene® dokáže spolehlivě neutralizovat pachy a díky tomu udrží vaše oblečení svěží i po opakovaném nošení. Bakterie způsobující zápach nemají šanci, a vy tedy nemusíte oblečení tak často prát. To šetří samotný materiál, ale také vaši pokožku a v neposlední řadě i životní prostředí. Ošetření oděvů touto technologií je nejenom hygienické, ale také velmi účinné a trvalé.

 • Powerslide Dual Fit

  Jedna bota, dvě velikosti

  Díky speciální vložce Dual Fit brusle pojmou vždy dvě velikosti nohou. To se hodí hlavně v případě, kdy máte sklony k otokům nohou při větších sportovních výkonech.

 • Powerslide My Fit Skinny Boy

  Anatomicky tvarovaná a tepelně tvarovatelná vložka s oporou kotníku

  Vložka MY FIT Skinny Boy se díky možnosti tepelného tvarování přizpůsobí vaší noze. Větší opora v oblasti kotníku zajistí lepší ovladatelnost brusle v městských uličkách.

 • Puma warmCELL

  Zůstaňte v teple

  Technologie Puma warmCELL pomáhá udržet vaše tělesné teplo a udržuje tak optimální teplotu i v chladném počasí.

 • Puma SpeedTrack

  Udržte si míč

  Podešev je zesílená technologií Puma SpeedTrack. Vyvýšené kolíky vám pomůžou okamžitě změnit směr, udržují torzní stabilitu a také reakce při držení míče.

 • PRO KENNEX Kinetic Quadfocus Technology

  Kinetic nové generace

  Tato třetí generace systému Kinetic s názvem Quadfocus Technology zahrnuje proces iontového potahování, ale také soustřeďuje umístění komor Kinetic pouze do čtyř oddílů kolem hlavy: na 10. a 2. a 8. a 4. hodině. Přemístěním sekundární hmoty do méně stabilních oblastí rámu vytvořila společnost ProKennex raketu s pevnější konstrukcí, která lépe využívá vlastnosti technologie Kinetic šetřící ruku.

 • Puma DuoFlex

  Flexibilní podešev

  V podešvi je ukrytá technologie Puma DuoFlex. Tato speciální zóna zvyšuje flexibilitu a dovoluje přirozený pohyb chodidla. V těchto kopačkách budete na hřišti mrštní a mnohem rychlejší.

 • Powerslide RCC

  Individuální nastavení

  Promyšlená technologie RCC nabízí možnost individuálně si nastavit upevnění brusle kolem kotníku. Díky speciálním vahadlům nastavíte levou i pravou stranu manžety kolem kotníku zvlášť, směrem nahoru i dolu, a tak vám brusle skvěle padnou a zajistí bezpečnou a jistou jízdu.

 • Puma Dry Cell

  Maximální odvod potu a přirozená tělesná teplota

  Textil je ušitý z vysoce funkčního materiálu s technologií Puma Dry Cell, která odvádí pot od pokožky a umožňuje rychlejší vypařování. Technologie napomáhá tělu regulovat teplotu tak, aby byla i při největší zátěži co nejpřirozenější.

  Odborné laboratorní testy potvrzují mimořádně vlastnosti. Zbytková vlhkost (po 30 minutách doby schnutí) dosahuje méně než 30 % u syntetického textilu a méně než 50 % u bavlny.

 • Powerslide Easy Slip In

  Snadné obouvání

  Brusle se jednoduše nazouvá díky technologii Easy Slip In, která vyhází z dlouholetých zkušeností. Při nazouvání se výborně hodí velké plastové poutko přišité na konci jazyku. Základní utažení pomocí Fast Lacing tkaniček s uzamykatelným kolečkem je velmi rychlé a důmyslné. Na jazyku je malá elastická kapsička pro schování zbývajícího konce tkaniček.

  Powerslide Easy Slip In

  Nazouvání Easy Slip In je opravdu snadné a rychlé

 • Powerslide Unibody

  Jednoduché a elegantní řešení

  Celé tělo brusle tvoří společně s rámem jeden celek. Díky tomu se podařilo dosáhnout nižší hmotnosti a zároveň také nižšího těžiště. Brusle jsou tak perfektně ovladatelné i s větším průměrem koleček.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}