Hledat abecedně: - u

Hledat abecedně:

 • Under Armour Tech™

  Polyester s pocitem bavlny

  Oblečení s technologií Under Armour Tech využívá výhod polyesteru, ale zároveň je příjemné na nošení jako bavlna. Prvotřídní odpařování a termoregulace ve výrobku pro atlety, kteří chtějí bavlnu bez jejích nedostatků.

 • UYN Merino Wool

  Není vlna jako vlna

  Merino vlna se vyznačuje prvotřídní kvalitou, nízkou hmotností a příjemným pocitem na kůži. Navíc výrobce vlnu zpracovává pomocí technologie Fibreresist, díky které tkanina obsahující vlnu Merino rychle schne.

 • UYN Instep Protector

  Nárt v bezpečí před nárazy

  Kromě toho, že nárt chrání struktura pohlcující nárazy, tak si díky ní užijete ještě účinnější ventilaci chodidla. Vaše noha bude jako v bavlnce.

 • Unihoc TWS

  Tvrdá bekhendová střela

  Unihoc TWSUnihoc TWS je patentovaná technologie, která umožňuje použití dvojího průhybu. Vlnky TWS na vnitřní straně v dolní části shaftu způsobí, že shaft na bekhendové straně je měkkčí než na forhendové. Rozdílný flex využijí hráči, kteří často střílí bekhendovou stranou. Střela bekhendem je přesnější a razantnější. Hokejka je vyrobena foukáním karbonu do formy. Hokejka je ideálním kompromisem pro tvrdou střelu a výbornou přesnou nahrávku.

 • Uvex Colorvision Outdoor

  Lepší barevný kontrast v terénu

  Brýle jsou vybaveny speciálním filtrem, který zvyšuje kontrast mezi zelenou a hnědou barvou, což napomáhá lepší orientaci v přírodních terénech. Budete se tak lépe orientovat v prostoru a vyhnete se nepříjemným karambolům.

 • Unihoc Bamboo

  Extrémní pevnost v ohybu

  Shaft hokejky  je vyroben unikátní technologií Unihoc Bamboo tvořenou důmyslnou a jednoduchou konstrukcí v podobě článků, které jsou na sebe vzájemně napojeny. Jednotlivé dílky mají celkový vzhled bambusu. Způsob konstrukce přináší několik výhod v podobě extrémní lehkosti a pevnosti hokejky v ohybu. Shaft je vyroben ze vzduchem foukaného karbonu.

  Unihoc Bamboo

 • Uhlsport BIONIKFRAME

  Už žádné zlomené prsty

  Prsty s výztužemi BIONIKFRAME snižují riziko zlomenin a vykloubení prstů na minimum. Výztuhy neomezují v pohybu a dokonale kopírují ohyb prstů i do stran.

   Uhlsport Bionikframe

  Články prstů chrání speciální plastové výztuhy ve tvaru rybí kostry.

 • Unsquashable Mega Power Zone

  Unsquashable Mega Power Zone

  Na pravé i levé straně hlavy je 10 větších "průchodových dírek", které umožňují, aby se výplet v těchto místech o něco více pohyboval. Tím se zvyšuje trampolínový efekt a tím pádem i síla úderu.

 • Uvex Decentered Lens technology

  Všechno naprosto jasné

  Při sportovní činnosti není prostor na chyby. Musíte vidět všechno naprosto perfektně. Vstřikované a decentrované čočky jsou zárukou jasného a nezkresleného pohledu za každé situace. Žádné deformace a zakřivení vás během pohybu nebudou rušit.

 • Unihoc BOW

  Silnější a rychlejší střela

  Shaft Unihoc BOW je nejnovější technologie, která navazuje na úspěšnou technologii Curve. Spodní část ve tvaru oblouku je zahnutá tak, že zvětšuje úhel čepele k povrchu. Hráči tím umožňuje přenést více síly do střel. Tato síla je při střele velmi zřetelná a míček rychlejší. Technologie zlepšuje kontrolu nad míčkem. Způsob zahnutí dodává lepší pocit ze hry.

  Unihoc Bow

 • UYN 4-WAYS VENTILATION

  Ventilace, s kterou se nezapotíte

  Běžné ventilační schopnosti hravě předčí 4-WAYS ventilace, která disponuje 3D žebrováním. To vytváří mezeru mezi pokožkou a tkaninou 2 mm, takže cirkulace vzduchu může probíhat ještě efektivněji.

 • UYN Feather Run Zone

  UYN Feather Run ZoneChytré odvětrání

  V oblasti pod kotníkem se nachází inteligentní ventilační zóna, která ještě zvyšuje odvětrání a vy si tak užijete skvělého pocitu.

 • Uvex FAS

  Řemínky neškrtí a zajistí stoprocentní bezpečnost

  Technologie FAS (Fast Adapting System) zajišťuje pohodlné upínání, aniž by vás řemínky jakkoli omezovaly v pohybu nebo někde škrtily. Helma díky popruhům zůstane na hlavě i v extrémních situacích a řemínky budou vždy v nejlepší možné poloze.

 • UYN Light Compress IQ + Target-Compression Bandage

  Chytrá komprese úspěchy přinese

  Protože inteligentní komprese stlačuje svaly přesným způsobem, zvyšuje jejich prokrvení a zásobení kyslíkem. Komprese se navíc lokalizuje přesně do míst, kde je nejvíc potřeba.

 • Under Armour UPF Protection

  UV-olněte se, prosím

  Oblečení Under Armour s vestavěnou ochranou proti UV záření UPF Protection zabrání tomu, aby nebezpečné UV paprsky dopadaly na vaši pokožku. Blokuje UV-A a UV-B záření.

 • UPF50+

  Spolehlivá ochrana před sluncem

  Oblečení má vysokou ochranu proti nebezpečným slunečním paprskům, což dokazuje certifikát UPF50+.

 • UYN Shockwave Padding

  Eliminace otřesů

  Technologie UYN Shockwave Padding absorbuje nárazy v exponovaných oblastech chodidla. Tlak je rozložen rovnoměrně podél rázových vln a tím se výrazně snižuje.

 • Uvex Colorvision

  Větší kontrast, živější barvy

  S inovativní technologií Uvex Colorvision uvidíte více a lépe. Čočky mají integrované filtry na barvy a kontrast, které vám nabídnou jedinečný rozhled okolo sebe. Vy se tak budete moci plně soustředit čistě jen na jízdu od startu až do cíle.

 • UYN T-HEXAGON

  UYN HexagonHřeje a chladí zároveň

  Šestihranná hexagonální struktura látky poskytuje dokonalou termoregulaci. V oblasti břicha silnější tkanina poskytuje lepší izolaci a stabilitu, zatímco v oblasti hrudníku je látka tenčí a více prodyšná, tím pádem lépe odvádí vlhkost od těla.

 • Under Armour ArmourVent

  Dokonalé větrání a odvod potu

  Nová technologie ArmourVent ještě lépe odvádí pot a udrží vás v suchu i při nejnáročnějších výkonech. V tkanině jsou umístěny různě velké větrací otvory, které se přesně přizpůsobí vašemu tělu. Materiál tak odvádí pot ještě lépe než kdy před tím. Síťovina je lehká, prodyšná a antimikrobiální.

  Under Armour "Armour Vent Sales Video" from rhysrhys on Vimeo.

 • Uvex Variomatic

  Inteligentní zaoblení a proměnlivost odstínu

  Brýle s technologií Variomatic přináší zcela nový pohled na svět. Zvětšené zaoblení sklíček dodává jezdci širší zorné pole a pocit panoramatického vidění. Zahnutí rovněž prospívá ochraně očí proti nečistotám ze stran. Vzniklý prostor je komfortní také pro řasy.

  Chytré brýle mění odstín podle počasí, takže zatímco za ostrého slunce budou tmavší, za zhoršené viditelnosti nabídnou čirá skla. Pohodlí a bezpečí očí je na prvním místě.

 • Under Armour AllSeason Gear

  Celoroční nošení

  Revoluční tkanina AllSeasonGear udrží vaše tělo v pohodlí a v optimální teplotě při venkovních teplotách mezi 12 a 24 stupni. Oblečení reaguje na momentální počasí a podle teploty přizpůsobuje profil, prodyšnost a hřejivost aktuálním podmínkám.

 • Unsquashable Anti Vibe Handle

  Unsquashable Anti Vibe Handle

  Speciální antivibrační rukojeť (PU systém tlumení) maximálně pohlcuje vibrace a vy se tak můžete soustředit na svoji hru.

 • Uvex Hardshell Technology

  Skořepina helmy jako ze železa

  Helmy s technologií Hardshell jen tak něco neprorazí. Tvar vnější skořepiny vznikl vstřikováním a je maximálně odolný, což při nárazu patřičně oceníte, protože zabrání vážným zraněním. Vnitřní část skořepiny vyplňuje EPS pěna, která veškeré nárazy tlumí a stará se o pohodlnou jízdu.

 • Unihoc Power Bow

  Energická, rychlá a přesná střela

  Při výrobě shaftu hokejky byla použita technologie Unihoc Power Bow, která kombinuje zahnutý tvar hole Bow se speciálním zesílením Power. Spodní část Bow ve tvaru oblouku je zahnutá tak, že zvětšuje úhel čepele k povrchu. Hráči tím umožňuje přenést více síly do střely. Sílu navíc zvyšuje požití technologie Power, která zesiluje shaft speciálně tvarovanou drážkou v podélném směru hokejky. Shaft je v místě žlábku zesílen a má vyšší tuhost, při zachování stejné hmotnosti. Tato síla je při střele velmi zřetelná a míček je rychlejší. Technologie zlepšuje kontrolu nad míčkem. Způsob zahnutí dodává lepší pocit ze hry.

  Unihoc Power Bow

 • UYN Drylight

  UYN DrylightPřechytračte pot

  V podpaží, pod koleny a na dalších místech se rád kumuluje pot. Ale technologie UYN Drylight přenáší z těchto disponovaných míst pot rychleji od těla díky extrémně savé tkanině. Užijete si tak pocit suchosti i při největších výkonech.

 • Unihoc Pistol

  Lepší ovládání, lepší hra

  Unihoc Pistol je technologie zaměřená na profil vrchní části shaftu, který umožňuje mírně šikmé uchopení. Důmyslné řešení úchopu dává pocit jako při držení pistole a tím zajišťuje lepší ovládání hlavně při hře jednou rukou. Konstrukce shaftu je vyrobena karbonem foukaným vzduchem. Způsob držení hráči umožňuje lepší požitek ze hry.

  Unihoc Pistol

 • Under Armour ColdGear Reactor

  Zůstaňte v suchu a pohodlí

  Inteligentní izolace ColdGear Reactor reaguje na změny teploty těla a vy tak zůstáváte stále v optimálních podmínkách.

 • Uvex Supravision

  Proříznou mlhu a nabídnou dokonalý výhled

  Bojíte se na podzim vyjet, protože byste přes mlžný opar nic neviděli? Pak je pro vás technologie Supravision darem z nebes, jelikož umožní precizní výhled v mlze tak husté, že by se dala krájet. Brýle pokrývá speciální vrstva, která nedovolí orosení. Neutrpí ani optická kvalita brýlí.

 • Unihoc Feather Curve 2,0°

   

  Energická, rychlá a přesná střela

  Unihoc Feather Curve je unikátní technologie výroby shaftu, která využívá ve 2 osách prohnuté tyče pro maximální zvýšení úhlu mezi čepelí a povrchem. Spodní část hole je jakoby zahnutá a tím vytváří otevřenější úhel směrem k míčku. Tento otevřenější úhel umožňuje dát do míčku více síly. Spodní část hole je oproti horní vyosena o 2,0°. Do střely se tak převádí více energie a střela má vyšší rychlost a větší přesnost. Tato hůl je velmi specifická a vyžaduje zvyk a souhru.

  Technologie v sobě kombinuje velmi lehkou hokejku Feather se zahnutým shaftem Curve.

  Unihoc Feather Curve

 • Unihoc Double Bubble

  Pevná čepel s přesnou přihrávkou

  Double Bubble Shaft je technologie výroby shaftu se dvěma bublinami. Bubliny jsou vyrobeny foukáním karbonu do připravené formy. Rozšířené místo shaft v tomto bodě ještě více zpevňuje a také posunuje místo největšího ohybu (flex) blíže k čepeli. Posunutí bodu největšího ohybu má vliv na přesnost přihrávky a střely.

  Unihoc Double Bubble

 • Uvex UV protection

  Ultrafialové záření pro brýle neexistuje

  Brýle s UV ochranou eliminují škodlivé ultrafialové záření. Brýle si dokážou poradit se všemi třemi typy záření, ať už se jedná o záření UVA, UVB či UVC. Vyražte proto na sluníčko bez strachu z poškození očí.

 • UYN COMPRESSYON

  UYN COMPRESSYON

  Kompresní funkce sportovního oblečení vám pomáhá zvýšit váš výkon a zároveň napomáhá regeneraci svalů.

 • Under Armour Strategic Ventilation

  Stop propocení

  Oděvy Under Armour s technologií Strategic Ventilation splňují přesně to, co je napsáno na obalu. Na strategicky umístěných místech totiž naleznete ventilační prvky, skrz které vaše tělo odvádí přebytečné teplo. Většinou v podobě síťky, tato technologie vás udrží ve svěží formě i za parného letního dne.

 • Uvex Adjustable Ventilation System

  Regulovatelný ventilační systém

  Uvex Adjustable Ventilation SystermChytrý ventilační systém zajišťuje přívod vzduchu a větrání bez průvanu, a to i během horkých letních dní. Teplotu uvnitř helmy si sami upravíte pomocí uzavíratelných větracích otvorů.

   

   

   

 • Uvex Soft Nose Pads

  Nos bez otlaku

  Nepříjemnému otlačení nosu z nekomfortních brýlí je konec. Brýle Uvex mají měkké vycpávky nosníku a zároveň si jej nastavíte podle potřeby. Je naprosto lhostejné, jaký typ nosu máte, teď najdete kompromis a pojedete bez nepříjemného pocitu.

 • UYN ULTRAMOTION

  UYN UltramotionStabilizujte trup a bedra

  Technologie UYN® ULTRAMOTION zajišťuje větší stabilitu trupu a bederní části zad. Omezíte tím bolesti a nepříjemné pocity v oblasti zad.

 • Unihoc Bubble

  Pěvnější čepel s přesnější přihrávkou

  Unihoc Bubble Shaft je technologie výroby shaftu s jednou bublinou. Bublina je vyrobena foukáním karbonu do připravené formy. Rozšířené místo shaft v tomto bodě zpevňuje a také posunuje místo největšího ohybu (flex) blíže k čepeli. Posunutí bodu největšího ohybu má vliv na přesnost přihrávky a střely.

  Unihoc Bubble

 • UYN Compress Wave

  UYN Flex WavesSvoboda pohybu a správné držení těla

  I přes svůj kompresní střih vás tričko nijak neomezuje v pohybu a navíc podporuje správné držení těla při sportu. Tričko je totiž ušité s pomocí technologie Compress Wave, která přináší maximální možnou flexibilitu v oblasti ramen. Kompresní tkanina sice pomáhá k cirkulaci krve a lepšímu výkonu, nijak vás však zbytečně nestahuje.

 • UYN HYPERMOTION²

  UYN Hypermotion 2Volnost pohybu na druhou

  Jestliže jste zvyklí od běžných triček na absenci švů v oblasti ramen, tak technologie HYPERMOTION² odstraňuje rovněž každý svislý šev z oblasti hrudníku. Nyní se nenechte ničím omezovat! 

 • UYN Zero Strangle Cuffs

  UYN Zero Strangle CuffsDrží jako přibité

  Ergonomicky tvarované manžety zajistí, že ponožky drží na svém místě i při náročných aktivitách. • Under Armour Anti-Odor

  Vždy dokonale svěží

  Anti-Odor technologie zabraňuje růstu bakterií, které způsobují zápach. Vy tak zůstanete voňaví a svěží i po vašem největším sportovním výkonu.

 • Unihoc Power Curve 1,0°

  Energická, rychlá a přesná střela

  Při výrobě shaftu hokejky byla použita technologie Unihoc Power Curve, která kombinuje zahnutý tvar hole Curve se speciálním zesílením Power. Spodní část hole je jakoby zahnutá a tím vytváří otevřenější úhel směrem k míčku. Tento otevřenější úhel umožňuje dát do míčku více síly. Spodní část hole je oproti horní vyosena o 1,0°. Do střely se tak převádí více energie a střela má vyšší rychlost a větší přesnost. Tato hůl je velmi specifická a vyžaduje zvyk a souhru.

  Sílu navíc zvyšuje požití technologie Power, která zesiluje shaft speciálně tvarovanou drážkou v podélném směru hokejky. Shaft je v místě žlábku zesílen a má vyšší tuhost, při zachování stejné hmotnosti. Tato síla je při střele velmi zřetelná a míček je rychlejší. Technologie zlepšuje kontrolu nad míčkem. Způsob zahnutí dodává lepší pocit ze hry.

  Unihoc Power Curve

 • Unihoc Triangle

  Nová trojúhelníková dimenze tuhosti

  V čem spočívá nová technologie Unihoc Triangle? Hlavní roli hraje trojúhelníkový tvar hole, který se nachází ve spodní polovině, a proto je hůl pevnější v rozích. Díky tomu dosáhnete pevnějšího ohnutí hole při přímé střelbě a vaše střely budou tvrdší. Soupeř nemá šanci!

  Unihoc Triangle

  Speciální trojúhelníkový tvar zvyšuje tuhost při střele.

 • Uvex Hybrid Shell Technology

  Váš mozek si zaslouží pořádnou ochranu

  Kombinace odolné vnější tvrdé skořepiny a skořepiny z EPS pěny přináší maximální míru ochrany před nečekaným nárazem.

 • Unihoc Curve 1,0°

  Energická, rychlá a přesná střela

  Unihoc Curve je unikátní technologie výroby shaftu, která využívá ve 2 osách prohnuté tyče pro maximální zvýšení úhlu mezi čepelí a povrchem. Spodní část hole je jakoby zahnutá a tím vytváří otevřenější úhel směrem k míčku. Tento otevřenější úhel umožňuje dát do míčku více síly. Spodní část hole je oproti horní vyosena o 1,0°. Do střely se tak převádí více energie a střela má vyšší rychlost a větší přesnost. Tato hůl je velmi specifická a vyžaduje zvyk a souhru.

  Unihoc Curve

 • UYN Anti Impactor + Cool Air Flow

  UYN Cool Air FlowNepřekonatelná ventilace díky 3D struktuře

  Protože tkanina výrobku disponuje 3D mikrostrukturu, tak látka efektivně větrá a skvěle odvádí pot od pokožky. Ani intenzivní cvičení nebude přinášet nepříjemné pocity.

 • UYN Dynamic Flow

  UYN Dynamic FlowAerodynamika jako u F1

  Struktura materiálu UYN Dynamic Flow přináší dokonalou aerodynamiku a ideální cirkulaci vzduchu. Optimalizuje ventilaci v tkanině a minimalizuje třecí odpor. Budete tak rychlejší a svěžejší, než kdykoliv předtím.

 • UYN Preshock Shield

  UYN Preshock ShieldOchrana achilovky

  Technologie UYN Preshock Shield absorbuje nárazy během běhu a pomáhá chránit citlivou Achillovou šlachu pomocí 3D pletené struktury.

 • UYN Heatmemory

  Zahřeje v tu správnou chvíli

  Tkanina má skvělé izolační schopnosti, takže chrání tělo při námaze. Zabraňuje tak prochladnutí a vy budete podávat skvělé výkony.

 • UYN Hypermotion

  V celku se skrývá síla

  Protože oděv tvoří jeden kus látky, tak vám perfektně padne a neomezí vás v pohybu. Užijte si nevídanou volnost při každé sportovní aktivitě.

 • UYN Resifit

  UYN ResifitMimořádná odolnost a tepelná izolace

  Struktura tkaniny v exponovaných místech jako jsou lokty a kolena, je navržena tak, aby byla obzvlášť odolná a držela tělesné teplo.

 • Under Armour ColdGear

  Něco na zahřátí

  Lehká a prodyšná tkanina ColdGear vás udrží v teple, suchu a pohodlí i v chladnějším počasí. Měkký termo materiál absorbuje a udrží tělesnou teplotu.

 • UYN Zerodor

  Stříbro jako cesta ke svěžesti

  Uvnitř látky najdete stříbro, které má antibakteriální účinky a zabraňuje tak tvorbě nepříjemného zápachu. Pocení se nikdo nevyhne, ale nepříjemný zápach může být od teď minulostí. Navíc je stříbro v látce odolné proti opotřebení a praní.

 • Unihoc Super Top Light

  Super lehká konstrukce

  Firma Unihoc vyrobila tyč nejnovější technologií Unihoc Super Top Light, která je lehčí než dříve. Super Top Light (STL) je konstrukce florbalové tyče vyrobena za pomoci ultralehkých uhlíkových vláken. Konstrukce shaftu umožňuje různé profilování a zahnutí a tím se stávají i profilované hokejky nejlehčími na trhu. Hokejka je tak lehká, že hráči umožňuje vyšší výkonnost a dává zcela nový pocit ze hry.

 • Under Armour Microthread

  Příjemné mikrovlákno

  Technologie Under Armour Microthread vytváří prostředí, které pomáhá chladit vaši pokožku
  Nelepí se na kůži a nesvědí. Materiál i přes svoji pružnost neabsorbuje pot. Jinými slovy, oblečení z mikrovlákna na sobě ani neucítíte.

 • UYN META-RIBS

  UYN META-RIBSChytré žebrování pro lepší výsledky

  Stabilizační žebrování UYN META-RIBS poskytuje správnou míru podpory a tlaku pro svaly. Při cvičení tedy dochází ke správné cirkulaci krve a svaly díky žebrování pracují efektivněji. Cítíte se tedy výrazně lépe a zvýšíte tím vaši koncentraci a výkonnost.

 • Uvex Soft Earpieces

  Dokonalé usazení brýlí

  Brýle Uvex používají měkké a polohovatelné nožičky. Nožičky brýlí jsou navíc poddajné a velmi dobře a snadno se ohýbají. Brýle vás proto nebudou nikde tlačit, a jakmile si nastavíte správnou polohu, zapomenete, že je nosíte.

 • Under Armour Storm

  Poručte větru, dešti

  S technologií Under Armour Storm vám už počasí nepřekazí sportovní plány. Tkanina je vybavena ochrannou vrstvou, která je voděodolná a větruvzdorná. Zůstanete v suchu za každého počasí.

 • Unihoc Curve 1,5°

  Energická, rychlá a přesná střela

  Unihoc Curve je unikátní technologie výroby shaftu, která využívá ve 2 osách prohnuté tyče pro maximální zvýšení úhlu mezi čepelí a povrchem. Spodní část hole je jakoby zahnutá a tím vytváří otevřenější úhel směrem k míčku. Tento otevřenější úhel umožňuje dát do míčku více síly. Spodní část hole je oproti horní vyosena o 1,5°. Do střely se tak převádí více energie a střela má vyšší rychlost a větší přesnost. Tato hůl je velmi specifická a vyžaduje zvyk a souhru.

  Unihoc Curve

 • Unihoc Curve 3,0°

  Energická, rychlá a přesná střela

  Unihoc Curve je unikátní technologie výroby shaftu, která využívá ve 2 osách prohnuté tyče pro maximální zvýšení úhlu mezi čepelí a povrchem. Spodní část hole je jakoby zahnutá a tím vytváří otevřenější úhel směrem k míčku. Tento otevřenější úhel umožňuje dát do míčku více síly. Spodní část hole je oproti horní vyosena o 3,0°. Do střely se tak převádí více energie a střela má vyšší rychlost a větší přesnost. Tato hůl je velmi specifická a vyžaduje zvyk a souhru.

  Unihoc Curve

 • UYN COOLVENT

  UYN CoolventVzduch proudí neustále

  Technologie UYN® Coolvent zajišťuje konstantní proudění vzduchu díky otevřeným tkaninovým strukturám. Látka rychle absorbuje pot a udržuje pokožku v suchu i při největších zátěžích.

 • UYN Intericor Ankle Guard

  Kotník jako zlatý poklad

  Asymetrická ochrana kotníku se hodí na snížení tlaku při sportovní aktivitě. S chytrou ponožkou pomůžete zabránit nechtěným zraněním.

 • Uvex X-Fit

  Odnímatelná výstelka

  Vnitřní provedení helmy je na nejvyšší úrovni. Veškeré vycpávky pohlcují vlhkost a jsou antialergenní, proto se budete cítit po celou dobu jízdy v naprostém pohodlí. Výstelku snadno odepnete suchým zipem a můžete ji důkladně vyčistit a umýt.

 • UYN Natex

  Čistě přírodní a funkční materiál

  Přírodní vlákno Natex snižuje hmotnost oblečení o čtvrtinu, takže ho na sobě téměř neucítíte a bude se vám sportovat pohodlněji. Ve srovnání s nylonovým materiálem schne o 50 % rychleji, je pružnější a snižuje tvorbu zápachu způsobeného bakteriemi.

 • Uvex Interchangeable Lens Construction

  Ochrana očí za všech okolností

  Brýle Uvex mají k dispozici vyměnitelnou konstrukci, která dovolí jezdcům střídat sklíčka přesně podle počasí nebo na základě stylu jízdy. Vlastnost zároveň oceníte, pokud vám praskne sklíčko a nebudete muset kupovat celé nové brýle.

 • Under Armour HeatGear

  Zůstaňte cool

  Lehká a prodyšná tkanina HeatGear vás udrží v chladu, suchu a pohodlí i při teplejším počasí. Snižuje tělesnou teplotu a zvyšuje výkon při každém sportu.

 • Under Armour Threadborne

  Pot nebrání pohodlí

  Zásluhou inovativní technologie Threadborne jsou vlákna velmi jemná a přináší příjemný pocit i na zpoceném těle. Navíc jsou dokonale elastická, proto vás nebude nikde nic škrtit ani dřít. Skvěle prodyšný a lehký materiál neuvěřitelně rychle schne, a tak budete během chvíle opět v suchu.

 • Unihoc Feather Light

  Lehká jako pírko

  Při výrobě florbalky je použita technologie Unihoc Feather Light, která snižuje hmotnost shaftu a díky použitým materiálům a metodám výroby snižuje i celou hmotnost hokejky. Hokejka má embosované logo, které je vyraženo přímo do materiálu shaftu.

  Unihoc Feather Light

 • Under Armour Charged Cotton

  Rychleschnoucí bavlna

  Díky skvělé technologii Charged Cotton má oblečení pohodlnost klasické bavlny, ale mnohem rychleji schne.

 • Under Armour Moisture Transport System

  Dokonalá technologie odvodu potu od těla

  Moisture Transport System od Under Armour dokáže rychle transportovat pot od těla směrem na povrch.
  Oblečení potom rychleji schne.

 • UYN Coolvent Plus

  Vzduch proudí neustále

  Technologie UYN® Coolvent Plus zajišťuje konstantní proudění vzduchu díky otevřeným tkaninovým strukturám. Látka rychle absorbuje pot a udržuje pokožku v suchu i při největších zátěžích. Tělo tak neustále ochlazuje a udržuje se komfort.

 • Unihoc Curve 2,0°

  Energická, rychlá a přesná střela

  Unihoc Curve je unikátní technologie výroby shaftu, která využívá ve 2 osách prohnuté tyče pro maximální zvýšení úhlu mezi čepelí a povrchem. Spodní část hole je jakoby zahnutá a tím vytváří otevřenější úhel směrem k míčku. Tento otevřenější úhel umožňuje dát do míčku více síly. Spodní část hole je oproti horní vyosena o 2,0°. Do střely se tak převádí více energie a střela má vyšší rychlost a větší přesnost. Tato hůl je velmi specifická a vyžaduje zvyk a souhru.

  Unihoc Curve

 • UYN SPACER FEELINE

  UYN Spacer FeelineZáda jako v bavlnce

  Protože má tkanina speciální technologii na odvětrání, tak se vaše záda nebudou potit. Ani při největších zátěžích se tak nemusíte obávat mokrých fleků na vašich zádech a zadku.

 • UYN Coolboost

  Klimatizaci už nepotřebujete

  Zažijte skvělý studený pocit, který ucítíte, jakmile si obléknete oblečení z řady Alpha Coolboost. V UYN toho dosáhli díky inovativnímu materiálu Freshcore Yarn. Získejte náskok před soupeři v oblečení, které vás ochladí i v těch největších vedrech.

 • Uvex Double Inmould Technology

  Ještě lepší ochrana lebky

  Pevnou konstrukci zajišťuje polykarbonátová skořepina odolná proti nárazům. Do ní je vstřikována EPS pěna, která vám poskytne stoprocentní komfort a ochranu v případě nepříjemných pádů. Použitý materiál je navíc velmi lehký, přitom však maximálně pevný. Tato technologie je použita nejen z vnější, ale i ze spodní a týlové části helmy.

 • Uvex IAS

  Perfektně se přizpůsobí každému tvaru hlavy

  Pokročilý systém upevnění IAS poskytne možnost dokonalého nastavení přilby ve všech směrech. Ať už je tvar vaší hlavy jakýkoli, právě jste objevili helmu, která vás ochrání při každém karambolu.

 • Uvex Litemirror

  Odkloní infračervené paprsky

  Brýle s technologií Litemirror mají sklíčka, která zrcadlí infračervené paprsky pryč z dosahu očí. Zatímco budete vypadat trendy, brýle budou tvrdě pracovat na ochraně vašeho zraku.

 • UYN Nano

  High-tech textilie Nano

  Textilie Nano vyniká pohodlností, protože má perfektně vyvážené pH a také hypoalergenní efekt. Lehkost látky navíc nezatěžuje a neomezuje sportovce při podávání nejlepších výkonů.

 • Uvex MIPS

  MIPS - Ještě lepší ochrana hlavy

  Elastické vložky MIPS se při nárazu pod úhlem natáhnou a tím pohltí ještě více síly, která by se jinak přenesla na hlavu. I když jde jen o pár milimetrů, v kritické chvíli vám mohou zachránit život.

 • Under Armour Armour Fleece

  Lehkost a prodyšnost

  Díky materiálu Armour Fleece je oblečení lehké, prodyšné a nikde vás zbytečně nestahuje.

 • Uvex IAS 3D

  Padne jako ulitá

  Helma se stejným obvodem, jaký má vaše hlava, nemusí automaticky zajistit maximální bezpečí. Systém IAS 3D je však absolutní jistotou. Každý má jiný tvar hlavy. Liší se obvodem i výškou. Propracovaný systém nabízí mimořádnou funkci přesného nastavení výšky i šířky přilby. Helma se tak dokonale přizpůsobí všem tvarům.

 • Under Armour Rush

  Vrací vynaloženou energii zpátky do těla

  Under Armour Rush je nová řada sportovního oblečení z inovativního materiálu obohaceného o minerály, který mění tělesné teplo na energii a zlepší tak váš výkon.

 • UFS

  Světový standard otvorů

  Univerzální systém přichycení podvozku ke skeletu je vyroben tak, aby svými otvory odpovídal světovému standardu. Systém uchycení podvozku UFS – Universal Frame System používají všichni přední výrobci agresivních kolečkových bruslí.

 • Unihoc TOP LIGHT

  Lehká jako pírko

  Technologií Unihoc TOP LIGHT jsou vyrobeny jedny z nejlehčích hokejek na trhu. Konstrukce shaftu je navržena z  lehkého karbonového materiálu. Hokejka je tak lehká, že hráči umožňuje vyšší výkonnost na hřišti a dává zcela nový pocit ze hry. Hokejka je ideální pro technické hráče vyznávající klasický profil hole bez výrazného profilování a zahnutí shaftu.

  Unihoc TOP LIGHT

 • Uvex Vent Pads

  Vycpávky pro pohodlnou jízdu

  Vycpávky uvnitř helmy bravurně tlumí nárazy. Jako bonus získáte jejich schopnost pohltit vlhkost a dobře větrají. Navíc jsou z antialergenního materiálu, proto je celá helma přívětivá pro vaši pokožku. Díky suchému zipu si můžete vycpávky odepnout.

 • Under Armour Flatlock Seams

  Neškrábe a nesvědí

  Konstrukce Flatlock Seams nabízí ploché švy pro maximální pohodlí. Díky švům ležím naplocho na vaší kůži nedochází ke tření a odírání pokožky během výkonu. Zkrátka nebudete vědět, že na sobě nějaký kus oblečení máte.

 • UYN Duafil

  Kombinace materiálu jako nejlepší cesta

  V tkanině se kombinují polyamidová vlákna s polyfibrilovými. Směs zaručuje, že se látka nebude tak rychle opotřebovávat, ani vytahovat.

 • UYN Flowtunnels

  Chytrá termoregulace

  Technologie UYN Flowtunnels kombinuje větrací otvory s 3D kanály. Oblečení tak zároveň odvádí pot a přivádí dostatek vzduchu, který reguluje teplotu těla. V případě nižší intenzity pohybu naopak izoluje vaše tělesné teplo.

 • UYN FEELINES

  UYN FEELINES

  Propojení jednotlivých funkčních zón tohoto sportovního oblečení je zcela bezešvé a nabízí vám jedinečné pohodlí při nošení a maximální volnost pohybu.

 • Uvex Monomatic

  Stlačíte knoflík a máte upevněno

  Jednoduché a pohodlné zapínání helmy je se systémem Monomatic samozřejmostí. Zmáčknete knoflík připevněný na řemíncích a helmu upevníte nebo naopak uvolníte. Řemínky budou sedět ideálně a nedopustí, aby vám přilba spadla za jízdy. Vše zvládnete jednou rukou.

 • Uvex Polavision

  Dokonalý přehled

  Polykarbonátová sklíčka omezují nepříjemné okolní vlivy a dopřávají očím odpočinek a sníženou námahu. Technologii Polavision proto přivítáte při ostrém sluníčku, které vytváří rušící odrazy. Nyní vás při jízdě slunce neoslní a vy budete mít přehled o trati po celou dobu jízdy.

 • Under Armour 4-Way Stretch

  Plný pohyb a rychlé schnutí

  Under Armour 4-Way Stretch je odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí.

 • Under Armour CoolSwitch

  Přepněte na chladivý režim

  Technologie CoolSwitch vypadá jako natištěný vzor na tkanině. Ve skutečnosti je to chladivý povlak, který se aktivuje ve chvíli, kdy se začnete potit. Klidně zařaďte váš nejvyšší výkon, tenhle materiál přepne na dokonalé chlazení. 

 • UV Protection

  Buďte chráněni

  Značka Maloja přišla s unikátní technologií, která zaručuje UV ochranu při sportu i ve formě vhodného oblečení - jako zrovna tohoto. Nemusíte se proto bát škodlivého ultrafialového záření, bude vás chránit materiál s UPF (ochranný faktor před ultrafialovým zářením) minimálně 40. To znamená, že tkaninou může projít pouze 1/40 škodlivého UV-A a UV-B záření - 97,5 % paprsků je blokováno.

  Ověřené a bezpečné

  Materiály jsou testovány podle australsko-novozélandského standardu (AS / NZS 4399: 1996). Efektu není dosaženo použitím chemické povrchové úpravy, ale výhradně použitím speciálních vláken nebo speciální konstrukce materiálu, například velmi těsného pletení.

 • Uvex InMould Technology

  Lehkost a pevnost skořepiny

  Pevnou konstrukci zajišťuje polykarbonátová skořepina odolná proti nárazům. Do ní je vstřikována EPS pěna, která vám poskytne stoprocentní komfort a ochranu v případě nepříjemných pádů. Použitý materiál je navíc velmi lehký, přitom však maximálně pevný.

 • UYN Flex Waves

  UYN Flex WavesSvoboda pohybu

  I přes svůj kompresní střih vás tričko nijak neomezuje v pohybu. Tričko je totiž ušité s pomocí technologie Flex Waves, která přináší maximální možnou flexibilitu v oblasti ramen. Můžete s ním tak v pohodě běžet i překážkové závody, při kterých ještě více vyniknou výhody trička.

 • Uvex Multi Inmould

  Nová konstrukce

  Lepší bezešvá konstrukce Uvex Multi Inmould je moderní, ale také i mnohem komplikovanější způsob spojení jednotlivých skořepin helmy. Jednotlivé vrstvy skořepin se překrývají na oddělující hraně = jedna skořepina je výše než druhá. Aby se zabránilo ostrým hranám jsou obě skořepiny ve svém spoji zaobleny. Helma je tak díky tomu ještě pevnější a bezpečnější.

 • UYN Ergologic Footbed

  UYN Ergonomic FootbedAnatomický střih pro dokonalé pohodlí

  Anatomický tvarovaný střih přesně kopíruje vaše tělo a vy si tak užijete dokonalé pohodlí při atletice, běhání i dalších druzích sportů.

 • Unihoc Twin Curve 2,0°

  Ovladatelná jednou rukou

  Unihoc Twin Curve je unikátní technologie výroby shaftu, která využívá dvojnásobného prohnutí tyče pro maximální zvýšení úhlu mezi čepelí a povrchem. Spodní část hole je jakoby zahnutá a tím vytváří otevřenější úhel směrem k míčku. Tento otevřenější úhel umožňuje dát do míčku více síly. Horní část hole je zahnutá směrem k zemi a tím zvyšuje komfort hlavně při ovládání jednou rukou. Spodní část hole je oproti horní vyosena o 2,0°. Do střely se tak převádí více energie a střela má vyšší rychlost a větší přesnost. Tato hůl je velmi specifická a vyžaduje zvyk a souhru.

  Unihoc Twin Curve

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}