Hledat abecedně: - w

Hledat abecedně:

 • Warrior Sabre Taper

  Chirurgicky přesná 

  Unikátní kuželovitý tvar hokejky přinese daleko větší přesnost. Hokejka se rychleji prohne a okamžitě vyšle přesný puk. Jedná se o technologii značky Warrior Sabre Taper. Vaše přihrávky vždy najdou přesně správného adresáta a puk vyslaný na hostující branku má velkou šanci na úspěch.

 • Warrior VibexLite

  Už žádné vibrace

  Častým nedostatkem kompozitních holí jsou vibrace, které se z úderů puků přenáší do hráčových rukou. Proto firma Warrior osadila svoje hokejky technologií pro tlumení vibrací VibexLite. Původně určený pro rukojeti motorek, gel VibexLite tlumí nárazy puků, aby vaše ruce necítily ani štípnutí.

 • Wilson Iso-Zorb Grommets

  Příjemnější kontakt s míčkem

  Technologie Wilson Iso-Zorb Grommets označuje průchodky na 3. a 9. hodině rámu, které redukují vibrace až o 30 % a váš loket tak bude více chráněn. Tyto průchodky jsou vyrobeny z měkčího materiálu, který vylepšuje celkový komfort a pocit ze hry.

 • Warrior Minimus Carbon 1200

  Lehká a odolná

  Díky použití ultra tenkých a extra pevných uhlíkových vláken má hokejka nízkou váhu a skvělé herní vlastnosti.

 • Warrior Dynamic Strike rukavice

  Ochrana bez ztráty kontroly

  Klasický vzhled rukavic skrývá dokonale tvarovanou vnitřní část, která se přizpůsobí každé ruce a zároveň nijak neomezuje při práci s pukem.

 • WILSON Sweet Spot Channel

  Více dynamiky a spinu

  Ve vnitřní části rámu hlavy rakety na 3 a 9 hodině je prohlubeň zvaná Sweet Spot Channel. Ta prodlužuje délku křižných (krátkých) strun a umožňuje jim větší rozsah pohybu pro dynamičtější zpětnou odezvu a větší spinový potenciál.

 • Warrior Smartcap

  Dokonalá ochrana vašich kloubů

  Technologie Smart Cap pomáhá lépe ochránit vaše klouby

 • Warrior Phantom Lightweight Protection (Foam)

  Nízká váha a nejvyšší ochrana

  Pěna Warrior Phantom Lightweight Protection dá díky své nízké váze vyniknout vašim technickým zdatnostem a zároveň vás ochrání před nepříjemou sekerou zoufalého soupeře.

 • Warrior Shadow Feel

  Ovládnětě hru

  Konstrukce hokejky Warrior Shadow Feel vytváří nejlépe vyváženou řadu hokejek, která se nám kdy dostala do rukou. Získáte s ní maximální kontrolu nad pukem, svižné střely a chirurgicky přesné pasy.

 • Wilson Power Rib

  Inovovanáí geometrie krčku

  Geometrie rámu a technologie Power Rib rakety napomáhá větší výbušnosti úderů. Velkou roli hraji upravené průchodky, které zajistí, že se do míčku přesune více energie ze strun výpletu.

 • Warrior SlideGrip brankář

  Plynulý přechod

  Na trhu existují hokejky se špatně umístněnými gripy. Znáte to, právě jste přihráli spoluhráči nebo se vracíte z pokechecku a při přechodu do výchozího postavení se vám vyrážečka zasekne na gripu shaftu. Technologie SlideGrip má to ideální množství gripu na krčku příložníku a vroubkovanou texturu, která však ruce nebrání v pohybu, když to nejvíc potřebujete. Žebrování na shaftu pak poskytuje ten nejrychlejší skluz.

 • Warrior Minimus Carbon 1000

  Kvalitní materiál je základ

  Karbonový kompozit dostává všechny technologické vlastnosti hokejky na vyšší úroveň. Jedná se o technologii Minimus Carbon 1000, která zvyšuje pevnost hokejky a dodá hráči daleko lepší cit při hře. Už málokdy budete odcházet ze souboje jako poražení se zlomenou hokejkou. Získejte puk a pokračujte dál ve hře.  

 • Warrior Strapping

  Klasické uchycení chráničů

  Uchycení chráničů je řešeno tradičně pomocí dvou gumových pásků se suchým zipem.

 • Warrior Axyflex Cuff

  Svoboda pohybu a vysoká ochrana zápěstí

  Díky technologii Axyflex můžete kličkami motat hlavy soupeřů, aniž byste se obávali nepříjemné sekery.

 • WILSON BLX Basalt

  Maximální cit

  Technologie Wilson BLX Basalt využívá čedičových vláken, které kombinují patentované profily rámů, technologie průchodek a gripů pro dokonalý cit. Čedičová vlákna jsou podélně propletena s vlákny Karophite Black, filtrují nežádoucí vibrace a dodávají čistou poúderovou zpětnou vazbu pro mimořádný cit.

 • Warrior Sabre Taper II

  Staňte se neohroženým střelcem

  Díky technologii Sabre Taper II kombinující nízký bod ohybu s přesným a silovým projektilem vypuštěným na branku soupeře je vaše střela rychlá a nečitelná. Preciznější kontrola nad vaší střelou tu ještě nebyla.

 • Warrior 2-Timer Strap

  Přizpůsobí se vám

  Délkově nastavitelné popruhy se přizpůsobí vaší postavě. Už se tak nestane, že by vám vesta padala, nebo vás naopak stahovala.

 • Warrior Exo Protect Foam

  Warrior Exo Protect FoamNedávejte šanci sekyře soupeře

  Kombinace lehoučké a vysoce ochranné pěny a ochranných vložek tlumí i ty nejtvrdší nárazy.

 • WILSON Dynamic Fit-DF1

  Splyňte se zemí a získejte na hbitosti

  Dynamic Fit-DF1 poskytuje snížené těžiště pro lepší hbitost a maximální splynutí boty s povrchem. Pokles od paty k prstům je 6 mm. Výsledkem bude doběhnutí jakéhokoli kraťasu těsně za síť.

 • Warrior Dynamic Strike chrániče

  Vyvážený mix ochrany a mobility

  Nová technologie Warrior Dynamic Strike přináší výbornou ochranu při zachování skvělé mobility.

 • Warrior Minimus Carbon 1500D

  Zase o kousek blíže k dokonalosti

  Nový shaft z materiálu Warrior Minimus Carbon 1500D přináší ještě nižší váhu hokejky, než loni. Hokejka z tohoto materiálu je však také mimořádně odolná proti lámání. Její pružnost vám pak s trochou cviku pomůže k etrémně svižným a přesným střelám.

 • Wilson FreeFlex

  Nejpružnější rám na světě

  Revoluční technologie uspořádání karbonových vláken speciálně pro rakety z kolekce Wilson Clash byla vytvořena za účelem generování síly u hráčů s rozdílným švihem a herním stylem. Pružnost rámu se blíží dřevěným raketám z dob minulých. Výsledkem je extra síla, herní komfort a velká jistota úderů.

 • Warrior Wartech Technology

  V suchu a svěží

  Při náročném tréninku, či zápase se úplně nevyhnete nadměrnému pocení. Technologie Warrior Wartech však zamezuje vzniku bakterií, které způsobují zápach. Vaše oblečení tak bude po dlouhou dobu v suchu a bez většího zápachu.

 • Warrior Flex Plates

  Maximální rozsah pohybu

  Kalhoty obsahují na nohavicích flexibilní desky, které přes sebe přesahují, a poskytují maximální ochranu v oblasti stehnenní kosti a kyčelního kloubu. V případě širokého roztažení nohou se desky volně pohybují přes sebe, a tak umožňují maximální rozsah pohybu. Kalhoty vám nezabrání, abyste předvedli neskutečně ohebné tělo. Jedná se o technologii Warrior Flex Plates.

 • Winnwell ProFlex

  Silnější střela s rovnoměrným flexem

  Shaft byl vyroben nejmodernější technologií Winnwell ProFlex, která zaručí rovnoměrný flex hole po celé délce. Dosažením konzistentního flexu je zlepšena výsledná síla střely.

 • Warrior Premium Outer Shell

  Skvělé materiály

  Díky použití prémiového 420 denieru a nylonu jsou kalhoty mimořádně odolné vůči prodření a proděravění.

 • Warrior Pro Cortex Grip

  Hůl pevně v rukou

  I z toho nejtvrdšího souboje vyjdete s hokejkou v ruce. Výrobci ve Warrior posouvají jejich technologii Cortex na další úroveň a přicházejí s její vylepšenou verzí Pro Cortex Grip. Texturovaný povrch s lepivou a měkkou rukojetí je totiž absolutní zárukou, že vaše ruce budou bezpečně držet na tom nejsprávnějším místě.

 • Warrior 360° ACTIVEdrop

  Už žádné jesle

  Zatímco konvenční betony zůstávají na noze vystředěné, když brankář stojí, betony vybavené technologií 360° ACTIVEdrop lehce poklesnou a tím zmenší protihráčův cíl. Při tom všem betony stále pevně drží na nohách.

 • Warrior Quick Strike

  Přizpůsobí se vašemu tělu

  Zásluhou technologie Warrior Quick Strike, která využívá nejnovějších poznatků z anatomie chrániče či rukavice skvěle padnou. Zároveň si však zachovávají tradiční design hokejové výstroje.

 • Warrior Slide Grip

  Grip zůstal jen na klíčových místech

  Warrior nechal grip jen na těch místech, kde ho opravdu potřebujete. Můžete tak snadněji měnit úchop hole. Výsledkem je lépe ovladatelná hokejka, se kterou se lépe hraje na buly a bojuje o puk u mantinelu.

 • Wilson FortyFive

  Propojení s míčkem

  Patentem chráněná technologie FortyFive° zvyšuje flexibilitu a stabilitu rámu k vytvoření propojenějšího dojmu při kontaktu s míčkem. Technologie podporuje moderní vedení švihu u závodních hráčů, který se provádí ve vertikálním směru.

 • WILSON Inverted Power Rib

  Stabilnější krček

  Inovovaná geometrie krčku Inverted Power Rib přináší více torzní stability než kdy dřív. Ať už hrajete tvrdé přímé podání, nabíháte na síť agresivním drive volejem či smečujete s maximální razancí, tak si můžete být jisti, že konstrukce krčku vydrží maximální zatížení a nebude se kroutit.

 • WILSON Integrated PWS

  Wilson Integrated PWS

  Legendární stabilizační systém hlavy rakety od Wilsonu PWS - Perimeter Weighting System v novém do rámu integrovaném provedení. Systém je nyní schovaný přímo v konstrukci rámu a nevyčuhuje. Díky tomu se rozšířil sweetspot. Rám je zároveň v tomto místě na 3 a 9 hodině širší a lépe absorbuje vibrace. Výsledkem je lepší stabilita hlavy a dynamičtější projev při zásahu středem.

 • Warrior Liner

  Zůstaňte v suchu

  Díky technologii Warrior Liner, která omezuje pocení a zápach zůstanete v suchu i při náročném zápase.

 • Wilson Symbiofit

  Ještě větší pohodlí

  Boty mají "ponožkové" nazouvání a postranní popruhy v horní konstrukci pro dosažení nejlepšího pohodlí ve své třídě a podporu středu chodidla.

 • Warrior SuperLight Edge Quick Release

  Střelba v mžiku oka

  Gólman bude muset být proti vám ve střehu každou milisekundu. Díky technologii Warrior SuperLight Edge Quick Release budete schopni vystřelit zápěstím snadněji a rychleji, než kdokoliv před vámi. Soupeř bude litovat každé sekundy a každého metru, které vám poskytne k nebezpečné střele.

 • Warrior Protection holeně

  Lehké a spolehlivé

  Chrániče holení s lehkou, ale tvrdou skořepinou a ochrannou pěnou vás ochrání před nárazy do mantinelu, osekáváním soupeřů i bombou od modré. Mírná ochrana je poskytnuta také v oblasti lýtek.

 • Warrior Minimus Carbon 500

  Lehká a odolná

  Díky použití karbonových vláken Minimus Carbon 500 je hokejka lehká a má dobré herní vlastnosti. Zároveň dobře reaguje na vaše pohyby, má skvělou rovnováhu a je odolná proti poškození.

 • Wilson StableSmart

  Vibrace pod kontrolou

  Speciální konstrukce krčku rámu vytvořená pro nové nejflexibilnější rakety na trhu Wilson Clash. Byla navržena počítačovou simulací tak, aby eliminovala nežádoucí vibrace, stabilizovala raketu a umožnila co možná nejefektivnější přenos energie do míčku. Výsledkem je příjemný pocit v ruce při každém úderu.

 • Warrior Edge Taper

  Warrior Edge TaperNová geometrie hokejky

  Díky jedinečné geometrii hokejky Warrior Edge Taper bude vaše hokejka stabilnější, reakce rychlejší a celkově budete silnější na puku.

 • Wilson AirLite Bumper Guard

  Ochrana hlavy rakety

  Děti jsou jen děti. Při učení se tenisu dovádí a hrají si, často bez ohledu na raketu v ruce. Tahání rakety po zemi je tak běžným jevem. Poškození hlavy rakety od šoupání o zem brání ochrana AirLite Bumper Guard.

 • Warrior Premium Protection holeně

  Jako v bavlnce

  Vychytaná pěna Premium Protection v oblasti holení i lýtek přináší maximální pohodlí a zároveň ochranu proti nárazům a osekávání.

 • Warrior Palm

  Zvýšená odolnost

  Technologie Warrior Palm poskytuje zvýšenou odolnost a životnost rukavice.

 • Wilson Amplicool Enhanced Cool

  Technologie Wilson Amplicool Enhanced Cool je použita v tkanině textilu, obsahuje na jemno rozdrcené části nefritového kamene, které se aktivují, jakmile se začnete potit. Perfektně vás zchladí, budete se na kurtu lépe cítit a zvládnete i těžké pětisetové mače.

 • Warrior Ergo Shaft Shape

  Bezpečné držení hole 

  Ergonomický tvar shaftu se pohodlně a bezpečně vejde do ruky. Držení hole je velmi příjemné a hlavně spolehlivé. Z rukou vám snadno sama nevyklouzne. Jedná se o technologii Warrior Ergo Shaft Shape, která přináší daleko lepší švih a razantní střelbu. Hostující brankář z vás bude mít noční můry. 

 • Wilson Double Holes

  Razance i komfort

  Větší průměr takzvaných strunových průchodek Double Holes umožňuje odrážet míče s větší razancí. Zároveň zajišťuje lepší absorpci nárazů a tím i komfortnější pocit při hře.

 • Warrior Minimus Carbon 900D

  Shaft pro dobrý pocit ze hry

  Vysoce pevný, lehký kompozitový shaft z materiálu Warrior Minimus Carbon 900D je lehčí a tvrdší než kdy předtím. Nová směs je extrémně dynamická a elastická. Poskytuje tak vynikající pocit ze hry a vylepší střelbu i přesnost přihrávek.

 • WILSON Cushion Foam

  Raketo, netřes se

  Nepříjemným vibracím je konec. Cushion Foam vyplní držadlo rakety a optimálně ztlumí negativní vibrace na minimum. Získáte nejen vyšší komfort, ale především se zpřesní vaše hra a kontrola nad raketou.

 • Warrior Axis Flex Thumb

  Ochrana palce

  Ochraňte svoje palce před vykloubením díky vychytávce Axis Flex Thumb.

 • Warrior Apex Grip

  Jako přilepená

  Díky technologii Warrior Apex Grip hokejka z ruky jen tak nevyklouzne. Lepivý grip vám pomůže k pevnému úchopu. Přihrávky tak budou přesnější a střely prudší a vyváznete i z trmy vrmy před bránou bez ztráty hole.

 • Warrior Premium Integration

  Dokonalé spojení

  Návleky a girdle se stanou vaší druhou kůží. Při hře si pak ani nevzpomenete, že na nohou máte nějaké chrániče.

 • Wilson Spin Effect Technology

  Dokonalý spin

  Wilson Spin Effect Technology

  Tato technologie umožňuje hráčům vytvářet výrazně více spinu bez jakékoliv změny jejich švihu. Rakety s technologií Spin Effect Technology dodají míči více než 200 otáček za minutu při každém úderu. Spin napomáhá rychlejšímu dopadu míče, což přináší větší jistotu v délce úderu.

 • WILSON Quicklace

  Utaženo během pár sekund

  Boty s novým systémem šněrování Wilson Quicklace stáhnete během pár sekund. Ušetříte tak čas na rozcvičení a mentální přípravu.

 • WILSON R-DST

  Tlumí a reaguje

  Botu vyplňuje speciální EVA pěna R-DST pro větší pohodlí. Toto tlumení reaguje na každý dopad a vloženou energii vrací zpět do pohybu. Nebudete cítit tak silné otřesy při dopadech a váš pohyb bude plný energie.

 • Wilson Ortholite EVA Molded

  Pohodlná a funkční vložka

  Vložka boty je vyrobena z Ortholite EVA pěny s vysokou hustotou. Díky tomu je měkká a odolná.

 • WILSON Pro Torque Chassis Light

  Odlehčený podvozek

  Pro Torque Chassis Light je odlehčená konstrukce klenby s vynikající kontrolou a stabilitou během prudkých pohybů. Tato Light verze je určena pro maximální rychlost pohybu a flexibilitu. Díky tomu si užijete celodvorcovou hru a doběhnete každý míček.

 • Warrior Fuelcore Blade

  Tvrdší střely, lepší cit a delší výdrž

  Jádro čepele hokejky je ze speciálního polymeru Fuelcore, který zlepšuje cit pro puk a efektivitu střelby. Kompozit kolem jádra je zpracovaný tak, aby byla čepel pevnější a odolnější.

 • Warrior Premium protection

  Propracovný systém ochrany

  Přítomnost speciální výplně v podobě ochranné pěny Premium Protection společně s odolným implantovaným štítem tlumí nárazy a dopady.

 • WILSON Pro Torque Chassis

  Vytuněný podvozek

  Pro Torque Chassis využívá vylepšenou ochranu klenby k poskytnutí torzní kontroly a stability během prudkých pohybů. Bota je tak velmi dynamická především v situacích jako jsou bleskové starty na kraťas.

 • WILSON Endofit

  Jako v bavlnce

  Vnitřní konstrukce Endofit dokonale obepne chodidlo a celkově zpevňuje nohu včetně kotníku pro podporu při prudkých bočních pohybech a odrazech. Díky tomu minimalizujete riziko podvrtnutí kotníku a případného zranění.

 • Warrior Exo + Foam

  Ještě lepší ochranná pěna

  Nová ochranná pěna Exo + Foam přináší ještě lepší ochranu před nárazy do mantinelu i osekáváním od soupeřů.

 • WILSON Hammer

  Kladívková síla

  Technologie Hammer provází tenisové rakety Wilson již dlouhá léta. Jedná se o technologii, která upravuje rozložení váhy celého rámu tak, aby hlava rakety byla pocitově těžší než zbytek těla. Raketa se tak chová jako kladívko a do úderu přináší extra porci stability a energie bez většího úsilí.

 • Warrior 3-piece

  Lepší mobilita

  Díky nové třídílné konstrukci chrániče na vašich loktech téměř neucítíte. Můžete tak kličkovat, střílet i přihrávat bez jakéhokoliv omezení pohybu v oblasti loktů.

 • Warrior Protection

  Základní stupeň ochrany

  Rukavice a chrániče obsahují měkkou a lehkou pěnu, která má za úkol chránit před hokejkou soupeře i před nastřeleným pukem.

 • Wilson Braided Graphite 45

  Více citu a přesnosti

  Nový způsob pletení grafitových a kevlarových vláken Braided Graphite 45 pod úhlem 45° dodává raketě více stability, citu a přesnosti

 • Wilson Thermoguard 2.0

  Žádná vlhkost, nulové poškození a bez povolení výpletu

  Technologie Wilson ThermoGuard 2.0 pomáhá v tašce udržet stálou vlhkost a teplotu vzduchu. Raketa je jako v bavlnce a snižuje se okolní vliv na vlastnosti rámu nebo výpletu.

  Jak to funguje?

  Uvnitř tašky je malá kapsička na zip, která obsahuje malou destičku s gelovými kuličkami, které reagují se vzduchem a upravují jeho vlhkost a teplotu.

  Wilson ThermoGuard

   

 • WILSON Amplifeel Tech

  Razantní a plynulé údery

  Technologie Amplifeel dodává raketě a prostřednictvím inovovaného gripu více citu a přesnější kontakt. Údery jsou tak mnohem razantnější, švih se stává plynulejší a držení rakety je mnohem komfortnější. Součástí držadla jsou grafitové a čedičové vložky.

 • Warrior Axyflex V2 Cuff

  Ochrana zápěstí bez omezení pohybu

  Ochranná manžeta na zápěstí Axyflex V2 Cuff je připojena k tělu rukavice pomocí strečového materiálu. Díky tomu můžete kličkovat a hrát si s pukem naprosto bez omezení.

 • WILSON Amplifeel Shoes

  Vítězným míčkům soupeře odzvonilo

  Boty Amplifeel vás připraví na záseky z jedné strany kurtu na druhou a umožní vám prudké zrychlení i s bočním odrazem. Honí vás soupeř ve výměně jako cvičenou opičku na gumě? Nic si z toho nedělejte, s technologií Amplifeel doběhnete každý míč a v dalším gemu si spravíte chuť přímým bodem ze servisu.

 • Wilson Ergo Cap

  Příjemnější zakončení gripu

  Nová ergonomická čepička na konci gripu pro více komfortu a snadnější hratelnost.

 • Warrior Hybrid Taper Fit

  Warrior Hybrid Taper FitSnadná pohyblivost

  Už nebudete mít pocit, jako kdyby jste měli ruce v rukavicích připoutané. Zásluhou technologie Hybrid Taper Fit rukavice skvěle opisují přirozený tvar ruky a zajistí skvělou pohyblivost. Můžete tak pohodlně držet hůl a předvádět na kluzišti své dovednosti klidnýma rukama.  

 • Warrior Dynamic Cap

  Lehčí a bezpečnější brnění

  Nová technologie ramenních výlisků Warrior Dynamic Cap přináší ještě nižší váhu chrániče při zachování maximální ochrany před nárazy a dobré mobility.

 • Warrior Minimus Carbon 400

  Lehká a odolná

  Díky použití karbonových vláken Minimus Carbon 400 je hokejka lehká a má dobré herní vlastnosti. Zároveň dobře reaguje na vaše pohyby, má skvělou rovnováhu a je odolná proti poškození.

 • Warrior Sling Wrap lokty

  Chrániče se ani nehnou

  Efektivní systém uchycení využívá kapsu v oblasti loketního kloubu k lepšímu a pohodlnějšímu uchycení chráničů. Loket je tak ještě lépe chrán proti nárazům a chránič drží přesně tam, kde ho potřebujete.

 • Warrior Dx Shell

  Chrání tam, kde je to nejvíc třeba

  Stlačená Eva pěna s unikátní strukturou v klíčových místech chráničů přináší ještě větší stupeň ochrany před nárazy. Můžete tak vlétnout do každého souboje u mantinelu naplno bez obav o své zdraví.

 • Wilson 4D Support Chassis

  Odolná podrážka pro bezpečný a rychlý pohyb po kurtu

  Podrážka s technologií 4D Support Chassis je stvořena pro maximální nasazení bez obav o zdraví.

 • WILSON FS

  Buďte na špičkách připraveni zasáhnout

  V botě si vychutnáte základní podporu Wilson FS, která vás nasměruje k vynikající stabilitě. Především v přední části boty dostanete větší jistotu. Proto můžete celý zápas číhat na špičkách, co na vás soupeř vymyslí.

 • Warrior Impax +

  Nejnovější pěny pro dokonalou ochranu

  Rukavice obsahují ochranné pěny Warrior VN a HD IXPE, které chrání ruce před údery hokejkou, tvrdými střelami i dopady na led.

 • Warrior Wartech FNC Liner

  Warrior Wartech FNCOmezují zápach

  Při náročném hokejovém tréninku, či zápase se úplně nevyhnete nadměrnému pocení. Technologie Warrior Wartech FNC Liner, však zamezuje vzniku bakterií, které způsobují nepříjemnou vůni v látce. Vaše výstroj tak bude po dlouhou dobu v suchu a bez většího zápachu.

 • Warrior Axycut

  Snadná pohyblivost

  Zásluhou speciálního střihu kalhot nedochází k nepříjemnému tření kalhot a betonů, které může brankáři pohyb znepříjemnit. Brankář tak bez problému přejde při zákroku na kolena a může předvést důležitý zákrok, který pomůže celému týmu. Jedná se o technologii Warrior Axycut.

 • Warrior Pro Grip

  Hokejka pod kontrolu

  Díky měkké rukojeti Warrior Pro Grip budete mít hokejku vždy pod kontrolou.

 • Winnwell Optimum Pro Balance

  Optimální vyvážení

  Přesné rozložení váhy hokejky Optimum Pro Balance vytváří optimální vyvážení a dokonalý cit pro puk.

  Winnwell Optimum Pro Balance

 • Warrior True1 Phantom Feel

  Vysoký cit a kontrola

  Soupeřova obrana bude mít nadlidský úkol, a to obrat vás o puk. Věřte, že si s kotoučem budete rozumět jako nikdy. Technologie True 1 Phantom Feel zajišťuje zvýšený pocit a kontrolu nad pukem. Jedná se o nejlehčí a nejsilnější technologii z třídy True 1 od značky Warrior.

  Warrior True1 Phantom Feel

 • Warrior Minimus Carbon

  Lehčí, než dřív

  Hokejka je díky karbonovým vláknům Minimus Carbon ještě o něco lehčí, než její předchůdce. Díky tomu bude práce s pukem ještě lehčí, než dřív a puk s trochou cviku zvednete pod víko devětkrát z deseti pokusů.

 • Wilson Sensifeel 2

  Prodyšné a komfortní

  Svršek boty je díky technologii Wilson Sensifeel 2 mimořádně prodyšný a nikde zbytečně netlačí. Budete tak v pohodlí a v suchu po dobu celého utkání.

 • Warrior Hybrid Flex Cuff

  Warrior Hybrid Flex CuffPro skvělou práci s pukem

  Zásluhou technologie Warrior Hybrid Flex Cuff, která prodlužuje rukavice až nad zápěstí, získáte snadnou a skvělou ovladatelnost hokejky. Vaše práce s pukem bude velmi rychlá a obránce vás těžko obere o kotouč. Navíc rukavice spolehlivě ochrání vaše zápěstí, pokud by se vás snažil soupeř zastavit faulem, a to sekáním. 

 • Warrior Protex Grip Texture

  Snadná ovladatelnost

  Hokejka se drží velmi pohodlně zásluhou měkkého držadla s povrchovou úpravou. Technologie, která přináší snadnou a spolehlivou manipulaci s hokejkou, se nazývá Warrior Protex Grip Texture. Na kluzišti budete vynikat velmi rychlou prací s holí, která zamotá hlavu nejednomu protihráči.

 • Warrior Apex Grip Texture

  Lepší, než vteřinové lepidlo

  Speciální textura na povrchu hole v kombinaci s lepivým gripem přinese maximálně pevný úchop. Hráči se tak mohou soustředit na střely a kličky bez rizika, že jim vyseknou hokejku z ruky.

 • WILSON R-DST+

  Buďte neustále ve střehu

  Mimořádně kvalitní mezipodešev z EVA pěny R-DST+ poskytuje velkou pružnost na patě a zlepšený odskok ze špičky pro rychlejší reakci. Abyste mohli zahrát vítězný úder, musíte být neustále na špičkách a krok před soupeřem. Další snížení reakční doby vám pomůže k vítězství.

 • WILSON Fast Speed Technology

  Myslíte si, že jste rychlí? Budete ještě rychlejší

  Lehký shaft rakety doplňuje osmihraný tvar rámu, což je ideální kombinace pro dosažení nadpozemské rychlosti. Raketa v mžiku protne vzduch a přenese veškerou energii do míčku. Soupeř se za míčkem nestihne ani otočit. Díky lehkosti se vám bude s raketou snadno manipulovat pod jakýmkoli úhlem.

 • Warrior Minimus Carbon UD

  Vysoká odolnost a výdrž hole

  Shaft hole je lehčí a zároveň pevnější, než kdy jindy. Karbonová vlákna prodlužují výdrž a zvyšují odolnost hole i v případě náročnějších zápasových situací. To vše díky technologii Minimus Carbon UD.

 • Warrior Premium protection kalhoty

  Skvělá ochrana

  Plovoucí interní pás nabízí skvělou ochranu boků, pasu a stehen po celou dobu hry.

 • Warrior Edge Quick Release

  Warrior Edge Quick ReleaseSnadnější a rychlejší střelba

  Díky technologii Warrior Edge Quick Release bude střelba zápěstím snadnější a rychlejší, než kdykoliv předtím. Stanete se tak postrachem každého gólmana.

 • WILSON Duralast

  Zanechte po sobě stopu na kurtu

  Gumová podrážka s technologií Duralast je velice odolná a přilne na všechny druhy povrchů. Navíc zlepšuje odpružení a odezvu při prudkých pohybech. S perfektní trakcí ovládnete dvorec dokonalým pohybem.

 • Warrior Wartech FNC Strech Sleeve

  Rukáv omezující zápach

  Při náročném hokejovém tréninku, či zápase se úplně nevyhnete nadměrnému pocení. Speciální rukáv Warrior Wartech Strech Sleeve, však zamezuje vzniku bakterií, které způsobují nepříjemnou vůni v látce. Vaše výstroj tak bude po dlouhou dobu v suchu a bez většího zápachu.

 • Winnwell Extended Pro Taper

  Perfektní ovladatelnost hole

  Profil shaftu byl vyroben technologií Winnwell Extended Pro Taper, která díky zúžené geometrii umožňuje rychlou reakci a perfektní ovládání hole pro lepší kontrolu nad pukem.

 • Wilson V-Matrix Technology

  Větší sweetspot

  Unikátní geometrie krčku nese název V-Matrix Technology. Ta rozšiřuje sweetspot (optimální místo zásahu), přidává na síle a zmírňuje následky nepřesně trefeného míčku.

 • Wilson Stop Shock Sleeves

  Tlumí nežádoucí vibrace

  Technologie Stop Shock Sleeves na 3 a 9 hodině na vnitřní části rámu jsou prodloužené průchodky na struny, které tlumí nežádoucí vibrace a zanechávají čistý pocit ze zásahu míčku.

 • Warrior Minimus Carbon 600

  Lehká a odolná

  Díky použití karbonových vláken Minimus Carbon 600 je hokejka lehká a má slušné herní vlastnosti. Dobře reaguje na vaše pohyby, má skvělou rovnováhu a je odolná proti poškození.

 • Warrior Adjustable Leg Extension

  Warrior Adjustable PantsNastavitelné nohavice

  Díky zipům je možné rozepnout nohavice na spodní straně a získat více volnosti pro vaše stehna.

   

 • Warrior AIRslide

  Slajduj jako Dominátor

   

  S betony vybavenými technologií AIRslide se vám bude klouzat jedna radost a to po celou dobu zápasu. V betonech jsou speciální kanálky, které zmenšují styčnou plochu betonů s ledem a tím ulehčují klouzavý pohyb. Kanálky jsou umístěny uhlopříčně pro optimální trajektorii skluzu především na zasněženém a hrubém ledě.

   

   

 • Wilson Top Grip Taper

  Lepší horní úchop

  Horní část držadla u krčku Top Grip Taper byla nově navržena tak, aby lépe splňovala požadavky pro hráče s obouručným bekhendem.

 • Warrior Gatorskin Palm Overlay

  Lepší odolnost

  Rukavice jsou nyní ještě lépe chráněny vůči oděru a roztržení, ale zároveň si zachovávají skvělý a měkký pocit při držení hole.

 • Warrior Smartpalm + With Clarino Har

  Téměř nezničitelná dlaň a dokonalý cit

  Kombinace technologií Warrior Smartpalm + a Clarino Har poskytují výbornou trvanlivost rukavice v oblasti dlaní bez ztráty citu pro hokejku. Nechte vyniknout svou kreativitu a zásobujete spoluhráče chirurgicky přesnými přihrávkami.

 • Warrior Minimus Carbon 1400

  Materiál z budoucnosti

  Nový shaft s Warrior Minimus Carbon 1400 umožní ještě nižší váhu hokejky, než jste si kdy dokázali představit. Zároveň je však odolná proti lámání a flexibilní pro svižné a přesné střely.

 • Warrior Minimus Carbon 800

  Warrior Minimus Carbon 800Lehká a odolná

  Díky použití karbonových vláken Minimus Carbon 800 je hokejka velmi lehká a má výborné herní vlastnosti. Lépe a rychleji reaguje na vaše pohyby, má skvělou rovnováhu a jen tak se nezlomí.

 • Wilson Crush Zone

  Znič soupeře s Crush Zone

  Technologie Crush Zone je zabudována dole v rámu hlavy rakety v místě ukotvení dlouhých strun. Tyto pružící průchodky umožní strunám být v kontaktu s míčkem až o 2,7 % déle, než u předchozí generace rakety. Zdá se to málo, ale ve výsledku tento kontakt navíc u špičkového hráče generuje větší energii než kdykoliv předtím. Zároveň jsou údery měkkčí a příjemnější pro paži.

 • Warrior Pro Palm +

  Maximálně odolná dlaň pro skvělý pocit při držení hole

  Dlaň rukavice je vyrobena za pomoci profesionálně testované technologie Pro Palm +, která nabízí skvělý mix odolnosti s pevným a příjemným držením hole přinášejícím maximální kontrolu nad děním na ledě.

 • WILSON Skinguard

  Nedejte kůži lacino

  Sekání jako v hokeji vás asi nepotká, přesto oceníte pevnější svršek z polyuretanu. Konstrukce Skinguard nohu lépe obepne a udrží ji v bezpečí. Můžete se proto aktivně pohybovat po hřišti a tvořit hru.

 • Warrior Axyflex Kidney and Spine Protection

  Warrior Axyflex Kidney and Spine ProtectionOchrana ledvin a páteře

  Kalhoty doplňuje pohodlný a bezpečný chránič páteře a ledvin, který se po těle pohybuje dle aktuální potřeby.

   

 • Warrior Butter Soft Feel

  Warrior Butter Soft FeelNeuvěřitelný pocit v rukavici

  Nošení těchto rukavic bude díky kombinaci těch nejlepších materiálů a technologií prostě neopakovatelným zážitkem, který nelze slovy popsat. To prostě musíte zažít na vlastní kůži.

 • Wilson Power Hole Grommet Technology

  Více kontroly a jistoty

  Speciálně upravené průchodky Wilson Power Hole Grommet Technology umožňují míčku delší setrvání na strunách. Výsledkem je větší pocit kontroly, až o 27% větší sweetspot a menší náročnost na čistý zásah. Jinými slovy tato technologie odpouští chyby při zachování jistoty a kontroly.

 • Warrior Sling Wrap holeně

  Chrániče se ani nehnou

  Efektivní systém uchycení využívá kapsu v oblasti kolene k lepšímu a pohodlnějšímu uchycení chráničů. Koleno je tak ještě lépe chráněno proti nárazům a chránič drží přesně tam, kde ho potřebujete.

 • Warrior Impax

  Pěna pro spolehlivou ochranu

  Rukavice obsahují ochrannou pěnu Warrior VN Impax, která chrání ruce před údery hokejkou, tvrdými střelami i dopady na led.

 • Warrior Smartpalm

  Warrior SmartpalmZvýšená odolnost v kritických místech

  Pomocí technologie Smartpalm jsou rukavice více vyztuženy v místech s největší mírou tření a nárazů.

 • Wilson Braided Graphite

  Menší vibrace a lepší cit

  Spletený a speciálně propletený grafit Braided Graphite v konstrukci rakety snižuje přenos vibrací a zlepšuje cit pro míček.

 • Warrior Fuelcore + Blade

  Gólman se bude modlit

  Nové jádro čepele Warrior Fuelcore + přináší dokonalý cit pro puk a pomáhá k tvrdším střelám. Čepel je také mnohem odolnější a jen tak ji nezlomíte. Na jejím povrchu je navíc jemná textura pro lepší vedení kotouče.

 • Warrior Premium Protection lokty

  Jako v bavlnce

  Vychytaná pěna Premium Protection v oblasti loktů a bicepsů přináší pohodlí a zároveň ochranu proti nárazům a osekávání.

 • WinnWell Dual Flex Technology

  Razantní a tvrdá střela

  Shaft je vyroben jedinečnou technologií WinnWell Dual Flex, díky které má shaft rozdílnou pružnost v dolní části hokejky (směrem k čepeli) a jinou pružnost opačné straně (u konce hokejky). Při střele hokejka vypruží více u čepele, čímž dodá střele potřebnou razanci a tvrdost. Naopak v horní polovině hokejky nedochází k takovému průhybu a střela je tak více kontrolovaná. Rozdílné tvrdosti a pružnosti je docíleno použitím dvou druhů zpevňujících vláken při výrobě shaftu.

 • Wilson FeelFlex

  Více citu pro lepší údery

  Evoluce revoluční technologie Wilson FreeFlex z modelů Wilson Clash nese název FeelFlex. Umožňuje dosáhnout lepšího spojení hráče a rakety s míčkem při využití moderního vertikálního švihu. Patentovaná technologie mapování karbonu na strategicky významných místech rámu jej dělá flexibilnějším a zároveň stabilnějším.

  Výsledkem je větší cit pro míč a více vygenerované energie při zachování vynikající přesnosti úderů.

 • Warrior Quick Release

  Ochrana i funkčnost

  Rukavice představují dokonalou kombinaci pro skvělou ovladatelnost hokejky při zachování maximální ochrany rukou.

 • Warrior Dynamic Ventilation

  Dokonalá cirkulace vzduchu

  Vesta má spoustu ventilačních otvorů, které brání pocení a udrží vás v suchu i při náročných bitvách o titul.

 • WILSON 2D-FS

  Vytěžte ze stability silou poháněné údery

  S technologií 2D-FS si budete libovat v nezvyklé stabilitě s podporou po stranách chodidla. Nevykolejí vás ani špatný došlap a veškerou sílu z dobrého postoje napružíte do úderu. S nízkým profilem totiž přilnete k povrchu a pády se vám budou vyhýbat obloukem. Navíc tím zkrátíte reakční dobu a budete u míčku vždy včas.

 • Warrior Propalm +

  Extra odolná dlaň a maximální kontrola hokejky

  Dlaň rukavice je vyrobena z ještě odolnější Clarino kůže Warrior Propalm +, jenž přináší pevné držení hokejky pro maximální kontrolu nad pukem.

 • WILSON 3D FS

  Vystartujte s náskokem

  Technologie 3D-FS dává nebývalou stabilitu v přední části boty a po jejích stranách, což snižuje reakční dobu a umožňuje okamžité zrychlení s kontrolovaným zpomalením.

 • WILSON Countervail

  Když nemůžeš, tak přidej

  Podlamují se vám kolena únavou a ždímete ze sebe poslední zbytky sil? Nic se neděje, s technologií Countervail budete mít stále kontrolu nad tím, kam míček poletí. Zbrusu nový patentovaný materiál bere zodpovědnost za energii vloženou do míčku na sebe a vy tak vydržíte déle na vrcholu sil.

  Statistika nuda je, má však cenné údaje

  Podle srovnání s dalšími modely raket Wilson ušetříte až 10 % energie, díky čemuž trefíte o 11 % více míčků. Pokud se cítíte opravdu unavení, klesá vám koncentrace, dochází síla a míčky létají do outu. S Countervail však v takové situaci získáte o 40 % lepší kontrolu nad údery a nevynutíte si tolik chyb. K nižší únavě pomohou také o 30 % snížené vibrace.

  Využívají jej letci i cyklisti na Tour de France

  Countervail sice teprve vstupuje na tenisové dvorce, ale v dalších odvětvích už stihl sklidit vavříny. V extrémních podmínkách jej používá letecký průmysl a jezdci na Tour de France využívají technologie v rámu svých kol během nejbrutálnějších etap pro snížení únavy a šetření energie.

 • Wilson WSS

  Konstrukce pro ženy

  Tvar podrážky a mezipodešve je speciálně navržený pro ženy technologií WSS (Women Specific Support). Na citlivých místech jako je mediální část obuvi a na patě je materiál upravený tak, aby optimalizoval tvar boty a adekvátně reagoval na zatížení. Bota tak lépe reaguje na specifickou dynamiku ženského pohybu a poskytuje lepší oporu klenby, stabilitu a kontrolu.

 • Warrior Straps lokty

  Spolehlivé zapínání

  Lokty dobře drží na svém místě díky systému tří pružných pásků na suchý zip.

 • Warrior Premium Straps lokty

  Drží na svém místě

  Chrániče loktů drží nejen díky pružným páskům na suchý zip, ale také díky anatomické kapse na loketní kloub.

 • WILSON Dynamic Fit-DF2

  Reagujte rychleji

  Zásluhou technologie Dynamic Fit-DF2 má bota nízký profil a směrem od paty k špičce se snižuje o 9 mm. Snížení boty zajistí lepší pocit a rychlou reakci agresivních hráčů při dobíhání míče.

 • WILSON Sensifeel

  Komfort a dynamika

  Technologie Sensifeel přináší minimálně vrstvený svršek boty, čímž dosahuje vynikajícího citu pro pohyb. Svršek je zároveň velmi pevný a chodidlo v botě stabilizuje pro dynamický a maximálně rychlý pohyb po kurtu.

 • Warrior Covert Taper Fit kalhoty

  Nikde nezavazí a dokonale chrání

  I přes skvělé ochranné vlastnosti kalhoty respektují přirozené pohyby těla a nikde zbytečně nezavazí ani při rychlém frekvenčním bruslení.

   

 • Wilson DirectConnect

  Citlivější držadlo

  Karbonová koncovka držadla DirectConnect se napojuje přímo na čepičku, která držadlo uzavírá.Tím bylo dosaženo lepšího citu a torzní stability rámu.

 • Warrior Cortex Grip

  Hůl pevně v rukou

  Texturovaný povrch shaftu Cortex Grip přináší dokonale pevné uchycení hole, což je důležité pro maximální výkon na ledě.

 • Wilson Dynamic Fit-DF3

  Skvělé reakce

  Zásluhou technologie Dynamic Fit-DF2 má bota nízký profil a směrem od paty k špičce se snižuje o 12 mm. Snížení boty zajistí lepší pocit a rychlou reakci agresivních hráčů při dobíhání míče.

 • Wilson Kaos Chassis

  Konstrukce ze stíhaček

  Boty vybavené technologií Wilson Kaos Chassis mají dvoudílnou konstrukci, která byla inspirována designem stíhacích letounů. Tato technologie zajišťuje přirozený pohyb chodidla zapojením dvou mechanismů: flexibilní podporou klenby pro komfort a rychlost; laterální podporou pro torzní kontrolu a vylepšenou stabilitu.

 • Warrior Minimus Outer Shell

  Skvělá směs materiálů

  Směsí prémiových denierových nylonových vazeb vznikly lehké, odolné a přizpůsobivé kalhoty.

 • Warrior Covert Taper Fit rukavice

  Anatomické tvarování

  Vaše ruka do rukavice perfektně vklouzne, díky předzahnutým prstům bude váš úchop ještě silnější a zároveň budete mít plnou kontrolu nad pukem.

 • Wilson PWS

  Více stability

  Legendární stabilizační systém hlavy rakety od Wilsonu nese název PWS - Perimeter Weighting System. Toto rozšíření rámu hlavy rakety ve střední části vylepšuje torzní tuhost hlavy rakety a zabraňuje nechtěnému kroucení rámu při úderu. Výsledkem je větší stabilita, komfort a cit.

 • Warrior Minimus Carbon 1100D

  Vynikající pocit ze hry

  Vysoce pevný, lehký karbonový shaft z materiálu Warrior Minimus Carbon 1100D je lehčí a tvrdší než kdy předtím. Materiál je dynamický a elastický. Poskytuje tak vynikající pocit ze hry.

 • Warrior Active Reponse Straps

  Přizpůsobí se situaci

  Active Response Straps je systém elastických popruhů s aktivní odezvou. Popruhy se provlečou skrz držák nože a následně upevní odolnými plastovými klipy. Výhodou popruhů je, že kombinují skvělé ovládání utažených betonů s pohyblivostí těch volněji nasazených. Nemluvě o tom, že se betony extrémně rychle nasazují či sundávají.

 • Wilson Parallel Drilling

  Wilson Parallel Drilling

  Technologie Parallel Drilling přináší více komfortu, zvětšuje sweet spot a zlepšuje celkový cit. Jedná se o vyvrtávání tzv. průchodek (dírek, kudy se protahuje výplet) jinak než v pravém úhlu jako tomu bylo doposud, ale ve stejné symetrii a úhlech po celé délce rámu. 

 • Warrior Internal Belt System

  Nastavte si velikost podle potřeby

  Vnitřní pás kalhot dává brankáři více příležitostí. Velikost vnitřní části si můžete řídit podle sebe, a tak si třeba zastrčit do kalhot i chránič. Pás je vyjímatelný, takže velikost můžete řídit pouze upevněním vnějších kalhot. Je jen na vás, jak si kalhoty upravíte, abyste se cítili v pohodlí. Jedná se o technologii Warrior Internal Belt System.

 • Wilson Ortholite EVA Bidensity

  Pohybujte se po základní čáře jako na polštářku

  Při neustálém klouzání se po povrchu dostává noha pořádně zabrat. Ortholite konstrukci doplňuje EVA pěna s dvojí hustotou a garantuje tak maximální podporu a komfort především hráčům, kteří se vyžívají ve hře od základní čáry.

 • WILSON [K]arophite Black

  WILSON [K]arophite Black:

  [K]arophite Black je nový a vylepšený materiál, který byl použit v populárních modelech řady Wilson nCode. V grafitovém rámu rakety jsou vždy vzduchové bublinky, které jsou vyplněny křemíkem a raketa se tak stává více stabilnější, pevnější a razantnější. 

 • Warrior Dynamic Protection

  Dokonalá ochrana a nízká váha

  Anatomicky tvarovaný chránič hrudníku v kombinaci s pěnou dvojí hustoty přináší skvělou ochranu při zachování minimální váhy.

 • Warrior Premium Straps holeně

  Drží jako klíště

  Systém zapínání nabízí kromě dvou pružných pásků také kapsu na kolenní kloub, díky které budou chrániče držet ještě lépe na svém místě.

 • Wilson nanoWIK

  Buďte v suchu

  Wilson nanoWIK zajišťuje stoprocentní odvod potu od pokožky a poskytne vám mimořádný komfort.

 • Winnwell Cleansport NXT

  Šetrné odstranění zápachu chráničů

  Pro dokonalé potlačení nežádoucího zápachu výstroje je použita patentovaná technologie Winnwell Cleansport NXT. Tato patentovaná technologie dokáže bezpečně a zdravotně nezávadně odstranit zápach z hokejové výstroje.

  Po téměř osmiletém výzkumu se podařilo nemožné- zajistit odstranění zápachu z hokejové výstroje. Zjednodušeně by se dala technologie vysvětlit jako reakce materiálu NXT, která se automaticky spustí při pocení, poté se enzymy napuštěné v látce automaticky aktivují.

  Enzymy dokáží odbourávat organické materiály a nežádoucí bakterie zápachu. Enzymy se uvolňují tak dlouho, dokud nejsou škodlivé mikroorganizmy odstraněny. Zbývající bakterie se stráví podobně jako jídlo a látka tak zůstane opět čistá. Samočistící schopnost funguje po celou dobu životnosti chráničů.

  Použití technologie NXT je naprosto ekologicky nezávadné a nezatěžuje životní prostředí.

  Winnwell Cleansport NXT

 • Wilson Triad Technology

  Jednodílná konstrukce je přežitá, teď vládnou oddělené části

  Wilson přichází s inovací v konstrukci rámu raket. Zapomeňte na jednodílnou konstrukci, Triad Technology se doslova vychloubá oddělenými komponentami. Hlava rakety a shaft se nedotýkají, čímž se zcela izolují nárazy. Tlumená raketa nedělá kompromisy a maximalizuje výkon, kontrolu a komfort.

 • Warrior Propalm

  Odolná dlaň bez ztráty kontroly

  Dlaň je vyrobena z z ještě odolnější Clarino kůže Warrior Propalm, jenž přináší jisté držení hokejky pro maximální kontrolu nad pukem.

 • Wilson X2 Ergo

  Je libo hrát backhand obouruč? Žádný problém

  Raketa disponuje inteligentním gripem, který si v jeho horní části nastavíte přesně podle herního stylu. Pokud patříte mezi příznivce obouručního backhandu, oceníte schopnost omotávky docílit optimálního citu při úderu. 

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}