TESTOVACÍ RAKETA (PRAHA): Head Graphene Touch Speed Elite, L3

 

Tento produkt si můžete půjčit na testování na naší prodejně v Praze nebo v Brně. Stavte se u nás na prodejně nebo vyplňte formulář níže a zarezervujte si produkt.

Objednací číslo:
68822-1648
Značka
Head

Vložte nám zde dotaz k produktu

Popis Parametry

TESTOVACÍ RAKETA (PRAHA): Head Graphene Touch Speed Elite, L3

Lehká raketa pro rychlou hru

Tenisová raketa Head Graphene Touch Speed Elite nabízí pokročilým hráčům novou revoluční technologii poskytující více spinu, přidaný výkon a méně námahy. Zároveň poskytuje vynikající poměr mezi výkonem a přesností.  Raketa je vyrobena exkluzivně pouze pro SportObchod.cz.

Raketa je přímým nástupcem modelu Head Graphene XT Speed Elite, kterého se prodalo za sezónu 2018 téměř 300 kusů s hodnocením 94,5 %. Můžeme ji doporučit především pokročilým rekreačním hráčům, juniorům i ženám, kterým bude vyhovovat lehčí raketa.

 

Novak Djoković s tenisovou raketou Head Speed

Jako Novak Djoković

Věděli jste, že s raketami Head Speed nastupuje Novak Djoković nebo Fernando Verdasco? Sáhněte po raketách Speed, které sází na rychlost a kontrolu.

TIP: Zamyslete se nad svým stylem tenisu

Nejste si jistí, jestli jsou pro vás rakety Speed ty pravé? Zjistěte, jakému stylu nejlépe sednou další modelové řady tenisových raket Head.

Více o řadách tenisových raket Head »

 

Základní parametry:

  • s hmotností 285 g je raketa lehčí než pírko
  • velikost hlavy činí 645 cm2
  • vyvážení: 320 mm
  • hustota výpletu je 16 × 19
  • délka 685 mm vybere každý míček
  • omotávka Head Hydrosorb Pro

Raketa má základní výplet Head Synthetic Gut, který však v červené barvě raketu krásně designově doplňuje. Pro větší potenciál určitě doporučujeme raketu přeplést. Koukněte na nabídku výpletů.

Uslyšíte zvuk perfektního úderu

Technologie Graphene Touch zdokonalila nejsilnější a nejlehčí materiál, když dodala konstrukci rámu unikátní tlumicí materiál. Výsledkem je menší otřes po úderu díky rychlejší redukci vibrací. Získáte tak do úderů přidanou sílu, která ohromí diváky v ochozech a soupeře dostane do kolen.


530 503 100 Po-Pá 08:00-16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}