Hledat abecedně: - x

Hledat abecedně:

 • X-Bionic Twyce Cool Zone

  Využijte pot k chlazení

  Struktura ve tvaru Y vytvořená z hydrofobních a hydrofilních vláken vytváří „push-pull efekt“, který pomáhá rychleji transportovat pot z technologie ThermoSyphon a distribuovat jej tam, kde se může odpařovat s maximálním chladicím účinkem.

 • X-Bionic CloseFit

  Kompresní střih pro každého

  Kompresní střih X-Bionic Close Fit se přizpůsobí každému tělu a nabízí maximální rozsah pohybu. Určitě se vám nestane, že by vás tričko zbytečně stahovalo.

 • X-Bionic The Trick

  Využijte pot jako chladič

  Speciální tkaný materiál podél páteře spouští proces pocení v podstatě ihned na začátku fyzické aktivity. Díky tomu jste ochlazováni hned od startu.

  X-Bionic The Trick

  Zároveň vám však díky použitému materiálu pot nestéká po zádech. Oblečení tak udržuje vaši tělesnou teplotu konstantní po celou dobu aktivity.

 • X3M Twist

  Extra tuhý shaft Twist

  Díky technologii Twist je shaft v oblasti těsně pod zakončením omotávky zakroucený, což dává střele větší razanci a posouvá bod největšího ohybu hokejky blíže k čepeli.

  X3M Twist

  Zakroucená část shaftu za účelem zpevnění hole ve střední části.

 • X-Bionic Wallaby Struktur

  Inteligentní chlazení na zápěstíZaručuje efektivní chlazení. Vysoce výkonného odpařovacího chlazení na zápěstí je dosaženo pomocí čtyřnásobně většího povrchu materiálu. Procházející žilní krev je ochlazena, čímž účinně podporuje termoregulaci zvyšující výkon.

 • X-Bionic Sweat Traps

  Aktivní chlazení v exponovaných místech

  Velké lapače potu, ergonomicky umístěné na základě laboratorních testů v klíčových místech, zabraňují kapání potu a zajišťují aktivní chlazení.

  X-Bionic Sweat Traps

 • X-Bionic Air-Condition Channel® 4.0

  Stále svěží chodidla

  Větrací kanál X-Bionic Air-Condition Channel® 4.0 zajistí optimální odvětrávání po celé délce chodidla. Nohy tak zůstanou svěží i při dlouhém běhu.

 • X-Bionic Suppronation Bandage

  Pořádná porce ochrany na pořádnou porci kilometrů

  Speciální ochranný systém X-Bionic Suppronation Bandage chrání chodidlo před únavou a zraněním při dlouhých tratích. V těchto ponožkách se tak můžete s chutí pustit i do této královské distance bez obav z únavových zranění v oblasti chodidel.

 • X-Bionic X-Impact Technology

  Stupňovaná komprese pro lepší a delší výkon

  Podáte lepší výkon díky odstupňované kompresi X-Impact, která snižuje oscilaci svalů, podporuje mobilitu svalů a kloubů a optimalizuje přísun živin. Ušetříte tak energetické zdroje pro zlomové okamžiky závodu.

 • X-Bionic 3D Bionic Sphere System with ThermoSyphon

  Zbavte se potu

  Speciální větrací otvory ve tvaru Y podporují přirozenou termodynamiku a minimalizují pocení v nejvíce exponovaných místech jako je podpaží, hrudník a záda.

 • X-Bionic Neutral-Response-Bandage

  Cílená komprese

  X-Bionic Neutral-Response-Bandage vyvíjí cílený tlak na svalový aparát, připravuje receptory k akci a zlepšuje práci svalů. Váš běh tak bude efektivnější a oddálíte únavu svalů.

   

   

 • X-Bionic Kidney Ribs

  Ochraňte oblast ledvin před chladem

  Ledviny a pánevní oblast reaguje s velkou citlivostí na chlad a vlhkost. Prochladnuté ledviny způsobujjí bolest a narušuje důležité funkce orgánů. O termoregulaci v oblasti ledvin a pánve se proto stará technologie X-Bionic Kidney Ribs.

 • X-Bionic Venus XT Ribs

  Výborný odvod potu

  Vertikální ventilační kanály Venus XT Ribs zlepšují výměnu vzduchu a tím i odvod potu.

 • X-Bionic Flexor Arm Cuff

  Konec pohybujícím se rukávům

  Asymetrické manžety na konci rukávů brání jejich nežádoucímu pohybu nahoru a dolů. Můžete se tak soustředit jen na svůj maximální výkon.

 • X-Bionic Expansion Flex Zone

  Svobodný pohyb pažíX-Bionic Expansion Flex Zone

  Při běhu potřebujete nejen nohy, ale i ruce. Expanzní flex zóna obklopující ramenní kloub optimalizuje pohyb ramene.

 • X-Bionic MicroDiffuser

  Optimální termoregulace

  Technologie X-Bionic Microdiffuser podporuje odvod potu a optimalizuje termoregulaci. Zůstanete tak svěží a pocitově v suchu i při náročném běhu.

 • X-Bionic AirComPlex-Zone

  Už žádný úder na solar

  X-Bionic AirComPlex-Zone chrání citlivou oblast na solárním plexu speciálními kanály. Teplý vzduch tam uzavřený dokonale izoluje tělo od chladu. Struktura systému zpracovává nadměrný pot z fyzické aktivity a zajišťuje odpovídající teplotu v této oblasti.

 • X-Bionic Expansion Ribs


  Volnost pohybu a lokty v teple

  Pletenina Expansion Ribs se na principu harmoniky rozkládá, což zajišťuje, že studený vzduch lokty neochladí. I když se ostře ohýbá, izolační účinek je udržován teplým vzduchem uloženým v interiéru. Flexibilita Expansion Ribs® a pružnost příze umožňují volnost pohybu bez zbytečného tření.


 • X-Bionic IDEO-Waistband

  Tričko drží jako přibité

  Ideálně navržený, ergonomicky optimalizovaný pas s prodloužením v zádové oblasti udržuje oděv na správném místě i při intenzivním běhu v terénu.

 • X-Bionic Sweat Distributor with Partialkompression

  Extra chlazení pro svaly

  Kombinace technologie X-Bionic Partialkompression® a pletených hřebenů Sweat Distributors shromažďuje přebytečný pot a umožňuje mu odpařovat se na široké ploše, čímž poskytuje extra chlazení pro oblasti svalů s vysokou intenzitou tepla.

 • X-Bionic AirConditioning Spot

  Kolena v optimální teplotě

  Speciální odvětrávání AirConditioning Spot v oblasti pod koleny přináší postupné ochlazování. Nehrozí vám tak přehřátí, ani prochladnutí v této kritické oblasti.

   

   

 • X-Bionic Sweat Collector

  Odvod vlhkosti

  Klimatizační kanál na vnitřní straně paže odvádí teplo regulovanou rychlostí. Jemná pletená struktura okamžitě odvádí vlhkost. Budete tak v optimální teplotě a pocitově v suchu po celou dobu fyzické aktivity.

 • X3M WhipZone

  Dokonalé vypružení

  V místě, kde je umístěna technologie WhipZone, se hůl více vypruží a tím dojde k efektu biče. Větší vypružení napomáhá k tvrdší střele.

 • X-Bionic Air-Conditioning Channel

  Klimatizace v oblečení

  X-Bionic Air-Conditioning Channel je ventilační systém kanálů, které systematicky protékají kolem celého těla a nepřetržitě odvádějí pot a teplo. Umožňuje průchod vzduchu do oblastí těla, které nejsou normálně přístupné cirkulací čerstvého vzduchu.

 • X-Bionic ProPrio-Padding

  Podpora stability

  Technologie ProPrio-Padding aktivně zajišťuje rovnováhu a stabilitu celého těla. To se hodí hlavně při běhu v terénu a v sebězích.

 • X3M 3° Angle

  Pohodlné vedení a ovladatelnost míčku

  Úhel o velikosti 3° svírající konec shaftu s čepelí florbalky Vám výrazně ulehčí práci s míčkem.

  X3M 3° Angle

  Odklonění čepele zvyšuje schopnost ovládat lépe míček.

 • X-Bionic 3D Bionic Sphere System

  Dokonalá termoregulace

  Technologie 3D System Bionic Sphere® zastavuje nepříjemnou vlhkost, eliminuje přehřívání během fyzické aktivity a zabraňuje rychlému ochlazování těla během odpočinkové a regenerační fáze.

 • X-Bionic Thorny Devil Technology

  Inspirace zázrakem přírody

  Speciální technologie Thorny Devil vede pot přímo do tepelně náročných svalových oblastí, kde se odpařuje pro optimální chladicí účinek.

  To, co se na první pohled může zdát jako sci-fi film, dokázali vývojáři X-Bionic. Inspirovali se u jednoho druhu pouštní ještěrky, která podobným způsobem získává vodu na pití.

 • X-Bionic Achilles Tendon Protector 4.0

  Nenechávejte tlumení jen na botách

  Pro přirozený běh je v ponožkách chránič Lambertz-Nicholson Achilles Tendon Protector 4.0. Ten se zesílenými, tvarově optimalizovanými polstrovanými zónami absorbuje tlak na chodidla a eliminuje tření chodidel v botě. Zároveň tlumí dopady běhu na nerovném terénu.

 • X-Bionic Sweat Transporter

  Usnadněte potu plnit svou funkci

  Transportéry potu X-Bionic Sweat Transporters zajišťují, že se pot může vypařovat tam, kde má největší možný chladicí účinek na přehřáté svaly.

 • X-Bionic Innerlap AirConditioning Zone

  Skvělé chlazení vnitřních stehen

  X-Bionic Innerlap AirConditioning ZoneZ hlediska výkonu svalů je vnitřní stehno méně náchylné na chlad. Všichni to instinktivně víme: Když jsou naše ruce studené, vložíme je mezi naše stehna, aby je zahřál.

  V této oblasti byla umístěna technologie Innerlap AirConditioning Zone®. Jedná se o jemně pletenou síťovinu s nulovou izolací. K ochlazování proto dochází zpočátku výměnou vzduchu. Jakmile se pot začne odpařovat, proces ochlazování se ještě o stupeň zvýší, protože aktivační systém leží přímo na pokožce.

 • X-Bionic ISO-Shoulder

  Ramena v teple

  Při náročném běhu v chladném počasí se stává, že nám kvůli potu a větru mrznou ramena. Technologie X-Bionic ISO Shoulder tvoří vrstvu, která izoluje oblast ramen před chladem.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}