Tenisové základní omotávky (Gripy)

S klouzavou raketou vítězství neurveš. Ale se správným gripem můžeš zazářit. Základní omotávky na rakety mají příjemný povrch, absorbují pot i vlhkost a zajišťují tak komfortní úchop rakety. Gripy navíc dokáží tlumit nárazy a vibrace, aby tě nerozhodily ani zákeřné míčky od soupeře. Pokud se nemůžeš rozhodnout, který grip se k tobě nejvíc hodí, přečti si naše tipy jak vybrat tenisovou omotávku.

Filtrovat

Top produktyDoplňkový popis pod produkty:

Vyber si základní omotávku s ideální tloušťkou, díky které se ti bude raketa dobře držet. S tlustějším gripem dokážeš vyladit i nesedící rukojeť, zatímco extra tenký grip průměr nezvětší a ani raketu nezatíží.

Základní omotávky jsou odolné, pevně drží na rukojeti a podpoří tvůj cit na míčku. Připravili jsme pro tebe polyuretanové omotávky i omotávky z pravé kůže.

Měj neustále míček pod kontrolou a ukaž soupeři, zač je toho loket. U nás najdeš i speciálně perforované gripy nebo omotávky s antimikrobiální úpravou. Gripy můžeš barevně sladit s raketou a pro ještě lepší úchop se mrkni i na vrchní omotávky.

Poradíme ti

contact Denisa Daňkováexpert sekce

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}