Hledat abecedně: - t

Hledat abecedně:

 • Tecnifibre Progressive Pattern

  Progresivní výplet

  Technologie Progressive Pattern pracuje se vzorem strun tak, že blíže středu je výplet těsnější a dále od středu má větší mezery mezi strunami. Díky tomu se při zásahu středem zvýšila přesnost a při zásahu mimo střed rám lépe tlumí vibrace. Výsledkem jsou přesnější údery a větší komfort.

 • Talbot Torro Graphite Handle

  Talbot Torro: Graphite Handle

  Unikátní patentovaná technologie, kdy je grip vyroben ze 100% grafitu a je tím zajištěna nižší hmotnost rakety. Díky celografitovému držadlu je minimalizováno jeho poškození téměř k nule.

 • The North Face Vectiv

  Vectiv ™

  Testováno sportovci

  Jádrem filozofie Athlete Tested.Expedition Proven. ™ je přesvědčení, že poznatky sportovců mohou zlepšit naše produkty. Během více než dvou let testování museli naši návrháři technologie VECTIV ™ znovu promyslet budoucnost trailu. Jen tak mohli tuto technologii posunout zase o krok kupředu.

  Ověřeno v laboratoři

  Technologie VECTIV™ snižuje při každém kroku nárazy, ale vyvinutou energii využívá na maximum. Podle nezávislých výzkumů snižuje bota Flight VECTIV™ nárazy v oblasti holeně o 10 %.

  3D plát VECTIV™ přímo pod chodidlem je pokroková technologie, běžně používaná u silniční obuvi, vyladěná na trail. Ať už na túrách nebo při běhu, tato kompozitní vrstva vám dodá energii, poskytne odezvu a podporu.

  Kolébková mezipodešev VECTIV™ dokáže proměnit vaši energii na pohyb vpřed. Vysoce pružná směs a revoluční konstrukce podešve se postarají o to, abyste každý váš krok využili na maximum.

  Podrážka SurfaceCTRL s vysokou trakcí zaručuje jistotu v jakémkoliv terénu. Její odolný a přilnavý materiál vám pomůže překonat jakoukoliv překážku, která se vám postaví do cesty.


  vectiv

 • True A Series SBP hokejky

  Rána jako z děla

  Hokejky značky True s označením A SBP si získají srdce všech ostrostřelců. Střední kickpoint vám pomůže k maximálně tvrdé střele. Při troše tréninku budete trhat sítě a gólman soupeře možná radši uhne, než aby musel do nemocnice s otřesem mozku.

 • Thule Fast-Grip

  Snadné upevnění bez nářadí

  Patentované řešení Fast-Grip pro snadné upevnění boxu. Montážní hlavice jednoduše prostrčíte uvnitř boxu a otáčením růžice utáhnete okolo nosných tyčí. Vhodný pro nosné tyče široké až 90 mm.

  Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí.

 • Tecnifibre Multifibre Concept

  TECNIFIBRE Multifibre concept

  Trička značky Tecnifibre jsou navržena a vyrobena s ohledem na tvar a pohyb těla při hře. Multifibre koncept tak nabízí několik druhů vláken s různými vlastnostmi pro maximální výkon.

  Trika jsou v názvu označeny písmenem F a číslovkou, podle které poznáme počet vláken, ze kterých je triko vyrobeno. Pokud je tedy výrobek označen jako F4, nabízí všechny 4 druhy vláken popsaných níže. Naopak triko označené F1 je ušito pouze z jednoho vlákna. Tričko s označením F3 obsahuje vlákna F1-F3, tričko s F2 v názvu vlákna F1 a F2.

  F1: Regulation Fibre
  Prodyšný, lehký a komfortní polyester s Hi Cool technologií pro maximální kontrolu pocení.
  F2: Motion Stretch fibre
  Zóny v okolí ramen jsou ze strečového polyester materiálu, který se přizpůsobuje napínaní svalů a specifickým pohybům při hře.
  F3: Aeration fibre
  Vlákno v oblasti podpaží z polyesteru se síťovým vzorem, které napomáhá k odvodu přebytečného tepla od těla během hry.
  F4: Ventilation fibre
  Vlákno v oblasti zad z polyesteru se síťovým vzorem s technologií Hi Cool, které napomáhá přívodu vzduchu pro lepší ochlazování těla.

   

 • Tempish IC-Identification Control

  Kvalita pod kontrolou

  Tempish využívá jako jeden z mála světových výrobců jedinečný způsob kontroly. Jedná se o systém identifikace výrobku od výroby, přes distribuci až po prodej. Tím je zaručena 100 % kontrola a statistická data, tolik potřebná pro vývoj a zdokonalení bruslí. Většina asijských dodavatelů spolupracuje s velkými inline značkami.

 • Thule ReTrakt

  Soustřeďte se na cestu

  Unikátní provedení hydratační hadičky Thule ReTrakt vám při jízde uvolní ruce. Napijte se aniž byste zpomalili, hadička se sama vrátí do magnetického držáku. Každý batoh obsahuje i rezervoár na vodu HydraPak, který zajistí že máte dostatek šťávy pro podávání maximálních výkonů.

   

 • Tecnifibre HD Fuse Grip

  Komfortní držadlo

  Držadlo rakety HD Fuse Grip je obaleno absorpčním silikonem, který pohlcuje nepříjemné vibrace a ty se dále nepřenášejí do ruky. Výsledkem je větší komfort a menší zátěž pro zápěstí a paži. Díky tomu můžete hrát dlouhé hodiny aniž by jste pocítili diskomfort.

 • Tecnifibre X-Damp

  Držadlo s tlumičem vibrací

  Patentovaný tlumič vibrací v držadle vymyslel již před mnoha lety René Lacoste. Tecnifibre jeho plány převedl do praxe a vznikla technologie X-Damp. Tlumič se skládá z 20 g ocelového špuntu, který vyčuhuje ze spodní části držadla a je obalený elastickým materiálem. Vysoká hmotnost takto malého předmětu v držadle absorbuje nežádoucí vibrace až o 36% lépe oproti standardním systémům a chrání paži před nadměrnou únavou a zraněními.

 • True SmartFlex

  Díky technologii Smartflex je horní část shaftu měkčí, aby zvýšila páku pro svižnou střelu zápěstím i příklepem. Zároveň se tak zvýší i cit pro lepší kontrolu puku.

 • True A Series HT hokejky

  Napalte to tam bez přípravy

  Hokejky True z řady A Series HT jsou vhodné pro rychlou střelbu zápěstím bez přípravy. Využívají je především útočníci, kteří rádi pálí z prostoru mezi kruhy, kde není na přípravu střelby často vůbec čas.

 • Thule Easy-fit

  Nejrychlejší řetěz na světě

  Thule zapsaný v Guinnessově knize rekordů

  Řetězy Thule Easy-fit jsou nejrychlejší na světě a mají zápis v Guinnessově knize rekordů. Dne 8. 10. 2012 se firmě Thule a jejímu 12 člennému týmu podařilo nasadit 81 sněhových řetězů Thule Easy-fit za 1 minutu.

  Podívejte se jak zápis do knihy rekordů probíhal:

  Řetězy nasazené za 12 sekund

  Sněhové řetězy jsou vybaveny geniálně jednoduchým a maximálně rychlým systémem nasazování Thule Easy-fit. Pro upnutí stačí řetěz nahodit odshora na kolo a šlápnout na samoupínací středový prvek.

  nasazení řetězu Thule Easy-fit

  Nasazení řetězu zvládne každý za 12 sekund. Řetěz se od horní části nasadí a šlápne na utahování.

  Sněhový řetěz Thule Easy-fit se vyznačuje pokrokovými technologiemi a nejmodernějším konstrukčním řešením. Řetězy již získaly řadu ocenění.

  ocenění pro řetězy Thule Easy-fit

 • Tecnifibre RS Section

  Přepracovaný krček

  Inovovaná konstrukce krčku rámu technologií RS Section v sobě kombinuje výhody hranatého a kulatého rámu. Výsledkem přepracování této části rámu do 5-ti stranné konstrukce je vylepšená stabilita rámu při zachování síly. Do ruky se tak přenášejí pouze ty informace, které jsou pro hráče důležité. Hráč tak získává více citu a kontroly nad míčkem.

 • Tecnifibre Dual Shape Geometry

  Stabilnější hra

  Rakety s technologií Dual Shape Geometry využívají rozdílné tloušťky materiálu ve specifické oblasti pro lepší tuhost rámu a jeho stabilitu. Zároveň v některých místech je zase rám oproti tomu pružnější, takže generuje více síly. Kombinace této rozdílné tloušťky rámu vede k ideálnímu poměru mezi razancí, stabilitou, komfortem a přesností.

 • True Microban

  Konec nepříjemnému zápachu

  Znáte ten nepříjemný zápach z hokejových rukavic?  Antimikrobiální ochrana Microban® vestavěná přímo do tkaniny ho pomáhá redukovat. Podílí se totiž na snížení počtu bakterií a odvádí přebytečnou vlhkost.

 • Tecnifibre Power Stab

  Více razance, kontroly a spinu

  Tato technologie zakřivení rámu ve spodní části hlavy prodlužuje čtveřici dlouhých strun ve středu rakety pro zvýšený kontakt s míčkem. Rám tak dokáže generovat více energie a spinu, než tradiční kulaté rámy při vynaložení stejného úsilí. Zároveň je rám také velmi stabilní a odolný vůči vibracím.

 • Tempish IPCC

  Perfektně připevněný podvozek

  Ideální pozici podvozku vůči skeletu zajišťuje speciální konstrukce IPCC – Ideal Position Control Chassis. Podvozek je navržen tak, aby pomocí několika kotvících prvků skelet k podvozku perfektně seděl. Rozmístění kotvících prvků je určeno na základě dlouholetých zkušeností výrobce.

 • Tecnica C.A.S.

  Bota na míru

  Každý člověk je odlišný. Každý máme jiné tělo, jiný styl, dosahujeme různých výkonů podle našich možností a máme různá očekávání. Ve spolupráci s odborníky celého světa vznikla technologie C.A.S. - Custom Adaptive Shape, díky které se obuv plně přizpůsobí každému typu chodidla. Pomocí vytvarování na míru se snižuje riziko otlaků v kritických místech. Bota se tak stává pohodlnější a umožňuje tím lepší zážitek z pohybu. Zvýšíte tím svůj výkon a zároveň snížíte míru únavy, která vzniká nevhodně zvolenou obuví.

 • Tecnifibre Ellipsis Shaft

  Tecnifibre Ellipsis

  Technologie Tecnifibre Ellipsis Shaft je použita při výrobě krčku rámu. Inovativní průřez krčku ve tvaru elipsy je o 40% stabilnější a o 80% tužší než běžné konstrukce. Díky technologii Elipsis vyvine raketa větší sílu. Elipsovitý tvar zpevňuje rám rakety pro maximální výkon i maximální komfort. Použitím speciálních vláken, v místě kde grip přechází v krček rámu rakety, dochází k výraznému posunu síly a přesnosti rakety.

 • Tempish Diamond

  Pozor na straky

  Vnější část brusle je ozdobena třpytivými kamínky, což jistě potěší parádnice každého věku.

 • Tecnifibre XTC

  Komfortní požitek ze hry

  Rám rakety vytvořený technologií XTC - Xtreme Touch Construction. Ta kombinuje karbonová, hliníková a polyesterová vlákna v krčku rakety nad gripem. Tato kombinace materiálů výborně pohlcuje vibrace, rozprostírá je po rámu do stran a tím zvyšuje herní komfort.

 • Topeak iGlow

  Na kole nejste nikdy dost v bezpečí, pokud nemáte iGlow


  iglow

  Bezpečnost při vašich vyjížďkách je důležitá zvláště za snížené viditelnosti. Proto Topeak přichází s technologií iGlow, kombinací bezpečnostního světla LED s různými doplňky, jako jsou pumpy, blatníky a tašky. Čím více jste vidět, tím lépe pro vaše bezpečí na silnicích.


  iglowiglowiglow

 • Tecnifibre RSX Section

  Dynamický krček

  Inovovaná konstrukce krčku rámu technologií RSX Section v sobě kombinuje výhody hranatého a kulatého rámu. Tato odlehčená verze technologie oproti výkonnostní verzi RS Section pracuje se širší variantou rámu pro generování více snadné síly. Výsledkem přepracování této rakety do 5-ti stranné konstrukce je také vylepšená stabilita rámu.

 • Talbot Torro Air Flex+

  Talbot Torro: Air Flex+

  Air Flex+ je malý kroužek, který je vsunut do držadla a při úderu zajišťuje větší pružnost a tím i delší a rychlejší úder.

 • True XCORE Gen2

  Napalte to tam z první

  Nová vstřikovaná uretanová vložka X-CORE Gen2 v čepeli hokejky poskytuje ještě lepší tlumící vlastnosti. Díky tomu bude zpracování kotouče naprostou rutinou. Oproti minulé verzi je sweet spot třikrát větší. Díky tomu skvěle vypálíte, nebo si narazíte puk se spoluhráčem i bez přípravy.

 • Tecnifibre Suprem SB Blast

  Více prostoru, více síly

  Zcela nový tvar rámu přináší s technologií Suprem Blast více prostoru pro ideální udeření míčku větší silou. Pro tvrdší rány se přitom tolik nenadřete, protože vám pomůže lepší průřez eliptické hřídelky. V konstrukci rámu rakety je navíc integrovaný nárazník, který pohlcuje otřesy a umožňuje rychlejší a snadnější manévrovatelnost.

 • Tecnifibre Dynacore Technology

  Ulevte svalům

  Flexibilní materiál Dynacore přidaný do rámu rakety zaručuje jemnější odezvu rakety při úderu, což pomáhá k pomalejší únavě nejvíce zatěžovaných svalů a vy zůstanete déle ve hře. Raketa navíc citlivěji reaguje na vaše pohyby.

  Technologie Dynacore

 • The Norh Face Ventrix

  Ventrix ™

  je dokonalá izolační technologie, která udržuje tělo v teple bez přehřívání, přizpůsobuje se pohybu a reguluje teplotu. Bundy mají perforace v klíčových zónách, které se otevírají pohybem, což umožňuje únik přebytečného tepla a potu, zatímco v době odpočinku zůstávají uzavřené, aby si udržely teplo.
  ventrix

  Výhody oblečení Ventrix ™

  • Vysoká propustnost při aktivitě přispívá k regulaci teploty.
  • Nízká statická propustnost pomáhá izolaci.
  • Vysoce odolná tkanina pro maximální výkon jako vnější vrstva.
  • Syntetická izolace zajišťuje tepelnou pohodu v chladu a vlhku.
  • Skutečným kouzlem technologie Ventrix ™ je kombinace měkké, pružné izolace se dvěma odolnými a vysoce propustnými látkami, které umožňují dýchají dovnitř i ven.


 • The North Face XtraFoam

  XtraFoam ™

  Trailová, běžecká a turistická obuv, navržená pro dlouhé vzdálenosti v horách, obsahuje více pěny než kdy dříve s naší novou technologií mezipodešve XtraFoam ™. Do jádra jsme přidali měkčí pěnu a obklopili ji obvodem pevnější pěny pro vyšší pohodlí a stabilitu na nerovném terénu. Ať už se chystáte na výšlap na vrcholky hor nebo běh po úzkých stezkách po singletracích, unavené nohy vaše dobrodružství nezkrátí.

  xtrafoam

  1. JÁDRO XTRAFOAM ™ Tato patentovaná směs EVA poskytuje odpružení a zajišťuje nekompromisní pohodlí až do chvíle, kdy si boty sundáte.
  2. OBVOD vyrobený z mírně tvrdší pěny EVA tvoří strukturu kolem měkkého jádra, která zajišťuje stabilitu.
  3. ESS SNAKE PLATE ™ Pevnější EVA pěna kolem citlivých oblastí nohy chrání před otlaky od kamenů.
  4. VIBRAM® XS TREK OUTSOLE Kombinace vzoru podrážky a vysoce výkonné pryžové směsi zajišťuje trakci v různých terénech.

 • Talbot Torro Mega Power Zone

  Talbot Torro: Mega Power Zone

  Na pravé i levé straně hlavy je 10 větších "průchodových dírek", které umožňují, aby se výplet v těchto místech o něco více pohyboval. Tím se zvyšuje trampolínový efekt a tím pádem i síla úderu.

 • Tempish Power Strap

  Dokonalá stabilita

  Tempish Power Strap je zpevňující pásek přes nárt, který zajišťuje stabilní pozici chodidla v brusli. Toto přesné a pevné stažení nohy poskytuje dostatečný komfort a zároveň cit v brusli.

 • The North Face WindWall

  Tkaniny WindWall ™

  jsou navrženy tak, aby výrazně snížily účinky chladu a zároveň poskytly pružnost, prodyšnost a zůstaly pohodlné. Tyto zcela větru odolné tkaniny zachovávají prodyšnost v chladnějších povětrnostních podmínkách, jsou zároveň voděodolné, takže jsou ideální pro širokou škálu aktivit a povětrnostních podmínek.
  windwall
  Fleecové výrobky WindWall ™ si zachovávají pohodlí a prodyšnost klasického fleece, ale byly navrženy tak, aby snižovaly účinky chladu a větru a zajistily tak vyšší tepelnou pohodu.

 • Tempish Easy Push System

  Geniálně rychlá a snadná změna velikosti

  Uživatelsky velmi jednoduchý, pohodlný a rychlý systém změny velikosti pomocí tlačítka Easy Push System. Po stisknutí tlačítka pro změnu velikosti se jednoduše roztáhne skelet na požadovanou velikost a tlačítko se opět pustí. Nepotřebujete žádné nářadí.

 • Tecnifibre Ergonomy

  Ergonomický parťák na cesty

  Zádový systém je speciálně upravený pro snadný přenos. Popruhy jsou nastavitelné a ergonomicky tvarované. Zadní díl bagu má speciálně tvarované žebrování, které umožňuje tu nejlepší ergonomii zad. Ventilační systém navíc zaručuje dokonalé proudění vzduchu. Tuto tašku můžete nosit i celé hodiny a pořád vás bude chránit před bolestmi zad, deformitou a zakřivením páteře.

 • True Axenic Technology

  Pouto na život a na smrt

  Originální patent Axenic Technology využívá vysokotlakého spojení shaftu a čepele do jednoho kusu zajišťuje holi nejlepší možné herní vlastnosti, skvělé vyvážení a vysokou trvanlivost. Hokejka tak s přehledem vydrží nejednu sekyru od smyslů zbaveného soupeře, kterému jste před chvílí nasadili jesle.

 • Tecnifibre Dynacore XTC

  Větší cit a přesnost

  Rám je spletený z karbonových vláken od firmy TEi a použitá technologie nese název Dynacore XTC. Tato taiwanská společnost se svojí 40 letou tradicí patří mezi špičku výrobců karbonových vláken a technologií pro jejich spletání dohromady. Rámy vytvořené touto technologií poskytují vynikající cit a přesnost.

 • Thule K-Summit

  Rohatkový systém nasazení bez námahy

  Výhodou celého upínacího systému Thule K-Summit je to, že oproti jiným typům sněhových řetězů se sněhový řetěz Thule K Summit nedotýká vnitřní boční strany penumatiky. Celý řetěz zůstává uprostřed běhounu penumatiky a nehrozí tak poškození vnitřní strany nápravy a podběhu. Navíc při montáži není potřeba dotýkat se nejvíce zašpiněné zadní strany pneumatiky.

  Vlastní řetěz se skládá z kvalitního ocelového řetězu, který je spojen svařovanými tyčemi pro poskytnutí bezpečného uchycení a dokonalý záběr na ledě a sněhu. Součástí řetězu jsou také ocelové napínací pružiny, které snižují dynamickou elevacia umožňují dokonalou montáž na několik rozměrů pneumatik. Jednotlivé díly řetězu jsou spojeny s rameny plastovými destičkami. Tyto plastové destičky jsou díky zpevňujícím wolframovým čepům vysoce odolné.

  Summit profil řetězu

  Složení řetězu: napínací pružiny, svařované tyče pro lepší záběr na ledu a odolné spojovací destičky.

  Rohatkový systém K-Summit je nejpropracovanější systém automatického nasazení a utažení sněhového řetězu na světě. Exkluzivní rohatkový systém umožňuje montáž bez námahy. Zručnějšímu řidiči postačí na montáž pouze jedna ruka.

  Nasazení pomocí rohatkového systému Summit

  Postup při nasazování řetězu je jednoduchý: nejprve nasadit dvě plastové destičky na pneu, potom střed řetězu upevnit k jednomu šroubu/matici kola a celý řetěz nasadit a zajistit pumpováním na ráčnu rohatkového systému.

  Povolení a sundání řetězu je již dílem okamžiku. Stačí uvolnit středovou ráčnu a rozevřít ramena, která zároveň stáhnou řetěz z pneumatiky.

  Žádné díly těchto sněhových řetězů není třeba nechat namontované po celé zimní období. Zkrátka sněhový řetěz namontujete kdykoliv ho potřebujete.

  Všechna montážní místa jsou označena červenou barvou. Vždy budete vědět kde a kam co přijde!

 • The North Face FlashDry

  Technologie tkanin FlashDry ™

  byla vyvinuta tak, aby fungovala jako druhá pokožka, tlačila vlhkost na povrch látky a co nejrychleji ji eliminovala a udržovala uživatele v suchu, chladu a pohodlí při vysokých aerobních činnostech.
  Tkaniny FlashDry ™ jsou navrženy tak, aby odpuzovaly vlhkost, odolávaly vodě a rychle vyschly, a tím udržely uživatele v suchu a pohodlí.

  Bavlněné tkaniny FlashDry ™ poskytují lepší řízení vlhkosti, takže zůstanou suché déle než běžné bavlněné tkaniny. Tyto látky jsou pohodlné stejně jako klasická bavlna.


  FlashDry XD ™ nabízí stejné výhody, ale navíc jsou navrženy s důrazem na zvýšenou odolnost proti oděru a roztržení pro extrémní trvanlivost (XD) a výkon v drsných podmínkách.

 • Thule Dual-Force

  Otevírání a zavírání víka je hračka

  Patentovaný pružinový systém Dual-Force poskytuje snadnou manipulaci a usnadňuje otevírání a zavírání víka boxu. Díky tomu bude práce s boxem hračkou i pro drobnou ženu.

 • Tempish Micro-Buckle System

  Jemné nastavení přezky

  Pohodlný systém stažení a povolení přezky Tempish Micro-Buckle System zároveň umožňuje jemné nastavení. Ráčna zapínacího mechanizmu má jemný a hladký chod pro individuální přizpůsobení a stažení skeletu brusle.

 • Thule Power-Grip

  Jednoduché a pevné připevnění

  Montážní systém střešního boxu s patentovanými kleštinami Power-Grip. Systém funguje na jednoduchém principu otáčení růžicí (hlavicí šroubu), který box rychle a pevně připne k nosným tyčím. Box je pevně a bezpečně zajištěn a navíc se na tyčích sám vycentruje.

  Otáčejte šroubem a máte hotovo

  Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí. Dva trny montážní hlavice se zevnitř prostrčí otvory a otáčením šroubu se box uchytí k nosníkům.

 • Tecnifibre iBlades

  Neberte si žádné servítky

  I díky zesílené struktuře, která omezuje pružnost rakety, bude vaše hra více agresivnější. Nandejte to soupeřům hned od začátku.

 • Thule Fast-Click

  Na střeše drží za pár sekund

  Instalace střešního boxu nebyla nikdy jednodušší. Díky patentovanému systému Fast-Click zvládnete box upevnit jednou rukou. Upínací růžice s integrovaným indikátorem momentu utažení zaručuje snadné a bezpečné uchycení. I při vyšších rychlostech přitom bude držet jak přibitý.

  Mechanismus pochopíte za pár vteřin

  Montáž bez nářadí zvládne opravdu každý. Montážní hlavice jednoduše prostrčíte uvnitř boxu a otáčením růžice utáhnete okolo nosných tyčí. Tyče mohou být široké až 90 mm.

 • Tecnifibre CES Section

  Extrémní síla a stabilita

  Širší shaft rámu rakety s krychlovým zakončením díky technologii CES (Cubic Edge Shaft) generuje více energie a zároveň vylepšuje stabilitu rakety. Výsledkem jsou tvrdší údery při zachování vynikajícího komfortu a ovladatelnosti.

 • Tecnifibre Armor Cap+

  Ochranný pancíř

   Rakety jsou velmi namáhané v horní části hlavy, kde nejčastěji dochází ke kontaktu s povrchem. Tecnifibre použil silnější, delší a širší ochranný nárazník tak, aby struny zůstaly v bezpečí i při těch extrémních úderech, kdy hlavou rakety škrtáte o zem.

   

 • Talbot Torro Slim Shaft

  Talbot Torro: Slim Shaft

  Tenký shaft umožňuje vyšší pružnost a tím pádem i vyšší rychlost míčku při úderu. Zároveň redukuje hmotnost rakety a odpor vzduchu a raketa se stává aerodynamičtější.

 • The North Face Futurelight

  Futurelight ™

  Úplně poprvé jsme nepromokavé membráně dali schopnost propouštět vzduch. Oproti běžným membránám umožňuje nanostruktura membrány FUTURELIGHT™ propouštět vzduch a zlepšit tak větrání a prodyšnost, aniž bychom museli slevovat v oblasti nepromokavosti nebo odolnosti. Tato nová struktura nanovlákna nám umožnila vytvořit naši nejlehčí a nejprodyšnější membránu v historii. Ultratenký a poddajný oděv je neobyčejně pohodlný a chrání před živly i v tom nejdrsnějším počasí.

  Nanospřádání - technologie nového typu

  Využili jsme jedinečné výrobní metody zvané nanospřádání, při které vznikají mikroskopická nanovlákna, která umožňují zachovat prodyšnost i při vysoké nepromokavosti.

  Vytvořením nanovláken dostatečně malých na to, aby mohl vzduch volně proudit skrz, zatímco voda je zadržena venku, se nám podařilo dosáhnout úrovně prodyšnosti, která je pro materiál FUTURELIGHT™ jedinečná.

  Jednou z nejdůležitějších vlastností technologie FUTURELIGHT™ je možnost nastavit si ji podle potřeb. Naši návrháři teď mohou během výrobního procesu upravovat váhu, strečovost, prodyšnost, a dokonce odolnost a splňovat tak potřeby každého sportovce i každého použití.

  Důkladně testováno

  Náš tým elitních sportovců se zásadní měrou podílel na tvorbě prototypů, vývoji a testování produktů FUTURELIGHT™. Každý aspekt produktu byl důkladně konzultován se špičkovými sportovci, kteří nutili týmy našich návrhářů a textilních inženýrů přemýšlet o budoucnosti technického oblečení.

  Od vrcholu Mount Everestu k úplně prvnímu sjezdu Lhotse na lyžích... Prodyšnou a voděodolnou technologii FUTURELIGHT™ intenzivně testoval náš tým elitních sportovců v těch nejdrsnějších podmínkách na Zemi po dobu 400 za sebou jdoucích dní. • Thule WindDiffuser

  Tiché a ekonomické

  Technologie WindDiffuser narušuje proudění vzduchu a tím snižuje hluk i odpor, takže budete mít lepší spotřebu paliva. Spokojené tak budou nejen vaše ušní bubínky, ale i peněženka.

 • Tempish Air Comfort System

  Výborně prodyšné

  Tempish Air Comfort System zajišťuje odvětrávání skeletu a vnitřní vložky kolečkové brusle. Maximálního odvětrání boty je dosaženo použitím nylonové tkaniny a promyšleným rozmístěním větracích otvorů, kterými proudí vzduch dovnitř.

 • Tecnifibre Stabyl Tri-Carbon

  Tecnifibre Stabyl Tri-Carbon

  Karbonový rám rakety je vyroben technologií Tecnifibre Stabyl Tri-Carbon, která využívá speciálního karbonu 3K. Tento speciální karbon využívá pro zvýšení pevnosti a tuhosti velmi hustá uhlíková vlákna. Nejhustější vlákna jsou použita ve třech nejvíce namáhaných místech rámu rakety, tj. v rozích trojúhelníku. Rám nabízí celkově větší pevnost a tuhost.

 • True X Series hokejky

  Kontrola puku a milimetrové pasy

  Série s označením X od značky True je jako stvořená pro hráče, kteří upřednostňují přesnost a kontrolu puku před dělovými ránami.

 • Tecnifibre Sensor Link

  Příjemný kontakt s míčkem

  K důkladnému propojení strun a rámu byla použita speciální multivrstvá kombinace polymeru s grafitem, která se nachází pod průchodkami. Díky tomu se zvýšil herní komfort, člověk má lepší pocit po úderu a došlo i ke zlepšení zvukového projevu rakety.

 • Tecnifibre Arch Power

  Napnutí strun pro větší razanci

  Zcela nové řešení rámu a napnutí strun přináší technologie Arch Power. Struny se obtáčí okolo oblouku v hrdle rakety, který jim umožňuje větší svobodu a maximalizování přenosu síly do úderů.

 • Tecnifibre RSL Section

  Dynamický krček

  Inovovaná konstrukce krčku rámu technologií RSL Section v sobě kombinuje výhody hranatého a kulatého rámu. Tato odlehčená verze technologie oproti výkonnostní variantě RS Section pracuje se širší variantou rámu pro generování více snadné síly. Výsledkem přepracování této rakety do 5-ti stranné konstrukce je také vylepšená stabilita rámu.

 • True BRT Plus

  Odolná a vyvážená čepel

  Dvojité karbonové pletené žebrování BRT+ od špičky čepele hluboko k její patě přináší ještě větší odolnost čepele a lepší vyvážení. Hokejka tak vydrží i sekání od smyslů zbavených soupeřů, při kterém by se jiná hůl zlomila jako sirka.

 • Tempish Brake Lace Eye

  Dokonalé utažení tkaniček

  Brake Lace Eye je unikátní systém zabraňující povolení tkaniček. Poslední očko slouží k zajištění již dotažené části tkaniček brusle. Po utažení hlavní části nártu (nejvíce dotahované části bruslí) se jednoduchým pohybem tkaniček vpřed tkanička vtáhne do užšího posledního očka a tím je zajištěna proti povolení. Následně stačí dotáhnout zbývající přezky okolo nártu a kotníku.

 • Tecnifibre Tec Dry Squash Grip

  Tecnifibre Tec Dry Grip

  Základní omotávka Tecnifibre Tec Dry Grip se vyznačuje skvělou absorpcí potu díky unikátnímu polyurethanovému povrchu a perforaci ve třech vrstvách. 2,2 mm silná omotávka dosahuje dlouhé životnosti a nabízí vynikající komfort.

  Podrobnější informace o omotávce Tecnifibre Tec Dry Grip.

 • Tecnifibre PU HD Inside

  Odolnost, tlumení a spin

  Exkluzivní technologie Tecnifibre PU HD Inside umožní spojit polyuretan s polyesterovým multivláknem tak, aby vznikla struna skvělý pocit při úderu, dobrou životnost, optimální spin a tlumení nárazů.

 • Thule Dual-Side

  Oboustranné otevírání

  Patentované otevírání Dual Side umožňuje otevřít box z obou stran střechy. Tím si užijete snadné nakládání, přístup k nákladu i montáž střešního boxu. Kromě toho se vedle boxu vejde i nosič kola nebo lyží. Ještě jednodušší manipulaci napomohou vnější rukojeti na víku.

 • Tecnifibre Shaft Crown

  Design jako třešnička na dortu

  Exkluzivní a bezkonkurenční vzhled rakety si pochvalují i hvězdy egyptského squashe, bratři El Shorbagy a Nour El Sherbini. Tecnifibre Shaft Crown je exkluzivní zakončení gripu, které designově krásně doplňuje celkový vzhled rakety.

 • Tempish Adjustable Position Chassis

  Nastavitelná poloha podvozku

  Technologie Tempish Adjustable Position Chassis umožňuje nastavit pozici podvozku vůči skeletu podle potřeby bruslaře. Nastavení se provádí povolením upínacího šroubu.

 • Tecnifibre Reinforced Structure

  Dětská zábava bez limitů

  Hliníkový rám byl postaven technologií Reinforced Structure a díky tomu je až o 20% pevnější než standardní hliníkové rámy. Tenis je na samém počátku učení především o zábavě a děti by měly k němu získat pozitivní vztah. Proto je odolnost rakety velmi důležitým parametrem. Prckové si tak užijí začátky tenisu beze strachu, že by raketu při svém dovádění zničili.

 • Tempish MOZ

  Rychlé a pevné utažení

  Revoluční systém utažení boty novým systémem MOZ za pomocí ocelového lanka umožňuje velmi rychlé a pevné dotažení a uvolnění, jemné dávkování dotažení a vysoký komfort.

 • Tecnifibre Hi Cool

  TECNIFIBRE Hi Cool 

  Unikátní konstrukce vlákna Hi Cool poskytuje extra stretchový výkon, udržuje tělo v suchu a komfortu. Velice efektivní stretchový materiál se lépe přizpůsobí vašemu tělu.

 • Tecnifibre DNAMX String - Dynamic Power

  Odpalujte s razancí a citem

  Všechny rakety řady X-Speed jsou vypleteny extra silovým výpletem Tecnifibre DNAMX ze 100% elastylových vláken. Elastická struna TF umožňuje výborně skloubit maximální sílu a razanci s dokonalou přesností a citem pro úder a současně výrazně omezuje nepříznivě působící vibrace.

 • Tecnifibre Dynacore HD

  Máte více ze hry

  Systém Dynacore HD zvyšuje torzní tuhost rámu se zachováním výborné flexibility pro vyšší razanci. Pocitově se tak raketa chová jako těžší modely, generuje dostatek síly, ale přitom si zachovává vynikající cit pro míč s dobrým spinem pro dlouhé údery. Kombinace různých materiálů v srdci rakety ulevuje svalům při vysoké intenzitě zátěže, takže vydržíte hrát déle při zachování stejné výkonnosti.

 • Talbot Torro Triangle Profile

  Talbot Torro: Triangle Profile

  Tato technologie aerodynamicky vylepšuje tvar rakety pro větší akceleraci a dynamičnost.

 • True Absor Foamtech

  Spolehlivá ochrana

  Speciální HD pěna True Absor Foamtech spolehlivě tlumí nárazy a eliminuje tak riziko zranění. Můžete tak vlétnout do osobního souboje bez obav o své zdraví.

 • Tecnifibre Synergy Link

  Tlumení nepříjemných vibrací

  Díky technologii Synergy Link si užijete každou vteřinu na kurtu. Absorbuje totiž až o 18 % vibrací víc než běžné modely raket.

 • Tempish DNA

  Zvýšená odolnost

  Brusle je vybavena speciální technologií Tempish DNA, která vyztužuje nejvíce namáhaná místa, aby brusle vydržela zvýšeným nárokům uživatelů a zároveň odolala horšímu zacházení. Zesílená místa jsou v oblasti paty, špičky a boků. Přizpůsobená jsou i horní poutka pro časté utahování tkaniček.

 • True Aeroshield

  Hrudník a páteř v bezpečí

  Speciální chránič True Aeroshield chrání hrudník a páteř před nárazy. Eliminuje se tak riziko zranění v těchto rizikových oblastech těla.

 • Thule Easy-Snap

  Rychlé a snadné upnutí

  Easy-Snap je patentovaný rychloupínací montážní systém pro snadné a rychlé uchycení boxu. Ze spodní části okolo nosných tyčí nasadíte šroub ve tvaru "U" a zvrchu jednoduchým pootočením upínacího mechanismu box pevně a rychle upevníte. Vhodný pro nosné tyče do šíře 80 mm.

 • Tempish HI-Polish

  Hladkost, lesk a jemná struktura

  Rám podvozku byl upraven speciální technologií Tempish HI-Polish, která upravuje povrch materiálu tak, aby byl dokonale vyleštěný a bez ostrých hran a otřepů. Povrch pdovozku je vyhlazen do hladka a má po celé ploše jednotnou velmi jemnou strukturu.

  Tempish Hi-Polish

  povrchová úprava podvozku Hi-Polish

 • The North Face Thermoball

  ThermoBall ™

  je revolucí v izolační technologii. Na rozdíl od tradičních syntetických izolací s kontinuálním vláknem, malé kulaté klastry ze syntetických vláken Primaloft napodobují vlastnosti peří - zachycují teplo v malých vzduchových kapsách pro udržení tepelné pohody.
  Technologie ThermoBall ™ nabízí nízkou hmotnost, tepelně-izolační schopnost a stlačitelnost prachového peří s izolačním účinkem syntetiky za mokra.

  ThermoBall ™

  je ultralehká, vysoce stlačitelná syntetická izolace, která udržuje zachycuje teplo, i když je mokrá.
  Balení oblečení ThermoBall ™ je neuvěřitelně malé, takže je můžete složit do kapsy
  thermoball

 • Talbot Torro Power Bridges

  Talbot Torro: Power Bridges

  Power Bridges jsou gumové můstky mezi průchodkami, které umožňují lépe redukovat vibrace a zároveň zvyšují pružnost výpletu. Výsledkem je o 7% vyšší rychlost míčku při úderu.

 • Tecnifibre PU 400 Inside

  Větší pohodlí při hře

  Exkluzivní struktura struny z polyuretanu nabízí 400 % pružnosti pro optimální výkon a tlumení vibrací pro větší pohodlí.

 • True Hexashield Technology

  Spolehlivá ochrana a výborná prodyšnost

  Lehká a prodyšná HD pěna přispívá k ochraně citlivých oblastí. Zároveň si však chrániče zachovávají skvělou prodyšnost.

 • Tecnifibre Thermocore Technology

  Minimalizace vibrací

  Technologie Tecnifibre Thermocore Technology přináší díky speciálnímu procesu výroby strun minimální vibrace rakety a tím pádem šetří vaši ruku.

 • Touch Screen Technology

  Dotažené do nejmenších detailů

  Pokud si nebudete jistí, kam právě odbočit, okamžitě bez sundání rukavic můžete ovládat telefon a zkontrolovat cestu na mapách nebo si zavolat o radu. Díky technologii Touch Screen bude totiž telefon reagovat na každý dotek vašeho prstu i přes rukavice. 

 • Tough G Fiber

  Nepředvídatelné údery pro soupeře

  Technologie Tough G Fiber zajišťuje zakomponování  tuhého G vlákna do rámu rakety (tzv. véčka).

  Vlákno je asi třikrát pružnější než uhlíkové nanotribuce. Umožňuje díky tomu vysokou odpruženost. To znamená, že raketa s G vláknem je ideální pro hráče, kteří upřednostňují točené míče a rotační hru.

  yonex2.jpg

 • Tecnifibre EZ Lock+ Eyelets

  Odolné průchodky

  Dobrá zpráva pro vyplétače. Na kritických místech, kudy prochází struna během vyplétacího procesu a kde se končí uzlem použil Tecnifibre plošší a zároveň širší průchodky pro bezpečné vytvoření uzlu. U standardních průchodek dochází časem k jejich poškození právě v důsledku utažení uzlů. Zde se to vyplétačům stávat nebude a rádi vám za to poděkují.

 • Tecnifibre IsoFlex

  Aktivní průchodky

  Průchodky pro struny a chránič rámu z vnější strany mají v sobě otvory IsoFlex. Ty umožňují výpletu větší rozsah pohybu při zásahu míčku. Výplet je tak dynamičtější, generuje více energie, spinu a míček díky tomu zůstává déle na strunách pro více kontroly.

 • True AX Suede

  Odolná a pružná dlaň

  Dlaň z pružného a odolného materiálu True AX Suede přináší náročným hokejovým hráčům skvělé pohodlí a dokonalý fit.

 • Talbot Torro Power Waves

  Talbot Torro: Power Waves

  Vlnkovité tvary na levé a pravé horní straně hlavy redukují napnutí výpletu v místech, kde výplet prochází průchodkami. Výsledkem je větší pružnost a trampolínový efekt, který zvyšuje razanci úderů.

 • Topeak QUICKCLICK

  QuickClick ™ je patentovaný rychloupínací systém

  společnosti Topeak, který umožňuje rychlou a snadnou montáž příslušenství na vaše kolo bez nářadí.

  Tašky, osvětlení a další příslušenství

  snadno upevníte, pokud je kompatibilní se systémem QuickClick ™, stačí jednoduše zasunout a taška je bezpečně připevněna. Stejně snadno, pouhým stisknutím tlačítka, odemknete systém a můžete příslušenství vyjmout. Systém QuickClick ™ je rychlý, snadný a bezpečný a poskytuje maximální pohodlí.


 • Tecnifibre AeroShaftDesign

  Mějte hru ve své režii

  Raketa z řady X-Speed má nový tvar shaftu, díky kterému budete mít nad míčkem lepší kontrolu. Své soupeře tak můžete zaskočit skvělou technikou, která je bude srážet do kolen.

 • True SmartPly

  Lehoučký a odolný shaft

  Shaft s technologií SmartPly využívá 25 vrstev karbonových vláken, strategicky navržených pro extrémně vysokou nárazovou pevnost, torzní tuhost a nízkou váhu.

 • True Trueflex+

  Propracované provedení palců

  Technologie TrueFlex+ eliminuje riziko zlomení a vykloubení palců. Zároveň však není nijak omezena jejich hybnost.

 • Tecnifibre Basaltex Triaxial

  Vyšší stabilita

  Zásluhou trojsměrného vlákna získáte vyšší stabilitu a lepší cit při odehrání míčku. Jedná se o technologii Tecnifibre Basaltex Triaxial. Raketa se pro vás stane lépe ovladatelnou a vaše údery budete mít pod větší kontrolou.

 • Tecnifibre Basaltex Multiaxial

  Maximálně rychlé údery

  Materiál Basaltex Multiaxial je přirodní vlákno z lávových (čedičových) kamenů. Grafitová vlákna jsou v rámu propletena s vlákny Basaltex pod různými úhly, což umožní více stability a tuhosti a díky tomu se zvýší rychlost úderů.

 • Tecnifibre Xtense B/G

  Prodloužené průchodky

  V místě křížení strun jsou použity delší průchodky. Tato technologie nese název Xtense B/G. Výsledkem je větší sweetspot pro bezproblémový zásah míčku. Došlo také k zešíření tunelů pro struny z venkovní strany rámu. Tím se zlepšila uživatelská přívětivost pro vyplétače, kteří v tomto místě struny lépe založí.

 • Tecnifibre Light Cap

  Rychlejší a rychlejší

  Raketa využívá technologii Light Cap, která snižuje množství materiálu na hlavě, takže budete mít pocit, že vaše hra se čím dál víc zrychluje. Hrajte s větrem o závod.

 • The North Face DryVent

  DryVent ™

  Tkaniny Dryvent ™ jsou navrženy tak, aby byly plně odolné proti vodě, větru  a zároveň prodyšné. Vnější strana textilu je ošetřena odolnou vodoodpudivou úpravou, která pomáhá vytvářet kapičky a odpuzovat vodu z povrchu. Vícevrstvá textilie umožňuje průchod vodní páry zevnitř ven.

  dryvent

  Technologie

  Tkaniny Dryvent ™ jsou vyrobeny v různých hmotnostech, strukturách a výkonnostních charakteristikách, což nám umožňuje poskytovat maximální ochranu, výkon a pohodlí uživatelům s aktivním  životním stylem.
  Veškeré oblečení a doplňky Dryvent ™ jsou navržené se specifickými funkcemi, které odpovídají konkrétním potřebám a podmínkám konkrétní aktivity uživatele. Všechny výrobky, které jsou plně, nepromokavé a prodyšné, jsou označeny značkou Dryvent ™.

 • Thule Power-Click

  Snadné, bezpečné a rychlé upnutí

  Montáž boxu s novým, patentovaným montážním systémem Power-Click zatím nebyla snadnější. Hlavice jsou vybaveny integrovaným indikátorem momentu utažení, aby čelisti pevně svíraly nosnou tyč a box byl upevněn s nejvyšším zabezpečením. Vhodný pro nosné tyče do šířky 80mm.

  Montáž bez nářadí

  Montáž zvládne opravdu každý a nepotřebujete žádné nářadí. Otáčením růžicemi se čelisti sami vycentrují a celkové připevnění zabere jen několik málo minut.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}