Tenisová potítka, čelenky a ručníky

Opři se do výkonu naplno. Vyber si potítko, tenisovou čelenku a ručník na lavičku a drž se v optimální teplotě po celou hru. 

Filtrovat

Top produktyPro zářivé výsledky se člověk musí pořádně zapotit, a proto je vždy super být na to připraven a mít po ruce vhodné pomocníky. Při hře se ti bude hodit potítko, které tě nenechá ve štychu a maximálně absorbuje pot. Aby ses mohl dokonale koncentrovat na hru a nestékal ti pot do očí, nasaď si sportovní čelenku z kvalitního materiálu, co tě udrží v suchu a pohodě po celou dobu hry. Nezapomeň si do tenisové tašky zabalit ručník, který využiješ jak na kurtu, tak i po sprše.

Sbal si vše potřebné do tenisové tašky a směle se vydej na kurt zazářit. Určitě je super trénovat také mimo kurty, příjemnou vychytávkou mohou být tenisové tréninkové pomůcky, co ti pomůžou zůstat ve skvělé kondici a v ostrém zápase soupeře ohromit. Máš dostatek tenisáků a padne ti tvá tenisová raketa krásně do ruky, abys všem brzy mohl vytřít zrak? Pořiď si kvalitní tenisový výplet dle tvých představ, ať tě během hry nepřekvapí děravá raketa.

Poradíme ti

contact Denisa Daňkováexpert sekce

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}