Hledat abecedně: - y

Hledat abecedně:

 • YONEX Super HMG

  Yonex Material Frame: Super-HMG

  Do nové rakety ARCSABER10 je přidán speciální Graphite modul "Super HMG", který byl integrován do vnější strany rámu pro maximalizaci trampolínového efektu při úderu. Hybridní rám, kombinace "Cup-Stack Carbon Nanotube" na vnitřní straně a "Super HMG" na vnější stráně rámu umožňují výbornou kontrolu míče a flexibilitu při silném úderu.

 • YONEX New Isometric

  Větší sweetspot

  Vývoj technologie jde stále dopředu. Už třicet let známá technologie Yonex ISOMETRIC je opět o úrověň výše. Došlo k rozšíření rohů rakety pro delší struny, a to vede k dokonalému sweet spotu. Razance, kterou pošlete míč na soupeřovu půli, je polovičním vítězstvím.

 • YONEX CS Carbon Nanotube (Cup-Stack Carbon Nanotube)

  YONEX Badminton: CS Carbon Nanotube (Cup-Stack Carbon Nanotube)

  Nová stavba rámu "Cup-Stack Carbon Nanotube", založená na vrstvení nanopohárků, poskytuje zvýšenou odolnost oproti standardním "Carbon Nanotubes". Velkou výhodou je také vylepšená flexibilita, která umožňuje rámu vracet se do původního tvaru podstatně rychleji. Díky elasticitě "Cup-Stack Carbon Nanotube" technologie umístěné na vnitřní straně rámu je zajištěn déle trvající kontakt míčku s výpletem a to umožňuje zahrání úderu s vyšší razancí a přesností.

 • YONEX Hexagrip Sole

  Lepší přilnavost a lehčí materiál

  Technologie Hexagrip Sole je vytvořena pro svižnou a stabilní práci nohou. Hexagrip vzor je vytvořen z nově navrženého materiálu, který nabízí o 3 % lepší přilnavost a je o 20 % lehčí než běžný materiál.

 • YONEX Aero-Box Frame

  Stabilita + Rychlost = Vítězství

  Průřez rámu rakety je vyroben tak, aby byl pevný a současně kladl minimální odpor vzduchu. Tento nový rám Aero-Box Frame kombinuje čelní stabilitu s maximálně rychlým švihem. Užijte si hru s vítězným koncem.

 • YONEX Ergoshape

  YONEX Ergoshape

  Technologie Ergoshape poskytuje větší komfort a stabilitu na přední straně chodidla a oblasti palce.
  Vložka má perfektně ergonomický tvar, který přesně kopíruje tvar chodidla a dává prstům maximální prostor a komfort a přitom nohu pevně drží. Zvýšený ochranný lem v zadní části boty má za úkol ochránit Achillovu patu před možným poraněním.

 • YONEX Razor Frame

  Rám tenký jako žiletka

  Raketa s tímto doposud nejtenčím rámem prořízne vzduch jako žiletka a vám umožní skvělou manévrovatelnost a rychlost úderu do všech směrů.

 • YONEX Delta Power Frame

  YONEX Badminton: Delta Power Frame

  YONEX spojil technologii aerodynamického a obdelníkového tvaru konstrukce rámu do jedné. Vznikl tak Delta Power tvar rámu, který nabízí stabilní a pevný povrch pro úder bez ztráty energie.

 • YONEX VDM

  Citlivé a precizní držení

  Technologie VDM (Vibration Dampening Mesh) integrována do držadla přidává na komfortu a tlumí nežádoucí vibrace až o 30%. Pružný síťovaný materiál přilepený na vnějšku a vnitřku držadla pomáhá předcházet únavě paže, která pramení z neustálých nárazů při úderu. 

 • Yonex 10% Faster Swing

  Yonex 10% Faster Swing

  Díky novému zúženému tvaru hlavy rakety a také technologii Ultra Slim Long Shaft se výrazně snižuje odpor vzduchu, což zaručuje až o 10 % rychlejší švih než kdy dříve.

 • YONEX Double Russel Mesh

  YONEX Double Russel Mesh

  Tato super-lehká a odolná síťovina poskytuje osmkrát lepší výměnu vzduchu než u běžných materiálu a zajišťuje maximální odvod vlhkosti od nohy.

 • YONEX Power Boost Cap

  Ohýbá se bez ztráty stability

  Power Boost Cap přináší do světa badmintonových raket kombinaci tvrdých a měkkých materiálů v shaftu. Hřídelka se proto lépe a více prohýbá pro razantnější údery, zároveň však neztrácí stabilitu.

 • YONEX Ultimum Ti

  YONEX Badminton: Ultimum Ti

  Technologie zalisovaná do rámu rakety. Uchovává energii vzniklou při dopadu míčku na raketu a poté ji rychle přeměňuje a uvolňuje pro dynamičtější a silnější odpal míčku.

 • YONEX Power Cushion Insole CF

  YONEX Power Cushion Insole CF

  Vložka boty je zaoblená od prostřední části chodidla k patě, lépe pasuje k chodidlu a podporuje rychlejší a mrštnější práci nohou.

 • YONEX Toe Assist Shape

  Palec nahoru pro podporu chodidla

  Tvar boty s technologií Toe Assist Shape klade důraz na palec v centrální poloze. Díky tomu získají maximální podporu i hráči s většími palci. Vedlejším účinkem je větší opora také pro klenbu chodidla a stabilnější pata.

 • YONEX Namd tenis

  Agresivní spinové údery

  Technologie Namd integrovaná do grafitového kompozitu rakety pomáhá flexibilitě rámu. Díky tomu mají údery velkou přidanou energii, kterou je možné přetvořit v agresivní spinové údery.

 • Yonex IC Elastomer

  Výkonný tlumič nárazů

  Pružný elastomerický materiál Yonex IC Elastomer ve spodní oblasti hlavy minimalizuje otřesy při nárazu míčku do strun rakety.

 • YONEX Liner Tech

  YONEX Liner Tech

  Nově navržené vrtání průchodek pod přímým úhlem protahuje struny tak, že se zvýšil komfort a síla úderů, které jsou zahrány mimo optimální zónu zásahu (sweetspot). Jinými slovy řečeno, raketa nyní více odpouští ne zcela čisté zásahy mimo střed.

 • YONEX Power Cushion Insole MC

  YONEX Shoes: Power Cushion Insole MC:

  Vložka Power Cushion Insole poskytuje chodidlu větší oporu uvnitř boty, takže boční pohyb nesnižuje sílu.

 • YONEX New Aero Fin

  Rychlejší raketa s větším spinem

  Nová vylepšená technologie New Aero Fin se vyznačuje drážkami po vnitřní ploše rámu a na vnějším okraji rámu nejen v polohách 2 a 10 hodin, ale pro řadu VCORE 2018/2021 nově také ve spodní části hlavy. Tím se stává raketa výjimečně aerodynamickou a navíc ještě více snižuje odpor vzduchu, zvyšuje rychlost rakety a s tím roste také spinový potenciál celého rámu.

 • Yonex Verycool

  Chladivý efekt

  Tento kousek oblečení má příjemný chladicí účinek díky impregnaci textilie technologiíí Yonex Verycool.

 • YONEX Micro Offset Layout

  Stop vibracím

  Přesná konstrukce děr průchodek zajišťuje rovnoměrnější umístění hlavních a příčných strun pro větší výkon. Větší kontakt strun v průchodce snižuje a absorbuje drsné vibrace při nárazu a tím zvyšuje pohodlí.

 • YONEX TPU Shank

  Pevnější a rychlejší

  Termoplastická polyuretanová složka TPU Shank ve střední části boty je protažena až ke špičce tak, aby zajistila lepší stabilitu a zrychlení boty.

 • YONEX Feather Bounce Foam

  Lehká jako pírko

  Speciální verze tlumící pěny YONEX Feather Bounce Foam v mezipodešvy je mimořádně lehká a zároveň generuje zpětnou energii po došlapu pro další využití při dynamickém pohybu.

 • YONEX Power Armor System

  YONEX Badminton: Power Armor System

  Power Armor systém využívá principy gravitačního zrychlení a vysoce-pružné vlastnosti Titania. Okraj horní části rámu je zredukován pro minimalizaci pokřivení a větší kontrolu. Ve výsledku rakety s touto technologií vytvářejí větší rychlost, lepší stabilitu hlavy a poskytují pevný "kovový pocit" při dopadu míčku.

 • YONEX Slim Shaft

  Vyšší rychlost švihu

  Rakety s technologií Slim Shaft se vyznačují tenkým rámem rakety, který snižuje odpor vzduchu, a tím umožňuje rychlejší švih i razantnější údery.

 • YONEX Full Cushion Sole+S

  Absorpce nárazů a vysoká pružnost technologie POWER CUSHION se díky Full Cushion Sole+S dostávají na zcela novou úroveň.
  Podešev s touto technologií disponuje poduškou POWER CUSHION a tím zmírňuje namáhání kotníku a paty. S takovými botami se vám bude běhat lehce a pohodlně.

 • YONEX Aero Shape

  YONEX Aero Shape

  Pro měkčí a komfortnější pocit ze hry je vnější část rámu zkonstruována v každé části rakety pod jiným úhlem. Horní část hlavy rakety a její střed je měkčí pro více komfortu, zatímco spodní část rakety je tvrdší pro větší stabilitu.

 • YONEX Nanocell Neo

  Velmi pružný materiál

  V technologii YONEX Nanocell Neo se skrývá nový materiál, který je velmi odolný a zároveň pružný.

 • YONEX Built-in T-Joint

  YONEX Built-in T-Joint

  Tato technologie je zapuštěna hluboko do vrstev graphitu tam, kde je hlava rakety spojena s shaftem. Je vyrobena z kombinace velmi lehkého plastu, epoxidové pryskyřice a pěnového spoje. Dohromady tvoří odolný a velice silný rám jako celek, který se v kritickém místě krčku nekroutí a optimálně přenáší energii do úderu.

 • YONEX OPS

  YONEX Oval Pressed Shaft (OPS)

  Střední část rakety, která nese hlavu (shaft), má zaoblený a mírně zúžený rám pro větší pružnost při zásahu míčku. Tenisák tak zůstává déle na strunách a hráč má větší kontrolu nad jeho umístěním a zvětšuje se také spinový potenciál.

 • Yonex Synthetic Mesh Vents

  Síťovina dobře dýchá

  Nepříjemný pocit mokrých a zpocených nohou je fuč. Maximálního pohodlí docílí dvakrát více síťoviny, než je u sálové obuvi Yonex zvykem. Užijte si při hře osvěžujícího pocitu a využijte vylepšenou ventilaci k vítěznému mači.

 • YONEX 2G-Namd Flex Force

  Dynamická flexe pro více spinu a razance

  V horní části krčku a spodní části hlavy rakety byl použit nový grafitový materiál 2G-Namd Flex Force. Zde dochází k největší flexi celého rámu a nový materiál zajišťuje vynikající energetický přenos do míčku při zachování stability a pružnosti. Celý tento proces je díky novému materiálu velmi rychlý a dynamický, takže dochází k maximálnímu využití vložené energie a tzv. prásknutí (tzv. snapback) s velkým spinovým potenciálem.

 • Yonex Verycool Dry

  Chladivý efekt a rychlé sušení

  Speciální vlákno Yonex Verycool Dry zajistí příjemný chladivý efekt a velmi rychlé sušení. Budete tak svěží na další výměnu i na konci dlouhého turnaje.

 • YONEX Nanometric DR

  Uhlík do kosmu i na hřiště

  Myslíte, že materiál pro kosmické účely nenajde při výrobě rakety uplatnění? Nový druh uhlíkových vláken využívají společnost Toray Industries a badmintonové rakety Yonex. Nanometric DR je ve všech směrech účinnější než klasický karbon a umožní zahrát údery s větší repulsí - výbušností a snadnou energií.

 • YONEX Nanometric β

  Pevnější konstrukce

  Nový materiál Nanometric β, jehož základem je NANOSCIENCE, spojuje uhlíková vlákna těsně jedno po druhém bez mezer a zvyšuje tak jejich pevnost.

 • YONEX Flexion Upper

  Běhejte přirozeně

  Asymetrický design posouvá šněrování lehce do strany. Pro hráče tak vzniká přirozený pocit z nošení obuvi, jelikož si bota lépe sedne s klenbou chodidla. Obuv tím pádem podporuje také zdraví vašich nohou.

 • YONEX Light Feel Carbon

  YONEX Badminton: Light Feel Carbon

  Super lehké elastické části jsou spojeny s klasickým karbonovým vláknem, čímž vytváří "Light Feel Carbon". Tato technologie je dále kombinována s CS Carbon Nanotubes pro lepší kontrolu a sílu na horní, pružnější straně rámu.

 • Yonex E-tune

  Vytuňte si raketu

  Upravte si raketu přesně podle vašich představ s technologií E-tune. Přídavné průchodky můžete umístit ke krku rakety a získáte tak větší sílu (o 4 % oproti běžným raketám), ale udržíte si dokonalou kontrolu. Průchodka na vrcholu hlavy zvládá dokonalé smeče a rozdrtí soupeře silnými záběry (6 % přidané síly). Nebo je použijte všechny, získejte maximální výkon (o 10 % výkonnější) a staňte se králem na kurtu. 

 • Yonex Stretch

  Inovativní strečový materiál Yonex Stretch sází na velký rozsah pohybu ve všech herních situacích.

 • Yonex HR-Elastomer

  Šetrný k ruce

  Měkká složka, tzv. HR-Elastomer, dodává výpletu na výrazném komfortu a elasticitě. Na rozdíl od běžného polyesteru se tento výplet po zásahu plynule prohne a opět vrátí do své polohy. Díky tomu je dosaženo redukce vibrací až o 20% a větší flexe o 1%. Výsledkem je zvýšení pružnosti, návratovosti vložené energie a příjemnější reakce rakety při tvrdém úderu.

 • YONEX Aero Trench

  Snazší manévrovatelnost rakety

  Aero Trench technologie znamená inovativní design vytvořený ke snížení odporu vzduchu stíněním průchodek v horní části rámu pro rychlejší záběr rakety.

 • YONEX Y-Symbol

  YONEX Shoes: Y-Symbol:
  Y-Symbol design, který prochází přes patu a nárt do spodní části boty, poskytuje vylepšené vlastnosti podpory bot.

 • Yonex Polygiene

  Zápach nemá šanci

  Antibakteriální úprava oblečení Yonex Polygiene brání množení bakterií a zápachu. Díky tomu vydržíte svěží po celý zápas.

 • YONEX Double-Dial Boa® Fit System

  Sami vytvořte, aby pasovala přesně

  Jedinečný systém utažení obuvi Yonex Double-Dial Boa® Fit je vytvořený na základě analýzy speciálních požadavků a pohybu badmintonových hráčů. Na každé botě se nachází dva regulátory míry utažení. Jedním nastavíte, co největší pohodlí pro oblast prstů. Druhý regulátor zajišťuje botu přes nárt a v okolí kotníku, aby byla noha dostatečně zpevněná. 

 • YONEX Hyper msLite

  YONEX Hyper msLite

  Materiál použitý na boční straně boty je o 10 % lehčí než původní Super msLite a poskytuje větší pohodlí a trvanlivost.

 • YONEX Muscle Power Frame

  YONEX Badminton: Muscle Power Frame

  Usazení strun výpletu do Muscle Power rámu poskytuje větší kontakt struny s rámem díky zaoblenému tvaru hran. Technologie snižuje napětí při úderu a výplet tak neztrácí na tvrdosti. Konstrukce vytváří dokonalé spojení strun a rámu díky přiléhavému kontaktu.

 • YONEX Toughlex

  YONEX Badminton: Toughlex

  Při výrobě rakety Yonex Nanoray 700 FX byl použit materiál TOUGHLEX a tím bylo dosaženo v porovnání s běžně používanou pryskyřicí:

  - o 9% vyšší flexibilita, tím pádem míč uletí delší vzdálenost při menším švihu
  - raketa je pevnější o 6%, tím je zaručena vyšší rychlost
  - raketa je o 8% odolnější proti poškození
  - vyšší cit pro úder

 • YONEX TFA Cap

  Okamžitě připravená na odpověď

  Technologie TFA Cap umožňuje shaftu výjimečnou pružnost, která se projeví při rychlém zotavení po úderu. Zároveň tlumí vibrace a přispívá k pohodlnému držení rakety.

 • YONEX Synchro-Fit Insole

  Lepší kontakt s botou

  Speciálně tvarovaná vložka Synchro-Fit Insole umožňuje udržovat větší kontakt mezi botou a chodidlem tak, že je zajištěna lepší pohyblivost, rychlejší reakce při dynamické změně pohybu a efektivnější přenos energie.

 • YONEX Extra Slim Shaft

  Útlý shaft v sobě skrývá hromadu razance

  Dosud nejtenčí a nejohebnější shaft vznikl použitím nejnovějších trendů v oblasti uhlíkových vláken. Skvělý aerodynamický tvar dokonale protíná vzduch a díky tomu nabývají údery na razanci i přesnosti.

 • YONEX Power Graphite

  Grafitová výztuha

  Technologie Power Graphite představuje grafitový plátek, který je vložený do střední části boty tak, aby odlehčil celou konstrukci a zároveň stabilizoval botu proti kroucení při extrémních skluzech a výpadech.

 • Yonex Full Frame Namd

  Zařaďte ještě větší rychlost

  Řada raket Yonex Astrox má shafty z nové generace materiálu Namd, díky kterému jsou vrácené míčky ještě rychlejší. To ovšem výrobcům asi nestačilo. Tato raketa Yonex má materiál Namd po celém rámu, takže rychlost při kontaktu s míčkem se ještě zdvojnásobí. Ohromte své soupeře tak, že nebudou sami vědět, kam dřív skočit.

 • YONEX DX Frame

  Silnější rám pro lepší tlumení

  Oproti konvenčním rámům má DX Frame širší rýhu, takže lépe redukuje nárazy a rozkládá tlak do větší plochy rakety. DX Frame také tlumí nárazy lépe, protože je ve srovnání s běžnými rámy tlustší. Důsledkem toho je odolnější a nedochází u něj k deformaci.

 • YONEX Quattro Fit

  Dokonalá fixace chodidla

  Yonex neustále usiluje o dokonalý kontakt chodidla s obuví. Technologie Quattro Fit se koncentruje na čtyři hlavní místa na chodidle, která jsou díky této technologii dokonale zafixovaná. Tato místa pevnějšího zafixování se nacházejí v oblasti prstů (mimo palce), klenby, nártu a paty. Už nikdy se vám nestane, že by vám noha v botě jezdila.

 • YONEX Black Micro Core

  Elastické částice pohltí vibrace

  Technologii Black Micro Core obohacuje nový materiál z karbonu a grafitu společně s elastickými částečkami. Hlava rakety tím získává na stabilitě a tlumí vibrace lépe než kdy dřív.

 • YONEX Mega Frame

  YONEX Badminton: Mega Frame

  Díky svému jedinečnému designu velkého rámu, MEGA Frame technologie ještě více rozšiřuje sweetspot(oblast pro čisté zahrání míče) technologie Isometric. V porovnání s běžnými raketami, MEGA Frame poskytuje o 34 % větší plochu sweetspotu.

 • YONEX Power Cushion

  YONEX Power Cushion

  Díky Power Cushion System jsou nárazy v přední i zadní části obuvi účinně tlumeny dvěmi polštáři ze speciální pěnové hmoty dvojí hustoty, což ve svém důsledku zajišťuje rovnoměrně rozložení prvotního nárazového šoku a účinně tak eliminuje otřesy chodidla a celé nohy.

  Systém Power Cushion dobře ilustruje video s padajícím vajíčkem (z výšky 2 m), kdy se nárazová energie po dopadu přenáší do okolí, vajíčko padá jako do polštáře a bez porušení se opět odráží zpět nahoru.

   

  Speciální polštářová vyjímatelná vložka Power Cushion se třemi zabudovanými stabilizátory boční torze (dva jsou na vnitřní straně boty, třetí je na vnější straně) vymezují správnou polohu a pozici chodidla, zabraňuje bočním pohybům chodidla v botě a navíc zvyšuje celkovou stabilitu boty
  Díky tomu účinně snižuje riziko podvrknutí chodidla.

 • YONEX NEW Built-in T-Joint

  Lepší kontrola nad míčkem

  Nový odlehčený Built-in T-Joint je vyroben ze speciálního lehkého plastu kombinovaného s epoxidovou pryskyřicí a pěnovým čidlem. Spoj zvyšuje kvalitu materiálu a zlepšuje stabilitu míčku na výpletu i v letu.

 • YONEX Titanium Mesh

  YONEX Badminton: Titanium Mesh

  Rakety s Titanium Mesh technologií se vyznačují excelentní odolností na rychle rotující síly při dopadu míčku a materiálem podporujícím větší stabilitu a rychlost hlavy rakety.

 • Yonex Sound Filter

  YONEX Sound Filter

  Tato technologie je umístěna v rámu rakety v bodech 2 a 10 (podle hodinových ručiček). Při úderech je slyšet velice ostrý a silný zvuk, což má psychologický efekt na soupeře, který zároveň těžko odhaduje, jak silný úder jste opravdu zahráli.

 • YONEX 3D Power Graphite

  Lehčí a pevnější

  V mezipodešvi je vložený YONEX 3D Power Graphite plát, který odlehčuje botu a zpevňuje její konstrukci při razantních dopadech.

 • YONEX New Grommet Pattern

  Delší životnost výpletu

  Nová konstrukce průchodek počítá s vlastním otvorem pro každou strunu zvlášť. Výplet si díky tomu udržuje stálost napětí, delší životnost (až o 7 %) a výkonnost. Zároveň je lehce pozměněný vzor výpletu, což ocení především pokročilí a závodní hráči.

 • YONEX X-Fullerene

  YONEX Badminton: X-Fullerene

   

  X-Fullerene je nejnovější technologie společnosti YONEX, která je vylepšením technologie Fullerene. X-Fullerene poskytuje větší trampolínový efekt a lepší stabilitu rámu než Fullerene. Struktura molekul technologie Fullerene tvoří karbonové atomy ve tvaru fotbalového míče. Nová generace X-Fullerene má navíc 4 paprsky molekul vycházející z původního atomu Fullerene. X-Fullerene se používá v pryskyřici, která spojuje karbonová vlákna a vytváří konstrukci příčných vazeb. Desetinásobně větší spojovací síla umožňuje vytvářet o 5 % větší trampolínový efekt a o 15 % větší stabilitu.

 • Yonex 3D Power Carbon

  Bota obsahuje uprostřed podrážky grafitový plát 3D Power Carbon, který obuvi nabízí o 15% více síly, což zabraňuje kroucení boty a poskytuje větší stabilitu.

   

 • Yonex Antistatik-Ausstattung

  Stop statické elektřině

  Umělá vlákna jsou speciálně upravena, aby v nich nedocházelo ke vzniku statické elektřiny. Oblečení už tak nebude nepříjemně kopat.

 • YONEX Isometric

  Isometrický tvar hlavy pro lepší sweetspot

  Čtvercový Isometric tvar hlavy rakety vyrovnává délkový rozdíl mezi podélnými a příčnými strunami a zároveň zvětšuje sweetspot o 32% (oblast, ze které se dá zahrát čistý úder).

 • YONEX Nanoscale Fullerene

  YONEX Material Shaft: Nanoscale Fullerene

  Nanotechnologie společnosti YONEX poskytují precizní kontrolu rakety na molekulární úrovni. Technologie Fullerene zajišťuje vysoce účinné molekulární spojení karbonových nano-částic, které se projevuje ultra lehkými raketami. Ty jsou tenčí, silnější a lépe zachovávají tvar než běžné rakety pro maximální sílu úderu a rychlost při odehrání míčku.

 • Yonex SBZ (Snap Back Zone)

  YONEX SBZ (Snap Back Zone)

  Technologie YONEX SBZ, umístěná v rámu rakety, umožňuje dát do úderu více síly a razance. V zúženém rámu jsou použity velmi pružné a zároveň silné materiály, které zaručují kontrolovaný ohyb rakety a tím i výrazně větší akceleraci při provedení úderu. 

 • YONEX String Sync Grommet

  Synchronizované průchodky

  Další nová technologie přispívající k většímu spinu se jmenuje YONEX String Sync Grommet. Na 12 a 6 hodinách jsou tenké průchodky vloženy do většího otvoru, což zajišťuje synchronizovaný pohyb průchodek s dlouhými strunami. Rozpohybované struny generují více spinu. Dodatečného roztočení míčku je dosaženo zpětným pohybem strun do výchozí pozice (tzv. snapback).

 • YONEX Nanoscale Elastic Ti

  YONEX Badminton: Nanoscale Elastic Ti

  Technologie ELASTIC Ti poskytuje vysokou pružnost rámu potřebnou pro silný úder a odpal míčku. Při dopadu míčku Elastic Ti vzdoruje deformaci a poté rychle vrací rám do původního tvaru, přičemž maximálně využívá přesunu energie z rámu na míček pro lepší úder.

 • YONEX Dual Optimum System

  Revoluční řada raket Dual Optimum System

  Yonex Dual Optimum System

  S nejmodernější technologií Dual Optimum System je každý úder rána jako z děla. Jedno jestli z forhendu nebo bekhendu. Technologie umožňuje dělat hráčům obojí s jedním revolučním oboustranným designem.

  První raketa s různým profilem a materiálem na bekhendu a forhendu.

 • YONEX Rexil Fiber

  Odolnější materiál vůči nárazům

  Raketa používá speciáně vyvinutá vlákna Rexil Fiber z materiálu nejvyšší kvality. Vlákna si dobře poradí s odporem a absorpcí nárazů. Oproti běžným materiálům tak dostanete větší herní pohodlí a ničím nerušenou plynulou hru.

 • Yonex Oval Pressed Shaft

  Pružnost jak má být

  Shaft rakety je dokonale pružný zásluhou speciální technologie Yonex Oval Press Shaft. Jedinečná pružnost dodá úderu smrtelnou razanci a přispívá i k přesnosti míče. Protihráč bude na lajně s hrůzou očekávat, jaká rána k němu opět přiletí.

 • YONEX Sonic Metal

  YONEX Sonic Metal

  Technologie Sonic Metal, která při úderu zaprvé vydává velice ostrý zvuk a zadruhé zvyšuje rychlost odrazu míčku a dostává Vašeho soupeře permanentně pod tlak.

 • YONEX Control Support Cap

  Hra pod vaší taktovkou

  Technologie Control Support Cap poskytuje o 88% širší plochu pro palec než u běžných raket. Zajišťuje tak lepší úchop rakety, rychlejší švih a přesnější ovladatelnost.

 • YONEX TPU Support

  Lepší opora při prudkých pohybech do stran

  Prodloužení úseku s TPU výztuhou ve střední části boty posiluje stabilitu nohou během rychlých a drsných pohybů do stran. Tato technologie omezuje nežádoucí rotace chodidla a eliminuje šance na zranění při extrémních skluzech.

 • YONEX Ultra Slim Long Shaft

  YONEX Ultra Slim Long Shaft

  Technologie Ultra Slim Long Shaft snižuje odpor vzduchu a ručí za lepší ohyb rakety při odehrání míče.

 • YONEX Power Graphite Lite

  YONEX Power Graphite Lite

  Power Graphite Lite je materiál kombinující lehký tenký grafitový plát (přidán pro tuhost podrážky a odolnost vůči kroucení) s pevnou podrážkou z velmi odolného EVA materiálu. Výsledkem je velmi odolná obuv nabízející vysoký herní komfort a schopnost rychlé reakce na změny pohybu.

 • YONEX Ultra PEF

  YONEX Material Shaft: Ultra PEF

  Tělo rakety je vyrobeno z UltraPEF(Ultra Poly Ethylen Fiber) materiálu, který je tak lehký, že dokáže plavat na vodě, přitom je schopný odolávat obrovským vahám. Tyto charakteristiky tak umožňují maximální absorpci otřesů.

 • YONEX Tough Guard III

  YONEX Tough Guard III

  Tato technologie je použita v přední části obuvi a jedná se o materiál, který je třikrát silnější než běžná syntetická kůže. Bota je tak více odolnější proti opotřebení a tím i déle udrží svůj původní tvar.

 • YONEX Compact Frame

  S kompaktním rámem se vám bude lépe manévrovat

  Nová konstrukce zmenšila rám hlavy, což vede k jednodušší a přesnější ovladatelnosti. Při rychlých drajvových výměnách si menší velikost rakety pochválíte dvojnásob, protože se sníží vaše reakční doba a všude budete o krok před soupeřem.

 • YONEX Round Sole

  Hladký pohyb a maximální přenos energie

  YONEX Round Sole je navržena pro celkovou podporu rychlé a hladké práce nohou. Technologie integrovaná do boty minimalizuje ztrátu síly, zajišťuje hladký pohyb a maximální přenos energie.

 • YONEX Light Feel Carbon Neo

  YONEX Badminton: Light Feel Carbon Neo

  Super lehké elastické části jsou spojeny s klasickým karbonovým vláknem, čímž vytváří "Light Feel Carbon" pro lepší kontrolu a sílu na horní, pružnější straně rámu.

 • Yonex UV-Reduktion

  Ochrana proti slunci

  Textilie Yonex s technologií UV Reduktion vás chrání před infračerveným a UV zářením. Hromadění tepla během zápasu je tak nižší a vy můžete podat maximální výkon na kurtu

 • YONEX Sonic Flare System

  Pevnější, stabilnější a rychlejší

  Konstrukce rámu a hlavy rakety kombinuje High Modulus Graphite a Super H.M.G. s novým materiálem TORAYCA® M40X vyvinutým společností Toray Industries, Inc. Jedná se o novou generaci pevného a zároveň velmi pružného karbonového vlákna. Díky kombinaci tří materiálů reaguje hlava mnohem energetičtěji než bylo dosud u raket s vyvážením do ruky možné.

 • YONEX Super HMG

  Yonex Badminton: Super-HMG

  Použitý materiál "Super HMG" byl integrován do vnější strany rámu pro maximalizaci trampolínového efektu při úderu. Hybridní rám, kombinace "Cup-Stack Carbon Nanotube" na vnitřní straně a "Super HMG" na vnější straně rámu umožňují výbornou kontrolu míče a flexibilitu při silném úderu.

 • YONEX Super Slim Long Shaft

  Yonex Super Slim Long Shaft

  Raketa má ultra tenký shaft, který snižuje odpor vzduchu a tím umožňuje rychlejší švih a razantnější údery. Zahrajte si s lehkostí a elegancí.

 • YONEX Dura Frame

  YONEX Badminton: Dura Frame

  Vysoce odolný a trvanlivý rám.

 • YONEX Rotational Generator System

  Důmyslnější rozložení hmotnosti

  Správné rozložení hmotnosti pocítíte díky Yonex Rotational Generator System. Váha se rozkládá po celé raketě od gripu, přes shaft, až po horní část rámu a díky tomu budete snadněji a především rychleji přecházet z jednoho úderu do druhého.

 • YONEX 3D Vector Shaft

  Stabilnější kontrukce rámu

  S technologií 3D Vector Shaft přicházejí hlubší drážky v rámu zajišťující vyšší tuhost. Raketa se prohýbá až o 20 % méně a je stabilnější, než tomu bývá u běžných raket. Nad údery získáte maximální kontrolu a maximálně efektivní bude také přenos energie do míčku.

 • YONEX Nanoscience

  YONEX Nanoscience

  Nanoscience dovoluje, na základě zvláště stabilní struktury Fullerene-molekul C60, realizovat velmi tenkostěnné karbonové konstrukce. Díky Fullerene-molekulám je vytvořena uvnitř karbonových vláken vysoce výkonná molekulová vazba, která umožňuje výrobu tenčích a zároveň stabilnějších konstrukcí. Výsledkem této technologie jsou rakety s lehčí hlavou, dlouhou životností a výbornou zpětnou vazbou, které umožňují špičkovou hru.

 • YONEX Rexis Shaft

  Výkonnější shaft

  Vysoce výkonný Rexis Shaft je precizně navržený originální technikou tvarování Yonex. Zlepšuje výkonnost úderu a dominuje ve hře.

 • YONEX Lateral Shell

  Už žádné podkluzování

  Lateral Shell je protiskluzová technologie na krajích podrážky, která redukuje ztráty energie vynaložené k pohybu a maximalizuje jeho efektivitu.

 • YKK

  Nejlepší zipy na trhu

  YKK - zipy s prověřenou kvalitou, špičková japonská technologie, záruka spolehlivosti.

 • YONEX Lock Booster System

  Struny se ani nehnou a dodají míčku rotaci

  Technologie Lock Booster System pracuje se zcela novým systémem průchodek. Více otvorů směrem k hornímu okraji rámu rakety pomáhá drážkám uzamknout struny proti větším otřesům a přidat do úderu více spinu.

 • YONEX Durable Skin

  Odolný flexibilní svršek

  Speciální adaptivní materiál svršku nese název Durable Skin. Svršek boty je pevný, odolný proti oděru a zároveň pevně ukotvuje chodidlo v botě pro maximální oporu i při skluzech a dynamických výpadech. Tento materiál je také velmi lehký a zbytečně nezatěžuje chodidlo.

 • YONEX Inner Bootie

  Drží jako přibité

  Jazyk spojený se zbytkem boty zlepšuje přilnutí boty k noze a tím pádem bota lépe drží i při rychlých změnách směru.

 • YONEX Namd

  Očekávejte explozi energie

  Vývojáři vytvořili raketu ze zcela nového materiálu Namd. Nanomateriály se spojily s grafitovými vlákny, které ještě lépe přilnou a zvýší efekt technologie. Shaft je díky tomu ohebnější a lépe ukládá energii, což se změní ve výbušný přechod do útoku.

 • YONEX LSC System

  YONEX Badminton: LSC System

  Systém LSC (Low Shock for Comfort) minimalizuje nárazy dopadu míčku díky nárazu-absorbčním vlastnostem Elastomeru. Zvyšuje komfort pro ruku a snižuje otřesy při dopadu o 15 % oproti bežným raketám.

 • YONEX Super Cushion Grip

  Předcházejte zranění

  Omotávka s technologií Super Cushion Grip minimalizuje vibrace způsobené otřesy při zásahu míčku. Tlumící vrstva pomáhá především zabránit zráněním zápěstí, předloktí nebo loktů. Zároveň eliminuje nadbytečný otřes svalové tkáně na paži a díky tomu šetří hráči energii.

 • Yonex Power Sleeve

  Maximální svoboda pohybu

  Volnost pohybu v rukávech na 165° zajišťuje optimální podmínky pro všechny údery. Už se vám tak nestane, že ztratíte výměnu kvůli limitům svého oblečení.

 • YONEX Nanometric

  YONEX Nanometric

  Unikátní technologie Yonex Nanometric zlepšuje přilnavost mezi uhlíkovými vlákny a podstatně snižuje hmotnost rakety a zároveň zachovává její celkovou tuhost. Tím posouvá raketu zase o jednu úroveň výš a vás tek oslní nejen svou rychlostí, ale i výborným ovládáním.

 • YONEX New Aero Frame

  YONEX New Aero Frame

  Tajemství výjimečného výkonu raket s Aero Frame technologií je v unikátní konstrukci hlavy. Ta spočívá v rozdílném průměru (tloušťce) rámu mezi jeho vrchní a spodní částí. Tenčí průměr vrchní části rámu minimalizuje odpor vzduchu a tím zvyšuje rychlost hlavy rakety, zatímco silnější průměr spodní části rámu dodává raketě vyšší čelní stabilitu a maximální repulsi (pružnost rámu při odehrání míče).

 • YONEX Super msLite

  YONEX Shoes: Super msLite:
  Vysoce výkonná konstrukce je charakterizována polymerovým základem Midsole o 10 % lehčí než msLite. Navíc je Super msLite o 20 % odolnější než běžný materiál E.V.A. Původní tvar a komfort jsou zachovány po velmi dlouhou dobu.

 • YONEX Flexcon System

  Pružnější a citlivější rám

  Technologie Flexcon System přidává raketě na pružnosti a citlivosti. Zúžený a prodloužený box-frame krček rakety je tvořen grafitem Flex Force a Flex Fuse pro přesné ovládání míčku. Konec shaftu u držadla je naopak o něco kratší a dovoluje vám lépe vnímat míček při kontaktu.

 • YONEX Shockless Grommets tenis

  YONEX Shockless Grommets

  Raketa má antivibrační průchodky na boční a dolní části rámu, které minimalizují únavu svalů během dlouhých zápasů. Poskytují tak měkký pocit při nárazu a chrání zápěstí, předloktí a loket tím, že absorbují vibrace.

 • YONEX SV Frame

  Ještě lepší herní vlastnosti

  Technologie SV Frame kombinuje Nanometric XT karbon v horní části rámu s aerodynamickým tvarem, který umožňuje, aby se rám více ohnul pro lepší trefení míčku, stabilitu a spin.

 • YONEX Vibration Filter Cap

  YONEX Badminton: Vibration Filter Cap

  Speciální technologie vestavěná v krčku shaftu redukuje nechtěné vibrace a umožňuje tak více komfortu a méně tak zatěžuje ruku

 • YONEX Power Cushion (3-Layer)

  YONEX Power Cushion (3-Layer)

  Díky systému Power Cushion jsou nárazy a otřesy chodila účinně tlumeny v přední i zadní části obuvi dvěma polštáři ze speciální pěnové hmoty. Nárazové šoky jsou rovnoměrně rozloženy a energie otřesů se navíc přeměňuje na síly, které napomáhají k lepší práci nohou.

  Vnitřní vyjímatelná vložka se třemi zabudovanými stabilizátory boční torze vymezuje správnou a stabilní polohu nohy, zabraňuje bočním pohybům chodidla v botě a vy tak můžete hrát naplno beze strachu z podvrtnutí.

  Systém Power Cushion dobře ilustruje obrázek s padajícím vajíčkem - nárazová energie se po dopadu přenáší do okolí, vajíčko padá jako do polštáře a bez porušení se opět odráží zpět nahoru.

 • YONEX Power Cushion Insole MCF

  YONEX Power Cushion Insole MCF

  Nová technologie Power Cushion Insole MCF byla navržena tak, aby dobře pasovala do nových bot. Rohy vložky jsou zaoblené tak, aby lépe pasovaly na tvar podrážky. Prostřední vrstva byla také navržena se stejným tvarem pro lepší podporu vložky. Díky této technologii můžete cítit spojení mezi nohou a botou, což napomáhá k šikovné práci nohou bez ztráty energie.

 • Yonex NanoAir Spring

  YONEX NanoAir Spring

  Yonex NanoAir Spring je technologie napomáhající efektivnějšímu přenosu energie ze strun na odehrávané míče, které budou rázné a energické.

 • YONEX NEW Grommet System

  YONEX NEW Grommet System

  Tato konstrukce průchodů na struny výpletu poskytuje více otvorů, které vytváří vysoce účinný vzor výpletu s lepší odolností o 7 %.

   

 • YONEX Ultra PEF

  YONEX Ultra PEF

  Tělo rakety je vyrobeno z UltraPEF(Ultra Poly Ethylen Fiber) materiálu, který je tak lehký, že dokáže plavat na vodě, přitom je schopný odolávat obrovským vahám. Tyto charakteristiky tak umožňují maximální absorpci otřesů.

 • YONEX Solid Feel Core

  YONEX Solid Feel Core

  Speciálně navržené pevné jádro tlumí nežádoucí vibrace při úderu do míčku nebo jiných nárazech. Netrapte se zbytečnými otřesy a užijte si hru naplno. Všechny rakety Yonex vyrobené v Japonsku jsou touto technologií vybaveny.

 • YONEX Nanomesh Neo

  Sázejte jednu smeč za druhou

  Speciální přilnavý materiál Nanomesh Neo spolu s grafitem tvoří silnější, ale zároveň flexibilnější rám. Díky tomu se při úderu soustředí více energie do shaftu a vy tak můžete pálit ještě rychlejší a přesnější smeče.

 • YONEX Power Cushion+

  Ještě lepší absorbce nárazů

  Technologie YONEX Power Cushion+ přináší díky speciální elastické pryskyřici ještě lepší absorbci nárazů. Ve srovnání s původní technologií YONEX Power Cushion jde o 25% nárůst absorbce nárazů. Při testu pádu syrového vajíčka z 12 m na plochu z pěny Power Cushion+ bylo vajíčko odraženo do výšky 6 m bez toho, aby se rozbilo.

 • YONEX Heel Contact Round Sole

  Lepší kontakt s chodidlem

  Zakulacený design zadní části boty Heel Contact Round Sole zajišťuje lepší kontakt s patou a plynulejší přechod tvaru boty od paty k palci. Zvětšená dopadová plocha poskytuje příjemnější tlumení nárazů a větší energetickou výbušnost.

 • YONEX Energy Boost Cap Plus

  Špičková flexibilita a stabilita

  Nový tvar Energy Boost Cap Plus umožňuje lepší flexibilitu shaftu, což zajistí maximální účinek materiálu Namd. Zároveň pak stabilizuje raketu tím, že brání bočnímu kroucení shaftu a zvyšuje tak kontrolu. 

 • YONEX Mega G2 Frame

  YONEX Badminton: Mega G2 Frame

  V pravé a levé horní části rámu jsou prolisy/rýhy, které zajišťují větší pevnost rámu.

 • YONEX M40X

  YONEX M40X

  Krček rakety je vyrobený za použití speciálního grafitu Torayca M40X z dílen Toray Industries, Inc.. Tato japonská firma byla založena v roce 1926 a zabývá se vývojem karbonových vláken nové generace. Krček rakety je tak silnější a zároveň pružnější, což má za následek větší stabilitu a flexi rakety pro dynamické údery.

 • YONEX Aero-Box Vari Frame

  YONEX Aero-Box Vari Frame

  Aero-Box Vari Frame redukuje odpor větru, maximalizuje sílu švihu a přesouvá energii na míček.

 • YONEX Energy Boost Cap

  Lepší kontrola úderů

  Nový tvar spojení shaftu a držadla Energy Boost Cap umožňuje jeho flexibilitu, což zajistí maximální účinek technologie Namd a zároveň brání nežádoucímu kroucení shaftu do boku. Mějte nad svými údery maximální kontrolu.

 • YONEX X-Fullerene

  YONEX X-Fullerene

   

  X-Fullerene je nejnovější technologie společnosti YONEX, která je vylepšením technologie Fullerene. X-Fullerene poskytuje větší trampolínový efekt a lepší stabilitu rámu než Fullerene. Strukturu molekul technologie Fullerene tvoří karbonové atomy ve tvaru fotbalového míče. Nová generace X-Fullerene má navíc 4 paprsky molekul vycházející z původního atomu Fullerene. X-Fullerene se používá v pryskyřici, která spojuje karbonová vlákna a vytváří konstrukci příčných vazeb. Desetinásobně větší spojovací síla umožňuje vytvářet o 5 % větší trampolínový efekt a o 15 % větší stabilitu.

 • YONEX Wider Grommet Pattern

  Razantnější smeče

  Nová technologie širších grometů (průchodek) se jmenuje Wider Grommet Pattern. Rozměrnější vzor průchodek umožňuje větší rozsah pohybu strun a díky tomu dokáže raketa generovat více síly. Skvělé řešení pro razantní smeče z jakékoliv pozice.

 • YONEX Volume Cut Resin

  Nový typ pryškyřice

  Nové pokroky přináší zavedení převratné pryskyřice VOLUME CUT RESIN, která zajišťuje silnou přilnavost při menším množství materiálu a hmotnosti. Tato pryskyřice je vysoce univerzální v tom, že může zvýšit odolnost a pevnost nebo snížit hmotnost bez snížení pevnosti.

 • YONEX Nanoscale Fullerene

  YONEX Badminton: Nanoscale Fullerene

  Nanotechnologie společnosti YONEX poskytují precizní kontrolu rakety na molekulární úrovni. Technologie Fullerene zajišťuje vysoce účinné molekulární spojení karbonových nano-částic, které se projevuje ultra lehkými raketami. Ty jsou tenčí, silnější a lépe zachovávají tvar než běžné rakety pro maximální sílu úderu a rychlost při odehrání míčku.

 • YONEX Flex Fuse

  Komfort nové generace

  Do grafitové pryskyřice je integrován polymer pohlcující nárazy. Technologie se nazývá Flex Fuse a zvyšuje pružnost rakety a dodává jí měkčí a jemnější pocit.

 • Yonex FRF Process

  Pevné spojení vláken

  Vylepšená síla, absorbce vibrací a trvanlivost díky výrobě technologií FRF (Fusion of Resin Filament). Proces na molekulární bázi vylepšuje elasticitu struny tím, že mezery mezi jednotlivými vlákny vyplňuje vysoko elastickým materiálem FortinoTM od firmy Mitsui Chemicals, Inc.. Nylonový materiál je pospojován za pomocí plasmy a díky tomu je při výrobě dosaženo maximální přesnosti a odolnosti.

 • Yonex Komfort Belüftung

  Cirkulace vzduchu

  Síťka umístěná v horní části zad zajišťuje cirkulaci vzduchu i za vysokých teplot. Eliminuje se tak nadměrné pocení v oblasti zad. Díky tomu si užijete celý turnaj bez nutnosti několikrát měnit tričko.

 • YONEX Aero Frame

  Aerodynamická hlava

  Kulatější tvar oproti běžnému rámu hlavy rakety snižuje odpor vzduchu při švihu. Výsledkem je vyšší rychlost úderu a menší námaha pro paži. Díky tomu vydržíte hrát déle při zachování vysoké úrovně hry.

 • YONEX Spiral Wrap

  Jazýčku nehýbej se

  Jazyk je k botě na vnitřní straně přidělaný poutky ke svršku technologií Spiral Wrap. Díky tomu se nikam během extrémního pohybu nešoupe a drží chodidlo pevně na místě.

 • YONEX Shockless Grommet

  YONEX Badminton: Shockless Grommet

  Tato technologie je integrována na vnější straně rámu. Poskytuje lepší citlivost a redukuje otřesy při dopadu míčku.

 • YONEX Titanium Mesh

  YONEX Material Frame: Titanium Mesh

  Rakety s Titanium Mesh technologií se vyznačují excelentní odolností na rychle rotující síly při dopadu míčku a materiálem podporujícím větší stabilitu a rychlost hlavy rakety.

 • YONEX Tough G Fiber

  Pružnější shaft rakety

  Technologii Tough G Fiber zapracovali vývojáři do shaftu rakety. Vlákna v něm jsou třikrát pružnější než materiál Carbon Nanotube. Od rakety proto dostanete vyšší odpor pro tvrdší a rychlejší rotaci míčku.

 • YONEX Tri Voltage System

  YONEX Tri Voltage System

  YONEX Tri Voltage System

  Tato technologie se vyznačuje vyšší hmotností v hlavě rakety a lehkým rámem, což dokonale umožňuje zkombinovat razanci úderů a ovladatelnost rakety.

  Tri Voltage System znamená, že v rámu rakety na pozicích 2 a 10 (podle hodinových ručiček) a v krčku (T-Joint) jsou vloženy částečky wolframu, který je desetkrát hutnější než grafit a o 5% zvyšuje razanci. To umožňuje perfektně skloubit tenký rám s jeho pevností a využít tyto vlastnosti k větší síle a přesnosti.

 • YONEX Isometric tenis

  Větší sweet spot rakety

  Technologie Yonex Isometric byla vytvořena, aby se zvýšil počet horizontálních a vertikálních strun, které se střetávají a tvoří tzv. sweet spot – ideální úderová plocha. U YONEX izometrických raket je sweet spot plocha zvětšena o 7%.

 • YONEX ToughBrid Light

  Šetřete energii a zůstaňte ve střehu

  ToughBrid Light je lehčí, vylepšená verze stávající mezipodešve ToughBrid. Hmotnost tohoto materiálu se podařilo snížit o celých 11%. Toto snížení hmotnosti a zvýšení stability obuvi pocítíte především při dlouhých a náročných zápasech. Díky tomu vydržíte hrát déle se zachováním kvalitního pohybu.

 • YONEX Power Assist Bumper

  Více razance a rychlosti

  Technologie Power Assist Bumper přidává raketě na účinnosti nylonovým nárazníkem s wolframovou přísadou. Díky této extra váze v hlavě rakety se do míčku přenese více energie a razance.

 • YONEX Aero Fin

  Skvělá aerodynamika

  Díky nové technologii Aero Fin se raketa vyznačuje 16% snížením odporu vzduchu a 2,9% zrychlením otáčení. Nová technologie obsahuje ploutve po vnitřní ploše rámu a na vnějším okraji rámu v polohách 2 a 10 hodin. Díky tomu je raketa výjimečně aerodynamická, zejména v oblastech, které mívají velký odpor vzduchu. Konečným výsledkem je lepší spin, vyšší trajektorie a rychlejší údery.

 • YONEX Nanopreme

  YONEX Nanopreme

  Nanopreme je technologie vyrobena pro špičkové Yonex rakety, které vyžadují především razanci a agresivitu. V rámu rakety je použita speciální epoxidová pryskiřice, která pevně sváže jednotlivá karbonová vlákna a zpevní tak raketu. Oproti standardní grafitové konstrukci nabízí až o 25% větší sílu.

 • YONEX Nanomesh + Carbon Nanotube

  YONEX Badminton: Nanomesh + Carbon Nanotube

  Nový speciální materiál vložený do rámu a shaftu rakety zvyšuje razanci úderů a tím dochází k většímu odporu. Tento revoluční materiál umožňuje lepší manévrovatelnost a zvyšuje vaši šanci na výhru. Nově zařazeno u raket z řady Yonex Nanoray.

 • YONEX Rexis

  Shaft Rexis

  Rexis je nově navržený shaft, který díky pokročilým technologiím a kvalitnímu grafitovému materiálu zvyšuje parametry rakety. Výsledkem je větší pružnost, pevnost, stabilita a efektivnější pohlcování vibrací pro vyšší komfort hry.

 • Yonex Schweiss-Reduktion

  Redukce pocení

  Speciální úprava textilie Yonex Schweiss-Reduktion zajišťuje rychlý odvod potu od těla. Budete tak v suchu po celou dobu utkání.

 • YONEX Durable Skin Light

  Odolný a lehký svršek

  Ke kvalitní síťovině je potřeba silný materiál ke zpevnění konstrukce boty. Polyuretanový film YONEX Durable Skin Light je lehký, takže s sebou nebudete tahat těžké břímě a zároveň neubírá na pohodlnosti dalších materiálů. Při odrazech, skluzech a dalších dynamických pohybech se vám dostane odolnosti pod rouškou lehkosti.

 • Yonex Horizontal A-Concept

  Horizontal A-Concept 

  Zásluhou revolučního horizontálního usazení průchodek se podařilo vyrobit nejmenší rám v historii. Následkem této revoluce je zvětšený sweet spot, který předá veškerou získanou energii do úderu. 

 • YONEX Hyper Slim Shaft

  Hyper Slim Shaft

  Dříve používaný tenký shaft byl upraven pomocí kvalitního grafitového materiálu a tím vznikl dosud nejtenčí shaft od firmy YONEX. Uvnitř je dutý a snižuje odpor vzduchu o 11.8 %

 • Yonex Dual Shut System

  Absolutní komfort

  Při každém odehrání míčku vás uchvátí komfort a kontrola, které přináší raketa zásluhou technologie Dual Shut System. Speciální šroubové čepy na spodní straně rámu snižují vibrace při nárazech až o 50%. K absolutnímu pohodlí dopomůže výjimečný Quake Shut Gel, který se nachází uvnitř rukojeti a odstraňuje sebemenší zbytky vibrací rámu.

 • YONEX Power Carbon

  Karbonová výztuž

  Střední část boty je vyztužena karbonovými pláty Power Carbon. Díky tomu je bota lehčí, pevnější a odolnější proti kroucení při extrémních skluzech a pohybech do stran.

 • YONEX Lateral Claw

  YONEX Shoes: Lateral Claw:

  Lateral Claw konstrukce stabilizuje strany boty čímž zamezuje bočnímu pohybu při dopadu. Technologie také přesouvá více síly do dalšího kroku.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}