Hledat abecedně: - s

Hledat abecedně:

 • Salming Booster

  Tužší shaft - rychlejší střela

  Salming Booster ™ je technologie výroby shaftu pro zvýšení tuhosti a posunutí místa ohybu směrem k čepeli. Shaft je navržen tak, aby oblast se zvýšeným namáháním byla co nejvíce posunutá směrem k dolnímu konci hokejky, a tím byla hokejka v tomto místě i těžší a byl zvýšen efekt vypružení hokejky. Míček letí vyšší rychlostí a má větší razanci.

  Salming Booster

 • Salomon Quicklace™

  Stáhni, schovej a běž!

  Zapomeňte na klasické šněrování a rozvázané tkaničky při běhu. Patentovaný systém rychlého zavazování Quicklace™ usnadňuje život běžcům i turistům už nějaký ten pátek. Tkaničky se díky konstrukci utahují vždy rovnoměrně a jezdec zajistí, aby se neuvolnily. Pokud si je navíc schováte do kapsičky nebo pod gumičku na botě, už nikdy si je nepřišlápnete.

  Boty s Quicklace™ jednoduše nazujete, utáhnete a běžíte, dokud vám plíce a nohy stačí.

  POZOR: na Quicklace™ vzniká závislost.

 • Salming BIONIC SYSTEM

  Dokonalé a bezpečné odpružení

  Celý systém pro tlumení nárazů a odpružení včetně zakomponované torzní jednotky se nazývá BIONIC SYSTEM™. Salming BIONIC System je založen na zcela nově vyvinuté technologii, která kombinuje dvojitě stlačený materiál EVA s gelem TPR, který je umístěn pod patou a v přední části podrážky. Součástí kompletního systému BionicTM je i odolná výplň podrážky a anatomicky tvarovaná vnitřní podešev. Obojí je shodně vyrobeno z materiálu EVA. Sečteno podtrženo, odpružení bot ještě nikdy nebylo tak dokonalé a bezpečné zároveň.

 • Stiga MIPS

  MIPS - Ještě lepší ochrana hlavy

  Elastické vložky MIPS se při nárazu pod úhlem natáhnou a tím pohltí ještě více síly, která by se jinak přenesla na hlavu. I když jde jen o pár milimetrů, v kritické chvíli vám mohou zachránit život.

 • Safe-T Twist 2

  Safe-T Twist 2

  Týlní upínací systém, jehož úkolem je zajistit, aby helma pevně držela na hlavě. Ovládací disk v zadní části helmy pro snadné nastavení velikosti jednou rukou.

 • Salming TGS 62/75°

  Přirozený pohyb chodidla

  Vzdálenost od paty k bříšku chodidla byla navržena s ohledem na maximální stabilitu a tlumení dopadů. Tato plocha je zakončena tzv. baletní čárou, za kterou je bota vybavena materiálem, který podporuje odraz při běhu.

  Salming TGS 62/75°

  Technologie TGS 62/75 zajišťuje ohyb boty ve správném místě tak, aby stimulovala přirozené pohyby chodidla.

 • Salming NXT

  Energické silové střely s velkou přesností

  Hokejka má speciální tvar shaftu Salming NXT, který využívá ve 2 osách prohnuté tyče pro maximální zvýšení úhlu mezi čepelí a povrchem. Spodní část hole je jakoby zahnutá a tím vytváří otevřenější úhel směrem k čepeli. Tento otevřenější úhel umožňuje dát do střely více síly. Při střele příklepem se využije propružení oblouku pro násobení razance střely. Spodní část hole je oproti horní vyosena. Do střely se tak převádí více energie a střela má vyšší rychlost a větší přesnost. Tato hůl je velmi specifická a vyžaduje zvyk a souhru.

 • Salming Rebound Foam RE35

  Až o 80 % účinnější tlumení rázů

  V přední části je bota vybavena technologií Rebound Foam RE35 pro zpracování nárazové energie – o 80 % účinnější než běžná EVA mezipodešev.

  Salming Rebound Foam RE35

 • Silvini Stop Bacteria

  Společně v boji proti zápachu

  Stop Bacteria - speciální vlákno obohacené o aktivní ionty stříbra, antibakteriální složky jsou aplikovány do jádra vlákna – vydrží tak i vícenásobné praní, brání růstu bakterií, plísní, eliminují zápach a udržují biologickou rovnováhu pokožky.

 • Salming LMS+

  Jedinečná technologie ochrany nohy

  Rychlé boční pohyby vystavují chodidlo riziku zranění. LMS+ (Lateral Movement Stabilizer Plus) je technologie jedinečného tvaru boty (postavená do 5° úhlu), která zamezuje vyvrknutí nohy při bočních pohybech.

  Salming LMS+

 • Salming třívrstvá konstrukce

  Třívrstvá konstrukce

  Běžecké boty musí být nejen odolné, ale také pohodlné. Aby boty obstály i v drsném prostředí, je svršek obuvi konstruován ze tří vrstev.

  Salming 3 Layer Construction

  Spodní vrstva prodyšného materiálu zajistí pohodlí a komfort, prostřední vrstva pomáhá snižovat tlak na chodidlo a vnější tenká síťovaná vrstva zajišťuje celkovou odolnost svršku boty.

 • Salming RocShield

  Zvýšená odolnost

  Technologie Salming RocShield představuje speciální polyuretanový pruh ve spodní části svršku, který vede od paty až ke špičce a chrání nohy i obuv před ostrými kameny, větvemi a vodou.

 • Sher-Wood Flex Lock Thumb

  Ochrana palce

  Díky dvojdílnému palci s technologií Flex lock thumb budete moci ještě lépe uchopit hokejku. Už vám ji jen tak někdo nevysekne z ruky a navíc bude palec chráněn proti vykloubení.

 • Shimano Silvadur Intelligent Freshness

  Svěží i po stovkách kilometrů

  Aby zůstala vložka v tretře déle svěží, vybavila ji technologie Silvadur Intelligent Freshness. Tkanina je zároveň antibakteriální a dopřává cyklistům pocit čistoty po čas celého závodu. Antibakteriální ochrana je přitom funkční po celou životnost treter.

 • Shimano SPD-SL

  Využijte veškerou energii pro dynamičtější záběr

  Systém SPD-SL pomáhá dodat šlápání do pedálů potřebnou dynamiku, jelikož účinně přenáší energii. Technologie pro silniční závody vytváří senzační podporu výkonů světových cyklistů. Pokud se opřete do pedálů, do kola se přemístí veškerá energie z těla.

 • Salming Heelcup

  Dokonalá podpora paty

  Salming Heelcup zajistí pevné a jisté usazení paty v botě. Patní košíček je vyvinut tak, aby nezvyšoval váhu bot, ale zároveň stabilizoval a fixoval chodidlo.

  Salming Heelcup

  Pevná pozice chodidla v botě je velmi důležitá pro pocit jistoty a pohodlí.

 • SmartVen

  Tato technologie má za úkol regulovat ventilaci vzduchu. Pokud tričko dosáhne vyšší vlhkosti, tričko začne propouštět více vzduchu, aby jste se zbavili přebytečné vlhkosti. Naopak při nízké vlhkosti propouští textil jen minimum vzduchu.

 • Salming CarbonX

  Neuvěřitelná lehkost hole

  Technologie CarbonX přináší revoluci do světa florbalových hokejek. Lehký karbonový materiál s přídavkem pryskřice umožňuje florbalkám snížit hmotnost až pod 190 gramů. Zažijete proto neopakovatelný pocit, kdy se vám pod ruce dostane doslova pírko mezi florbalovými holemi.

 • Shimano Torbal

  Utvořte s kolem tým prostřednictvím torzní stability

  Shimano přichází s technologií Torbal věnující se torzní stabilitě. Balanc a kontrolu nad kolem pomáhá vylepšit tím, že v oblasti paty pohltí boční pohyby a energii přemístí do chodidel, která mohou účinněji šlapat do pedálů. Jezdec a kolo spolu jednoduše splynou a poradí si se všemi typy povrchů.

 • Salomon OrthoLite®

  Zažijte pohodlí na obtížné trase

  Stélka OrthoLite® tvoří z hlediska komfortu klíčovou součást obuvi. OrthoLite® konstrukci doplňuje v oblasti paty EVA pěna, která pocit pohodlí v botě dále umocňuje. S touto vložkou se nemusíte bát vyrazit na náročné trasy, protože botě propůjčuje dodatečné tlumení, prodyšnost a výdrž.

 • STIGA Touch CARBON

  Technologie STIGA Touch CARBON

  Technologie Touch Carbon redukuje otřesy a vibrace. Tím umožňuje hráči čistší pocit při úderu. Uhlíková vlákna zvyšují tuhost a stabilitu a mají za následek zvětšení sweet spotu. Pálka tak poskytuje maximální sílu úderu při zachování vysoké kontroly při jejím úchopu.

 • Stealth Alloy

  Stealth Alloy

  Stealth Structure je nejmodernější technologie využívaná pro optimalizaci 3D konstrukcí hliníkových rámů a používaná v kolekci Mondraker.

  Technologie STEALTH ALLOY v sobě zahrnuje všechny procesy při vytváření hliníkového rámu od prvních návrhů designu až po specifické profilování jednotlivých dílů s důrazem na ty nejmenší detaily. Každá trubka a jednotlivé části jsou speciálně navrženy pro specifickou funkci s cílem dosáhnout minimální možné hmotnosti. Technologie STEALTH se každým rokem neustále vyvíjí, inovuje, optimalizuje jednotlivé tvary a detaily každého dílu tak, abychom zaručili dokonalý zážitek při jízdě na hliníkových rámech Mondraker.

 • SNB: Dřevěné jádro tip to tail

  Poctivé dřevěné topolové jádro od špice až po patu (tip to tail). Jádro vyrobené klasickou technologií z přísně vybraného lehkého topolového dřeva, správně pružné a tvrdé. Dřevo je opravdu použito od špičky prkna až po patu a ne jako u levnějších prken, jen ve středu snowboardu a zbytek je vyplněný PU pěnou.

 • Salming Drop 4 mm

  Správný náklon těla

  Technologie Drop 4 mm zajišťuje sklon podrážky mezi patou a špičkou právě 4 mm.

  Převýšení 4 mm umožňuje přirozený běžecký postoj a minimalizuje hrozbu podvrtnutí kotníku.

 • Silvini QuatroFLEX

  Pohyb bez omezení

  Díky technologii QuatroFLEX je sportovní oblečení Silvini vyrobené z čtyřsměrně elastického, rychleschnoucího materiálu, který se přispůsobí vašemu tělu.

 • Salomon Contagrip® TA

  Splynou s terénem

  Boty mají podrážku s technologií Contagrip® TA, která maximálně přilne na volném měkkém, drsném a nerovném povrchu. Hluboké a ostré výstupky jsou ze speciální směsi, která vyvažuje odolnost a přilnavost.

 • Sher-Wood Power Pivot Technology

  Skvělá střela zápěstím

  Sherwood použil u této hole také technologii Power Pivot Technology, která posouvá kickpoint o něco výše a zesiluje horní část shaftu. Tato jedinečná technologie má za následek svižnější střelu švihem a lepší přenos energie z hole do puku.

 • Salomon EnergyCell+

  Rychlost a dynamika odrazu jsou na prvním místě

  Mezipodešev EnergyCell+ vyniká v návratnosti energie. Lisovaná pěna EVO lehce tlumí a je vysoce dynamická, takže při odrazu pohltí jen minimum energie. Zároveň je však pevnější a tvrdší. Díky tomu nachází využití v botách určených na závody a tempové tréninky.

 • Saucony PWRRUN

  Jistota v každém odrazu

  Uběhnete tolik kilometrů, kolik si jen budete přát. Základem každé běžecké boty je kvalitní odpružení, a to v tomto případě zajistí technologie Saucony PWRRUN. Pružné polstrování zaručí silný odraz a při tom jemný dopad zpátky na zem. Každý krok budete mít pod svou kontrolou.

 • Sher-Wood VRF4 Blade

  Sher-Wood VRF4 Blade je technologie změřená na snížení vibrací vycházejících z čepele hole. Tvrzená pěna s uhlíkovými vlákny zlepší odezvu od čepele a zároveň zvýší její tuhost.

 • Stiga WRB

  Umístěte míček s citem mimo dosah soupeře

  Zlepšenou rukojeť s dutým vnitřkem přináší technologie Stiga WRB. Zkratka WRB značí přesné vyvážení rakety, rychlost regenerace a zvýšení citu pro míček.

  Vyvážení dřeva se skrývá přesně v místě kontaktu s míčkem. Dřevo je velmi lehké a hráč se při nakládání s pálkou příliš nenadře, proto je okamžitě připravený vyslat na soupeřovu polovinu stolu další smrtící úder. Finální zlepšení spočívá v umístění výstupku na rukojeti. Palec díky němu získává vyšší citlivost a přesněji umístíte míčky.

 • Salming SpinZone

  Náhlé změny směrů pohybu bez zničených kloubů

  Pro halové sporty jsou typické časté boční a otáčivé pohyby. Technologie SpinZone™ použitá v přední části chodidla umožňuje provádět tyto pohyby bez zbytečného zatížení kolen a kloubů.

  Salming SpinZone

 • Salewa Polarlite

  V teple za každých okolností

  Tkanina Polarlite nabízí dobrou izolaci k udržení tepla, ale podporuje přenos potu od těla a zabraňuje tak přehřátí. Společnost SALEWA® vyvinula vlastní vlákno ze syntetických mikrovláken. Je obzvláště lehké a rychle schnoucí. Nabízí dobrý záchyt tepla a lze jej v batohu snadno stlačit.

 • SNB: Radial Sidecut

  Tvar vykrojení Radial Sidecut je jednoduché s hlubším poloměrovým vykrojením. Kruhový tvar vykrojení kombinuje ideální pohyblivost a pružnost pohybu i pro jízdu na zadní nohu (switch).

 • Salming Recoil Midsole

  Absorbuje vibrace při každém dopadu

  Nová směs materiálů tvoří tlumící vrstvu s názvem Recoil, která dokonale tlumí a pohlcuje vibrace při dopadu a zároveň využívá energii do každého odrazu.

 • Sher-Wood VRF4 Blade

  Sher-Wood VRF4 Blade je technologie změřená na snížení vibrací vycházejících z čepele hole. Tvrzená pěna s uhlíkovými vlákny zlepší odezvu od čepele a zároveň zvýší její tuhost.

 • Salming Recoil ERF

  Efektivní odrazy

  Materiál mezipodešve je nově vyvinutá směs s názvem RECOIL™ ERF - energetická odrazová pěna - což je velmi lehká tlumící směs, která způsobuje vyšší efekt odrazu.

 • Shimano Dynalast

  Neplýtvejte energií

  Speciální tvar podešve Shimano Dynalast podpoří efektivitu vašeho šlapání. Nesprávně tvarované běžné podešve příliš zatěžují namáhané svaly, nebo kvůli nim naplno nevyužijete potenciál každého nášlapu. Optimalizovaná Dynalast podešev slibuje plynulejší pohyb při šlapání a efektivnější využití energie. Na dlouhých jízdách díky tomu uspoříte energii, kterou oceníte v závěrečné fázi cesty.

  Shimano Dynalast

 • Scott Padding Concept

  Scott Performance Padding

  Cyklovložky Scott Performance Padding jsou maximálně pohodlné, zajišťují skvělý odvod vlhkosti a mají optimalizovaný tvar, takže ani po celodenní jízdě se nebudete cítit nepříjemně.

  padding

  +++ Trail Pro Padding

  Tato cyklovložka byla vyvinuta speciálně pro intenzivní offroadovou jízdu, delší než 5 hodin, na středně dlouhých a dlouhých tratích. Plochý design, hladké přechody mezi vrstvami pěny a potah z mikrovlákna poskytuje pohodlí a velmi rychlé vysychání.

  +++ trail

  + Trail Padding

  Tato cyklovložka byla vyvinuta speciálně pro středně intenzivní offroadovou jízdu dlouhou 3-5 hodin. Plochý design, hladké přechody mezi vrstvami pěny a potah poskytuje pohodlí a velmi rychlé vysychání.

  + trail

  Junior Padding

  Tato cyklovložka byla vyvinuta speciálně pro děti, kterým poskytne pohodlí a velmi rychlé vysychání.

  jr

 • Super Cushion Grip

  Přesně mířené údery díky minimálním vibracím

  Technologie Super Cushion Grip dokonale minimalizuje vibrace rakety při úderech.

  Tím napomáhá k ochraně zápěstí, lokte a ramene, které jsou při tenisu často přetěžovány.

  Každý profesionální i neprofesionální hráč technologii ocení již po prvním kontaktu s míčem.

  yonex.jpg

 • Salming Race podrážka

  Neklouzavá spolehlivá podrážka

  Nová velmi lehká podrážka Traction Outsole Control 66 s 8mm vzorkem vás nenechá na holičkách ani na suchém, ani na mokrém povrchu. Stejně stabilní je i na štěrku, kamenech i kořenech.

 • Sher-Wood DropKick Taper

  Svižná střelba a jisté vedení puku

  Hokejka obsahuje technologii Sher-Wood Dropkick Taper, která přináší efektivnější přípravu a rychlejší uvolnění střely. Jednodílný shaft s rafinovaným poloměrem a konkávními bočními stěnami umožňuje jistější vedení puku.

 • Sher-Wood Blackline XXXV Carbon Fiber

  Nízká váha a maximální ovladatelnost

  Nový karbonový materiál Blackline XXXV Carbon Fiber přináší nižší váhu a lepší ovladatelnost hokejky. Vaše střely a přihrávky tak budou přesnější a neztratíte kontrolu nad pukem ani ve vysoké rychlosti.

 • Salomon 37.5™

  Uschne dřív, než byste řekli Salomon

  Technologie Salomonu s označením 37.5™ je materiál, který schne až 5krát rychleji než ostatní podobné látky. Aktivně napomáhá tělu udržovat optimální mikroklima a teplotu středu těla, takže vám umožní podat maximální výkon. Jeho silnou stránkou je i redukce a odpuzování zápachu, což jistě ocení všichni aktivní lidé, nejen běžci.

 • Salming TourLite

  Maximální lehkost

  Salming Tourlite ™ používá nejlepší lehký karbonový materiál s unikátní konstrukcí shaftu. Hokejka je maximálně lehká a díky tomu výborně ovladatelná. Hokejky TourLite patří mezi velmi oblíbené shafty mnoha hráčů z celého světa.

  Salming TourLite

 • Shimano SPD

  Usnadněte si off-road jízdu

  Systém SPD pomáhá dodat šlápání do pedálů maximální účinnost, zlepšuje stabilitu a je pro cyklistu pohodlnější. Technologie nalezne využití při jízdě v terénu, kde je jízda obtížnější. Nyní budete šlapat s nebývalou jistotou a ještě si můžete užívat pohledů do krajiny.

 • Salming 1 Layer

  Extra lehké

  Boty mají 1 vrstvu, tím pádem parádně obepínají nohu a jsou extrémně lehké. Na noze tak nebudete mít žádnou zbytečnou zátěž navíc.

 • Salming 3 Layer Construction

  Pohodlí na každém povrchu

  3vrstvá konstrukce kombinuje trvanlivost a pohodlí, které vydrží i v drsnějším terénu:

  • V 1. vrstvě najdete síťovinový materiál, který zajišťuje pohodlnost boty
  • Střední vrstva stabilizuje boční pohyby a snižuje tím tlak na chodidlo
  • Vnější vrstva pevně obepíná přední část, čímž prodlužuje celkovou životnost

 • Sher-Wood Shot Sensor

  Pohyblivý kickpoint pro lepší střelu

  Unikátní technologie Shot Senzor upravuje kickpoint hokejky na základě polohy vaší spodní ruky tak, aby se maximalizoval ohyb hokejky při každé střele. Střela tak dostane větší razanci i při menším nápřahu.

 • Saucony Speedroll

  Geometrie, která vás požene dopředu

  Speciální tvar podrážky Saucony Speedroll byl navržen záměrně tak, abyste byli vždy v náklonu a váš krok mohl mít plynulý přechod mezi dopadem a odpichem. To zapříčiní pocit rychlosti, který si musí zamilovat prostě každý běžec.

 • SNB: Triaxiální laminace

  Triaxiální laminace výroby prkna se skládá z úhlové orientace sklolaminátových vláken. Tato technologie skládání vláken umocňuje citlivost a stabilitu snowboardu a zvětšuje dosah tlaku plochy vázání na snowboard. Pětačtyřicetistupňová orientace vláken zvyšuje torzní tuhost (tuhost ve zkrutu prkna). Skelná tkanina má kratší vlákna slisovanými do jakési rohože. Používá se při výrobě dražších prken.

 • Salming RollBar

  Snadné dobíhání míčků bez odřených prstů

  Zvětšuje rádius na vnitřní straně podrážky, usnadňuje naklánění chodidla k vnitřní straně, redukuje tlak na palec. Doběhnout míček je s technologií RollBar™ mnohem snadnější.

  Salming RollBar

 • Salming dvouvrstvá konstrukce

  Dvouvrstvá konstrukce

  Díky konstrukci svršku ze dvou vrstev jsou boty odolnější, ale jejich váha je stále minimální.

  Salming 2 Layer Construction

  Boty jsou extrémně prodyšné, lehké a přináší každému běžci novou běžeckou zkušenost.

 • Shimano DryShield

  Vlákna, která si vědí rady s deštěm i potem

  Vlákna DryShield si skvěle poradí s prodyšností a voděodolností obuvi, jelikož se testovala v realistických podmínkách odpovídajících vlhkému počasí. Látka je nepromokavá, ale přitom umožní efektivní odvod vlhkosti z bot. I když pojedete v dešti, uvnitř boty se vám nebude akumulovat pot, ale pojedete krásně v suchu a svěží.

 • Saucony PWRRUN+

  Neztrácejte zbytečně energii

  Chytré hlavy z firmy Saucony neustále posunují hranice ideálního pružení. Technologie PWRRUN+ vám zajistí rychlejší návrat energie a prodlouží váš krok. Polstrování je totiž oproti starším modelům o 28 % lehčí a přináší dvojnásobnou pružnost. Vaše odrazy budou až třikrát silnější a naopak dopady daleko jemnější.

 • Salming HexaGrip

  Klamte tělem a zmizte, než se obránce otočí

  Technologie Hexagrip kombinuje unikátní vzorek se speciální směsí HX120 na podrážce. Bota se díky tomu dočkala neobvykle silné přilnavosti na všech typech povrchů. Můžete proto bezstarostně měnit směr a noha vám nebude podkluzovat. Naopak bota využije vaši výbušnost v maximální možné míře.

 • Salming 2 Layer

  Nohy v suchu a pohodlí

  Boty mají 2vrstvou konstrukci, která perfektně odvádí pot a zajistí nohám pohodlí. Prodyšnou síťovinu překrývá tenká a odolnější, takže vás ochrání nejen před zpocenými nohami ale i před prachem a kamínky.

 • Shimano GORE-TEX

  Nepotřebujete poroučet větru, dešti. Budete připravení na vše

  Materiál GORE-TEX vám dopřeje ochranu a pohodlí ve všech klimatických podmínkách. Materiál je odolný vůči vodě, sněhu a všem projevům nepříznivého počasí. Zároveň je prodyšný a díky izolaci udržuje teplo.

  GORE-TEX má dvacettisíckrát menší póry než jsou rozměry kapky vody, ale zároveň jsou póry větší než molekuly vodní páry. Z boty se tak může vypařovat vlhkost, ale voda dovnitř nepronikne. Vaše nohy budou připravené podat nejlepší výkon i mimo hlavní sezónu.

 • SNB: DT Sidecut

  DT Sidecut je speciální technologie, v níž je hlavní vykrojení doplněno ještě o ploché rádiusy u špičky a patky snowboardu. Tvar vykrojení zaručuje maximální kontakt hrany se sněhem na vrcholu oblouku. Celkově je prkno skvěle ovladatelné a stabilní i ve vysokých rychlostech. Vykrojení oceníte při zatáčení, při volném sjezdu nebo při dopadech rotačních triků.

 • Shimano Custom Fit

  Komfort ušitý na míru

  Custom Fit vás přenese do nové dimenze pohodlí. Pata je stabilní, ale zároveň útulná a uzamkne chodidlo v tretře. Povrch zamezí klouzání, noha tak drží na místě a vydání energie je účinnější. Tepelné zpracování EVA pěny a vysokohustotního polyesteru pomáhá změkčit prostředí, které je mimořádně tuhé. Podporu jezdci poskytuje dvoustupňová klenba.

 • Salming X-Design

  Stabilní chodidlo za všech okolností

  Unikátní asymetrický X-Factor Design™ stabilizuje chodidlo při bočních pohybech a redukuje tlak v oblasti prstních kloubů (prstová část plosky nohy). Je důležité udržet chodidlo stabilní při středo-bočních pohybech, vyhnout se tření a bočním silám v měkké části chodidla a to speciálně v přední části plosky chodidla. Ta fixuje přední část chodidla, aniž by docházelo k tlaku na oblast prstních kloubů. Navržený stabilizér přední části nohy vyvinutý firmou Salming má tvar podkovy.

  Salming X-Design

 • Shimano Vibram

  Vydejte se do terénu za jakýchkoli podmínek

  Společnost Vibram se specializuje na výrobu kvalitních pryžových podešví, se kterými můžete vyrazit třeba i na ledovec. Vysoce odolný materiál proti oděru je funkční a odolává uklouznutí na jakémkoli povrchu za všech klimatických podmínek. Pryžová směs zajistí rovněž dlouhou životnost.

 • Stiga Compact Storage System

  Stůl na stolní tenis by vždy zabíral mnoho místa v rámci omezeného prostoru. Při turnajích a soutěžích je často vyžadováno mnoho stolů naráz, které mohou být k dispozici ve stejnou dobu. Stiga Compact Storage System (CSS) umožňuje ukládání velkého počtu stolů na malém prostoru.

  Stůl složíme tak, že desky zvedneme do polohy kolmo k podlaze, přičemž díky důmyslnému skládacímu mechanizmu se desky téměř dotýkají podlahy. Výška takto složeného stolu je až o 30 cm nižší než u běžných skládacích systémů. Složená deska stolu zabírá jem minimální prostor. Díky skládacímu systému CSS se razantně sníží plocha prostoru potřebného na uskladnění, protože jednotlivé půlky stolu do sebe vzájemně zapadají jako skládačka. Každá deska stolu má vlastní kolečkový základ, což znamená, že tabule se snadněji převáží.

 • Saucony PWRRUN PB

  Pěna, co umí nakopnout

  S ultra lehkým tlumením Saucony PWRRUN PB založeným na materiálu PeBax® budete doslova létat a každý váš běh bude připomínat úsilím klus. Díky nízké hmotnosti bylo možné použít větší množství pěny, která více tlumí nárazy a vaše nohy budou po tréninku méně unavené.

 • Salomon SensiFit™

  Svršek, který se vám přizpůsobí

  Svrchní část boty má na starosti technologie SensiFit™, díky ní vám bota padne jako ulitá. Nohu pohodlně obepne i spolehlivě ochrání. Navíc si skvěle rozumí se systémem rychlého zavazování tkaniček Quicklace™.

 • Salomon GORE-TEX

  Nohy v suchu

  Špatné počasí vás už nezastaví. Díky technologii GORE-TEX zůstanou vaše nohy v suchu při běhání v dešti i v mokrém terénu.

 • Salming Exo Skeleton

  Stabilizace chodidla

  Technologie Exo Skeleton zajišťuje stabiliziaci chodidla při pohybech do stran a snižuje tlak na klouby.

  Exo Skeleton

  Takto konstruovaná bota eliminuje tření a chrání měkké části nohy.

 • Saucony ISOFIT

  Jako šité na míru

  Jakobyste na nohou běžecké boty ani neměli. Revoluční svršek Saucony ISOFIT se dokonale přizpůsobí tvaru vaší nohy, proto budete mít každý svůj krok pod kontrolou. I během náročného výkonu vám prodyšná síťovina zajistí příjemný pocit.

 • Salming TourLite Aero

  Kvedlejte s florbalkou nezvykle snadno

  Aby byla florbalka ještě lehčí, disponuje materiálem z hi-tech lehkého karbonu. 100% karbonový shaft TourLite Aero je pak extrémně lehký a s holí se vám bude mnohem lépe manipulovat.

 • SNB: Biaxiální karbonová laminace

  Biaxiální laminace ze sklolaminátových podélných vláken je doplněna karbonovými vlákny pro maximální zvýšení pružnosti. Jednotlivá vlákna jsou na sebe vzájemně kolmá a svírají úhel 90°. Tímto kladením vlákna je dosaženo menší torzní i celkové tuhosti snowboardu. Biaxiální laminace dovoluje měkký krut, dobrý pocit z jízdy a držení hrany.

 • Sher-Wood VRF 2

  Čepel snižující vibrace

  Hůl je vybavena čepelí s technologií VRF 2. Uvnitř čepele je speciální tlumící pěna, která minimalizuje vibrace při zpracování přihrávky. Díky tomu lépe zpracujete i prudké puky, které by vám s jinou hokejkou odskočily a získal je soupeř. Zároveň je čepel díky použitému karbonu dostatečně odolná proti opotřebení.

 • Silvini Merino

  MERINO - přírodní vlněný materiál s vynikajícími termoregulačními vlastnostmi, který pohlcuje a neutralizuje tělesné pachy, poskytuje UV ochranu, je prodyšný a nealergenní

 • Salming KickZone TipCurve

  Pružnost, pružnost a zase pružnost

  Technologie Salming KickZone TipCurve byla vyvinuta s cílem poskytnout hokejce větší pružnost získanou vypružením shaftu. Tento speciální lukový efekt vede k tomu, že konec shaftu se při střele napruží a vykopne zpět rychleji, a tím je úder do míčku veden větší silou - míček potom letí rychleji. Salming TipCurve je přesně to, co název napovídá - zakřivení na konci shaftu florbalové hokejky, které vytváří optimální úhel s povrchem podlahy a míčku. Čepel lépe vede míček, aniž by se ohýbala. Kombinace dvou technologií KickZone a TipCurve vede k nepřekonatelné síle úderu.

  Salming KickzoneSalming TipCurve

 • Salming ARMOUR SHIELD

  Ochrana nejvíce namáhaných míst

  Špička boty vyrobena technologií ARMOUR SHIELD™ tvoří zesílená vrstva materiálu zvyšující odolnost proti prodření. Stejně odolný materiál je použit i na nártu boty a tak jsou nejvíce namáhaná místa dokonale chráněna.

 • SNB: Biaxiální laminace

  Biaxiální laminace ze sklolaminátových podélných vláken kolmo orientovaných pro menší torzní i celkovou tuhost snowboardu. Jednotlivá vlákna jsou na sebe vzájemně kolmá a svírají úhel 90°. Biaxiální laminace dovoluje měkký krut, dobrý pocit z jízdy a držení hrany.

 • Sher-Wood VRF 4

  Zakončujte přesně a s citem

  Čepel hokejky je díky technologii VRF 4 užší a lehčí. Do střely se tak opřete s větším citem a puk přesněji najde svůj cíl. V čepeli také najdete pěnu, která při zpracování odolá nárazu a sníží vibrace. Užijte si hru naplno.

 • SNB: Wood Air Core

  Wood - Aircell Core je dřevěné snowboardové jádro s kombinovanou konstrukcí. Vlastnosti lehkého topolového dřeva, které dává prknu pružnost a tvrdost, jsou doplněny speciální kompozitovou hmotou, která skvěle tlumí dopady a přispívá k optimálnímu přenosu síly v oblouku.

 • Salming Drop 5°

  Správný náklon těla

  Technologie Drop 5° zajišťuje sklon podrážky mezi patou a špičkou právě 5°.

  Salming Drop 5°

  Převýšení 5 mm umožňuje přirozený běžecký postoj a správný sklon těla při běhu.

 • Salming RunLite2

  Veškerá energie do odrazu

  Sálovky zásluhou lehké pěny RunLite2 šetří vaši energii, a tak vám zbyde více sil do koncovky zápasu, ve které můžete rozhodnout. Pěna v podrážce, která je speciální svou nízkou hmotností, zajistí co nejlepší využití energie z dopadu pro váš následný odraz.

 • Stiga Crystal

  Přidejte úderům na rychlosti

  Technologie Crystal pomáhá zvýšit vaši rychlost. Dřevo je standardně ošetřeno běžným lakem, ovšem Crystal technologie využívá hydrofilního gelu, který zvýší rychlost úderů.

 • SNB: Sidewall

  Sidewall - je tradiční technologie výroby sendvičové konstrukce snowboardu zajišťující klidnou jízdu a odolnost prkna. Hrana prkna s přidaným plastem je zkosená pod úhlem 30° a tím zlepšuje přenos síly do hrany snowboardu pro optimální kontrolu vyjetí oblouku. Potištěný sidewall přidává celému prknu na vzhledu.

  Použitá technologie sidewall hrany je odolná a hrany tolik netrpí. Mezi hlavní výhody sidewallu patří zvýšená odolnost vůči nárazům a dobrá opravitelnost při poškození.

 • Salming Oval Shaft Design

  Oválný shaft potěší hráče zvyklé na hokejku

  Unikátní oválný design shaftu kombinuje karbonová a skelná vlákna. Florbalka postupně přechází z oválného gripu do klasického kulatého shaftu těsně nad čepelí. Pokud často hrajete hokej, oceníte oválný grip, protože je hokejce velmi podobný a přirozeně se drží.

 • SNB: Dřevěné bukové jádro tip to tail

  Poctivé dřevěné topolové a bukové jádro od špice až po patu (tip to tail). Jádro vyrobené klasickou technologií z přísně vybraného lehkého topolového a bukvého dřeva pro správnou pružnost a tvrdost. Dřevo je opravdu použito od špičky prkna až po patu a ne jako u levnějších prken, jen ve středu snowboardu a zbytek je vyplněný PU pěnou. Jádro z topolového a bukového dřeva je opravdu jedno z nejlehčích a nejcitlivějších.

 • Salomon Polygiene®

  Nebojte se zpotit!

  V oblečení s technologií Polygiene® zápach potu řešit nebudete, protože se o něj postará. Materiál vyniká v odpuzování potu, schne téměř okamžitě a je vysoce prodyšný. Jedete z běhu domů MHD nebo se vracíte přes náměstí plné lidí? S oblečením s touto patentovanou technologií od Salomonu se nemusíte stydět. Funguje, i když si dáte pořádně do těla.

 • Sher-Wood Textured Grip

  Jistý úchop

  Speciální grip na shaftu hokejky pomůže k jistému držení hokejky. Hůl vám tak už nevyklouzne z rukou v tom nejhorším možném okamžiku a vaše střely budou díky jistějšímu úchopu prudší a přihrávky přesnější, než u hokejek bez gripu.

 • Salming SoftFOAM

  Hladké přistání na zem

  Při každém výskoku můžete být v naprostém klidu a nemusíte se obávat, jestli vás nezabolí při dopadu pata. V její oblasti výrobci totiž navrhli speciální tlumící složku SoftFOAM, která maximálně snižuje tvrdý náraz, a dodává tak jedinečný komfort při řešení složitých situací. Bota nabízí až o 70% lepší tlumení než standardní mezipodešev EVA.

 • Salming Drop 3°

  Stimulace svalů v chodidle

  Technologie Drop 3° je úhel sklonu podrážky, který při chůzi nebo běhu stimuluje svaly v chodidle.

  Salming Drop 3

  Prsty i pata zůstávají při pohybu nízko na zemi a tím se posiluje klenba nohy.

 • SNB: Quadraxiální laminace

  Light Quadrax - kvadraxiální laminace - je nejnovější technologie čtvero křížení vláken s přídavkem karbonu. Laminace je tvořena 4 druhy vrstev. Tyto vrstvy jsou navzájem pootočeny o 0/+30/-30/90 stupňů. Do klasických vrstev je také přidáno celkem 20 dlouhých vláken z karbonu. Deska dostává neuvěřitelnou schopnost citlivě reagovat na veškeré podněty.

 • Salomon Optivibe™

  Optimalizujte svůj dopad a odraz

  Technologie mezipodešve Optivibe™ spočívá v kombinaci dvou typů pěny, první tlumí nárazy chodidla a druhá převádí energii do odrazu. Díky tomu redukuje vibrace při dopadu nohy na zem a tím snižuje svalovou únavu za současného zachování rychlosti a plynulosti běhu.

 • Shimano Click'r

  Využijte naplno potenciál nových pedálových systémů

  Systém Shimano Click'r přináší veškeré benefity, na které jste zvyklí od technologie SPD. Shimano Click'r je průkopnický systém všestrannosti a dokonale funguje s novými pedálovými platformami Easy In + Easy Out. Při vzájemném propojení získáte vyšší účinnost jízdy, ale přitom se budete cítit komfortně také ve chvílích mimo sedlo.

 • Sher-Wood FlyStrong Technology

  Zvýšená odolnost

  Pro zvýšení životnosti kluci z Sher-Wood do shaftu zabudovali další vrstvy karbonových vláken. Hokejka tak vydrží věci, při kterých se jiné hole lámou jako párátka.

 • Salming Tear & Wear

  Delší životnost podrážky

  Vnější vrstva podrážky Tear & Wear je vyrobena z vysoce odolné gumy, která vydrží více naběhaných kilometrů.

   

 • Silvini PowerTerm

  Zateplený materiál PowerTerm

  je vybaven fleecem na vnitřní straně, účinně odvádí pot a zároveň výborně tepelně izoluje, což oceníte zvláště v zimním období.

 • Salming Of Centre Lacing

  Netypické, přesto pohodlné šněrování

  Asymetrické šněrování pro větší komfort a lepší usazení nohy v botě.

  Salming Off Centre Lacing

 • Shimano S-Phyre

  Ani watt výkonu na zmar

  Technologie S-Phyre přichází s cílem maximalizovat přenos energie a zvýšit její efektivitu a lépe využít proudění vzduchu. Tretry ze syntetické kůže tvoří vysoce prodyšná a proti pružnosti rezistentní vlákna Teijin Avail. Svršek pokrývá perforace pro možnost umístění odtokových kanálků. Ponožka S-Phyre uzamkne kotník do ideálního úhlu, ve kterém noha nejlépe pracuje a zvýší výkon.

 • SNB: Synth Wood Core

  Synth Wood Core je dřevěné jádro kombinovavé s polyuretanovými vlákny. Toto jádro dokonale kombinuje trvalou odolnost s možností zachovat přužnou chrakteristiku prkna. Materiál je tak velmi odolný a přitom stále ještě pružný.

 • Salming Cushioning Foam RE35

  Extrémně účinné tlumení rázů

  Nárazovou energii v oblasti paty pohlcuje pěna Cushioning Foam RE35, která má o 70 % vyšší účinnost než běžné EVA mezipodešve.

  Salming Cushioning Foam RE35

 • Salming SpeedLite

  Nepřetržité tlumení rázů

  Mezipodešev SpeedLite™ je vyrobená z lehkého materiálu EVA, který si svou schopnost tlumit nárazovou energii zachovává velmi dlouho.

  Salming Off Centre Lacing

 • Scott DUROxpand

  Materiál DUROxpand

  je pružný do 4 směrů a umožňuje tak volnost pohybu a přizpůsobivost při výpravách, kde potřebujete větší pohyblivost.

  duroxpand

 • SNB: Eliptical Sidecut

  Tvar vykrojení Elliptical Sidecut s mělčím eliptickým vykrojením. Eliptický tvar vykrojení je vhodný pro zkušenější jezdce.

 • Shimano Boa L6

  Dejte sbohem dlouhému šněrování

  Dvě samostatně nastavitelné cívky s lankem Boa® L6 umožňují rychlé a přesné utažení boty během pár sekund.

 • Salomon Contagrip

  Salomon ContagripDokonalá přilnavost

  Podrážka s technologií Salomon Contagrip zajistí optimální záběr na různorodém povrchu a využívá ideální kombinace speciálních gumových komponentů s protismykovými schopnostmi

 • SNB: CAP konstrukce

  Snowboard s Cap konstrukcí má přetaženou vrchní laminátovou vrstvu až k hraně prkna, kde je tato vrstva spojena se spodní laminátovou vrstvou (ta není vidět). Tímto spojením vznikl ucelený „box“. Prkno je pak skvěle uzavřeno pro pronikání vody a zároveň toto spojení zajištuje dobré vlastnosti snowboardu. Cap konstrukce zajišťuje lepší citlivost snowboardu a zakončení hrany také skvěle vypadá.

 • Salming DURAWEAR

  "Nesmrtelná" bota

  Při výrobě bot byla použita technolige Salming DURAWEAR™, která využívá extrémně odolné materiály a jejich vzájemné kombinace. Bota je velmi odolná a svými vlastnostmi vyhovuje i těm nejnáročnějším profesionálním hráčům.

 • Salomon Contagrip® TD

  Drží a vydrží, třeba i horské výběhy s Kilianem

  Silnice, bláto nebo skály. Podrážka s technologií Contagrip® zvládne všechno, co si pro ni vymyslíte. Není se čemu divit, testuje ji sám Kilian Jornet. Materiál tvoří několik druhů gumy, vždy speciálně zvolených pro konkrétní typ boty. Hlavními přednostmi podešve jsou vysoká odolnost a přilnavost v různorodém terénu.

  Písmena TD značí, že s botou můžete vyrazit do smíšeného terénu. Hluboký a agresivní vzorek orientovaný do více stran vás ale podrží hlavně na písku, štěrku a blátě.

 • Salomon AdvancedSkin ActiveDry

  Být v teple a suchu, to je, oč tu běží

  Technologie AdvancedSkin ActiveDry udržuje tělo sportovce v teple a suchu za všech okolností. Představuje u Salomonu základní, avšak neméně kvalitní řadu materiálů pro výrobu sportovního oblečení.

 • Sher-Wood Spear Shaft Technology

  Dokonalá symbióza shaftu a čepele

  Technologie Sher-Wood Spear Shaft dává spojení jednodílná hokejka skutečný význam. Shaft prochází patkou čepele, aby poskytoval lepší cit pro puk a konzistentnější ohybový profil pro svižnější střelbu.

 • Salming Kickzone

  Razantnější střela

  Salming Kickzone je zcela nová technologie hokejek používaná u nejvyšších profi modelů Salming. Technologie Salming Kickzone využívá speciálního zúženého obloukového prohnutí shaftu ke zvýraznění razance střely. Toto zesílení razance způsobuje speciálně prohnutý tvar shaftu (hole). Dlouhé obloukové prohnutí, které změkčuje část jinak tuhé hole, působí jako luk. V "zóně" nejmenšího průměru shaftu je šířka stěny o 1 mm užší. Místo je tak velmi pružné a přitom díky tvaru dostatečně pevné. Místo největšího ohybu hokejky je posunuto ještě blíže k čepeli.

  Při střele se hůl chová tak, že spodní část shaftu od "zóny" směrem k čepeli, se ohýbá více než zbytek hole. Díky většímu prohnutí konce hokejky dochází při dokončení střely také k jeho většímu vypružení, které dodá větší rychlost a razanci střely. Zjednodušeně řečeno konec hokejky se při střele více prohne a při došvihu o to více vypruží. A to všechno díky speciálnímu tvaru hokejky Salming Kickzone.

  Salming KickZone

 • Salomon AdvancedSkin Warm

  Maximální pohodlí za každého počasí

  Moderní materiál Salomon AdvancedSkin Warm vám zajistí pohodlí tak, že vás udrží v suchu, v teple a zároveň vás ochrání před okolními vlivy počasí přesně ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete.

 • Salomon Pertex® Shield

  V laboratoři vymyšleno, v přírodě otestováno

  Technologie, která spojuje technicky vyspělé obličejové látky s prodyšným mikroporézním nepromokavým povlakem. Salomon Pertex® Shield kombinuje odolnou ochranu proti větru a vodě s vynikající prodyšností, aby se snížilo hromadění kondenzátu v oděvu.

 • Salming XR110

  Nová speciální gumová podrážka

  Podrážka je tvořena nově vyvinutou gumovou směsí XR110, která až o 25 % zlepšuje přilnavost k povrchu a umožňuje tak naplno využít všech vlastností.Salming XR 110

 • Sher-Wood AVH

  Stop vibracím

  Technologie Anti-Vibration Handle redukuje pomocí pěny v rukojeti nepříjemné vibrace při zákrocích a při zpracování kotouče. Díky tomu puk lépe zpracujete a následná rozehrávka bude přesnější.

 • Salomon EnergyCell

  Pohodlně a jistě až do cíle

  Mezipodešev EnergyCell vám skvěle poslouží, pokud si chcete běh hlavně užívat. Pěna EVO se stará o pohodlí chodila a poskytuje dostatek prostoru i při delších bězích.

 • SNB: Double Sidewall

  Double sidewall složený ze dvou částí – vrchní ABS sidewall maximalizuje přenos síly a energie do hrany snowboardu, spodní část z pružnějšího materiálu ideálně pohlcuje vibrace a dopady. Design sidewallu je doplněn potiskem.

 • Salming Hammer Shaft

  Oválný profil pro lepší držení a vyšší odolnost

  Shaft je vyroben unikátní technologií Hammer Shaft. Tato technologie výroby hole posouvá bod rovnovážného vyvážení blíže k čepeli. Profil shaftu je oválný a hůl tak má extra vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Díky oválnému profilu se hůl lépe drží a při hře jednou rukou lépe ovládá.

 • Sher-Wood Flylyte II

  Vydrží ještě více

  Nová technologie Flylyte II přidala do hokejky více karbonových vrstev a vláken, takže je ještě odolnější a má lepší vyvážení. Zároveň udržuje nízkou hmotnost, díky které se s hokejkou lépe hraje.

 • Síťka proti hmyzu

  Síťka proti hmyzu

  zabraňuje mouchám, komárům a dalšímu nepříjemnému hmyzu, aby za jízdy vlétl do pod přilbu.

 • Scott DURObreeze

  Materiály DURObreeze fungují jako bariéra proti větru

  Větruvzdorná technologie odolává průniku větru a předchází tepelným ztrátám.

 • Shimano Michelin

  Boty zůstanou lehké i v nejtěžším terénu

  Shimano ve spolupráci s firmou Michelin vytvořila ideální podrážku pro off-roadové cyklistické boty. Dvě úrovně hustoty vyplňují podrážku po celé délce a pomáhají zvýšit životnost. Vhodný vzorek na podrážce zabrání přichytávání se bahna, aby byly boty stále co nejlehčí a mohly vyvinout nejvyšší výkon.

 • Scott MIPS

  Hledáte nejlepší ochranu, kterou lze pořídit? Zvolte helmu s MIPS.

  Helmy SCOTT s integrovaným systémem ochrany mozku MIPS® nabízejí zcela nový rozměr bezpečnosti. Bez ohledu na to, jak nebo kde jezdíte, zvolte helmu SCOTT a ZVYŠTE SVOU BEZPEČNOST!

  Běžné helmy jsou testovány na pád kolmo na pevnou podložku. Jsou vyrobeny k ochraně hlavy před přímým/radiálním nárazem. MIPS již více než 15 let zkoumá pády, které se stávají ve skutečnosti. Ve spolupráci s předními světově uznávanými neurochirurgy a odborníky potvrdil MIPS®, že při pádu dopadá člověk ve většině případů hlavou na zem v určitém úhlu, čímž dochází k otřesu mozku způsobenému rotačním nárazem1. Ten může zapříčinit poškození mozku. Helma vybavená systémem MIPS® většinu této rotační energie pohltí, a je tak schopna zajistit vám vyšší ochranu. V případě, že by se vám přece jenom podařilo dopadnout na hlavu kolmo, helma se systémem MIPS® vás ochrání stejně dobře jako běžná helma.

  Běžná helma

  Helmy jsou navrhovány a optimalizovány pro případy pádu kolmo na hlavu. Nezohledňují šikmé pády. Při pádech pod úhlem se rotační síla přenáší směrem k hlavě a do mozku.

  Helma s MIPS

  MIPS je vrstva s nízkým třením uvnitř helmy, která umožňuje, aby se hlava při šikmém nárazu otáčela ve vztahu k helmě. To podstatně snižuje rotační intenzitu a možné poškození mozku.
  Rotační síla s běžnou helmou Rotační síla s helmou s MIPS
  CHOVÁNÍ MIPS PŘIPOMÍNÁ VLASTNÍ OCHRANNÝ SYSTÉM MOZKU.

  Ten je obklopen mozkomíšním mokem, jehož nízké tření umožňuje při nárazu klouzavý (ochranný) pohyb mozku uvnitř lebky. Systém ochrany mozku MIPS® je unikátní technologie vyvinutá s cílem chránit mozek před nárazy pod úhlem tak, že přirozené tření mozku napodobuje a vytváří bariéru, která snižuje přenos nárazové energie do mozku. Při šikmém nárazu se helma pohybuje na vrstvě MIPS® s nízkým třením, a minimalizuje tak rotační sílu přenášenou do mozku.

 • Salming Ergo Heel Cup

  Perfektně padnoucí obuv

  Salming Ergo Heel Cup™ je perfektní stabilizace a fixace paty, které je klíčovým předpokladem pro to, aby bota seděla a cítili jste se v ní dobře. Salming vyvinul anatomický design paty Ergo Heel Cup, kdy je patní jamka mnohem delší než běžně používané tvary u sportovních bot.

  Salming Ergo Heel Cup

 • Shimano Boa

  Vylaďte si obutí na milimetr přesně

  Jednoduché a bleskové nastavení má na starost systém uzavírání Boa. Dvojitá nezávislá kolečka vám dovolí přesně donastavit i ty nejjemnější rozdíly pro dokonalé obutí. Jako jezdec získáte moc nad nastavením a komfortem.

 • Sher-Wood Blackline XII Carbon Fiber

  Nízká váha a maximální ovladatelnost

  Nový karbonový materiál Blackline XII Carbon Fiber přináší nižší váhu a lepší ovladatelnost hokejky. Propletená karbonová vlákna zvyšují stabilitu hole a zároveň snižují torzní ohyby. Vaše střely a přihrávky tak budou přesnější a neztratíte kontrolu nad pukem ani ve vysoké rychlosti.

 • Silvini Microlon

  Zůstaňte v suchu a pohodlí

  Microlon - inovované polyamidové vlákno schopné maximálního odvodu vlhkosti z povrchu pokožky, udržení stálého pocitu sucha a komfortu při vysoké fyzické zátěži. Vysoká odolnost vůči opotřebení, stálobarevnost a jednoduchost údržby.

   

 • Salming X-Shaft

  Užší zaměření na dokonale přesné střely

  Technologie X-Shaft dělá hůl tenčí, než jste zvyklí u klasicky zahnutých shaftů a zároveň má užší KickZone oblast. Ve výsledku tak lépe funguje jako luk a vyšle ránu s okouzlující přesností.

 • Salming Vibram Megagrip™

  Na sucho i do bahna

  Speciální lepkavá a odolná směs Vibram Megagrip™ na podrážce dokonale přilne s jakýmkoliv povrchem. Při běhu vás nepřekvapí mokrý, bahnitý ani kluzký povrch.

 • Salming Toe Drag Guard

  Řekněte konec bolesti palce

  Zakleknutí do bloku ve florbale nebo nebezpečné výpady ve squashi znamenají nápor na palec u nohy. Technologie Toe Drag Guard uleví palcům, protože mají vyztuženou oblast speciálně navrženou pro skluz boty právě do těchto herních činností.

 • Salming RunLite

  Lehká a flexibilní podrážka

  Lehká vstřikovaná podrážka je z vysoce odolného materiálu EVA, který vytváří pohodlí pro nohu a umožňuje dobře vnímat povrch.

  Salming RunLite

  Podrážka flexibilně reaguje na různé typy povrchů.

 • Stiga Compact System

  Stiga Compact System je unikátní skládací systém stolu, který minimalizuje riziko poškození plochy stolu při skladování, díky svému unikátnímu kompaktnímu designu.

 • Salomon Contagrip® MA

  Drží a vydrží, třeba i horské výběhy s Kilianem

  Silnice, bláto nebo skály. Podrážka s technologií Contagrip® zvládne všechno, co si pro ni vymyslíte. Není se čemu divit, testuje ji sám Kilian Jornet. Materiál tvoří několik druhů gumy, vždy speciálně zvolených pro konkrétní typ boty. Hlavními přednostmi podešve jsou vysoká odolnost a přilnavost v různorodém terénu.

  Písmena MA značí, že si bota hravě poradí s každým terénem. Specifické složení gumové podešve zajistí její dlouhou životnost a spolehlivou přilnavost na mokru i suchu, na tvrdém i měkkém povrchu.

 • Salming LMS UNIT

  Jištění kotníků proti zranění

  Ve střední části mezipodešve je umístěna speciální torzní jednotka LMS UNIT™, která zajišťuje ochranu a stabilitu při bočních pohybech. Bota nohu dokonale fixuje a snižuje riziko zranění vlivem náhlého směru pohybu.

 • Silvini Coolmax

  Stále svěží

  Speciální čtyřkanálkové polyesterové vlákno Coolmax je voduodpudivé, nenasákavé a velmi dobře odvádí vlhkost od těla. Navíc rychle schne a není náchylné k přijímání pachů.

 • Saucony EVERUN

  Dokonalé odpružení paty

  Výsledkem důkladných běžeckých testů pod kontrolou odborníků je polstrování Saucony EVERUN, které nabízí vysoký komfort od prvního do posledního metru vaší trasy. Perfektně sníží tlak na patu bez ohledu na to, jestli se řadíte mezi rychlostní, nebo dálkové běžce.

 • Salming WAS Design

  Vysoce stabilní model, co skvěle padne

  V technologii Wrap Around System Design přesahuje zadní konec podrážky až nad oblast paty a obepíná tak celou oblast paty. Získáte tím na lepší obratnosti a stabilitě při zachování nízké hmotnosti.

 • Silvini Windbreaker WR

  Silvini Windbreaker WR

  Unikátní technologie Silvini Windbreaker WR - větruvzdorný, lehký a hustě tkaný materiál pro ještě lepší zážitek ze sportu.

   

 • Salming Compression Moulded

  Silná a tvrdá střela díky grafitovému vláknu

  Konstrukce hole je vyrobena z lehkého grafitového vlákna technologií Compression Moulded, která je založená na vstřikování grafitu do připravené nádoby za pomocí vysokého tlaku. Výsledkem je zůžení shaftu směrem k čepeli. Tvar shaftu je přizpůsoben tak, že umožňuje nepřekonatelnou sílu a tvrdost střely.

 • Salming VIPERSKIN

  Dokonalé zpevnění

  Při každém pohybu na hřišti se můžete spolehnout na bezchybné zpevnění nohy v botě. Speciálně navržená technologie Viperskin se skládá ze tří částí, a to z měkké síťoviny, vyztužené oblasti z mikrovláken a materiálu TPU. Spojení těchto tří oblastí nenabízí pouze dokonalé zpevnění nohy, ale také příjemný pocit i při maximálním zatížení.

 • Salming Torsion Efficiency Unit

  Podpora stability

  Torsion Efficiency Unit je technologie podporující stabilitu boty.

  Salming Torsion Efficiency Unit

  Tato jednotka je umístěna v podrážce tak, aby maximálně podpořila efektivitu běhu.

 • Sher-Wood VRF+

  Lepší odolnost a méně vibrací

  Sherwood použil svou technologii VRF + v čepeli a příložníku, aby zabránil předčasnému opotřebení způsobenému opakovanými zásahy výstřelu. Vibrace po zásahu puku jsou také významně sníženy díky vstřikované pěně v shaftu. Výsledkem je větší odolnost a lepší zpracování puku.

 • Sher-Wood VRF 3

  Větší odolnost čepele

  Hokejka má v čepeli nové jádro VRF 3. Sher-Wood vyvinul nový výrobní proces, který jim umožňuje používat více karbonových vláken a méně pryskyřice, což vede k lepším herním vlastnostem a větší odolnosti čepele.

 • Salming R62

  Univerzální grip pro halové sporty

  Unikátní podrážka z lehkých pryžových materiálů s nejlepším možným gripem pro všechny halové povrchy.

  Salming R62

 • Salming CoolFeel

  Prodyšný komfortní materiál pro lepší pocit

  Vyrobeno z vysoce kvalitních vláken za použití technologie Salming CoolFeel™. Technologie Salming nabízí vynikající komfort a výkon. Materiál CoolFeel je větru-odolný, prodyšný a snadno ošetřovatelný.

  Salming CoolFeel

 • Salming VRTX

  Více síly, méně kroucení

  Hokejka VRTX je navržena tak, aby vaše střela byla tvrdší a přesnější. Speciálně zakroucená část shaftu je extra torzně tuhá a vytváří tak bičový efekt - více síly.

  Salming VRTX

   

 • Scott drirelease E.C.O.

  Unikátní směs syntetických a přírodních vláken drirelease®

  Úplet drirelease® odvádí vlhkost a pot na vnější stranu tkaniny rychleji než jiné funkční tkaniny dostupné na trhu. Tuto schopnost neztrácí ani při opakovaném praní a používání.

 • Scott Halo Fit System

  Špičkový upínací systém HALO

  je mimořádně snadno nastavitelný a nesrovnatelně pohodlný. Zvolte jednoduše nejvhodnější výšku zadní ergonomické kolébky - nasaďte si helmu na hlavu a dotáhněte pomocí skvěle vyladěného otočného mikro mechanismu. Výsledkem je naše vůbec nejlépe padnoucí helma, která se přizpůsobí tvaru vaší hlavy a zanechá v ní pocit bezpečí. Teď se můžete soustředit už jen na jízdu.

 • Salming patní košíček

  Zvýšená stabilita

  Stabilizaci chodidla přispívá patní košíček, který poskytuje pocit jistoty a pohodlí.

 • Speedwick

  Spedwick je technologií, která zajistí prodyšnost oblečení v každém okamžiku. Můžete si být jistí, že s touto technologií vaše pokožka nebude zbytečně vlhká a vy se tak budete cítit lépe.

 • Salming Toe Box

  Víc prostoru pro nohu

  Při dopadu bude mít vaše noha díky Salming Toe Box v botě dostatek prostoru. Žádné otlačeniny ani nepohodlí tak nehrozí.

 • Stiga ACS

  Napružte vítězný míček

  Výrobu houby obstarává technologie Stiga ACS. Mikroskopické vzduchové kapsle s velmi tenkými stěnami vytváří vzdušnější povrch a přispívají především vysoké elastičnosti a pružnosti. Při úderu do míčku se pak povrch prezentuje nejvyššími rotacemi, rychlostí i silou.

 • Scott DRYOzone DWR

  DRYOzone DWR se pohybuje v přední linii obrany před nepřízní počasí

  Po vodoodpudivém materiálu voda jen steče, nenasákne dovnitř, takže i v nejvlhčích podmínkách budete v suchu.

  dryozone

 • Silvini lightMesh

  Dokonalé větrání při sportu

  Tento kus oblečení je vyrobený díky speciálnímu materiálu lightMESH - rychleschnoucí, velmi lehké tkanině s výbornou prodyšností.

 • Salomon Profeel Film

  Do hor bez obav, ostré skály vás nezastaví

  Podešev s technologií Profeel Film se stará o pohodlí a stabilitu chodidla běžce v těžkém terénu. Oceníte ji hlavně v horách na ostrém kamení, které se vám snaží dostat přes podrážku až na chodidlo.

 • Saucony FORMFIT

  Přizpůsobí se tvaru nohy i stylu běhu

  Řada důkladných experimentů vytvořila technologii Saucony FORMFIT, která poskytne ideální podmínky speciálně pro vás. Vnitřní vložka se skládá ze tří vrstev, které bezchybně spolupracují, zatím co vy běžíte. Vrchní vrstva zajistí vysoký komfort přesně pro váš tvar chodidla. Prostřední pěna EVERUN se mění podle vyvíjeného tlaku na určitá místa a spodní vrstva pevně udrží vaši nohu v botě.

 • Salming Torsion Guide System

  Stimulace přirozeného pohybu

  Vzdálenost od paty k bříšku plosky nohy (tj. tam, kde končí klenba), oblast tvořící 62 % chodidla končící v tzv. „baletní“ linii (75° úhel), byla navržena s požadavkem zvýšené stability. Za 75° linií je X-factor vybavený větší flexibilitou, aby stimuloval přirozené pohyby chodidla.

  Torsion Guide System 62/75™ zmírňuje napětí způsobené třením vznikajícím při bočních pohybech. Bota se ohýbá jen v těch správných místech a stimuluje (boční a přední) přirozené pohyby.

  Salming Torsion Guide System

 • Sher-Wood Resinjection System

  I po pár měsících jako nová

  Hokejka má lepší lepení, díky kterému vydrží i velkou zátěž. Kompletní impregnace pryskyřicí pak udržuje její vzhled, takže i po delší době stále vypadá jako nová.

 • Scott DRYOxcell

  Materiály DRYOxcell schnou rychleji a nenasakují vlhkost

  Rychleschnoucí technologie funguje tak, že vlhkost odvádí od pokožky a rozptyluje ji přes větší plochu materiálu. Tím se urychluje proces odpařování a vy tak zůstáváte v suchu a pohodlí déle.

  dryoxcell


 • Stealth Air Carbon

  Stealth Air Carbon

  je nejpropracovanější proces výroby uhlíku. Každá uhlíková vrstva je specificky a pečlivě nanesena v každé oblasti rámu tak, aby vznikl nejstylovější, nejmodernější a nejpokročilejší rám z uhlíkových vláken Mondraker. Špičkový průmyslový design, letecký profil, maximální tuhost a nejlehčí hmotnost jsou typické vlastnosti Stealth Air.

 • Salming LMS+ Dual

  Jedinečná technologie ochrany nohy

  Rychlé boční pohyby vystavují chodidlo riziku zranění. LMS+ Dual (Lateral Movement Stabilizer Plus) je technologie jedinečného tvaru boty (postavená do 8° úhlu), která zamezuje vyvrtnutí nohy při bočních pohybech.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}